Погода

Вранці у Тернополі розпогодиться, досвіткові хмари зникнуть та до кінця дня більше не з'являться. Без опадів. Температура...

Вранці у Тернополі небо буде ясним, а вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Без опадів. Температура...

Похолодання прийде на зміну бабиному літу. На Тернопільщині останній тиждень теплих днів, після прийдуть дощі, - кажуть...

У Тернополі ясна погода спостерігатиметься протягом усього дня. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +10° до...

День буде хмарним - з самого ранку у Тернополі небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +8° до +23°.

  У Тернополі хмарна погода очікується вранці та вдень, а ввечері небо проясниться. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +10° до +19°.

Вдень у Тернополі хмари з'являться на небі лише тільки для того, щоб ввечері розсіятися. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +13° до +19°.

Все ж знати погоду варто, щоб убезпечити себе від дощових несподіванок та холодного повітря, зазначає синоптик Наталка Діденко

У Тернополі хмарна погода буде триматися до самого вечора. На зміну дощу із грозами, який розпочнеться після обіду, ввечері прийде дрібний дощ. Температура повітря коливатиметься від +15° до +23°.

Весь день у Тернополі буде хмарним. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +13° до +26°.

  Весь день у Тернополі обіцяє бути похмурим, у другій половині дня небо проясниться та незабаром знову сховається за хмарами. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +13° до +25°.

  Увесь час у Тернополі утримається хмарна погода, вдень хмари ненадовго розсіються, щоб ввечері з'явитися знову. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +11° до +24°.

  З ранку до самого вечора у Тернополі небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +13° до +22°.

  Ввечері у Тернополі на небі можливі прояснення, але протягом дня погода буде похмурою. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +14° до +22°.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up