Політика

Політика

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Ради та призначення позачергових виборів на 21 липня.

Президент домовився з лідерами фракцій про розпуск Ради: дострокові вибори можуть пройти 21 або 28 липня  

Новообраний Президент України Володимир Зеленський склав присягу на вірність українському народові на урочистому засіданні...

Новообраний Президент України Володимир Зеленський складає присягу на вірність українському народові на урочистому засіданні...

Про це він повідомив у прямій трансляції 23 квітня, яку вів з кременецької гори Бона. Там він був у рамках робочої поїздки.   Степан Барна говорив про роботу, багато дякував і сказав, що зараз над тим, щоб Україна розвивалася, мають працювати всі. 

Найактуальнішим завданням для правоохоронних органів залишається забезпечення законності та громадського порядку під час підготовки та проведення другого туру виборів Президента України.

Шоумен і кандидат у президенти Володимир Зеленський звернувся до свого опонента на виборах і чинного глави держави Петра Порошенка з вимогою посадити вбивць Катерини Гандзюк, звільнити українських моряків з полону РФ і припинити "бігати по каналах".

Як пережити вибори і не пересваритись з усіма, - журналістка “20 хвилин” зібрала поради у експертів.  

Президент України є гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності України.  На вашу думку, хто з президентів зробив найбільше для України.

Кандидат у Президенти Петро Порошенко збирається сьогодні, 14 квітня вийти до громадян України на дебати на НСК «Олімпійський». Туди запросив і опонента Володимира Зеленського. Напруга зростає: як думаєте, чи відбудуться дебати на стадіоні?

Після голосування у першому турі, до другого пройшли Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко. Хто керуватиме країною наступні 5 років? 

Український шоумен, телеведучий та волонтер з Тернопільщини Сергій Притула запропонував штабам кандидатів бути модератором на дебатах.

За результатами виборів 2019 Зеленський в першому турі впевнено обходить Порошенка. Ви задоволені такими результатами?

В день виборів 31 березня про усі порушення виборчих прав можна буде повідомляти представнику омбудсмена. Також працюватиме гаряча лінія Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. 

keyboard_arrow_up