Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Коли не було ні комп'ютерів, ні планшетів та навіть мобільних, уся родина збирались біля телевізора, аби подивитися улюблені телепередачі. Більше того, їх намагались ніколи не пропускати. А ви пам'ятаєте, які передачі та шоу вам подобались найбільше? 

Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка з 15 травня відновлює свою роботу. На глядачів чекає декілька прем’єр.

У травні цьогоріч чимало святкових та вихідних днів. І це чудовий привід аби поїхати кудись разом з сім`єю. Щоб добре відпочити навіть їхати далеко не доведеться. Адже і на Тернопільщині є де відпочити. Ми зібрали п’ять баз відпочинку в межах області. Скільки там коштують номери?

Великдень - найочікуваніше весняне свято. З ним пов'зано багато традицій, обрядів, повір'їв.   Ця добірка мультфільмів допоможе діткам краще зрозуміти, що це за свято - Великдень.

Мистецьку акцію «Великодня писанка» проведуть 25 квітня у Тернополі на Театральному майдані. Через погоду можлива зміна локації. Тому бажаючим відвідати захід варто заповнити форму, щоб бути в курсі подій.

Зовсім скоро ландове поле може з'явитися у Чорткові. Цю давню мрію вирішили втілити в реальність двоє молодих людей.  

Здається, немає такої дитини, яка б не любила дивитися мультфільми. У час, коли не було комп'ютерів, планшетів та мобільних телефонів ми бігли до телевізора, аби хоч раз у день подивитися улюблений мультик.   А ви пригадуєте, як в телевізійній програмі ми чи наші батьки відмічали для нас час, аби не пропустили улюблені дитячі передачі та мультфільми?

Що краще може допомогти від кількох годин, які ви проведете за улюбленою книгою? "20 хвилин" продовжує проєкт із цікавими підбірками сучасних книг, що читають у Тернополі.

Соцмережі завжди бурхливо реагують на зміни в країні, нові призначення, зростаючі тарифи та ляпи політиків і не лише їх.   Редакція «20 хвилин» теж не була осторонь останніх новинок у Тернополі та зробила авторську підбірку мемів на актуальні теми березня.  

Деякі виконавці та їх музика настільки яскраві, що їх хіти пам’ятають впродовж десятиліть. Ми зробили підбірку музичних хітів 2000-х років українських виконавців, слова яких пам’ятають і досі.

keyboard_arrow_up