Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

У літній період багато тернополян на гостей міста мають бажання прогулятися на теплоході по Тернопільскому ставу. Чи...

Міжнародний етнофестиваль бджільництва, чемпіонат по Street Workout, фестиваль «Галицька дефіляда», свято морозива, OPEN...

Мотиваційна література набуває все більшої популярності. Ми підготували для вас перелік книг, які допоможуть правильно...

Під час літнього відпочинку хочеться максимально набратися сил та зарядитися енергією. На щастя, жителям області необов’язково...

Кінофестиваль «Чілдрен Кінофест», фестиваль «Сільподія», збірна екскурсія в Архикатедральний Собор НЗПБ, OPEN AIR у парку ім. Т. Шевченка, а також  цікаві майстер-класи, фільми, вистави і виставки чекають тернополян цими вихідними, 8-9  червня.

Літо - час, щоб мріяти і насолоджуватись відпочинком. Для гарного настрою інколи варто просто прочитати добру книгу. "20 хвилин" продовжує проект із цікавими підбірками сучасних книг, що читають у Тернополі.      

Зустріч читачів, у тому числі й студентів-біологів ТНПУ ім. В. Гнатюка, із знаним селекціонером Ігорем Хорошем  відбулася 30 травня у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Сімейний інклюзивний фестиваль,  святкування Міжнародного Дня захисту дітей, фестиваль «Хмільний кухоль 2019»,  презентація книги та лекція від Ірени Карпи,OPEN AIR у парку ім. Т. Шевченка, дитяче свято в ТРЦ «Подоляни»,  а також  цікаві майстер-класи, фільми, вистави і виставки чекають тернополян цими вихідними, 1-2 червня.

Для любителів захопливих історій про криваві злочини і геніальних детективів, що їх розкривають,  "20 хвилин" продовжує проект із цікавими підбірками сучасних книг, що читають у Тернополі.    

Вірші на двох мовах – українською та грузинською читали у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля». 24 травня тут відбулась презентація антології сучасної грузинської поезії «Просто неба» та поетичної збірки «Колискова для чоловіків» Като Джавахішвілі. Обидві книжки на українську переклав тернопільський письменник, бард Сергій Лазо.

Останній місяць весни не тішить хорошою погодою. А що може бути кращим від затишного вечора за хорошою книгою. "20 хвилин" продовжує проект із цікавими підбірками сучасних книг, що читають у Тернополі.    

Фестиваль з риболовлі серед дітей, «Посиденьки для юних читай ликів», «Шоу без цензури», «Танцювальний фестиваль 2019», концерти гуртів «Поророка» та Moonzoo , OPEN AIR у парку ім. Т. Шевченка,  а також  цікаві майстер-класи, фільми, вистави і виставки чекають тернополян цими вихідними, 25-26 травня.

Молодий польський письменник Пйотр Черський прямолінійно і критично описав два дні свого життя в Кракові у переддень і день смерті Папи Римського Івана Павла ІІ.

На третьому благодійному дефіле «Теплий дотик» дебютували як моделі сонячні діти, а також десятирічні дівчатка – учасниці курсу Оксани Чмиленко  «Вбираємо ляльку»

keyboard_arrow_up