Здоров'я

Частіше б’ється серце — у вашій кімнаті надто жарко, стверджують фізіологи. Виявляється, наше самопочуття багато в чому залежить...

Кількість молока у мами залежить від частоти прикладання дитини до грудей. Молока не стане більше від збільшення кількості...

Спалах ентеровірусної інфекції зафіксували в Чорткові. Рід ентеровірусів включає віруси Коксаки А і В, ЕСНО, вірус гепатиту...

Визначити, чому захворів на гепатит, тернополянину було дуже важко. Були і операції, і оперативні втручання, стоматологи,...

Якість води в тернопільському ставі далека від ідеальної. Через наявність там кишкової палички дітям та людям зі слабким імунітетом купатися там не варто. А от з піском, за висновками експертів, усе добре.

Під час аномальної спеки вагітним потрібно уникати сонця, громадського транспорту, пити багато води, їсти багато фруктів та овочів, кажуть медики. 

Провести вакцинацію дітей проти кору закликають тернопільських батьків педіатри. Для цього необхідно звернутися у Тернопільську міську дитячу комунальну лікарню до дільничного лікаря-педіатра за місцем проживання. В липні дана медична установа отримала 5000 доз для проведення щеплень проти кору – вірусного захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Зі слів міського педіатра Олени Федорової, спалах кору повторюються  кожні 4-5 років. У Тернополі останній раз був зафіксований у 2012 році.

Грудне вигодовування сприяє кращому розвитку немовлят, захисту їхньої імунної системи. Годуючі мами мають значно нижчий ризик розвитку раку молочної залози та яєчників.  Про переваги та користь грудного молока медики розповіли 3 серпня у рамках Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування. 

З 1 по 7 серпня в області, як і в Україні і світі, проводиться тиждень підтримки грудного вигодовування. Цього року його девіз: «Підтримаємо грудне вигодовування разом», - звертає увагу на необхідність підтримки матерів-годувальниць членами родини та медичним персоналом.

Україна, Центральноафриканська Республіка, Республіка Чад, Екваторіальна Гвінея, Нігерія, Сомалі, Південний Судан і Сирія – країни з найнижчим рівнем вакцинації у світі. Чому українці не довіряють вакцинації та як держава працює із закупівлею ліків?

Хвороба Лайма дуже підступна, кажуть медики. Вона може проявитися навіть через 10-15 років після укусу кліща

Найбільш поширені способи інфікування гепатитом – ін’єкції, неналежна стерилізація медичного обладнання та інструментів та переливання неперевіреної крові і препаратів крові

Перед тим, як купити продукт, варто подивитися на сертифікат якості. Якщо побачили зіпсований товар, потрібно скаржитися його реалізатору та вимагати зняти з продажу. Паралельно можна написати скаргу в Держпродспоживслужбу.

Спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області розпочали роботу щодо виявлення на ринках та у крамницях краю моделі спінера, яка становить серйозний ризик для дітей.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook