Політика

Політика

Новим головою обласної ради став Михайло Головко від партії «Свобода». Його кандидатуру підтримали 38 депутатів. Як відреагували на призначення Головка депутати та що каже сам новообраний голова, читайте у матеріалі.

На першому засідання сесії обласної ради депутати мають проголосували за голову обласної ради. Іронічно, але на цю посаду висунули лише одну кандидатуру - свободівця Михайла Головка. Його підтримали депутати обласної ради.

25 листопада новообрані депутати Тернопільської обласної ради VII скликання зберуться на першу сесію.  

Під час засідання першої сесії ТМР VIII скликання депутати обрали нового секретаря способом таємного голосування.

У середу, 18 листопада, о 10 годині розпочалася перша сесія новообраних депутатів Тернопільської міськради. Вони склали офіційну присягу. Уже в перший день роботи не обійшлося і без словесних сутичок між міським головою та депутатами "Сили людей". 

18 листопада оновлений склад міської ради, а також міський голова складуть присягу. Ми розповідаємо, кого з депутатів обрали в кожному з округів та що про них відомо.

У середу, 18 листопада 2020 року о 10.00 год. в Українському домі "Перемога" відбудеться перша сесія Тернопільської міської ради VIII скликання. 

Імена голів, які керуватимуть громадами Тернопільщини, уже відомо. У цьому матеріалі ми опублікуємо дані про всіх переможців виборів на пост керівників ОТГ, а також графічно продемонструємо, від якої партії виборців обирали кандидата від тієї чи іншої партії.

Втретє на посаді міського голови. Сергій Надал дав відверте інтерв’ю виданню "RIA плюс". Про зміни, які нас чекають, про карантин і можливий локдаун, про земельні скандали та особисте – читайте у тексті.

Тернопільщина вже знає імена місцевих депутатів у районних та обласній радах. А також відомо й імена голів ОТГ. Дехто залишиться на другий термін, хтось на цій посаді вперше. В цьому матеріалі ми опублікуємо імена голів громад у Чортківському районі, а також інформацію про те, які партії вони представляють.

keyboard_arrow_up