Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Для любителів захопливих історій про криваві злочини і геніальних детективів, що їх розкривають. "20 хвилин" продовжує проєкт із цікавими підбірками сучасних книг, які читають у Тернополі.    

20 листопада в "Палаці кіно" у Тернополі відбувся перший показ фільму Олега Сенцова «Номери». Стрічку у Тернополі презентувала акторка Марія Смолякова, яка зіграла у стрічці роль Десятої.

17 листопада - святкують Міжнародний день студента. Редакція "20 хвилин" вирішила перевірити чи добре ви пам'ятаєте студентські роки.

У Тернополі розпочались підготовчі роботи до встановлення новорічної ілюмінації у центральній частині міста.

20 листопада по результатам конкурсу «Кращий Студент» Файне місто дізнається ім’я свого кращого представника студентської молоді.

Вино - не просто напій. Вино - цілий культ. У одній із тернопільських книгарень ми знайшли п'ять книг про "напій богів". "20 хвилин" продовжує проєкт із цікавими підбірками сучасних книг, що читають у Тернополі.    

Звання «Заслужений артист України» отримала артистка Тернопільського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка та артистка-вокалістка Тернопільської обласної філармонії.

Жителі тернопільської громади мають можливість з користю провести час. Та записатись на будь-який захід на власний вибір.    

У листопаді в Тернополі планують провести  ряд літературних, патріотичних і культурних заходів та урочистостей, святкових концертів та інше.   

Жителі тернопільської громади мають можливість з користю провести час. Та записатись на будь-який захід на власний вибір.

keyboard_arrow_up