Здоров'я

Здоров'я

Двох малолітніх дітей медики госпіталізували до лікарні.

Про політику,  релігію, гроші, а відтепер і вакцинацію, не прийнято говорити із незнайомцями чи малознайомими людьми. Чи ні?     А ви вакцинувались? Таке питають часто.     Чи етично і законно це, журналісти «20 хвилин» дізнавались у тернопільських психолога, фахівця з етики і юриста. Зібрали також думки тернополян. Щоб прочитати публікацію повністю, варто авторизуватися. Якщо сподобається, оформіть підписку на преміум-матеріали. Цим ви допоможете нам робити більше цікавих матеріалів і бути незалежними!

Цей проєкт покликаний допомогти відчути, що ти не один. Він  про любов, про прийняття, про бачення дітей, а не їхніх діагнозів.

Трансплантація стовбурових клітин може стати єдиним порятунком для людей з раком крові та іншими важкими хворобами. Але для цього спочатку треба знайти донора... Тернополяни створили Всеукраїнський реєстр донорів кісткового мозку. І стати потенційним донором, а пізніше врятувати чиєсь життя, може кожен з нас. Журналістка «20 хвилин»  зареєструвалась в системі донорів та здала тест для того, щоб у випадку необхідності бути донором. Як це можна зробити, розповідаємо покроково.

158 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 28 листопада 2021 року.

З 9 грудня 2021 року набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров'я України, який розширив перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19.

235 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 27 листопада 2021 року.

Більше мільйона українців не знають, що інфіковані вірусним гепатитом С. Ще майже 60 тисяч людей — не знають про свій ВІЛ-позитивний статус.

231 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 26 листопада 2021 року.

За останню добу ковід забрав життя трьох жителів Тернопільщині.

keyboard_arrow_up