Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

3 березня в Тернопільському аеропорті (в'їзд зі сторони 5 КМ) відбудуться змагання серед любителів автоспорту.

Зустрічаємо весну! Топимо сніг теплою музикою, оригінальними виробами і їжею.  

Тернопільський історик Сергій Волянюк репрезентував свою наукову розвідку «Історія воєнної округи УПА «Лисоня». Унікальність...

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

Концерт Sinatra with Love, концерт до Дня закоханих від гурту «Ті, що падають вгору», проект «Молоді потрібно дати історію та крила», цікаві майстер-класи,  а також  фільми, вистави і виставки чекають тернополян цими вихідними, 16-17  лютого.

Міжнародний День дарування книг відзначають 14 лютого. З цього приводу вчителька із Лановецького району запропонувала користувачам соцмереж зробити подарунки для її школярів. Понад десяток пакунків із літературою, що важать по кілька кілограмів, вже в дорозі до читачів-підлітків.   

Ексклюзивний OnLine концерт від Ух радіо та гурту Bugs&Bunny

Книга - найкращий подарунок на День Валентина, День народження чи навіть без приводу. В одній із найбільших книгарень міста нам допомогли обрати книги для ідеального подарунка дорогій людині. "20 хвилин" розпочинає новий проект із цікавими підбірками сучасних книг, що читають у Тернополі.

Короткометражний фільм про Кременеччину німецькою мовою знімає семикласник Назар Радчук із батьком Олексієм. Автори кажуть, що фільм відправлять на конкурс серед учнівської молоді, а переглянути його варто, щоб побачити по-новому красу рідного міста. 

Мотивуючі історії неймовірних науковців, медиків, митців, спортсменів та політиків з українським корінням зібрала в одну книгу «#НАШІ на карті світу» журналістка Уляна Скицька.

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

Дитяча субота, виступ гурту Jazzforacat , «Розколяда 2019 у Тернополі»,  концерт Олени Гончарук, цікаві майстер-класи,  а також  фільми, вистави і виставки чекають тернополян цими вихідними, 9-10 лютого.

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

Дитяча субота, творча зустріч «Дві лямпи: Микола Шпаковський, Юрій Завадський», анімаційні майстер-класи,  жіноча локація «Твій випускний», тренінг «Валіза емоційного розуміння», цікаві майстер-класи,  а також  фільми, вистави і виставки чекають тернополян цими вихідними, 2-3 лютого.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up