Здоров'я

Здоров'я

Щоби руки були чистими, їх треба мити з милом під проточною водою 20 секунд. Цього достатньо, аби захистити себе від небезпечних...

Аби відпочинок на природі залишив лише приємні спогади, варто скористатися порадами наших експертів

Cучасне обладнання для діагностики та ускладнень вагітності, придбане за кошти в рамках проекту «Громадський бюджет», показали...

Нітрати є у всіх ранніх овочах і навіть у тих, які вирощені на власному городі. Адже нітрати – це не тільки мінеральні...

Система фінансування охорони здоров’я зміниться з 1 липня.  Якщо ви ще не визначилися із лікарем для своїх дітей, - скористайтеся рейтингом на ТОП-20.

Надмірна вага, а також куріння, вживання алкоголю, неправильне харчування, недостатня фізична активність є основними поведінковими чинниками багатьох хронічних та неінфекційних хвороб у сучасному світі. Це ті фактори, на які кожен може вплинути самостійно, і усунувши які, запобігти значній частці смертей та інвалідності, наголошують автори дослідження «Індекс здоров’я. Україна». В опитуванні взяли участь 254 мешканці Тернопільщини.

Чому з часом схуднути все важче і чому свято для живота можна влаштовувати лише раз на тиждень, розповідає відома блогерка і коуч в сфері краси Вікторія Корольова

У комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» оприлюднили рейтинг найпопулярніших сімейних лікарів Тернополя. Він майже збігається з рейтингом на сайті ТОП-20.

Найважливіше у бажанні набити тату - хороший майстер та стерильний салон. А також індивідуальний ескіз, а не копія як у сусіда.   

Смерть не пов`язана з імунізацією - результати розслідування. Розпорядження про тимчасову заборону серії вакцин АКДП та ІПВ має бути скасована.

Продаж та застосування двох вакцин тимчасово заборонили на Тернопільщині. Йдеться про вакцину для профілактики дифтерії, правця та кашлюку виробництва "Серум інститут" Індії, а також вакцини для профілактики поліомієліту - "Санофі Пастер" Франція. Відповідне розпорядження оприлюднила на офіційному сайті Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Причина – летальний випадок на Тернопільщині після вакцинації.

Як навчитися жити з атопічним дерматитом, що справді допоможе, а що схоже на "пошуки привидів" – спростовуємо міфи

Із 17 квітня тернополяни почали підписувати угоди з педіатрами. Нині зареєстрована майже тисяча декларацій. Якщо не буде технічних збоїв, то на все-про все піде хвилин 15-20, але приходити потрібно в години прийому конкретного лікаря.

Спрагу не втамують не лише імпортні спрайти чи вітчизняні живчики, а навіть деякі мінералки

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up