Розслідування

Розслідування

«Це нещастя для кожної родини. Смерть Дениса – це сумний привід для того, аби всі задумалися про безпеку своїх дітей»,...

Ротавірусна інфекція, через яку захворіли семеро вихованців садка №14, могла потрапити в дитячий організм із питної водою....

У 2014 році десять середніх навчальних закладів у Тернополі були оснащені аналітично-реєстраційною системою «Smarsy». На...

Які умови у туалетах Тернополя, перевірили журналісти у рамках проекту «Інспектор РІА». Для рейду ми обрали 8 пунктів....

Невдовзі тернополяни, як і всі українці, обиратимуть майбутнього Президента. Наразі у всіх містах триває підготовка до проведення голосування, облаштування дільниць та уточнення списків виборців. Чи готовий Тернопіль до виборів, проанілізувала журналістка «RIA плюс».

Охорона в школах не працює так, як би мала, скаржаться батьки. Журналістка “RIA плюс” перевірила, чи пустять у заклад сторонню особу. Факти візиту в заклад чергові мали б вносити у спеціальний журнал. Як це працює на практиці - читайте.

Сварка між юнаками закінчились лікарнею — для одного та кримінальною справою — для іншого. За що колишній учень школи в Малому Ходачкові побив одинадцятикласника, розбиралась журналістка “20 хвилин”. 

Мама 11-річної Даринки, яка померла в школі, сподівається, що працівники школи, які не надали вчасно допомогу її доньці, будуть відповідати за свої дії. Натомість педагоги продовжують працювати та запевняють: робили усе, що могли.

«Інспектор РІА» - новий проект редакції газети «RIA плюс» та сайту «20 хвилин». Ми розповідаємо правду про те, як порушують права тернополян в різних закладах міста та області. Цього разу перевірили, як працюють медпункти у школах та садках. Працівниця одного із закладів поклала 200 грн в кишеню журналісту, аби та не оприлюднювала побачене. Кореспондент миттєво повернула жінці гроші. 

Історію Володимира Чалова, який потрапив у хоспіс в с. Плотича редакції “20 хвилин” розповіла рідна сестра Володимира Дана Чалова. 3,5 місяці чоловік перебував у закладі. На жаль, 16 січня він помер. Рідній сестрі про смерть пана Володимира не повідомили. Хоча жінка каже, що благала лікаря та медсестер із закладу подзвонити.

Мама 11-річної дівчинки, яка померла у школі, звинувачує працівників школи недбальстві та непрофесійності. Каже, що донька ніколи не скаржилася на здоров'я. Педагоги зітхають, мовляв, робили усе можливе.

Про складну ситуацію, в якій опинився тернополянин Володимир Чалов, редакцію “20 хвилин” повідомила  його сестра Дана Чалова. Жінка  переконана, що чоловіка хочуть зжити зі світу.

Парафіяни однієї із церков у Заліщицькому районі сподіваються, що священикам вистачить мудрості владнати конфлікт, який вони розпочали на очах у дорослих і дітей. Дивні біографії та кримінальні хроніки отців – поліція від коментарів утримується.

Тернополю потрібна нова удосконалена транспортна модель - вирішила влада у червні 2018-ого. Виділили на це 1 400 000 грн. Хто її створював, які дослідження проводили та кому скільки заплатили, з’ясовувала “20 хвилин”.  

keyboard_arrow_up