Новини компаній

Влітку, коли зовнішній світ сповнений сонця та тепла, час проводити дні на свіжому повітрі стає особливо привабливим. Особливо це стосується дітей, які люблять плавання та ігри на воді. Проте, великі басейни можуть бути не зовсім зручними для малюків. Тому батькам варто звернути увагу на спеціально розроблені басейни для дітей, які є ідеальним рішенням для маленьких любителів водних розваг.

Незабаром у самому центрі Тернополя відкриття нового медичного центру «Нейромед»! Це велика мережева клініка, що успішно працює на медичному ринку вже протягом 10 років. Десятирічний досвід у медичній галузі зробив «Нейромед» експертом у сфері МРТ-діагностики.

Згадайте, скільки сьогодні часу були в соцмережах. Якщо заходите в Instagram, Facebook або TikTok лише на 10 хвилин, то навряд чи лише раз на день. Щоб витрачати час із користю для себе, переходьте в телеграм, де можна знайти велику кількість каналів з вивчення англійської. У багатьох українців він уже встановлений. Залишилося тільки дізнатися, на які телеграм канали для вивчення англійської варто підписатися і чи можна вивчити іноземну мову в такий спосіб.

Стоматологія – це одна з галузей медицини, що забезпечує здоров'я нашої ротової порожнини. Сучасна стоматологія має в своєму арсеналі цілий ряд послуг, спрямованих на лікування, відновлення і збереження зубів та ясен. Ось деякі з найпоширеніших послуг, які можна отримати в стоматології Ігоря Баса.

Збираючись у подорож за кордон важливо подбати про багато аспектів. Окрім придбання квитків та оформлення закордонного паспорта, мандрівникам також рекомендується купити туристичну страховку, завдяки якій можна бути певним у своїй безпеці в іншій країні.

«Контінентал Фармерз Груп» оцінює стан своїх озимих культур перед стартом весняно-польових робіт. Агрономи Компанії проводять на полях відбір монолітів рослин, перевіряють їх життєздатність та аналізують потенціал врожайності.

Одержати позику на картку пропонують різні фінансові установи, зокрема платформи онлайн-позик, кредитні спілки й сервіси P2P-кредитування. Розглянемо докладніше особливості співпраці з ними.

«Контінентал Фармерз Груп» оприлюднила інформацію про виконані податкові зобов’язання за 2023 рік, реалізовані соціальні проєкти та надану гуманітарну допомогу. Cума податкових відрахувань, які Компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів торік, сягнула 1,4 млрд грн. З цими результатами «Контінентал» увійшов до списку найбільших платників податків за 2023 рік у галузі українського АПК.

Цьогоріч в Україні прийнято законпроєкт, який закріплює англійську як мову міжнародного спілкування. Направду, саме англійська є дуже популярною і відкриває кожному безліч нових можливостей, зокрема і в кар’єрі, і в навчанні.

Необхідність заміни зубів, що випали, протезами ні в кого не викликає сумнівів, це єдиний спосіб уникнути втрати решти і зберегти здоров'я всього організму. Стоматологи впевнені, що сучасні імпланти – найкращий варіант, незважаючи на порівняно високу вартість, вони багаторазово окупаються та забезпечують максимальний рівень комфорту. Не дивлячись яка ціна зубних протезів може бути, є певні критерії вибору, важливо врахувати вік, стан ротової порожнини та інші фактори.

keyboard_arrow_up