Погода

Вдень у Тернополі хмари з'являться на небі лише тільки для того, щоб ввечері розсіятися. Без опадів. Температура повітря...

До самого вечора у Тернополі буде триматися похмура погода, лише під кінець дня небо очиститься від хмар. Без опадів. Температура...

  Ранок у Тернополі буде безхмарним, і до кінця дня небо лишатиметься ясним. Без опадів. Температура повітря коливатиметься...

У четвер, 22-го березня, в Україні буде багато сонця. Хоча й холодного.

  Ясним небо у Тернополі буде тільки вранці, потім його затягне хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від -6° до -1°.

У Тернополі протягом усього дня погода буде похмурою. Сніг йтиме весь час. У другій половині дня він посилиться і не заспокоїться до самого вечора.Температура повітря коливатиметься від -6° до -4°.

Похмурий ранок у Тернополі повільно перетече у ясний день, а ввечері небо знову опиниться у полоні хмар. Нічний сніг вранці послабшає, а до середини дня повинен зовсім скінчитися. Температура повітря коливатиметься від -10° до -7°.

З ранку до самого вечора у Тернополі небо буде вкрите хмарами. Сильний сніг йтиме весь день, щоправда до вечора він стане слабшим. Температура повітря коливатиметься від -9° до -7°.

У Тернополі протягом усього дня погода буде похмурою. Уночі очікується сніг, який до ранку закінчиться. Ввечері він може піти знову. Температура повітря коливатиметься від -7° до -4°.

Хмарна погода протримається у Тернополі увесь день. Ввечері, можливо, пройде дощ. Температура повітря коливатиметься від +2° до +8°.

Весь день у Тернополі буде хмарним. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дрібний дощ. Температура повітря коливатиметься від +3° до +6°.

Внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів на території Тернопільської області очікуються складні погодні умови.

У Тернополі на нас чекає похмура погода, яка проясниться тільки ввечері. Уночі піде дощ, який ще до ранку закінчиться. Більше опадів не передбачається. Температура повітря коливатиметься від +4° до +10°.

  У Тернополі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Увесь день йтиме сильний дощ, який удень може посилитися, але до вечора почне слабшати. Температура повітря коливатиметься від +4° до +7°.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up