Політика

Політика

Омбудсмен Дмитро Лубінець категорично проти надання додаткових повноважень для територіальних центрів комплектування. Він висловив сподівання, що його зауваження будуть враховані.

Упродовж двох місяців у Тернополі звітуватимуть про свою роботу за цей рік депутати Тернопільської міської ради. Дехто обрав собі для звіту режим відеоконференції, а хтось організовує зустрічі з виборцями в офісах партій, обслуговуючих підприємствах (колишніх ЖЕКах), школах чи за місцем роботи. 

Редакція «20 хвилин» звернулася до обласної ради з проханням присвоїти нашому колезі-журналісту звання «Почесний громадянин Тернопільської області». 

Новою депутаткою Тернопільської районної ради стала Ірина Андрієшин.

10 листопада у Тернополі відбувається сесія Тернопільської районної ради.  

Михайло Головко подав позов до суду про визнання незаконним рішення сесії про його звільнення з посади голови Тернопільської обласної ради.

Шосту сесію Тернопільської обласної ради сьомого скликання мали скликати 15 листопада. Про це йшлося в розпорядженні голови облради Михайла Головка від 24 жовтня. 25 жовтня на сайті обласної ради з'явилося нове розпорядження — сесію скличуть швидше і щодо питань, то вказане лише одне — «Про звільнення Головка М.Й. з посади голови Тернопільської обласної ради».

У вівторок, 12 серпня, президент України Володимир Зеленський наклав вето на законопроєкт, який пропонував певні обмеження щодо е-декларацій. У своєму відеозверненні глава держави сказав, що декларації мають бути відкритими.

На позачерговій 29 сесії Тернопільської міської ради 4 серпня мали розглянути одне питання — чи дозволять відвести земельну ділянку на Шпитальній одній з парафій Тернопільсько-Теребовлянської Єпархії ПЦУ. Його згідно регламенту внесли на повторний розгляд. Однак, сесія не відбулась через те, що зареєструвались лише троє депутатів.

Україна таки заручилася довгостроковими гарантіями безпеки від західних партнерів. На полях саміту НАТО у Вільнюсі (Литва) лідери країн «Великої сімки» (G7) підписали відповідну декларацію.

keyboard_arrow_up