Розслідування

Змінити тариф на послуги паркування з 4 до 6 гривень за годину, - таке рішення прийняв виконачий комітет Тернопільської міської...

Для початку будови бракує будівельних дозволів, але земля уже передана в постійне користування під житлову й громадську забудову....

Єдине, чого не вистачає для подолання корупції, — це бажання керівництва держави, переконує професор Микола Лазарович. Історія,...

Неодноразово виїжджали із перевіркою, фіксували порушення на території Касперівського заказника та передавали матеріали у...

Поселенці у заказнику — чиновники, бізнесмени, політики, наближені до влади у свій час люди. Усі вони володіють будинками, однак не мають права на землю. Дехто безрезультатно поки що намагається боротись за землю під будинками у суді.

Поселитись у Касперівському заказнику для ряду “фізичних осіб” вдалось завдяки діям  влади у 90-2000-х роках, кажуть фахівці. Аби простіше стало вирішувати земельні питання, влада одним рішенням змінила межі Касперовець — приєднали землі під ТОВ “Росинка” до села.

Визнати незаконними рішення Тернопільської міської ради, якими в 2013 році прокуратурі області надали в постійне користування 35 сотих зеленої зони біля літака - вимагає в суді заступник голови Громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля».

Про намір міської влади продати земельні ділянки (чи право оренди на них), які знаходяться біля житлових будинків і є зеленими зонами, повідомив голова депутатської земельної комісії міської ради Андрій Шкула на своїй сторінці в "Фейсбуці".

На відсутність допомоги у пошуках житла і роботи з боку чиновників скаржиться учасник АТО Віталій Макаров із Тернополя. Чоловік 13 місяців відслужив у зоні конфлікту на сході України.

Незручним і навіть небезпечним для здоров'я стає Тернопіль, якщо ти – не пішохід або водій, а пересуваєшся на інвалідному візку. Виявляється, що кожен перехід і сходинка – проблема. Але тернополяни охоче допомагають

Більш ніж удвічі збільшили кількість запитів на роботу для тернополян польські підприємці.‭ ‬Тернопільські фахівці кажуть,‭ ‬що основна причина зацікавленості нашими працівниками у тому,‭ ‬що поляки частіше виїжджають до Західної Європи.

- Тернопільщина збирається заманювати туристів замками, фестивалями та природними туристичними родзинками. - Тернопіль, окрім фестивалів, ще й спортивними змаганнями. Однак ані область, ані місто великих грошей у розвиток не вкладають. Утім, кажуть, що туристів таки більшає.          

Уже 34 законопроекти, які стали чинними, створили народні депутати від Тернопільської області. Усього упарламенті наш регіон представляють восьмеро політиків.

Будова у парку не дуже помітна, бо «прикривають»  її дерева та пагорб. Але робітники вже вимуровують стіни, то ж в людей виникає питання: «Що ж будують у парковій зоні?»

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up