Політика

play_circle_filled

Міський голова Тернополя Сергій Надал увійшов у топ-20 «Рейтингу українських мерів-інноваторів», повідомляє сайт міської...

Лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі видерся на дах 8-поверхового будинку, де проживає в Києві. За його словами, за ним...

Перші вибори відбулися 29 жовтня 2017 року в 201-й об’єднаній громаді в Україні, в тому числі, в 4-х з Тернопільської області....

Ми продовжили наш експеримент та запропонували кільком депутатам міськради пройти невеличкий тест на загальний розвиток....

Два роки Тернопіль живе з обраним в листопаді 2015 року складом міської ради. Більшість депутатів обрали вперше. Чи багато дурниць наробили та чим пишаються ми запитали у них самих

Депутати «Самопомочі» та її активісти спонукають владу на проведення реформ.

Наталія Турецька таки стала новим депутатом міськради замість Володимира Стаюри.  «За» визнання її депутатом проголосували члени ТВК. 

За звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ України проголосував 31 народний депутат при мінімально необхідних 226.

Белград готовий оголосити персоною нон-ґрата посла України в Сербії Олександра Александровича, оскільки деякі його заяви не сподобалися сербським урядовцям.

Дружина голови облдержадміністрації Степана Барна не є публічною особою. Вона ніде не хвалиться тим, що її чоловік займає велику державну посаду. Жінка впевнена, що це – заслуга коханого, а вона лише підтримує його у всіх починаннях.

Тернополян, окрім  власного будинку, ремонту двору  та проїзду,  вочевидь нічого не хвилює, а зауважень до міської влади нема. Принаймні у тих, які прийшли на звіт міського голови та керівників управлінь  у суботу, у ПК «Березіль». Люди в основному цікавились,  коли відремонтують заїзд, двір, чи можуть  їм допомогти облаштувати дитячий майданчик. 

Звіт роботи Тернопільської міської ради за 2017 рік відбудеться у суботу, 4 листопада о 14.00 у приміщенні палацу культури «Березіль».

Баталії останніх днів із екстрадицією Владислава Каськіва з Панами в Україну і його звільненням в залі суду вкотре підтверджують необхідність прискорення розгляду і прийняття проекту Закону про антикорупційні суди та забезпечити формування Вищого антикорупційного суду протягом найближчих шести місяців.

Перші вибори депутатів до об’єднаних територіальних громад та голів міських рад відбулися 29 жовтня в Тернопільській області.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up