Здоров'я

Здоров'я

У Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги оновили реанімаційне відділення.

В Україні наразі не виявлено новий штам коронавірусу – «Pirola».

Небезпечне інфекційне захворювання виявили у Тернопільській області.

За вісім місяців в Україні на кір захворіло учетверо більше людей, ніж за весь минулий рік. Найбільше випадків захворювання — на Тернопільщині.

Військовослужбовець може оскаржити висновки ВЛК, якщо він вважає, що у рішенні комісії не відображений реальний стан його здоров’я. Зробити це можна у досудовому порядку та через суд.

Деякі тернополяни скаржаться – у місті в нічний час важко купити ліки. Аптеки, які раніше працювали цілодобово, тепер зачинені вночі через комендантську годину. Ми перевірили, де можна купити ліки в нічний час. Про це у матеріалі!

Понад 36,6 млн електронних направлень на лабораторну діагностику виписали лікарі для пацієнтів за Програмою медичних гарантій у 2023 році. З них понад 26 млн виконані, тобто пацієнти пройшли дослідження. Попри це досі існує міф, що здати аналізи можна лише платно.  Як скористатися правом на безоплатні аналізи — розповіли в МОЗ.

На початку жовтня в Україні очікують зростання кількості хворих на грип та респіраторні інфекції. Серед звичних вже для нас сезонних вірусів цього року додасться коронавірусна інфекція.

У сусідній Львівській області минулого тижня від отруєння грибами померла літня жінка. Вона споживала їх разом із чоловіком. Той також потрапив до лікарні.

Тернопільські лікарі провели непересічну операцію. Медики виконали малоінвазивну операцію з приводу раку стравоходу, а саме ендоскопічне стентування стравоходу.

keyboard_arrow_up