Здоров'я

Здоров'я

Більшу частину свого життя жителька Тернопільщини прожила із серйозним комплексом. Через відсутність волосся на голові вона постійно ходила в перуці. Лікарка з Тернополя повернула жінці те, про що вона завжди мріяла – можливість розчесати своє волосся.

Безперешкодна бруківка на Набережній, або трейлова дорога для відчайдухів: що для бігу оберете ви? За порадами експертів ми підготували ТОП-7 місць, де можна вдало провести бігове тренування. 

У Китаї розробили ефективний спосіб лікування пневмонії,  викликаної коронавірусом 2019-nCov. 

Багато хто стикається з набряками, особливо в кінці дня.  

Хвороби на нервовому ґрунті , або психосоматичні недуги, виникають через душевні страждання, кажуть психологи. Як навчитися боротися зі стресом, кого він більше вражає – чоловіків чи жінок, розбиралася журналістка "20 хвилин".

14 лютого у світі святкують День Закоханих. А що може краще виявити вашу любов, ніж поцілунок? Ми зібрали коментарі сімейного лікаря, психолога та дієтолога про те, як поцілунки впливають на наш організм.  

У Тернополі та області визначили лікарні, які прийматимуть хворих з коронавірусом.

Станом на 12 лютого 2020 року у світі зареєстровано 45 183 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19), з них 1116 летальні.

На догляд за собою жінки та чоловіки витрачають немало грошей. Стрижка, манікюр/педикюр, епіляція, нарощення вій, фарбування брів тощо - ці послуги, якщо все підсумувати, влітають у копієчку. Є можливість отримати їх безкоштовно, або ж за символічну плату - у майстрів -початківців.

На борту лайнера Diamond Princess в українця виявлено гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV.

keyboard_arrow_up