Новини компаній

Бажаєш мати високооплачувану роботу? Працювати з будь-якої точки світу? Мати забезпечене життя та гідну заробітну плату? Тоді саме для тебе - сфера ІТ. Для роботи потрібен тільки ноутбук, стабільний інтернет та власні знання.

"Контінентал Фармерз Груп" відзвітувала про сплачені у 2020 році податки та реалізовані соціальні проекти. Зокрема, за попередній рік підприємства Компанії, розташовані в Тернопільській обл., сплатили 574,3 млн грн податків. Розмір соціальних інвестицій, які "Контінентал" виділив минулого року населеним пунктам Тернопільщини, перевищив 13,2 млн грн.

Перша зустріч важлива як для пацієнта , так і для лікаря. Справжній хірург- це та людина якій не страшно довірити своє здоров`я та життя. Такий лікар повинен робити кожну операцію руками, розумом і серцем,  використовуючи при цьому всі накопичені знання та досвід.

Медичний центр «Оксфорд Медікал» в Тернополі продовжує розширюватися.

Будь-який ІТ проєкт стає успішим, у першу чергу, завдяки командній роботі.

Вважається, що тестувальник відносно нова професія, яка зародилась в середині 90-років минулого століття. Насправді процес перевірки роботи комп'ютерного продукту завдяки ручному тестуванні був ще відомий на етапі зародження технологічної ери. Не дивлячись на те, що професія мануального тестувальника стрімко розвивається, але поряд з тим існують багаторічні стереотипи.

Сьогодні ж віддалена робота, щоденні відеоконференції та дистанційне навчання показали, що швидкості 100 мбіт/с замало. Адже нам потрібно постійно мати стабільне і якісне з’єднання для важливих нарад з партнерами та колегами, або для іспитів, які цього року здебільшого проходять в онлайн-відеочатах.

В сфері ІТ все більше набирає популярності професія Project Manager. Простими словами, це спеціаліст, який керує проєктом. Планує задачі, контролює їх виконання, розставляє пріоритети, комунікує з усіма учасниками та оперативно вирішує проблеми, які виникають у процесі роботи. І не просто вирішує поточні задачі проєкту, а планує ціль, етапи, швидкість виконання.

Кокосова олія – один з найдавніших косметичних продуктів. Його властивості добре вивчені, а можливості ретельно проаналізовані.

keyboard_arrow_up