Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

photo_camera

Як би батькам не хотілося, щоб їхні малюки довше залишалися дітьми, вони ростуть. І в один прекрасний день спитають:...

Фестиваль яскравих вражень WOW Gorodok FEST, фестиваль сучасної камерно-інструментальної, симфонічної музики та мистецтва...

Організатори першого фестивалю яскравих вражень WOW Gorodok Fest, що відбудеться на березі Дністра, обіцяють 10 днів неймовірного...

Фестиваль сучасної камерно-інструментальної, симфонічної музики та мистецтва InStrum Fest відбудеться 17-18 серпня у місті...

Історичні, фантастичні на основі повістей Івана Франка – такі є українські комікси. Хоча їм ще далеко до видань MARVEL та DC, багато тернополян читає їх з не меншим захопленням. Ми підібрали найцікавіші комікси, які купують у Тернополі.

Як літературне диво надихнуло письменницю Лору Підгірну по-особливому проводити презентації третьої частини пригод українського «Джеймса Бонда» Марка Шведа «Під чужим прапором».

Ternopil_Food_Fest 2019, OPEN AIR у парку ім. Т. Шевченка, IV фольклорний аграрно-мистецький фестиваль «КозаФест»,а також  фільми та виставки чекають тернополян цими вихідними, 10-11 cерпня.

Літо - час відпочинку та відновлення сил. Що краще може допомогти від кількох годин, які ви проведете за улюбленою книгою? "20 хвилин" продовжує проект із цікавими підбірками сучасних книг, що читають у Тернополі.  

У 39-ому театральному сезоні лялькарі подарували своїм глядачам дві прем’єрні вистави.

Інклюзивний проєкт «Крила життя» об’єднав трьох мисткинь, які маючи проблеми  зі здоров’ям, пишуть чудові вірші і надихають інших ніколи не здаватися.

Бізнес-література набирає дедалі більшої популярності. Кому ж не хочеться бути успішним? Ми підібрали 5 книг, які допоможуть вам стати компетентнішими у ділових відносинах та зрозуміти як працювати, щоб отримувати більше. 

Фестиваль «Дзвони Лемківщини 2019», міжнародна фан-зустріч TERNOPIL OR BUST, OPEN AIR у парку ім. Т. Шевченка, ХСО Ternopil open cup,а також  фільми та виставки чекають тернополян цими вихідними, 3-4 cерпня.

Журналістки Марічка Паплаускайте та Олеся Яремчук, а також екскурсовод Тарас Циклиняк розповіли тернополянам про гібридний жанр – художній репортаж і свої книжки.

Фестиваль «Файне місто 2019», OPEN AIR у парку ім. Т. Шевченка, відкриття виставки результатів Міжнародної програми обмінних мистецьких резиденцій – NVAIR/Україна-Німеччина «Міра тиші», а також  фільми, виставки чекають тернополян цими вихідними, 27-28 липня.

keyboard_arrow_up