Політика

Політика

Декларування доходів було створене для виявлення незаконно отриманих коштів, об’єктів чи інших благ. Простіше, якщо хтось купив будинок вартістю 5 млн. грн, а офіційних доходів у нього на таку суму немає – це порушення закону і потрібно нести відповідальність.

Тернопільська районна рада проголосувала за звернення щодо дерусифікації та деколонізації топонімів на честь країни агресора та тоталітарного минулого СРСР.

Депутати планують розглянути 25 питань.

11 липня під час засідання позачергової шістнадцятої сесії міської ради відбулися зміни у складі депутатського корпусу та депутатських комісіях.

О 4 березня о 9:00 розпочалася тринадцята сесія Тернопільської міської ради. Всього на порядок денний винесли 11 питань.

2 лютого о 9:00 розпочалося перше засідання виконавчого комітету Тернопільської міськради в період воєнного стану в Україні.  Про найцікавіше з засідання читайте нижче

У вівторок, 15 лютого, о 15.00 розпочали друге пленарне засідання четвертої сесії Тернопільської обласної ради восьмого скликання. Серед питань на порядку денному низка проєктів, що стосуються сприянню територіальній обороні у Тернопільській області.

4 лютого о 9.00 в Українському домі "Перемога" розпочали дванадцяту сесію Тернопільської міської ради. Про найцікавіше із засідання читайте нижче.  

26 грудня 2021 року на 70-му році життя передчасно відійшов у вічність Почесний громадянин міста Бережани Іван Миколайович СИНИШИН.

15 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Серед питань обговорювали затвердження фінансових планів ряду комунальних підприємств міста на 2022 рік

keyboard_arrow_up