Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

У цей вечір розквітнуть жоржини. Співачка Наталія Бучинська презентує нову концертну програму у Тернополі.

Наприкінці листопада та у першій половині грудня Тернопільська обласна філармонія запрошує глядачів на виступи.

У змаганнях візьмуть участь 200 дітей.

Оркестр проведе гастрольний тур Україною.

Культура України завдяки своїй самобутності та колориту чітко вирізняється на Європейських просторах. Завдяки цьому було докладено чимало зусиль для її збереження від наслідків загарбницького вторгнення, природніх процесів руйнування та зробити українське надбання ще більш видимим на світовому культурному майданчику. 

Гурт, що заряджає позитивом та завжди дарує хороший настрій! 5 листопада о 18:00 в Тернополі у ПК Березіль з концертом виступить «Лісапетний батальйон». Колектив презентує новий альбом «Баби рулять», повідомили організатори Clever Production.

У суботу, 28 жовтня, працівники соціальної сфери прийшли до Зарваниці на Тернопільщині із ювілейною, десятою, прощею.

Тернополян на вихідні запрошують на різноманітні події – театральні вистави, вечірки, стендап, майстер-класи, екскурсії тощо. На цьому список варіантів не закінчується. «20 хвилин» традиційно зібрали добірку заходів у місті на будь-який смак та бюджет.

Цієї осені Благодійний Фонд «Майбутнє України 2050» оголошує Всеукраїнський Благодійний Тур за участю легендарної української співачки, народної артистки України Ірини Білик та талановитого Сергія Мироненка.

Тернополян на вихідні запрошують на різноманітні події – презентації книг, концерти, театральні вистави, пізнавальні майстер-класи, лекції «зіркових» гостей, екскурсії тощо. На цьому список варіантів для проведення дозвілля не закінчується. Тому журналісти «20 хвилин» традиційно зібрали добірку заходів у нашому місті на будь-який смак та бюджет.

keyboard_arrow_up