Політика

Політика

Верховна Рада 4 березня призначила новий уряд Дениса Шмигаля. Багато міністерств не отримали міністрів і ними поки що керуватимуть старі у ролі виконувачів обов'язків.

24-річний волонтер-доброволець та вчитель-історик за фахом Андрій Козак звернувся до Володимира Зеленського з пропозицією призначити його головою Тернопільської ОДА, про це чоловік написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу Президента та призначив на цю посаду Андрія Єрмака.

Президент Володимир Зеленський призначив керівників Гусятинської і Шумської районних державних адміністрацій.

У команді голови Тернопільської ТОДА Ігоря Сопеля тепер є Борис Онищук у Підволочиську, Галина Дуда в Підгайцях та Ярема Шатарський в Теребовлі.

На посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака.

Депутат від фракції "Слуги народу" Ігор Василів заснув під час засідання в сесійній залі Верховної Ради. Така інформація з'явилася у ЗМІ 14 січня. Однак згодом обранець з Тернопільщини уточнив: "Не спав, а просто скучав".

Перші вибори депутатів та сільських, селищних голів в Нараївській, Вікнянській, Млиновецькій та Великобірківській ОТГ відбуваються 22 грудня. Також проходять додаткові вибори депутатів в Трибухівській, Вишнівецькій та Байковецькій ОТГ. Загалом вибори проходять у 37 населених пунктах шести районів Тернопільської області. Орієнтовна кількість виборців, які візьмуть участь у голосуванні, – близько 19 тисяч.

Сорок друга сесія Тернопільської міської ради розпочалась 20 грудня 2019 року. В орієнтовному порядку денному 59 питань. Традиційно, більшість - земельних. Будуть ще і додаткові. 

Причиною такого рішення є категорична "незгода зі спробами запровадження в Україні "ринку землі", повідомили в облраді.  

keyboard_arrow_up