Політика

Політика

Розпочалась 31-ша сесія Тернопільської ради. В залі зареєструвалося 30 депутатів, на порядку денному 125 питань.

Невдовзі в Україні відбудуться як президентські, так і парламентські вибори. Що ми в силі змінити до того часу, аби наступні...

За впровадження воєнного стану проголосували 276 народних обранців о 21.30 26 листопада.

Пленарне засідання 30 сесії Тернопільської міської ради відбулось 22 листопада.  На порядку денному в депутатів більше...

Земельну депутатську комісію міської ради ліквідували та створюють нову. З новим складом, головою та повноваженнями. Вже наступної сесії стане відомо, хто працюватиме над земельними і екологічними питаннями міста до 2020 року

Депутат Тернопільської міської ради Юрій Штопко у п'ятницю, 5 жовтня, на сесії зробив звернення про встановлення дзеркал огляду для покращення виїзду транспортних засобів.

Для відпочинку тернопільські депутати вибирають Заліщики, Карпати, Одесу та інші цікаві місця в Україні. Якщо і їдуть за кордон, то обирають економні мандрівки. Проживають у друзів чи родичів, або навіть подорожують у причепі.

Депутатам у Верховній Раді часто роблять зауваження за виступи російською мовою. Як ви ставитеся до виступів нардепів російською мовою? Чи варто забороняти їм це робити?

Реформа децентралізації починає давати збій. Усе через те, що держава почала перекладати на міста фінансові навантаження.

Поділитися власними кращими напрацюваннями та перейняти цікавий досвід інших міст – таке завдання проекту Ukraine Urban Talks, започаткованого Львівською міською радою.

Народний депутат Олег Барна вніс у Верховну Раду законопроект, що передбачає штраф за «публічний прояв сексуальної орієнтації».

Без політичних розбірок серед депутатів партії Олега Ляшка не обійшлося на сесії міськради 15 червня. Зокрема,  депутка Оксана Яциковська позбулась головування у постійній комісії з питань бюджету та піддалась публічному осуду зі сторони голови міськради та однопартійця. 

На останній сесії обласної ради вільних місць не було – ні на місцях, ні у проходах. Люди з навколишніх сіл прийшли відстояти своє право на добровільне об’єднання в громади. Об’єднатися з Тернопільською ОТГ захотіли села… Зборівського району.

ІІІ пленарне засідання 8-ї сесії Тернопільської обласної ради було б нудним і нецікавим без двох VIP-гостей, які, за столичною звичкою, не оминули нагоди обмінятися люб’язностями з трибуни облради. Радикал Ігор Мосійчук і свободівець Михайло Головко використали сесійну залу області для взаємних звинувачень.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up