Політика

Щоб Україна нарешті стала незалежною, вона ще має пережити 14 років, як рівно 40 років Мойсей ішов через пустелю, вважає...

У Тернополі вже півроку не можуть розпочати сесію міськради без цирку: бійки, крики, звинувачення, гості з інших міст, поліція,...

Верховна Рада схвалили зміни до закону про державний бюджет. Підставою для коригування його показників стала заміна макроекономічного...

Зустріч із громадськими активістами у Києві під стінами Верховної Ради завершилася прикрістю для народного депутата із Тернопільщини...

Чергове засідання сесії 28 липня таки не пройшло без кофузів. Хоча окремі депутати обіцяли, що все має пройти спокійно, надії не справдилися. Ми зібрали найбільш показові сцени з «вистави» тернопільських політиків. Своїх героїв потрібно знати в лице, тим паче, що вони зовсім не соромилися і показували себе «у всій красі» перед камерами місцевих журналістів та громадських активістів.

Кабмін взяв курс на повну реорганізацію державної фіскальної служби.

Ще досі працює сесія тернопільської міськради, яка розпочалася зранку 28 липня. Депутати розлянули вже 328 питань. Залишилося ще 15.

Біля стін міськради на 16-й сесії була не лише нецензурна лексика, кров, перцевий газ, але й їдкий дим від підпаленого торфу. Тернополяни перестали вестись на пусті обіцянки мера і почали діяти більш радикальними методами.

Екс-свободівців Івана Сороколіта та Ігоря Турського цього разу не лише не впустили у приміщення сесійної зали, а й позбавили головування у постійних депутатських комісіях.Таке рішення прийняла 16-та сесія міськради, яка відбулася 28 липня.

Уже вкотре у Тернополі сесію міськради не можуть розпочати без цирку: бійки, крики, звинувачення, гості з інших міст, поліція, активісти, вибиті двері, перцевий газ.  28 липня розпочала роботу XVI сесія Тернопільської міської ради. На порядку денному – понад 300 господарських питань. 

Депутату від «Самопомочі» Назару Зелінці стало погано в сесійній залі. Він поскаржився на біль у грудній клітці. Депутата забрала швидка. На сесії оголосили перерву.

Сесія міськради 28 липня знову починається із протистоянь. Зранку під стінами міськради зібралися представники «Свободи», які вже вкотре не хочуть впускати у сесійну залу депутатів Сороколіта, Турського і Навроцького, яких вигнали з партії.

У Тернополі депутати спробують зібратися на чергову сесію. Шістнадцяте пленарне засідання має відбутися 28 липня.

Журналісти «RIA плюс» проанілізували, як реагували на приїзд Гаранта місцеві політики. І судячи з того, якими фото кипіла мережа 14 липня, подивитись є на що.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook