Погода

Про погоду на виборчу неділю в Україні на своїй сторінці у facebook розповіла синоптик Наталка Діденко.

Безхмарним небо буде лише вранці, а вдень та ввечері у Тернополі буде похмуро. Опадів не очікується. Температура повітря...

Попри безхмарний ранок, у середині дня погода зміниться та буде похмурою до самого вечора.Опадів не очікується. Температура...

Ранок у Тернополі очікується ясний, а вдень та ввечері вкриють хмари. Уночі буде дощ. Вранці, вдень та ввечері опадів очікувати...

У Тернополі зранку буде ясно, а от в обід та ввечері небо вкриється хмарами. Опадів не передбачається.

  У Тернополі сонце в понеділок, 15 липня, буде рідко з'являтися з-за хмар. Уночі розпочався дощ, але він припинився ще до ранку. До пізнього вечора опадів більше не очікується.

Хмарна погода протримається у Тернополі увесь день. Усю другу половину дня йтиме дощ. Температура повітря зранку — +13-14 градусів, ввечері підніметься до +16-17 градусів.

У суботу, 13 липня перша половина дня у Тернополі буде ясною, а після обіду з'являться хмари. Опадів не очікуємо. Температура повітря зранку — +11-13 градусів, ввечері — +17-21 градусів.

У Тернополі сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Опадів не очікується. Температура повітря зранку — .+9-12 градусів, ввечері підніметься до +18-20 градусів.  

Увесь день у Тернополі протримається хмарна погода. . Удень очікується дощ із грозою, проте до приходу вечора він закінчиться. Температура повітря зранку коливатиметься у межах +10-11 градусів, ввечері — +15-17 градусів.

Сьогодні, 10 липня, у Карпатах випав сніг. Про це на своїй у соціальній мережі "Фейсбук" повідомив Чорногірський гірський рятувальний пост.

Ранок у Тернополі буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Вранці очікується дощ, який у другій половині дня зміниться дощем із грозами. Увечері також чекаємо дощ. Температура повітря зранку — +10-12 градусів, увечері підніметься до +14-16 градусів.

  Вівторок, 9 липня, ясною погодою нас не потішить — хмари у Тернополі закриють небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора. Опадів синоптики не прогнозують.

8 липня погода в Тернопільській області буде хмарною з проясненнями. У деяких місцях очікуються грози та град. 

keyboard_arrow_up