Здоров'я

У холодну осінню пору варто дещо збільшити калорійність їжі, не забувати пити воду і «налягати» на сезонні овочі і фрукти

У Тернополі спалах кору. Відповідно до даних Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України, у місті зафіксовано...

Ріст захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції спостерігають у Тернопільській області. Лише за цей тиждень...

Попри спалах епідемії кору в місті, діти, які не отримали жодної вакцини від цієї хвороби, продовжують відвідувати навчальні...

Все частіше на Тернопільщині молоді люди звертаються за допомогою до наркологів. Про це розповів заввідділенням Тернопільського обласного наркологічного диспансеру Ігор Скібінський.

До Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози 20 жовтня відбудеться акція від управління охорони здоров’я.

Всесвітній день боротьби з раком грудей відзначають 15 жовтня. Чи дотримуються тернополянки порад лікарів і чи знають про причини виникнення раку молочних залоз - з`ясовувала наш кореспондент. 

Цього року тернополянам доведеться боротися з трьома штамами грипу: "Гонконг", "Брісбен" та "Мічиган", з яким в Україні ще не стикалися.  В групі ризику - діти, вагітні, пенсіонери, хворі на цукровий діабет та люди із зайвою вагою.

Кожен різновид грибів потребує різної технології зберігання та приготування. Грибники радять не брати тих плодів, у яких не впевнені. «Поганки» слід відкидати одразу, адже в процесі приготування їх виявити вже нереально.

Чи довіряєте ви організації правил безпечного перебування вашої дитини у садочку чи школі? Чи були випадки, коли діти травмувалися?

Дитина була у контакті з хворим хлопчиком у Львівської області. Захворіла одна дитина, госпіталізували - п'ятьох.

Заняття карате дозволяють виховати сильну особистість з високими  моральними зразками, переконує тренер Василь Цьомко. На своїх заняттях він вчить хлопчиків та дівчат постійно прагнути до досконалості. І сам про це не забуває.

У Тернополі є перебої з окремими вакцинами, зокрема преператами від правця, сказу тощо. Дози цих вакцин у лікарнях тримають на екстрений випадок. Тож тернополяни шукають їх в інших містах чи навіть за кордоном.

Гриби – це дуже смачно, але деколи і небезпечно. На жаль, у Тернополі й області зафіксовані смертельні випадки, пов’язані із вживанням грибів. Про це поговоримо під час прямого ефіру у понеділок, 2 жовтня.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up