Політика

Президент України 23 лютого призначив голів Кременецької та Бережанської районних державних адміністрацій.

– Пане Андрію! Минулого тижня, 23 січня 2018 року, авторитетні соціологічні інституції фонд «Демократичні ініціативи» ім....

Правда в політиці – це оксюморон. Який сенс перевіряти слова політиків, якщо всім відомо, що вони брешуть? Таку тезу команда...

З початку політичного сезону, тобто з вересня 2017 го, фактчекінговий проект VoxCheck два місяці стежив за висловлюваннями...

У п'ятницю, 16 березня, має відбутися чергова сесія міськради. Планують розглянути більше 211 питань. Конфліктних чи резонансних, кажуть депутати, нема. Чи будуть пікети на Листопадовій – невідомо, але поліція готова захищати громадський порядок

Єдине, чого не вистачає для подолання корупції, — це бажання керівництва держави, переконує професор Микола Лазарович. Історія, за його словами, таки здатна бути учителькою і без неї неможливо збудувати майбутнє.

Скандальне питання щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва багатоповерхового будинку в дворах на вул. Галицькій розглядали депутати на сесії 2 лютого.

У п'ятницю, 1 лютого розпочалась сесія Тернопільської міської ради.

Єгор Соболєв детально розповів про е-декларування та люстрацію на практиці, а також дав відповіді на гострі питання стосовно його доходів і майна.

Оскаржити у суді рішення територіальної виборчої комісії (ТВК), що наприкінці січня таки поставила крапку у питанні відкликання  трьох депутатів - екс-свободівців нібито за народною ініціативою, мають намір самі “вигнанці”. Депутати переконані,  що порушень у цій "процедурі відкликання" наразі вже є стільки, що вистачить матеріалу для скасування рішення ТВК у суді. 

Новорічний святковий дух ще не вивітрився з тернопільських осель. Як зустрічали рік Жовтої Собаки, де провели новорічні свята та що готували, журналісти «RIA плюс» поцікавились і в місцевих обранців.

А ви знаєте місцевих депутатів, часто з ними вітаєтесь чи можете хоча б впізнати їх при зустрічі? Журналісти "20 хвилин" підготували для вас тест - перевірте, як добре ви знаєте депутатів міської ради.

Лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі видерся на дах 8-поверхового будинку, де проживає в Києві. За його словами, за ним прийшли нібито представники СБУ.

Міський голова Тернополя Сергій Надал увійшов у топ-20 «Рейтингу українських мерів-інноваторів», повідомляє сайт міської ради. Наш кореспондент запитав у тернополян, чи погоджуються вони із рішенням журі та які новаторства помітили у місті за час діяльності мера. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up