Прес-служби

«Допомогу армії від Тернополя» отримали наші бійці на Донецькому та Дніпропетровському напрямі.

Наступна зима буде найскладнішою за всі роки незалежності України. Росіяни можуть розбомбити газосховища, і тоді власники індивідуального опалення можуть виявитись в катастрофічному положенні. 

Старий радянський літак, який стояв в Тернополі перед входом в парк «Національного відродження» продадуть на електронному аукціоні, а за виручені кошти куплять дрони для потреб військових підрозділів, де воюють тернополяни.

Старий радянський літак, який стояв в Тернополі перед входом в парк «Національного відродження»  продадуть на електронному аукціоні, а за виручені кошти куплять дрони для потреб військових підрозділів, де воюють тернополяни. 

Українські військові розпочали наступальні дії на багатьох напрямках на півдні України. А останні прицільні удари ЗСУ в області ще сильніше знизили моральний дух ворога.

Наступна зима буде найскладнішою за всі роки незалежності України. І президент, і експерти, і урядовці закликають українців цього опалювального сезону, як ніколи, економити газ та електроенергію.

На аукціон виставлять корпуса літака «МіГ-17» без силової установки та без навісного обладнання.

Мобільний стоматологічний кабінет, що був відправлений з Тернополя на фронт для надання нашим захисникам ургентної стоматологічної допомоги, доїхав до одного із місць призначення та приймає перших пацієнтів. А наші лікарі-волонтери з Тернопільської стоматологічної поліклініки вже лікують наших захисників з Тернополя. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

keyboard_arrow_up