Новини компаній

На сьогоднішній день в період все більшої глобалізації зв’язок між країнами стає все необхіднішим. Та все ж таки існують...

Автоматизація - це тренд сьогодення. Розвиток технологій дає надзвичайно багато можливостей. В Інтернеті є практично все,...

 Зарплата середнього українського продакт-менеджера в IT складає від $ 2000 до $ 4000 в місяць. Про це свідчать дані «Дослідження...

Компанія «AXA Страхування» - лідер страхового ринку України - змінила назву на «Страхова компанія «ARX ». У свою чергу, компанія...

У сучасному світі авто вже давно перестало бути тільки засобом пересування. Це справжній показник статусу, стилю та смаку свого власника. Окрім цього, багато хто мріє не просто про справжню статусну автівку, а про вишукане авто вищого класу.

Новий навчальний рік почнеться зовсім скоро, і багато батьків поспішають вчасно зібрати своїх дітей в школу. Різновиди дизайнів закрутять голову при виборі шкільного приладдя кожному, тому часто батьки губляться, не знаючи, що вибрати. Але орієнтуючись на нескладні правила, знайти те, що потрібно, буде зовсім нескладно.

21 століття дозволяє нам побачити весь світ. Ми легко можемо потрапити у будь-яке місце на земній кулі, практично без будь-яких обмежень. Але навіть попри всі ці можливості існують фактори, до яких потрібно підходити дуже відповідально. Зокрема, до таких факторів відносяться документи.

Напередодні цьогорічних жнив компанія «Контінентал Фармерз Груп» придбала для свого технічного парку 26 нових комбайнів CLAAS LEXION 770 на напівгусеничному ходу TERRA TRAC. Сума угоди склала 12,2 млн дол. Техніка закуплена «Контіненталом» у рамках інвестиційного плану компанії на 2019 рік, загальна сума якого становить 51 млн дол. Кошти спрямовані на технічне переоснащення компанії її інвестором SALIC UK.

Нам часто буває потрібна допомога адвоката. Але зазвичай ми згадуємо про правників тоді, коли ситуація вже задавнена-ускладнена і справитися з нею самотужки ніяк не вдається.

За даними ПриватБанку, який забезпечує роботу сервісу пільгової розстрочки «Оплата частинами», за період березень-травень поточного року українці оплатили частинами товари та послуги на суму понад 1 млрд грн, що на 60 млн більше, ніж витрати аналогічний період минулого року. “Найвитратнішим” традиційно став березень, протягом якого витрати були в середньому більші на 11,9%, ніж у травні.

З 17 липня 2019 року до 31 серпня 2019 року в ПриватБанку проходитиме акція для власників Картки Юніора Masterсard. Призовий фонд акції – 500 000 гривень. Він ділиться порівну між усіма учасниками, які виконали всі завдання акції в період її проведення. Вручення подарунка здійснюється шляхом зарахування грошей на Картку Юніора учасника.

При продажі нерухомості продавець хоче продати свій товар якомога вдаліше із найкращими умовами. Відтак дуже часто продаж нерухомості – процес складний, важкий і дуже марудний. Адже продавцеві потрібно шукати покупців, домовлятися з ними про покази, і лише одна зустріч із покупцем із багатьох може бути вдалою. Тож ця процедура може затягнутися на довгий період часу.

Кожне друге агропідприємство або фермерське господарство України користується послугами ПриватБанку. За підсумками 2018 року частка вітчизняних аграрних компаній, що обслуговує ПриватБанк, зросла з 44 до 56% (серед усіх агрокомпаній, які користуються послугами банків).

Цими вихідними магазини Київстар приготували для тернополян багато приємних сюрпризів та цікавих активностей.

keyboard_arrow_up