Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Тернопільщина здатна вражати. Чи знаєте ви, що саме на Тернопіллі збереглася найбільша кількість замків з-поміж усіх областей? У різні часи саме в містечка нашої області приїжджали королі, відомі письменники та науковці, аби відпочити, вирішити питання, що вплинуть на історію всієї України,чи знайти свою другу половинку. Перевірте себе, чи знаєте ви історію Тернопільщини.

У серпні в Тернополі планують провести  ряд літературних, патріотичних і культурних заходів та урочистостей, святкових концертів та інше.   

Усі бажаючі можуть взяти участь у заходах за попереднім записом.  

Тернопільщина знайде чим здивувати, особливо, якщо ви полюбляєте замки та середньовіччя.  34 замки збереглися до наших днів на Тернопіллі. А що ви про них знаєте? Ми підготували для вас цікавий тест.

28 липня в Бучачі двоє чоловіків у стані алкогольного сп'яніння пішли купатися на водойму, а от самотужки вибратися з води не змогли. На місце довелося викликати рятувальників.

«Йдемо в «Підводний човен»», саме таке кодове слово було в тернопільських чоловіків у 70-80-их. І всі розуміли, що мова йде про «Пивний бар», який у народі мав зовсім іншу назву. У «Підводному човні» «зависала» молодь, проводили вільний час чоловіки, і частенько навідувалися посадовці або інші відомі тернополяни.

Найочікуваніший музичний фестиваль чекали тисячі людей з усієї України. 28 липня – нульовий день фестивалю. Однак негода внесла свої корективи в образи фестивальників. 

На території Тернопільського іподрому проходить один з наймасштабніших музичних фестивалів країни. Цього року "Файне Місто" триватиме протягом п'яти днів — з 28 липня по 1 серпня.  Дивіться, чим вражають образи фестивальників! 

Велосипед, як альтернатива автомобілю, чи просто як засіб для прогулянок та відпочинку обирає все більше тернополян. Та навіть велосипед може стати причиною травм, а особливо, якщо ви тільки починаєте кататися на ньому. Щоб цього уникнути, потрібно подбати про свою безпеку.

Деякі виконавці та їх музика настільки яскраві, що їх хіти пам’ятають впродовж десятиліть. Ми зробили підбірку музичних хітів 2000-х років українських виконавців, слова яких пам’ятають і досі.

keyboard_arrow_up