Розслідування

Розслідування

За даними, які надали офіційно редакції, на облаштування укриттів в тернопільських лікарнях виділили понад 4,5 млн грн. Однак що зробили за ці гроші – показувати відмовляються. Директори медзакладів вказують на міську раду, а та відповідає, що дбає про добробут пацієнтів та працівників. Ми звернулися за допомогою в Міністерство охорони здоров'я.

Працівниці стаціонару ортопедичного підприємства у відчаї й добиваються справедливості, щоб уникнути скорочення. За їхніми словами, стаціонар, якому дехто присвятив більше половини життя, вирішили ліквідувати невчасно! Натомість керівництво закладу переконує: іншого шляху немає. «20 хвилин» розібрались у ситуації.

20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Ми підготували спеціальний проєкт «Жити на повні груди», аби врятувати вас, вашу маму, вашу дружину, доньку чи сестру від раку молочних залоз. Розповідаємо про новітні методики лікування раку молочної залози. А також про тих, хто бореться чи переміг хворобу. Здійснений за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України». У рамках реалізації грантового проєкту The Women in News з WAN-IFRA. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Наближається зима. Аби зберегти тепло, містяни масово закривають вентиляційні отвори у підвалах будинків. Однак виникла проблема – вони є прихистком для безпритульних котів, а отже, тварини залишились без домівки. Зоозахисники б’ють на сполох. Натомість мешканці ОСББ змушені дбати про благоустрій – через тварин вони борються з блохами, антисанітарією і брудом. То що робити із котами? Чи є альтернативи для їх перетримки і чому роками мовчить влада? «20 хвилин» у всьому розбирались.  

На початку липня біля острівця «Чайка» та вздовж набережної Тернопільського ставу після сильних злив виявили багато мертвої риби. Екологічне лихо трапилось місяць тому, але досі жодна із держслужб, відповідальних за оказію, не відзвітувала перед громадськістю. Що спричинило загибель риби? Чи є імовірність, що це станеться знову? Хто у цьому винен? І що буде зі Ставом, якщо ситуацію не виправити? «20 хвилин» розібрались.

Тернополянин стверджує, що правоохоронці вчинили проти нього не одне порушення, а суд вже виправдав його за звинуваченням у хуліганстві. За розповіддю чоловіка, все сталося в одному з кафе Тернополя. Яка версія у правоохоронців і в керівництва закладу? Чи справді все так було? Розбиралися журналісти «20 хвилин».

Ви напевне пам’ятаєте прецедентний випадок для Тернополя, та й не тільки – коли вручили повістку жінці. А потім вона пішла у військкомат. Але там сказали, що не знають, як все так трапилося і вибачилися, мовляв то були не їхні працівники. Після того і у вас, і у нас виникло ще більше питань. Тож ми звернулися з офіційним запитом до міського територіального центру комплектування та підтримки. Як і обіцяли, публікуємо відповідь.

Тернополянка, яка 26 червня отримала повістку просто на вулиці, у вівторок, 28 червня, з’явилася у зазначений час до військкомату. Журналісти «20 хвилин» також зустрілися із жінкою та дізналися всі деталі.

Прецедентний випадок для Файного. Просто посеред вулиці повістку отримала молода тернополянка. Як каже сама, не військовозобов'язана! Так ще й до того ж, її чоловік та батько уже служать у ЗСУ.

Від початку військового вторгнення росії в Україну уряд заборонив чоловікам, віком від 18 до 60 років, покидати країну, крім винятків. В інтернеті все частіше можна знайти оголошення, де чоловікам пропонують схеми виїзду за кордон за певну суму і нерідко на цьому ж і «кидають» довірливих громадян. Скільки ж коштує незаконно покинути державу, які схеми вигадують для чоловіків і чим це може обернутися, дізнавався журналіст «20 хвилин».

keyboard_arrow_up