Політика

Політика

26 грудня 2021 року на 70-му році життя передчасно відійшов у вічність Почесний громадянин міста Бережани Іван Миколайович СИНИШИН.

15 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Серед питань обговорювали затвердження фінансових планів ряду комунальних підприємств міста на 2022 рік

Від місцевих виборів минуло три місяці. Імена депутатів міськради Тернополя вже давно відомі, а от де та коли вони проводять прийом громадян, знають поки не всі. До того ж,  не всі обранці пройшли за округами, багато й таких, що перемогли за списками партій. Куди ж реально звертатися, якщо потрібна допомога депутата?

17 листопада о 9.00 відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Члени виконкому розглянули 18 проєктів. 

Позачергові вибори голови Теребовлянської громади відбулись 31 жовтня. За неофіційними результатами, переміг на них Олег Продан із результатом майже 3/4 усіх голосів.  Де «світився», що обіцяв у передвиборчій програмі ймовірний голова Теребовлі, що в нього за спиною, чи є цікаві судові справи, хто насправді активно лобіював його інтереси перед виборами? Відповідаємо. Оформіть підписку на наш сайт. Завдяки їм ми можемо і надалі залишатися незалежними та створювати якісні матеріали. 

29 жовтня в Українському домі "Перемога" відбулося засідання десятої сесії міської ради Тернополя восьмого скликання. Що цікавого наприймали? Читайте в тексті.

Позачергові вибори народних депутатів до Верховної Ради України відбулися 21 липня 2019 року. Обранці з Тернопільщини вже пройшли дворічний рубіж своєї роботи.  Чим запам’яталася їхня робота? Що вони обіцяли, скільки обіцянок виконали і чи відвідували сесії? Ми проаналізували. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

Сьогодні, 3 вересня, дев'яте засідання сесії розпочалося о 09:00 год. в Українському Домі "Перемога", повідомляє пресслужба міської ради.  

У середу, 11 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тернопільської міськради. З-поміж майже трьох десятків питань на виконкомі розглянули, зокрема: прогноз доходу ТМР на 2022-2024 роки, проведення Чемпіонату світу з водно-моторного спорту та  створення та функціонування центру вакцинації населення від СOVID-19.

Тернопіль зі всіх сторін по периметру оточують села, які у порядку реформи децентралізації не об’єдналися з Тернополем, хоча мали шанс: Біла, Велика Березовиця, Підгороднє та інші. Що кажуть їхні старости: жаліють чи ні та чому? Що вже зроблено за час об’єднання у громадах, а що – у планах? Де лікуються, навчаються?

keyboard_arrow_up