Здоров'я

Здоров'я

МОЗ України затвердило зміни до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Відтепер з’являться нові спеціальності – «лікар-кардіолог інтервенційний», «лікар-кардіолог-електрофізіолог», «лікар-кардіолог дитячий» та «лікар-ревматолог дитячий». 

Запорукою здорового самопочуття є правильне харчування та спорт. Відмовившись від солодощів, смаженої їжі та алкоголю, а також при регулярній фізичній активності за місяць можна скинути 5 кг, а то й більше. Користуйтесь порадами, якщо хочете скинути зайве до Нового року.

“Запитай у лікаря про грип та ГРВІ”: на найпоширеніші запитання в рамках популярного проєкту МОЗ відповів фахівець Кирило Васильченко.

Що варто врахувати для зимової пробіжки, розповідають тернопільські бігуни

Вагітність - це цікавий і захоплюючий період у житті кожної жінки. Дехто починає сприймати це як «діагноз», коли майбутній мамі не можна нічого. Та якщо фізичне самопочуття вагітної у нормі і немає протипоказів, вона може вести активний спосіб життя.

"Якщо ви досі не вакцинувалися проти грипу — заплануйте найближчим часом візит до сімейного лікаря та зробіть щеплення. А також візьміть із собою своїх батьків, бабусю чи дідуся. Для них отримати захист від грипу та його ускладнень вкрай важливо", порадила Уляна Супрун.

Тернопіль став одним із перших міст України, де з початку 2015 року проводять безоплатне високотехнологічне зубопротезування військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність України. 

Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху. Тобою насолоджуються, не знаючи, що ти таке. Не можна сказати, що ти необхідна для життя. Ти – саме життя. Ти наповнюєш нас радістю, Яку не поясниш ніякими почуттями. (Антуан де Сент Екзюпері)

На грип та ГРВІ за два місяці уже перехворіло 3,5% населення країни.  Цього епідсезону циркулюють два віруси грипу А і стільки ж типу В. Вони подібні до вірусів Брізбен, Канзас, Колорадо і Пхукет.

На останній сесії обласної ради депутати реорганізували Кременецький обласний протитуберкульозний диспансер. Відтепер цей медзаклад став відділенням обласної лікарні "Хоспіс".

keyboard_arrow_up