Погода

У Тернополі ранкові хмари швидко зникнуть, та починаючи з середини дня погода буде ясною. Без опадів. Температура повітря...

Сильний вітер прогнозують 16 та вночі 17 березня

Весь день у Тернополі буде хмарним. Удень розпочався дощ, проте ближче до вечора він закінчиться, і більше сьогодні опадів...

У Тернополі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Удень піде дрібний дощ, проте незабаром він закінчиться. Ввечері...

15 березня в Україні прогнозують потепління, дощі на заході і мокрий сніг на сході, 16 березня погода зіпсується. 

Протягом усього дня у Тернополі буде триматися хмарна погода. Вранці очікується дрібний дощ, який до полудня повинен закінчитися. Вся решта дня пройде без опадів. Температура повітря коливатиметься від +1° до +7°.

Ясною погодою нас цей день не порадує - хмари у Тернополі закриють небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від -4° до +6°.

Ввечері погода у Тернополі проясниться, але до цього моменту небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від -2° до +4°.

У Тернополі сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Дрібний дощ, який розпочнеться вранці, після полудня може посилитися, але через деякий час повинен скінчитися. Температура повітря коливатиметься від +6° до +11°.

Ясна погода буде триматися у Тернополі впевнено, вдень можлива недовга окупація неба хмарами. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +3° до +10.  

Ввечері погода у Тернополі проясниться, але до цього моменту небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +6° до +14°.

У Тернополі майже весь день погода буде похмурою, лише ввечері небо проясниться. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від ° до +10°.

До вечора хмари, що панували в небі у Тернополі весь день, заберуться геть. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +1° до +7°.

Ранок та день у Тернополі будуть хмарними, тільки вечір порадує нас ясним небом. Нічний дрібний дощ до ранку може посилитися, але незабаром повинен припинитися. Температура повітря коливатиметься від +5° до +9°.

keyboard_arrow_up