Погода

Весь день у Тернополі буде хмарним. Удень очікується сильний дощ зі снігом, ввечері - дрібний сніг. Температура повітря коливатиметься...

У Тернополі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Опадів не передбачають. Температура повітря коливатиметься...

Хмарна погода протримається у Тернополі увесь день. Опади спостерігатимуться протягом усього дня. Вранці очікується сильний...

Хмарна погода протримається у Тернополі увесь день. Вранці піде сніг, який до полудня повинен закінчитися. У другій половині...

У більшості областей України 15 січня буде хмарна погода, опади переміщуватимуться у східному напрямку.

Весь день у Тернополі буде хмарним. Вранці очікується дрібний сніг, який вдень набере силу, але ближче до вечора почне стихати. Температура повітря коливатиметься від -2° до +2°.

Протягом усього дня погода у Тернополі буде похмурою. Удень очікується сніг, проте до вечора він повинен закінчитися.

Хмарна погода протримається у Тернополі увесь день. Дрібний сніг йтиме весь день і не припиниться до самого вечора. Температура повітря коливатиметься від -4° до -1°.  

Це найввічливіший день року - варто подякувати усім близьким та рідним, тим, хто є поруч із вами та тим, хто вам небайдужий.  

У Тернополі сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Сніг закінчиться ще до світанку. Вранці та вдень опадів не очікується, а ввечері вони розпочнуться знову, щоправда менш сильніші. Температура повітря коливатиметься від -9° до -6°.  

У Тернополі хмарна погода буде триматися до самого вечора. З середини дня і до його кінця йтиме сніг. Температура повітря коливатиметься від -10° до -4°.  

У Тернополі хмарна погода буде триматися до самого вечора. Уночі піде сніг, який вранці послабшає. Удень на деякий час він припиниться, а ввечері може піти знову. Температура повітря коливатиметься від -8° до -4°. 

Скористатися благом цивілізації - термобілизною - у найближчі морозні дні радить синоптик Наталка Діденко.   

У Тернополі протягом усього дня погода буде похмурою. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дрібний сніг. Температура повітря коливатиметься від -13° до -8°.    

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up