Прес-служби

Триває також будівництво сучасної дворівневої дорожньої розв’язки на Гаївському шляхопроводі.

Індивідуальне опалення — один з кращих способів економити, але заважають законодавчі колізії. Разом ми можемо змінити ситуацію.

У парках та відпочинкових зонах міста висадили більше 200 дерев.

Тернопільська міська рада закликає Президента України присвоїти Провіднику ОУН Євгену Коновальцю звання Героя України.

Міський голова Тернополя хоче усунути законодавчі перешкоди для встановлення індивідуального опалення і звернувся про підтримку до людей. Депутати Верховної ради мають терміново внести зміни у Закон України «Про житлово – комунальні послуги» від 09.11.2017 р. № 2189-VIII та Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 26.07.2019 р. № 169 «Про затвердження порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води».

Завдяки вжитим заходам у Тернополі різко зменшилася кількість хворих серед людей старшого віку та удвічі скоротилася кількість хворих серед вчителів та дітей. Разом з тим, ситуація залишається складною, тому у місті вводяться окремі додаткові заходи безпеки. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал в етері однієї з ФМ-радіостанцій.

На XI з’їзді партії «Слуга Народу» створили нові вищі керівні органи, надали широкі повноваження первинним осередкам та встановили курс на потужний зворотний зв’язок із регіонами.

За результатами соціологічного опитування, 18,5% жителів західних областей серед українських політиків повністю довіряють Сергію Притулі та скоріше довіряють – 21,8%.

Кабмін затвердив державне регулювання цін на газ на період карантинних обмежень, або до кінця опалювального сезону. Відтак уже з лютого ціна за куб газу становитиме 6,99 грн. Про це повідомляє заступник начальника відділу паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ОДА Михайло Гиренко.

Кабмін ухвалив рішення про зменшення ціни на газ нижче ринкової. Це означає зниження в платіжках людей на понад 30%.

keyboard_arrow_up