Здоров'я

Здоров'я

Міністерство охорони здоров'я і Міністерство освіти та науки України надіслали главам усіх обласних адміністрацій офіційного...

Які твердження про е-сигарети правда, а які - міф, ми розібралися з лікарем-наркологом Сніжаною Данильчук. "20 хвилин"...

Тим, кого дратують бджоли чи хто не любить меду, на пасіку краще не їхати

26% грошей, які українці витратили на ліки в аптеках у 2017 році, пішли на препарати, які не допомагають.

Енергетики рекламують як засоби боротьби з втомою, що допомагають активному способу життя та стимулюють розумову діяльність. Але чи так це насправді, ми запитали у лікаря.

Невакцинованим дітям заборонили відвідувати дитячі садки та заняття у школах. Рішення про це спільно прийняли Міністерство освіти та Міністерство охорони здоров'я. Що буде з тернопільськими дітьми, які вже відвідують заклади, але не мають всіх щеплень, про це і поговоримо під час прямого ефіру у п'ятницю, 21 вересня. Початок – об 11.20 на сайті «20 хвилин».

Трансплантація органів в Україні за новим законом почнеться з 2019 року. Інформація у реєстрах буде конфіденційна, доступ матимуть лише медзаклади. Як ви ставитеся до донорства, чи готові віддати свій орган на порятунок життя іншої людини? Проголосуйте у матеріалі нижче.

Аби зберегти здоров’я школярам, потрібна велика праця батьків, вчителів, лікарів і самих дітей

У Тернопільській області зареєстровано три спалахи сальмонельозу у побуті в Борщівському, Кременецькому та Теребовлянському районах. У цілому кількість постраждалих – 12 осіб, в тому числі троє дітей.

Екстрена медична допомога в Україні відповідатиме світовим стандартам швидкості та якості. Тернопільщина - одна з областей, де система почне працювати в тестовому режимі.

Якою має бути їжа сучасної людини, щоб могти добре думати, добре почуватися, і гарно і сексуально виглядати, розповідає відома лікар-дієтолог Оксана Скиталінська

Найбільше потерпають дихальні шляхи. Від того, що ми цим дихаємо, ризикуємо отримати онкозахворювання – від раку ротової порожнини до легень. Вуглекислий газ токсично впливає на мозок та центральну нервову систему. Страждає дихальна система, шкідливі сполуки всмоктуються в кров і осідають на шкірі.

Успішні люди – це ті, котрі в дитинстві мали дуже добрі стосунки з мамою. Глибока дитяча образа на маму призводить у дорослому житті до уникання близьких стосунків, розвитку узалежнень, пасивності, безініціативності та покірності чужій волі.

Щеплення Діані-Анастасії Яворській провели сьогодні, 5 серпня. За словами батька, дитина одужує.  У Шумській районній центральній лікарні запевняють, що проблема виникла саме через те, що у дитини не було профілактичного щеплення від правця.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up