Погода

Похмура погода буде триматися у Тернополі не весь день - ввечері небо стане чистим та ясним. Уночі йтиме дощ. Вранці розпогодиться, та більше цього дня опадів не передбачається. Температура повітря коливатиметься від +11 до +21 Гроза, надзвичайна пожежна небезпека

Цього року літо в Україні буде досить спекотним, але з бурями та грозами. Погода очікується примхлива й мінлива.   Червень буде теплим, спека почнеться трохи пізніше.  

Перша половина дня у Тернополі буде ясною, а після обіду з'являться хмари. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дощ.   Температура повітря коливатиметься від +9 до +21

У Тернополі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Дрібний дощ, який розпочнеться вранці, після полудня може посилитися.

У Тернополі очікується похмура погода, вранці можливе невелике прояснення, але безхмарним небо буде недовго. Удень і ввечері буде йти дощ. Надзвичайна пожежна небезпека.

У Тернополі хмарна погода буде триматися до самого вечора. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дрібний дощ.

У Тернополі очікується ясна погода, у другій половині дня небо затягнеться хмарами, щоб ввечері знову очиститися. Без опадів.

Вранці небо у Тернополі буде ясним, таким воно й залишатиметься протягом усього дня. Без опадів.   Температура повітря коливатиметься від +7 до +20

Зночі можливі заморозки, а вдень до +20. Надзвичайна пожежна небезпека.  

Синоптики попереджають про сильні заморозки (до 5°с морозу) у повітрі.

keyboard_arrow_up