Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Уже цієї неділі покажуть виставу «Вечеря для тигра». Запрошують дітей і дорослих. У театрі нагадують, щоб глядачі мали маски.

У неділю, 18 вересня, у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Тараса Шевченка офіційно розпочався новий театральний сезон. Покази прем'єрної вистави — містерії непокори «Голгофа» — відбудуться до кінця вересня і у жовтні.

Коли не було ні комп'ютерів, ні планшетів та навіть мобільних, уся родина збирались біля телевізора, аби подивитися улюблені телепередачі. Більше того, їх намагались ніколи не пропускати. А ви пам'ятаєте, які передачі та шоу вам подобались найбільше? 

У благодійному заході, який мав відбутися 11 вересня на Київській, мали взяти участь відомі артисти та громадські діячі Тернополя.

Щовихідних туристично-інформаційний центр м.Тернополя запрошує усіх охочих відвідати серію тематичних екскурсій містом.

Щороку у вересні на славній горі Лисоня відбувався фестиваль стрілецької, повстанської та сучасної військово-патріотичної пісні «Дзвони Лисоні», але через війну, організатори відмінили проведення заходу.

Біля пам’ятника Івану Франку нині було людно. Справжній концерт просто неба для тернополян влаштували співаки обласної філармонії. Для містян виступав відомий академічний камерний хор «Бревіс». Як проходив виступ і що цікавого там відбувалось – читайте далі.

Усі бажаючі можуть взяти участь у заходах за попереднім записом. 

У Тернополі встановлено кілька десятків пам'ятників: видатним особами. мініатюри споруд, незвичні пам'ятники, на кшталт "Бджілка-трудівниця". Та як добре ви знаєте, де вони розташовані та коли їх встановили? Пройдіть наш тест та перевірте свої знання.

keyboard_arrow_up