Здоров'я

Здоров'я

Жителя Копичинців госпіталізували в реанімаційне відділення із проникаючим ножовим пораненням у живіт

Сезонна алергія проявляється у багатьох людей з початком цвітіння дерев.   Коли квітнуть рослини-алергени.

Інцидент трапився серед білого дня на вул. Протасевича.   Тернопільські патрульні надали домедичну допомогу чоловікові з травмою голови

В області таких хворих виявили лише в двох громадах.

За день десятки дзвінків, ще десятки людей на прийомі. Кожному треба порадити, підказати та направити. Робота не закінчується навіть вдома. Такі реалії роботи сімейного лікаря. Із Ольгою Омельницькою говоримо про те, коли можна звертатись до свого лікаря, як працюють медики в умовах пандемії та  чому з пацієнтами іноді катастрофічно важко.  Редакція «20 хвилин» продовжує розповідати історії молодих тернопільських медиків в рубриці «Лікар до 30». 18 травня відзначають День сімейного лікаря.

За добу 17 травня медики швидкої по Тернопільській області здійснили 196 виїздів, у тому числі 86 хворих госпіталізовано.

«Тернопільська комунальна міська лікарня №2» отримала лікарські засоби з німецького міста Фленсбург.

У 12 містах України, в тому числі і в Тернополі, запрацювали мобільні бригади соціально-психологічної допомоги.   Яку допомогу можна отримати

Таким обладнанням проводять обстеження маломобільним пацієнтам та пацієнтам у важких станах.

Іноді буває важко зрозуміти, що ми відчуваємо, здається, що це емоційний смерч, який важко пережити та легше блокувати. Але час, щоб визначити та зрозуміти наші почуття, може допомогти.

keyboard_arrow_up