Здоров'я

Здоров'я

Від 30 липня Центр вакцинації населення запрацював у ТРЦ «Подоляни», де щеплюють проти COVID-19.

Нові випадки ковіду зафіксовані в Тернопільському та Чортківському районах.

Вже з наступного тижня в Україні дозвоять вакцинувати дітей від 12 років, про це в ефірі "Сніданку з 1+1" повідомив головний санітарний ікар України Ігор Кузін. Втім, є певні вимоги.

Про те, що карантин в Украні продовжать заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін в ефірі "Сніданку 1+1".

Десять нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 29 липня 2021 року. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (233), Одеській (83), Харківській (72), Донецькій (69) та Дніпропетровській (64) областях.

Рішення почнуть діяти через 7 днів з моменту публікації постанови. Громадяни які виїхали за кордон до цього часу повертаються в Україну безперешкодно.

Скасування обов'язкового носіння масок в Україні можливе. Однак для цього більша частина населення повинна бути провакцинована.

4 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 28 липня 2021 року.   За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (195), Харківській (70), Донецькій (66), Запорізькій (56) та Одеській (56) областях.

В Україні вже розпочався 5–й етап вакцинальної кампанії. Що це означає? Хто, як та головне, чим може щепитися? Де і якою вакциною щеплюють в Тернополі — читайте в матеріалі.

Практика, що пацієнти, потрапляючи у лікарню, купують ліки за свої кошти, уже віджила своє. Насправді ж за бюджетні кошти лікарські засоби мають видавати зовсім безкоштовно. Досвідом діляться медики дитячої лікарні.

keyboard_arrow_up