Погода

Протягом усього дня у Тернополі буде триматися хмарна погода. Уночі очікується дощ. Протягом усього дня, починаючи з ранку,...

Похолодання прийде на зміну спекотним осіннім дням.  На Тернопільщині на вихідних уже прогнозують можливі перші заморозки,...

Вранці у Тернополі небо буде ясним, а вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Ввечері, можливо, пройде...

До світанку у Тернополі очікується хмарна погода, яка вранці проясниться, а вдень та ввечері все знову повториться. Без опадів. Температура...

День та вечір у Тернополі будуть ясними, прийшовши на зміну похмурому ранку. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +14° до +19°.

Незважаючи на хмарний ранок та похмурий день, вечір у Тернополі обіцяє бути ясним. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +13° до +25°.

З самого ранку небо у Тернополі вкриється хмарами, які протримаються до кінця дня. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +9° до +26°.

Рятувальники ліквідували 16 пожеж сухої рослинності.

Перша половина дня у Тернополі буде ясною, а після обіду з'являться хмари. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +11° до +25°.

Майже весь тиждень в Україні буде спекотно, а на вихідних почнеться похолодання.

Вже вранці небо у Тернополі затягнеться хмарами, які так і не зникатимуть до кінця дня. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +13 до +24°.

Весь день у Тернополі буде ясним, тільки вранці ненадовго небо вкриється хмарами. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +16° до +25°.  

У Тернополі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Переважно без опадів. Температура повітря коливатиметься від +11° до +18°.

З ранку до самого вечора у Тернополі небо буде вкрите хмарами. Без опадів.Температура повітря коливатиметься від +10° до +24°.

keyboard_arrow_up