Політика

Політика

Позачергові вибори народних депутатів до Верховної Ради України відбулися 21 липня 2019 року. Обранці з Тернопільщини вже пройшли дворічний рубіж своєї роботи.  Чим запам’яталася їхня робота? Що вони обіцяли, скільки обіцянок виконали і чи відвідували сесії? Ми проаналізували. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

Сьогодні, 3 вересня, дев'яте засідання сесії розпочалося о 09:00 год. в Українському Домі "Перемога", повідомляє пресслужба міської ради.  

У середу, 11 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тернопільської міськради. З-поміж майже трьох десятків питань на виконкомі розглянули, зокрема: прогноз доходу ТМР на 2022-2024 роки, проведення Чемпіонату світу з водно-моторного спорту та  створення та функціонування центру вакцинації населення від СOVID-19.

Тернопіль зі всіх сторін по периметру оточують села, які у порядку реформи децентралізації не об’єдналися з Тернополем, хоча мали шанс: Біла, Велика Березовиця, Підгороднє та інші. Що кажуть їхні старости: жаліють чи ні та чому? Що вже зроблено за час об’єднання у громадах, а що – у планах? Де лікуються, навчаються?

Тернопільська міська громада утворилася у 2018 році. Тоді до її складу добровільно приєдналися Кобзарівська, Курівецька, Малашовецька, Чернихівська, а у 2020 році ще й Городищенська сільські ради Зборівського району. Загалом десять сіл перебувають у підпорядкуванні Тернопільської міської громади. Чи зазнали якихось змін після об’єднання? Що вже зроблено за цей час у селах, а що планується, ми запитали у їхніх старост.  Про плюси та мінуси децентралізації розповідає місцевий незалежний експерт. Авторизуйтесь, або підпишіться, і завдяки Вашій підтримці ми зможемо готувати більше цікавих матеріалів.  

Правопорядок під час місцевих виборів на Тернопільщині забезпечують 68 правоохоронців.

Минув рік на посаді голови області Володимира Труша. Що важливого було зроблено за цей час? Як змінилась область та чого ще чекати в подальшому?

Посол Ізраїлю в Україні став заручником "радянської історіографії", вважає мер Тернополя. 

Місцеві обранці хочуть послаблення карантинних обмежень щодо роботи громадського транспорту.

У Тернополі відбулася третя сесія міськради. Депутати прийняли рішення, що стосуються тарифної політики, запровадження програми "Основи сім'ї" для закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти (10-11 класи), а також продажу комунального майна.

keyboard_arrow_up