Розслідування

Розслідування

photo_camera play_circle_filled

Стихійна торгівля. Добро чи зло? Одні купують, інші продають. Одні нарікають, інші захищають. Чому жителі області масово...

photo_camera play_circle_filled

Доброволець Віталій Марків, який родом із Гусятинського району, опинився у італійській в’язниці нібито за причетність до...

Андрієві (прізвище відоме – прим. авт.) – 27 років. У нього – двоє діток і кохана дружина, він мав багато мрій , але вмить...

Вибори народних депутатів України відбудуться 21 липня. Із чим йдуть у Верховну Раду ті, хто вирішили представляти Тернопіль,...

Верховний Суд України константував незаконність тарифів на проїзд у громадському транспорті Тернополя. Про це редакцію "20 хвилин" повідомив юрист Ростислав Небельський. Втім, у міськраді кажуть, що йдеться про скасування старого рішення, яке давно втратило чинність. А отже, ціна проїзду залишиться незмінною.

Продовження історії, яка здивувала багатьох тернополян. 13 червня о 10.00 у приміщення стоматології увірвалися накачані чоловіки та сказали, що це – їхня власність. Тернопільський підприємець наполягає, що дана нерухомість є його власністю ще з 97-го року. Колектори інакшої думки. Юристи кажуть - справа заплутана. 

- У мене незаконно захопили приміщення, власником якої є із 97-го року, - поскаржився у редакцію тернополянин Петро Шило, власник ТОВ "Арка, що на вул. 15 Квітня, 9. За словами чоловіка, 13 червня о 10.00 у приміщенні увірвалися накачані чоловіки та сказали, що це – їхня власність. Натомість тернополянин наполягає, що дана нерухомість є його власністю ще з 97-го року. Колектори інакшої думки.

+300 г до ваги, рожеві щічки, перші хапальні рефлекси, рефлекс «автоматичної» ходи та спроба спіймати людський погляд – маленька дівчинка, яку офіційно назвали Марією Бандерою, поступово відкриває для себе цей загадковий світ. Уже тиждень вона має нову тимчасову домівку – палату в Тернопільській обласній дитячій лікарні. Журналістка «20 хвилин» відвідала маленьку красуню, бо і для редакції вона вже стала рідною.

Чи є рішення новообраного Президента про розпуск Ради законним, що буде в разі того, якщо Конституційний суд визнає його нелегітимним; та як розцінюють позицію Зеленського нардепи та високопосадовці із Тернополя, з’ясовувала журналістка «20 хвилин».

"Від неї відмовилися мама, зараз вона зовсім сама, але, впевнена, на неї чекає щасливе майбутнє", - так починає розмову лікар-неонатолог пологового відділення міської комунальної лікарні №2 Оксана Фтьомова. Нованароджену, яку в закладі лагідно кличуть Настусею, у "Вікні життя" працівниці знайшли увечері 13 травня.

У рамках проекту «Інспектор RIA» журналісти перевірили, чи легко зайти з візочком у дитячі магазини, лікарні та поліклініки, державні установи. Заклади обирали, зважаючи на відгуки читачів. Високі бордюри, пандуси, які не відповідають вимогам, круті підйоми – ось що чекало на шляху.

Як живуть керівники міських лікарень, дізнавалася журналістка «RIA плюс». Крім того, вона перевірила, чи відповідають розповіді посадовців із задекларованими статками.

Рік плакала і оббивала пороги поліції, прокуратури жителька Збаража Юлія Бабій. Торік вона втратила чоловіка і  вважає, що сталося це через халатність медпрацівників.  Справу уже рік розслідують правоохоронні органи і, як підозрює жінка, її збираються успішно зам'яти.

«Це нещастя для кожної родини. Смерть Дениса – це сумний привід для того, аби всі задумалися про безпеку своїх дітей», - так говорять у чортківській школі, учень якої помер від ураження струмом у трансформаторній станції. Кому належить підстанція, як туди потрапила дитина та скільки таких електричних будок на території Тернополя, дізнавалася журналістка «20 хвилин».

keyboard_arrow_up