Здоров'я

Здоров'я

Оперативні дані з тернопільських лікарень повідомляє міський штаб для боротьби з коронавірусом.  

За 28 лютого, порівняно з 27 лютим, побільшало викликів на різні нещасні випадки, побутові травмування, до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації та на ДТП.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Вінницькій (598), Івано-Франківській (526), Житомирській (466), Чернівецькій (335) та Львівській (315) областях.

Найбільше випадків за добу у Чортківському та Заліщицькому районах.   У трьох районах області не зафіксовано жодного нового випадку.

В яких ситуаціях людина може не дочекатися приїзду швидкої, які три речі врятують життя до приїзду медиків,  чому за кордоном не візьмуть на роботу без базових знань порятунку життя, дізнавалася "RIA плюс".

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Івано-Франківській (734), Вінницькій (558), Житомирській (528), Закарпатській (423) та Чернівецькій (411) та областях.

Найбільше нових випадків — у Чортківському районі та Тернополі.

Тернопільська область, як і кілька інших, перебуває в помаранчевому рівні епідемічної небезпеки. Ці області потенційно також можуть найближчими днями бути переведені в «червоний» рівень.

В Україні з 24 лютого стартувала вакцинація від коронавірусу. 

Діти дряпають лезом собі передпліччя, можуть завдавати інші самопошкодження. Це вираз емоцій, які вони не можуть ніде подіти, кажуть тернопільські лікарі.  До них звертається все більше батьків, діти яких стали жертвами онлайн-ігор чи агресивних груп у мережі. 

keyboard_arrow_up