Новини компаній

Життя без телефону можливо сьогодні лише в історичній кіноленті за часів царської родини та кріпацтва. Сучасна людина не може обійтися без цього пристрою та нормально існувати. Все життя — там, зв'язок обмежений можливостями телефону чи комп'ютера. Тому обирати подібну техніку треба уважно, оцінюючи всі параметри.  Поговоримо, що має бути в телефоні у мешканця Тернопільської області для повного задоволення його потреб

Школа закінчилась, 11 років промайнули і перед випускниками “стеляться доріжки” у дорослий світ. Від вибору цієї дороги залежить усе подальше життя. Звісно ж усі мріють, щоб у них було гарне майбутнє: улюблена робота, яка є завжди (!навіть в умовах кризи), комфортні умови праці, швидка та успішна кар’єра, висока заробітна плата, забезпечене життя для себе, сім’ї та рідних, можливість подорожувати і побачити світ разом з друзями. Яка сфера гарантує все це?

«Комора КС» – це новий гуртово-роздрібний супермаркет у Тернополі, який точно сподобається Вам. Ми створили мережу просторих магазинів з широким вибором продовольчих та непродовольчих товарів за найнижчими цінами у Тернопільській області. На наших полицях Ви знайдете як вітчизняні товари, так і найрізноманітнішу продукцію європейських виробників. В нас великий асортимент товарів, який задовольнить потребу навіть самого вибагливого клієнта!

Міфи минулих років “переслідують” ІТ-сферу, незважаючи на те, що вона стрімко розвивається, відповідно змінюються вимоги і до Manual QA (ручного тестувальника).

У час пандемії коронавірусу важливо не залишатися осторонь, а допомагати та підтримувати один одного у боротьбі з COVID-19. Лікувальні заклади Тернопільщини продовжують і надалі отримувати благодійну допомогу від небайдужих підприємців.

Лінія магазинів EVA спільно з «Нова пошта» та Благодійним фондом «Коло» організували адресну доставку засобів дезінфекції в 242 опорні лікарні

Зараз все населення України знаходиться на вимушеній ізоляції через ризик розповсюдження Covid 19. Але життя продовжується!

Майже в кожної людини з віком виникають проблеми з венами на кінцівках.  Визнаним засобом при лікуванні і профілактиці варикозного розширення вен є компресійний трикотаж, який також використовується при хірургічному лікуванні варикозу. Сьогодні медицина зробила величезний прорив в області лікування даного поширеного захворювання. Але, в якості профілактичних засобів та на ранніх стадіях захворювання, компресійний трикотаж поки не має собі рівних.

Про те, як надавати медичні послуги і при цьому отримувати довіру від клієнтів в умовах карантину, розкажуть лікарі приватних клінік, яким вдалось ефективно налагодити свою роботу, під час круглого столу від RIA.  Участь у відеоконференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Всі жителі Тернополя зараз сидять вдома, чекаючи на закінчення карантину. Хтось займається на дистанційному навчанні, хтось працює. Всіх об'єднує одне питання: чим зайнятися в цей час? Можна навчитися грати на гітарі, малювати, читати книги.

keyboard_arrow_up