Здоров'я

Здоров'я

У Чортківській громаді, що на Тернопіллі, учасники російсько-української війни зможуть щомісяця отримувати безкоштовні медикаменти.

У Тернополі вирішили повернути масковий режим у громадських місцях. Хоча на державному рівні обмежень не запроваджують через воєнний стан, місцева комісія вирішила одягнути на тернополян маски. Дивіться, як змінюється динаміка захворюваності на коронавірус, чи повертаються люди до обмежень та головне – чи притягуватимуть до відповідальності порушників – про це у матеріалі.

Мешканці та гості громади можуть отримати як першу дозу (для тих, хто до цього не щепився), другу, бустерну та другу бустерну дози.

У Тернополі пацієнтів на апаратах штучної вентиляції легень немає.

Впродовж останніх двох тижнів захворюваність зросла в області близько на 35-37%, у м. Тернополі на 28%.

На час дії воєнного стану в Україні призупинили дію деяких карантинних обмежень, зокрема і масковий режим. Понад два роки носіння масок у громадських місцях було обов'язковим. Тепер ВООЗ радить відновити це правило через зростання захворюваності. Ми також порівняли, скільки коштують захисні маски в аптеках та магазинах. Дивіться графіку.

Аби зберегти добру пам'ять і залишатися здоровим, лікарі радять більше рухатися, читати, розгадувати кросворди, а в харчуванні відмовитися від свинини та вареників зі шкварками. 21 вересня — Міжнародний день поширення інформації про хворобу Альцгеймера. День спрямований на підвищення поінформованості про хворобу, деменцію, загальні симптоми та пов'язані з нею фактори ризику. 

Найбільше нових випадків ковіду підтвердили в Тернопільському районі.

Настала осінь і настрою, щоб займатися спортом стало ще менше.

За добу 18 вересня зареєстрували лише 39 нових випадків захворювань на коронавірус.

keyboard_arrow_up