Політика

Політика

Місцеві обранці хочуть послаблення карантинних обмежень щодо роботи громадського транспорту.

У Тернополі відбулася третя сесія міськради. Депутати прийняли рішення, що стосуються тарифної політики, запровадження програми "Основи сім'ї" для закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти (10-11 класи), а також продажу комунального майна.

Від місцевих виборів минуло три місяці. Імена депутатів міськради Тернополя вже давно відомі, а от де та коли вони проводять прийом громадян, знають поки не всі. До того ж,  не всі обранці пройшли за округами, багато й таких, що перемогли за списками партій. Куди ж реально звертатися, якщо потрібна допомога депутата?

Політичні баталії на фоні локдауну та чергових заяв про підвищення тарифів на комуналку дл українців загострюються. У то час, коли центральна влада намагається вплинути на непокірних мерів і депутатів у регіонах, ті намагаються кидати виклик у зустріч. 

Посаду голови Тернопільської ОДА за роки Незалежності України обіймали 15 осіб.  Для когось вона стала чудовим політичним плацдармом, інші не змогли скористатися нею повною мірою. Де зараз колишні голови ТОДА, скільки часу втрималися в кріслі та чим запам'яталися, читайте в матеріалі «20 хвилин».

Депутати обласної ради ухвалили головний фінансовий документ області на наступний рік. 

За роки Незалежності України головою Тернопільської обласної ради обирали 13 осіб. Хтось побудував успішну політичну кар’єру, дехто продовжив працювати за спеціальністю — викладачем або лікарем, а деяких вже немає серед живих. Чим запам'яталися, читайте в матеріалі.

Нинішній склад міськради представляють депутати переважно середнього віку. Ми вирішили пофантазувати та уявити, як виглядатимуть тернопільські політики в старості. А ви впізнаєте їх?

Новим головою обласної ради став Михайло Головко від партії «Свобода». Його кандидатуру підтримали 38 депутатів. Як відреагували на призначення Головка депутати та що каже сам новообраний голова, читайте у матеріалі.

На першому засідання сесії обласної ради депутати мають проголосували за голову обласної ради. Іронічно, але на цю посаду висунули лише одну кандидатуру - свободівця Михайла Головка. Його підтримали депутати обласної ради.

keyboard_arrow_up