Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

АРТ-студія «Смугастий кіт» займається творчим розвитком як дітей, так і дорослих. З 13 серпня у них стартує веселковий...

Тернополянка Наталія Семенів переклала українською мовою бестселер Ґертруди Стайн «Автобіографія Еліс Б. Токлас», у якій...

Літо - чудовий час для книг. Тернополяни розповіли, які книги прочитали нещодавно.  

Концерт гурту Our Atlаntic , «Жіноча локація», допрем'єрний показ фільму «Гірська жінка: на війні»,  матч «Нива» - «Минай»,...

11 серпня о 18.30 у Тернополі в “Сінема Сіті” відбудеться допрем’єрний показ української трагікомедії "Гірська жінка: на війні" режисера Бенедикта Ерлінгссона. 

Лицарські поєдинки, лазерне шоу на скелях, кінні турніри, середньовічні танці, пісні біля ватри – це все про “Ту Стань!”. Унікальний фестиваль середньовічної культури пройшов 3-5 серпня в підніжжі фортеці Тустань, що на Львівщині.

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

Для журналістки і письменниці Лори Підгірної історія – то бренд, що може приносити гроші громаді. Завдання авторів – привабити читачів, аби ті і подорожували, і вивчали історію.

Презентація проекту Ukraїner відбулась 4 серпня в Бункермузі. Ukraїner - це суспільно-культурний проект про людей, які творять країну кожного дня своїми ремеслами і вміннями, а також про місця, які частіше за все не входять до путівників.  Проект відкриває Україну для українців з різних регіонів та іноземців.  

Сезон полювання на пернату дичину, зокрема на качку, який триватиме чотири місяці, відкривається в суботу, 4 серпня о 16:00.

XIX Всеукраїнський фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини 2018», презентація Ukraїner в Тернополі, Тернопільські нойзові вечори, тренінг «Тайм-менеджмент», майстер-клас із кераміки, OPEN AIR у парку ім. Т. Шевченка, а також  фільми, виставки і вистави чекають тернополян цими вихідними, 4-5 серпня.

Тернополяни Ігор та Любов Кодлюки відзняли кадр для кліпу відомого голландського ді-джея. Зовсім скоро вони дізнаються чи потрапили все таки до кліпу.

Тернопіль хоч і маленьке місто, але теж має багато місць, які люди відвідують із задоволенням. Журналістка «20 хвилин» запитала тернополян про їхні улюблені місця в місті.  

Літо - чудовий час для книг. Тернополяни розповіли, які книги прочитали нещодавно.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up