Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Цінність нового дослідження Людмили та Олексія Покусінських «Борщівська народна сорочка: експедиційні матеріали та приватні...

«Культура Ча», цирк на воді Shekera, List stand up y «Леліві», завершення Всеукраїнського фестивалю «Тернопільські театральні...

Неймовірне свято з великим концертом, флешмобом, конкурсами, виставками мальованих і вишитих робіт, смачними частуваннями,...

Багато хто починає відлік нового кар’єрного року восени: ставить нові цілі, записується на курси та майстер-класи, складає...

«Тернопільська озеряна – 2019», читання книжки Тоски Ментен «Мій братик мумія», презентація книг Анастасії Нових,  День фізкультури та спорту у ТРЦ «Подоляни», День відкритих дверей в школі народних ремесел, Всеукраїнський марш за тварин, а також  фільми, виставки та вистави чекають тернополян цими вихідними, 14-15 вересня.

Всі ми різні, але всі ми – рівні. У тварин нам теж є чого навчитись. І хто може ути кращим вчителем - ніж книга.  В очікуванні Всеукраїнського маршу на захист тварин ми підготуваи підбірку із п`яти книг, що допоможуть більше зрозуміти про тварин і їх захист.

TOUR of Ternopil,  дитяча субота,  воркшоп «Тайм-менеджмент», Дитячі дні моди, фестиваль «Борщівська вишиванка», фестиваль дитинства, екскурсія Катедрою, а також  фільми та виставки чекають тернополян цими вихідними, 7-8 вересня.

День міста Борщів, а також «вишиваний» і «смачний» фестивалі відбудуться у м. Борщів Тернопільської області 7-8 вересня.

Вже з вересня усі охочі створити свою борщівку зможуть записатися на курси, які проводить «Школа Борщівської народної сорочки» у Тернополі.

Відкритий 5km забіг Ternopil Runday, Ternopil Open SUP Race 2019, ДЕНЬ ЗНАНЬ ver 1.0, Свято 1 вересня в Аквапарку Алігатор,  а також  фільми та виставки чекають тернополян цими вихідними, 31 cерпня-1 вересня.

Ми щодня повинні пам'ятати про тих, кому завдячуємо мирним сном та незалежністю. До Дня Незалежності журналісти "20 хвилин" підготували підбірку книг про війну, як зовсім поряд.

День міста Бережани та «День Америки в громаді» у с. Байківці Тернопільського району відбудуться у неділю, 25 серпня. На гостей чекає цікава та насичена програма.

Комедій знімають безліч, але коли хочеться підняти собі настрій, то знайти фільм, який справді змушує вас сміятись виявляється не так вже й легко.  Тому журналістка “20 хвилин” зібрала вам підбірку здебільшого старих комедій, які розвеселять. 

Заходи з нагоди святкування Дня Незалежності України та Дня міста Тернополя,  а також  фільми та виставки чекають тернополян цими вихідними, 24-28 cерпня.

keyboard_arrow_up