Культурний відпочинок

Концерт гурту «НастяЗникає» , святкування 10-річчя «Кози»,  перша Всеукраїнська вишивальна конференція «Верхоплут»,  майстер-клас...

Перший телевізійний патріотичний фестиваль мистецтв «Земля Героїв України» відбудеться 22 листопада 2017 року о 17.00 у ПК...

Презентація збірки Ганни Назарків «Я поділюсь краплинкою тепла» відбудеться 15 листопада о 13.00 у Тернопільській обласній...

Вечір розповідей про мандри тернополян «Пройди-Світ 2017» відбудеться 29 листопада о 18.30 у приміщенні «Пласту» (вул. Юрія...

Відвідaти нaйбільші oперні теaтри Укрaїни, не вихoдячи з дому, мають можливість тернoпoляни завдяки 3D-турам, створеними кoмпaнією Google спільнo з Міністерствoм культури з нaгoди 150-річчя Нaціoнaльнoї oпери Укрaїни.

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

Автокінотеатр під відкритим небом запрацював у Тернополі біля ТЦ «Орнава». Тут на парковці облаштували великий екран, на якому показують фільми.

З 12 листопада у Мистецькій резиденції ім. Назарія Войтовича відбудеться відкриття освітньої програми. У рідному селі Героя проводитимуть курс мистецтва для початківців, тренінги та зустрічі для активних громадян, вокшопи для дизайнерів.

Презентацію нового медіа-журналу та платформи «Артефакт» відбудеться 19 листопада о 18.00 у «Бункермузі». Вхід вільний.

Концерти гуртів DETACH і Panivalkova, вистави цирку «Кобзов»,  виставка фіалок та відкриття виставки а також виставки «Два століття — Одна війна», а також  фільми й вечірки  чекають тернополян цими вихідними 11-12 листопада.

Унікальні скульптури-ілюзії та картини-анімації створив митець з Бережан Олег Шупляк. Коли проходиш повз з них, здається, що картина рухається. Такі роботи, до речі, можуть стати чудовою окрасою міських парків та скверів. Вони недорогі, проте креативні та нестандартні. І є хорошою альтернативою пам’ятникам.

Чи зможуть тернополяни зніматися у справжньому кіно? Якою буде сучасна кіностудія? Та хто нині має змогу навчатися у Кіношколі? Про це поговоримо під час прямого ефіру у понеділок, 13 листопада, о 15.30.

Спільний проект студентів та викладачів Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя «Вулицями нашого міста. Частина 1» представить театральна студія ТНТУ «Introvision» 8 листопада о 13.00.

Презентація соціальної гри «Переселенська блуканина» відбудеться в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей (вул.Коперніка, 17) 9 листопада о 14.00. Учасниками можуть бути лише дорослі тернополяни.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up