Погода

У Тернополі хмарна погода буде триматися до самого вечора. Удень, можливо, пройде дрібний дощ, але він закінчиться ще до...

З ранку до самого вечора у Тернополі небо буде вкрите хмарами. Вранці очікується дощ, який вдень набере силу, але ближче...

Небо у Тернополі цього дня буде ясним недовго, вже вдень воно затягнеться хмарами, які протримаються до пізнього вечора....

Похмура погода буде триматися у Тернополі не весь день - ввечері небо стане чистим та ясним. До полудня опадів не очікується....

  Хмари вже з ранку вкриють небо, і похмура погода триматиметься у Тернополі до кінця дня. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дощ. Температура повітря коливатиметься від +9° до +20°.

Хмарна погода протримається у Тернополі увесь день. Протягом усього дня очікується дрібний дощ. Температура повітря коливатиметься від +9° до +16°.

  До самого вечора у Тернополі буде триматися похмура погода, лише під кінець дня небо очиститься від хмар. Вночі та вранці опадів не очікується. Удень йтиме дощ, проте ближче до вечора він закінчиться. Температура повітря коливатиметься від +12° до +18°.

З самого ранку небо у Тернополі вкриється хмарами, які протримаються до кінця дня. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +7° до +20°.

У Тернополі небо буде ясним до самого завершення дня. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +11° до +20°.

Нагрівайтеся й насолоджуйтеся комфортними градусами. Бо вже із п'ятниці в Україну зайде скандинавський антициклон. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко.

У Тернополі на нас чекає похмура погода, яка проясниться тільки ввечері. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +14° до +25°.

Безхмарним небо буде лише вранці - день та вечір у Тернополі очікуються похмурими. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +14° до +25°.

  Весь день у Тернополі буде хмарним. Нічний дощ вранці змінить дощ із грозою. У середині дня - без опадів, а ввечері очікується дощ. Температура повітря коливатиметься від +12° до +23°.

Ранок у Тернополі буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +12° до +20°.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up