Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Вистави американського цирку , Міжнародний фестиваль електронної музики та мистецтва «Гамселить 2018», майстер-клас Дениса...

Львівська письменниця приїде до Тернополя із книжково-соціальним проектом «Добрі мамині казки». Леся Кічура планує казкові...

Швидкі скетчі з натури робили учасники традиційного формату мистецької практики 17 квітня у «Бункермузі». Тут вже вдруге...

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

Концерт канадського композитора українського походження, найшвидшого піаніста світу Любомира Мельника, виступ української виконавиці Тоні Матвієнко, концерт оркестру прогресивного свінгу THE HYPNOTUNEZ,  лекція «Етапи розвитку сімейних стосунків, кризові періоди», майстер-клас «Токсичні стосунки з рідними - Як вижити?», великодня зустріч берегиньок, Koza stand up – 6, а також  фільми, вистави, виставки чекають тернополян цими вихідними, 14-15 квітня.

Тернополяни та їхні гості сьогодні мали змогу помилуватися фонтанами, на ставі розпочав сезон навігації катер, у центральному сквері працював Великодній ярмарок. Люди залюбки фотографувалися на тлі 12-ти писанок, встановлених на Театральному майдані. 

На презентації збірки «Теплі історії в конвертах» співавторки розповіли, як їх ведуть за собою головні герої та як оповідання можуть змінити світосприйняття читачів.

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

День здоров’я та великодній ярмарок, а також  фільми, вистави, виставки чекають тернополян цими вихідними, 7-8 квітня.

Тернополяни розповідають, які книги зараз читають і чому

Малювати те, що любиш, і так, як хочеш — девіз всесвітньо відомого художника став його особливістю, як і срібне волосся та чорні окуляри.

Презентація альбому «Весна» від гурту Torban , ярмарок великодніх подарунків, майстер-клас Маші Єфросиніної «Ти в себе одна», виступ гурту Sealand Airlines в «Козі», тренінг «Психологія зайвої ваги», 10-ліття літературній студії «87», майстер-клас з борщівського верхоплуту в етногалереї «Спадок», дебютна виставка ляльок-мотанок, майстер-клас із писанкарства, а також  фільми, вистави, виставки чекають тернополян цими вихідними, 31 березня-1 квітня.

З нагоди Великодніх свят у Тернополі заплановано провести ряд заходів.

Третя битва музичного конкурсу серед молодих гуртів Koza Music Battle, які змагаються за головні призи: виступ на фестивалі «Файне місто» та грошову винагороду відбудеться 29 березня у арт-барі «Коза».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up