Прес-служби

Хто претендує на посади до органів місцевої влади та яка стратегія розвитку Тернопільщини – читайте у матеріалі.

Сергій Надал збудував ефективну систему управління містом, яку не зламала навіть «червона зона».

Центральна та обласна влада по-африканськи знищує середню освіту Тернополя.

Президент заявив, що у “бунтівних містах” хворіють на COVІD-19 по 200-250 дітей за день. Офіційна статистика наводить зовсім інші дані.

14 вересня відбулася селекторна онлайн-нарада за участі міністра охорони здоров’я України Максима Степанова та міських голів українських міст. Під час наради міський голова Тернополя Сергій Надал поставив перед міністром свої вимоги, які дозволять перейти від імітації та політичних шоу, до реальної боротьби з епідемією.

Важливо! У Тернополі не посилюватимуть карантин попри внесення його до «червоної» зони коронавірусного поширення. Не зачинятимуть заклади освіти, а транспорт працюватиме в режимі спецрейсів. У звичайному режимі працюватимуть підприємства.

Місцева адміністрація та підприємці будуть разом боротися проти свавілля столичних чиновників. 7 вересня відбулася онлайн-нарада міського голови Тернополя Сергія Надала з місцевими підприємцями. Бізнесмени розповіли, що закриваючи робочі місця втратять джерела надходження, а зрештою весь бізнес. У свою чергу наймані працівники втратять робочі місця, а бюджет – податкові надходження. 

У Тернополі закривають сімейні піцерії, а в Києві продовжують працювати «велюрові» ресторани. Міський голова Тернополя звернувся до місцевої поліції та контролюючих органів, з проханням не штрафувати представників бізнесу, які продовжать працювати. Про це він заявив у своєму офіційному зверненні.  

Поліцейські перед тим, як йти закривати школу, відводили своїх діток у дитячий садок. І навпаки, поліцейські, які мали закривати садок, відводили своїх старших дітей у школи.

Сьогодні, 8 вересня, з самого ранку представники поліції навідуються до тернопільських шкіл та складають адмінпротоколи на директорів шкіл, за те, що вчителі проводять уроки, виконуючи свої посадові обов`язки. Це перешкоджає проведенню нормального навчального процесу в школах.

keyboard_arrow_up