Новини компаній

Не секрет, що навіть бізнес-вумен намагається бути хорошою господинею, адже успіх на роботі не відміняє обов’язків по дому...

Плануючи якусь торжественну подію, будь-то день народження, вечірка для друзів чи весілля, ми всі хочемо, щоб вона пройшла...

Днів, коли у нас є офіційний привід висловити свою вдячність найближчій людині у світі, надзвичайно мало. Саме тому  Лінія...

Наші воїни, наші захисники заслуговують на гідне навчання та гідну професію, в якій вони знайдуть себе та своє подальше призначення.

«МРІЯ Агрохолдинг» вкотре підтвердив свій статус сумлінного платника податків і надійного партнера місцевих громад, оприлюднивши звіт про виконані у 2018 році податкові та соціальні зобов’язання. Зокрема, підприємства холдингу, розташовані у Тернопільській області, за минулий рік сплатили 304,4 млн грн податків, що на 29,2 млн грн більше, ніж у 2017-му. Зросла також сума соціальних інвестицій, здійснених «МРІЄЮ» на Тернопільщині: за 2018 рік на потреби громад Компанія виділила 15,5 млн грн, що на 3,2 млн грн перевищує аналогічну суму, виділену роком раніше.

Кар'єра завжди починається із освіти. Так заведено правилами бізнесу, що працівник не може розвивати кар'єру, коли не має освіти за спеціальністю. І дійсно, людина може бути хорошим спеціалістом, яка буде знати про свою справу все. Однак про кар'єрний ріст мова піде тільки після наявності диплому.  Саме тому ми бачимо велике число  зрілих людей, які отримують другу освіту або навіть першу, відвідують навчання, пишуть екзамени, хвилюються. За цим всім стоїть ключова мета  - кар'єрний ріст.

Ведучі Сергій Фаля & Юрій Мікоф не лише проведуть, а й допоможуть із організацією свята вашої мрії. Протягом 10-ти років вони провели більше півтисячі заходів: весіль, корпоративів, вечірок, днів народжень, презентацій.

Попри значну кількість стоматологічних клінік у Тернополі таки дуже важко знайти саме ту, свою. Таку, щоб ти сюди повертався впевнено і з задоволенням. Впевнено – тому що точно знаєш, що тут все зроблять професійно, і з задоволенням – позаяк тут до тебе ставляться не просто як до клієнта, а як до члена сім’ї, як до друга.

У Тернополі є дещо таке, що більше, ніж просто магазин. Більше, ніж просто місце, де можна кльово провести час. Таке, де вас чекають не тільки з усмішками, а й зі свіжими продуктами та рок-н-рольним настроєм. З самим рок-н-ролом, якщо чесно. І з зірками, які залишаться на місці з самого ранку і до закриття. Та навіть і після, якщо вже на те пішло.

Сьогодні розробник мобільних додатків є однією з найбільш перспективних професій - цікава робота, за яку платять добре.

«МРІЯ Агрохолдинг» оприлюднив звіт про виконані у 2018 році податкові та соціальні зобов’язання. До бюджетів усіх рівнів від Компанії за минулий рік надійшла сума в 465 млн грн. Порівнюючи із 2017-им, цей показник збільшився на 21,2 млн грн.

После выписки из роддома у молодой мамочки появляется множество новых забот по уходу за малышом, которые занимают все ее время. Если до родов будущие родители не успели или забыли приобрести все необходимое для ухода за младенцем, Вы сможете им помочь, подарив посуду, предметы ухода и другие товары для ребенка и мамы.

Свій ювілей сімейний клуб “Промінчики” відсвяткував цікаво, весело, а головне у сімейному колі. Святкування показало, що в Тернополі є дуже багато сімей, які вважають клуб “Промінчики” цілком і повністю “своїм”.

Кажуть, що випадковостей у нашому житті не буває. У Всевишнього завжди на нас є Свої плани. Я розповім Вам свою історію...

keyboard_arrow_up