Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Файне зимове містечко, резиденція святого Миколая, цікаві майстер-класи, дитяча субота, «Почути: поезія жестовою мовою», допрем'єрний показ фільму «Наші Котики», парад вертепів, Stand up у Koza bar, а також  фільми, виставки та вистави чекають тернополян цими вихідними, 25-26 січня.

Для любителів захопливих історій про криваві злочини і геніальних детективів, що їх розкривають. "20 хвилин" продовжує проект із цікавими підбірками сучасних книг, що читають у Тернополі.    

Особлива по-родинному тепла презентація книжкової новинки «Секрети українського щастя, або Хюґе по-українськи» тернопільської письменниці та казкарки Ірини Мацко відбулася 21 січня у гастропабі Natura. Модератором події була відома письменниця і перекладачка Леся Мудрак. До створення атмосферного заходу долучилися директор видавництва «САМІТ-КНИГА» Іван Степурін та письменник, автор і виконавець власних пісень Сергій Лазо. Усіх присутніх пригощали запашним чаєм і смачним пирогом. Примітно, що 500 примірників книги одразу ж у видавництві закупила Київська міська адміністрація на подарунки гостям України. До речі, саме з рідного міста Ірини Мацко – Тернополя стартував «Тур Щастя» Україною. Вже 26 січня авторка презентує свою новинку у Вінниці, 28-го – у Києві, у лютому завітає до Івано-Франківська, Львова, Рівного і Луцька, в березні – Дніпро-Харків-Херсон, а в квітні – Ужгород і Мукачево.

Тернопіль відбивається не тільки у серцях сотні тисяч людей, що в ньому живуть, а й на телеекранах. Ми зробили підбірку фільмів, із яких ви зможете більше дізнатися про Файне. У них ви познайомитеся з атмосферою, вулицями і героями різних історичних періодів. Вам випаде унікальна можливість повернутися у минуле, коли Тернопіль був зовсім інший, ніж ми звикли його бачити.

Поетка, журналістка, вчителька початкових класів, співведуча та сценаристка Олександра Гонтар представила тернополянам свою першу іронічну поетичну збірку «Жери землю».

Файне зимове містечко, резиденція святого Миколая, міський конкурс шопок, концерт хору ім. Г. Верьовки, вечір молодої музики та поезії, цікаві майстер-класи, а також  фільми, виставки та вистави чекають тернополян цими вихідними, 18-19 січня.

Поділ сучасної  прози на «чоловічу» та «жіночу» загалом некоректний. Проте, дівчата - такі дівчата. Їм треба любові і трішки вина.  Ми підготували підбірку із Тернопільської книгарні де зібрали ті, книги, які має прочитати кожна жінка. 

Упродовж п’яти годин розповідали про різдвяні традиції на Тернопільщині і Хмельниччині, колядували, щедрували, засівали, проводили тематичні екскурсії, майстер-класи, квести, конкурси 14 січня в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Тут відбулася різдвяна мандрівка «Від свята до свята».

Нестандартна презентація книжки відомої української письменниці, казкарки Ірини Мацко «Секрети українського щастя, або Хюґе по-українськи» відбудеться 21 січня о 19.00 у гастопабі Natura (вул. А. Шептицького, 11).  Новинка вийшла у київському видавництві «САМІТ-КНИГА». Усіх, хто завітає на мистецький захід, пригощатимуть чаєм та смаколиками. Подія не обійдеться без призів.

Концерт Олександра Божика, Файне зимове містечко, резиденція святого Миколая, міський конкурс шопок, а також  фільми, виставки та вистави чекають тернополян цими вихідними, 11-12 січня.

keyboard_arrow_up