Розслідування

Розслідування

«Я написав рапорт і пішов з посади, коли Янукович став президентом у 2010 році, — пригадав Віталій Максимов. — Честь офіцера не дозволила мені залишатись на цій посаді, коли двічі судимий буде керувати нашою державою. Хоча і пропонували залишитись…» Крім Віталія Максимова, в обласної міліції за часів Незалежності було майже півтора десятка керівників. Одні запам'яталися позитивно, інші не зовсім. Чим відзначилися на посаді, аналізуємо.

Часто життєві обставини ставлять нас перед вибором, і ми розуміємо, що так як раніше вже не буде А щоб вирішити проблеми, треба переступити через свої принципи. Тим паче, коли мова йде не тільки про тебе, а й про твоїх дітей. У таку ситуація потрапила героїня нашого інтерв'ю. Вона вже п'ять років працює повією. Не з власного бажання, а зі скрути, що змусила її. Принаймні, так каже. 

Зараз тривають судові баталії довкола Тернопільської районної лікарні. Жодна із протиборчих сторін – Тернопільська районна рада і Тернопільська міська рада – не бажають здаватися і звинувачують один одного у лихих намірах прибрати до рук майно лікувального закладу. Суть і розвиток конфлікту аналізували «20 хвилин».

Провадження про смертельну ДТП, за нашою інформацією, закрили під Новий рік. Наразі ми це перевіряємо. Виходить водій, який був напідпитку, зовсім уникне покарання? За нашою інформацією, через «термін давності» Чортківський райсуд і адміністративне провадження закрив, де водія намагались притягнути до відповідальності за п’яну їзду. А що ж каже прокуратура, яка має здійснювати процесуальний нагляд? І хто цей водій, який може уникнути відповідальності? "20 хвилин" вдалося дізнатися подробиці гучної справи.   

Піротехніка дітям – не іграшка. Кожен знає, чим можуть закінчитися забави з петардами. Їх не мали б продавати дітям взагалі, та чи справді це так? Журналісти «20 хвилин» вирішили перевірити це, а допоміг нам 9-річний тернополянин Ілля.

Чиновнику з Тернопільської ОДА інкримінують службову недбалість та привласнення бюджетних коштів в розмірі майже мільйон гривень. "20 хвилин" з'ясували, про кого йде мова та скільки ще кримінальних проваджень за неправомірні дії на посаді відкрили щодо нього. Підозрюваний також прокоментував ситуацію для читачів нашого сайту.

Вони заробляють від 500 грн за пів години і по-різному називають свою професію. Є старші, а є і досить юні пані. А надають послуги не тільки в банях, орендованих квартирах, а і найближчих парках. Як працює секс-бізнес у Тернополі, кого за це можуть покарати, перевірили журналісти "20 хвилин"

Віщуни, ворожки, ясновидиці, екстрасенси, енерготерапевти  – усі вони обіцяють достаток та розказують про ваше минуле, теперішнє та навіть майбутнє. Журналісти «20 хвилин» на собі перевірили, чи справді за фіксовану винагороду у таких кабінетах можна почути хоча б крихту правди.

Місцеві вибори – за плечима. Уже відомі імена тих, хто став депутатом міської ради. Загалом їх 42 із шести партій. Як вони поділять крісла у раді – читайте у матеріалі.

"Буду працювати на благо Тернополя. Не буду красти, брехати.... " і ще багато іншого. Обіцяють, та чи виконають? Журналісти "20 хвилин" провели бліцопитування кандидатів в мери Тернополя. Результат - нижче. Скріньте, аналізуйте та робіть висновки.

keyboard_arrow_up