Здоров'я

Здоров'я

Ведення вагітності в амбулаторних умовах акушером-гінекологом виділене в окремий пакет медпослуг Програми медичних гарантій. Тож ті, хто має декларації, можуть безплатно скористатись послугою.

Методик з планування статі дитини існує величезна кількість, але жодна з них не дає 100% гарантії. Результати статистики та експериментів дуже суперечливі. Різні методи планування дають ймовірність народження дівчинки та хлопчика від 40% до 99,9%. 

Маленьким пацієнтам тепер можна буде не їхати в столицю, щоб потрапити на консультацію до кардіохірургів. Від тепер до них на огляд можна буде потрапити в Тернополі.

Інформацію про прибуття мобільного аптечного пункту можна дізнатися у сімейного лікаря та органів місцевої влади, з керівниками яких погоджено маршрути.

Порівняно з попереднім тижнем хворих на ГРВІ та грип на Тернопільщині побільшало, понад половина з них — діти.

Інсульт — це гострий невідкладний стан, коли порушується кровообіг у головному мозку, а його наслідки можуть бути руйнівними.

Туристка з Тернопільщини зламала ногу при підйомі на гору Пікуй.

У Тернопільському перинатальному центрі «Мати і дитина» виходили дівчинку, яка народилася з вагою 800-грамів. Дівчинка уже самостійно дихає і набирає вагу.  

До кожного з маленьких пацієнтів у медиків має бути особливий підхід, адже з ними буває непросто. Проте доброзичливість лікаря може не лише прихилити малих непосид, а й дати хороші результати для здоров’я.  Про найпоширеніші проблеми зі здоров’ям сучасних дітей, зокрема і про те, коли їх варто вести на обстеження серця, говоримо із педіатром-кардіологом Мар’яною Драбик в рубриці «Лікар до 30».

Чому дитячу лікарню передали «дорослим» закладам і не об’єднали з профільним обласним? Скільки працюватиме дитячий заклад без керівника і де зараз Андрій Артимович? 

keyboard_arrow_up