Здоров'я

Цьогорічна активність кліщів здивувала фахівців – вони прокинулися значно раніше. Аби зменшити кількість укусів у Тернополі...

30 років  виповнилось Тернопільській міській комунальній дитячій лікарні.

Жінок у білих халатах, які обробляють траву за допомогою розпилювачів, можна було зустріти зранку у парку...

Найважливіший чинник, який викликає переродження родимок чи виникнення меланоми самостійної і немеленомних раків шкіри –...

Вибирайте пісочницю, яка гарно прогрівається сонцем. Глисти не люблять ультрафіолет і високі температури

З 28 квітня  українські лікарі можуть дотримуватись у своїй практиці міжнародних клінічних протоколів лікування. Пацієнтам повідомлятимуть, які  ліки пропонує вітчизняний протокол, а які, приміром, західний. 

Перевіряйте родимки раз на три місяці самі, а у лікаря - раз у рік. Навіть, якщо впервнені, що все гаразд. Обстеження безболісне і швидке

28 травня у Тернополі уже вдруге відбудеться міське спортивне свято "Рухаємо Тернопіль" від Медіа Корпорації RIA та Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення. До цього дня ми тричі на тиждень публікуватимемо на сайті "20 хвилин" цікаві історії спортсменів та тернополян, які займаються спортом для себе. А також поради дієтологів. 

Найважливіше у бажанні набити тату - хороший майстер та стерильний салон. А також індивідуальний ескіз, а не копія як у сусіда.   

У День меланоми в обласному шкір вендиспансері з 8.00 десятки тернополян прийшли обстежити свої родимки. Сьогодні онкодерматологи працюють цілий день і обстежують усіх охочих.

У Тернополі безкоштовно перевірити родимки можна в поліклініці Тернопільського обласного шкір-вендиспансеру з 9:00 до 18:00 13 квітня за адресою вулиця Князя Острозького, 37. Медики видадуть висновок після проведеного обстеження. Хто не може прийти на обстеження особисто, може скористатися Інтернетом. Треба якісно сфотографувати своє новоутворення і відправити фото з 10 до 13 квітня на електронну адресу info@telederm.com.ua.  

Здорова їжа для неї насамперед та, що дає енергію, каже багаторазова чемпіонка світу з пауерліфтингу, активна пропагандистка здорового харчування Лілія Проць.  Головне для неї є не стільки самі продукти, скільки спосіб їх приготування. 

Для гарного вигляду і здоров'я потрібно їсти правильні продукти і висипатися. Доведено, що 50% хвороб негенетичного походження виникають через неправильне харчування

Якість води у семи найпопулярніших джерелах, якими користуються тернополяни, перевірила команда тернопільського осередку ГО «Молодь демократичного альянсу»