Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Ресторан «Чайка» став чи не найпопулярнішим закладом повоєнного Тернополя. Розташований на невеличкому острівці біля перлини міста – Ставу.  Нам вдалося віднайти ретро фото цього ресторану, а в цьому матеріалі ми розповімо його історію.

Усі бажаючі можуть взяти участь у заходах за попереднім записом.

Пронятин — віддалений житловий мікрорайон Тернополя. Раніше це було село, відоме ще з 16 століття, пізніше його приєднали до обласного центру. А як добре визнаєте історію минувшини та сьогодення Пронятина? Пройдіть тест та перевірте себе.

Кутківці - у минулому невелике село, що приєднали понад пів століття тому до Тернополя.  Тут народилися чимало відомих особистостей, а перед публікою виступав відомий український поет. Його ім'я ви дізнаєтеся пройшовши наш тест.  Чи добре ви знаєте Кутківці? Перевірте себе.

Про жінок російсько-української війни (з 2014-го) почали говорити лише в останні роки, але були вони там, у самому пеклі подій, ще від її початку. Ще в 2017 році українські режисерки зняли про відчайдушних фільм, прагнучи показати, що воюють та помирають за Україну не тільки чоловіки. 11 жовтня цього року стрічку під назвою «Невидимий батальйон» продемонстрували і в Тернополі. Зо побачив на показі журналіст «20 хвилин»?

Мікрорайон «Новий світ» розташований у північній частині Тернополя. Частиною Файного міста він став менше сторіччя тому, а за Польщі був частиною громади села, неподалік обласного центру. А що ви знаєте про цей мікрорайон? Пройдіть тест та перевірте себе.

12-15 жовтня у Тернополі пройдуть заходи до Дня захисника та захисниць України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці

Їдальню біля видавництва «Збруч» пам’ятають чи не всі його колишні працівники радянського періоду та 90-их. Низькі ціни, смачна їжа та комфортне розташування зробило його популярним і серед працівників ринку, і серед студентів. А якою ж була їдальня і чому її з теплом згадують колишні відвідувачі й досі?

30 вересня о 20:00 тернополян та гостей міста запрошують на "НІЧ У ФІЛАРМОНІЇ".

80-ті роковини трагедії Україна вшанує 29 вересня.

keyboard_arrow_up