Прес-служби

Близько 600 дітей розпочали відвідувати заклади дошкільної освіти Тернополя.

Тернополяни допомагають військовим, прифронтовим містам та жертвам російської агресії

У Тернополі діє 15 волонтерських штабів, тисячі волонтерів, йде постійна допомога фронту та вимушеним переселенцям.

Міський голова Тернополя розповів, як запускається економіка воєнного часу  

Понад 24000 вимушених переселенців знайшли прихисток та порятунок у Тернопільській громаді. Понад 14 тисяч вирішили залишитися у Тернополі. Тому важливою складовою діяльності міської влади є забезпечення, в умовах воєнного стану, життєдіяльності міста.   Щоб у будинках було тепло, щоб регулярно їздив громадський транспорт, щоб тернополяни та переселенці отримували якісну медичну допомогу. Саме для цього виконком прийняв рішення спрямували кошти на виплату зарплати медикам та підтримку діяльності теплокомуненерго та громадського транспорту.

Міський голова Тернополя вимагає організувати міжнародний трибунал з розслідування московських злочинів.

Минуло більше 40 днів запеклої війни за Незалежність та територіальну цілісність України. Війни за збереження Українського народу. Перемогу над ворогом творять не лише наші мужні воїни на фронті, її творять і праця мешканців тилу.

Справжнім чудом цих днів є неймовірна згуртованість та єдність українців. Українці борються проти окупанта, проти російського монстра. Кожне село та місто, армія та звичайні мешканці, всі роблять все, щоби земля палала під ногами проклятих загарбників. 

keyboard_arrow_up