Політика

Політика

Курс долара може повернутися на рівень березня, який спостерігався в розпал коронакризи.

14 квітня на сайті Президента з'явились розпорядження про призначення нових голів РДА на Тернопільщині.

Верховна рада України схвалила за основу та в цілому законопроєкт №3320 "Про внесення змін до закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)". Проте чи не йде це всупереч Конституції України, цікавилися «20 хвилин».

Верховна Рада 4 березня призначила новий уряд Дениса Шмигаля. Багато міністерств не отримали міністрів і ними поки що керуватимуть старі у ролі виконувачів обов'язків.

24-річний волонтер-доброволець та вчитель-історик за фахом Андрій Козак звернувся до Володимира Зеленського з пропозицією призначити його головою Тернопільської ОДА, про це чоловік написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу Президента та призначив на цю посаду Андрія Єрмака.

Президент Володимир Зеленський призначив керівників Гусятинської і Шумської районних державних адміністрацій.

У команді голови Тернопільської ТОДА Ігоря Сопеля тепер є Борис Онищук у Підволочиську, Галина Дуда в Підгайцях та Ярема Шатарський в Теребовлі.

На посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака.

Депутат від фракції "Слуги народу" Ігор Василів заснув під час засідання в сесійній залі Верховної Ради. Така інформація з'явилася у ЗМІ 14 січня. Однак згодом обранець з Тернопільщини уточнив: "Не спав, а просто скучав".

keyboard_arrow_up