Бережани

У Бережанському замку створили мапу із ляльок-мотанок Над нею працювала майстриня – двічі переселенка Оксана Муравльова.

25-річному Віталію Скакуну із Тернопільщини першому присвоєно звання Героя України посмертно. Тепер ім’ям молодого добровольця із Бережан названо вулицю, на якій він мешкав за життя.

Чим відрізняються солдати-строковики і мобілізовані, чому вони не поспішають залишатися на контракт і чи варто чекати, що «прийдуть хлопці з фронту і наведуть порядок» - розповідає демобілізований волонтер із Бережан.

Віртуальну мандрівку центром Бережан тепер можна зробити завдяки ентузіастам, які створили 3D-панораму містечка.

Унікальну фотовиставку стрілецьких світлин "Героям Лисоні – Вдячна Батьківщина!" відкрили 24 червня у Бережанах. Експонуватимуть її у дворику Ратуші на спеціальних триногах просто неба.

Річка Золота Липа може бути потенційним носієм інфекційних захворювань, оскільки, існує ймовірність потрапляння стоків з Бережанського психоневрологічного будинку-інтернату безпосередньо в річку.

Бережанську виправну колонію планують передати в розпорядження 44-ї артилерійської бригади для розташування там військової частини.

Концерт "Відлуння бароко" влаштують у Костелі монастиря бернадинів у Бережанах у неділю, 11 жовтня. Початок - о 14.00.

Танцювали під живу музику та діджейські сети, слухали виступи письменників та просто ніжилися на сонечку в Бережанському замку гості фестивалю #Koza_Play_01 в неділю, 31 травня. Ділимось фотографіями!

keyboard_arrow_up