Політика

Політика

О 4 березня о 9:00 розпочалася тринадцята сесія Тернопільської міської ради. Всього на порядок денний винесли 11 питань.

2 лютого о 9:00 розпочалося перше засідання виконавчого комітету Тернопільської міськради в період воєнного стану в Україні.  Про найцікавіше з засідання читайте нижче

У вівторок, 15 лютого, о 15.00 розпочали друге пленарне засідання четвертої сесії Тернопільської обласної ради восьмого скликання. Серед питань на порядку денному низка проєктів, що стосуються сприянню територіальній обороні у Тернопільській області.

4 лютого о 9.00 в Українському домі "Перемога" розпочали дванадцяту сесію Тернопільської міської ради. Про найцікавіше із засідання читайте нижче.  

26 грудня 2021 року на 70-му році життя передчасно відійшов у вічність Почесний громадянин міста Бережани Іван Миколайович СИНИШИН.

15 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Серед питань обговорювали затвердження фінансових планів ряду комунальних підприємств міста на 2022 рік

Від місцевих виборів минуло три місяці. Імена депутатів міськради Тернополя вже давно відомі, а от де та коли вони проводять прийом громадян, знають поки не всі. До того ж,  не всі обранці пройшли за округами, багато й таких, що перемогли за списками партій. Куди ж реально звертатися, якщо потрібна допомога депутата?

17 листопада о 9.00 відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Члени виконкому розглянули 18 проєктів. 

Позачергові вибори голови Теребовлянської громади відбулись 31 жовтня. За неофіційними результатами, переміг на них Олег Продан із результатом майже 3/4 усіх голосів.  Де «світився», що обіцяв у передвиборчій програмі ймовірний голова Теребовлі, що в нього за спиною, чи є цікаві судові справи, хто насправді активно лобіював його інтереси перед виборами? Відповідаємо. Оформіть підписку на наш сайт. Завдяки їм ми можемо і надалі залишатися незалежними та створювати якісні матеріали. 

29 жовтня в Українському домі "Перемога" відбулося засідання десятої сесії міської ради Тернополя восьмого скликання. Що цікавого наприймали? Читайте в тексті.

keyboard_arrow_up