Здоров'я

Здоров'я

Для тернополян в аптеках міста доступні засоби індивідуального захисту та необхідні лікувальні препарати. 

З початком режиму карантину лікарі радять виходити на вулицю тільки в захисних масках. Але звичайну одноразову маску потрібно змінювати кожні дві-чотири години. А як правильно її утилізувати, цікавилися «20 хвилин».

Щодня, допомагаючи пацієнтам, лікарі змушені носити не тільки захисні маски, які до того ж мають змінюватися дуже часто, але і захисні костюми. А куди ж потім потрапляють такі використані речі та як їх перероблюють?

"Психологічна підтримка" радить під час карантину дбати про свої тіло - це допоможе мозку пережити карантин. Свої поради дала і доктор Уляна Супрун: "Під час карантину бути фізично активним, так само важливо як і ретельно мити руки та зберігати дистанцію."

Загалом у лікарнях Тернополя – 14 хворих на COVID-19. Ще 6 тернополян, у яких підтвердили коронавірус, перебувають на амбулаторному лікуванні.

Підтверджений один випадок COVID-19 на Тернопільщині. Це пацієнт з Бучацького району.

Протягом 8 квітня за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабцентрів отримано 224 повідомлень про нові підтверджені випадки, повідомляє пресслужба Центру громадського здоров'я.

Пізно ввечері 8 квітня на Тернопільщину прибули реактиви для ПЛР-діагностики.

Під час карантину Уряд заборонив людям відвідувати громадські місця, магазина та аптеки без масок. Їх важко знайти в Тернопільських аптеках, тому багато людей замовляють їх в інтернеті та роблять самі. Як перевірити, чи справді ваша маска надійно вас захищає та які не є ефективними – читайте у матеріалі.

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. 

keyboard_arrow_up