Здоров'я

Здоров'я

Дитина активно росте, її кістки і м'язи розвиваються, невелике відхилення може швидко стати причиною стійкої деформації і важких наслідків. Зберігайте поради ортопеда – школярам.

В області фіксують нові випадки закхворювання на коронавірус. 

Штучна вентиляція легень, кувези та ультразвукова діагностика – сучасне медичне обладнання потребує безперебійної подачі електроенергії. Враховуючи стабілізаційні та аварійні вимкнення світла, без альтернативних джерел енергії лікарням не впоратися. Як наразі надають допомогу в медзакладах Тернополя і чи забезпечені вони всім необхідним – ми дізнавалися.

У Лановецькій громаді відчинила свої двері для пацієнтів новозбудована амбулаторія.

Детальний алгоритм того, де знайти лікаря, який має вільні місця на укладання декларацій, для громадян опублікували на Фейсбук-сторінці Національної служби здоров’я України. Про все читайте далі.

В Україні продовжує діяти програма «Доступні ліки», завдяки якій пацієнти можуть отримувати необхідні ліки безоплатно або з невеликою доплатою. 

Розповідаємо про антибіотики та потенційні ризики, пов’язані з ними. Чому не можна приймати ліки без дозволу лікаря?

Українці, які страждають від серцево-судинних захворювань, можуть отримувати ліки безоплатно або з незначною доплатою за програмою «Доступні ліки». Покрокову інструкція, як це працює, дали від Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації. Детальніше – читайте далі.  

Здоров’я – найважливіше для людини. Тому навіть під час війни лікарі радять всім регулярно проходити медичні огляди, а у разі захворювання – невідкладно розпочинати призначене лікуванння.

keyboard_arrow_up