Новини компаній

Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху. Тобою насолоджуються, не знаючи, що ти таке. Не можна сказати, що ти необхідна для життя. Ти – саме життя. Ти наповнюєш нас радістю, Яку не поясниш ніякими почуттями. (Антуан де Сент Екзюпері)

Запашна піца є вибором багатьох тернополян. Кожен з нас любить хрустке тонке тісто разом із смачною начинкою та розплавленим сиром, що тягнеться. Піцу різних видів пропонує практично кожен заклад нашого міста. Але яка ж вона насправді справжня італійська піца?

РА «DAIGA» проводить виставки в більш ніж 50 містах України. Виставки проходять в Київській, Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Рівненській, Волинській, Тернопільській та Львівській областях.

Як «побороти» високу вологість в квартирі за допомогою кондиціонера? Чому така проблема виникає і який купити кондиціонер в Тернополі краще? Висока вологість в приміщенні – перша ознака того, що воно не провітрюється належним чином. Щоб запустити в квартиру чисте повітря, а випустити забруднене, необхідні спеціальні установки – кондиціонери в Тернополі і в будь-якому іншому населеному пункті.

Щоб купання було комфортним і приносило користь, необхідно дбати про якість води і чистоту чаші басейну. Поверхневі забруднення, такі як: листя, гілки, комахи і пил - роблять воду не тільки каламутною, але і сприяють утворенню грибків, бактерій і шкідливих мікроорганізмів.

22 листопада Компанія «Контінентал Фармерз Груп» провела захід, який був присвячений Дню працівника сільського господарства. На захід Компанія запросила співробітників агрохолдингу з п’яти областей Західної України, де він обробляє землі – Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської. Окрім цього, на святі були присутні багато почесних гостей, зокрема, представники місцевої влади, очільники громад, партнери, з якими керівництво «Контінентал Фармерз Груп» поділилося планами на наступний рік.

Зробіть дорогу із сім’єю безпечною. Реєструйтеся у грі «Безпека у подарунок». Із 25 листопада в ефірі Нашого Радіо (104,1 FM) кожна сім’я може виграти дитяче автокрісло від німецького виробника.

З нового року українцям доведеться платити за найпопулярніші українські канали.

Рожеві вина, зазвичай виготовляються з червоного винограду, але має більш світлий колір, ніж червоне вино. Фактичний відтінок варіюється в залежності від сорту винограду і використовуваного методу виноробства. Більшість цих вин мають рожевий, фіолетовий або помаранчевий колір. Рожеві вина можуть бути зроблені декількома різними способами, і ці вони можуть бути солодкими або сухими. Традиційні європейські сорти, як правило, сухі, в той час як багато вироблені в США знаходяться на більш солодкою стороні.

За короткий період  своєї роботи студія краси «LAZER STUDIO» встигла завоювати довіру  тернополян.

keyboard_arrow_up