Новини компаній

Мережа маркетів  "БудPlus" пропонує широкий вибір будівельних  товарів для будівництва та ремонту  за доступними цінами. Тут ви знайдете величезний асортимент  керамічної плитки, сантехніки, ламінату, паркетної дошки, оздоблювальних та фасадних матеріалів, сухих будівельних сумішей, лако-фарбової продукції, гіпсокартону та комплектуючих, підвісних стель, меблів та аксесуарів для ванної кімнати, інструментів.

Не секрет, що в заможних людей існує багато джерел доходів. А ті, хто має єдиним джерелом доходів лише заробітну плату, дуже часто не можуть похизуватись великими статками. Та й поставити матеріальну сторону свого життя у повну залежність від єдиного роботодавця – це так собі стратегія.

Можливість замовляти товари онлайн та налагоджена робота система поштових відділень допомагають українському бізнесу не припиняти поставки, а споживачам отримувати товари. Український онлайн-майданчик OLX наразі відновив 42% довоєнних замовлень в Україні й надалі прогнозує зростання показника. Зростанню продажів сприяли поновлення роботи українських бізнесів (у тому числі малих та середніх підприємств) та поновлення роботи відділень Укрпошти та Нової пошти.

Захворювання серця — найчастіша причина смертності. З кожним роком від них помирає все більше людей, і не обов'язково в поважному віці. Інфаркт у 30 років, аж ніяк не рідкість. Серцеві хвороби стрімко молодшають, цьому сприяє прискорений ритм життя, неправильне харчування та, звичайно, стреси. Підступність початку коронарних проблем полягає у їх неспецифічній симптоматиці. Тому нерідко перша зустріч з кардіологом трапляється у стані незворотних змін. Уникнути такого фіналу може тільки своєчасна кардіодіагностика та лікування.

Що є важливим складником перемоги? У кожного знайдеться своя відповідь. Проте історія показує, що отримати перевагу в будь-якому бою допомагає єдність. Ворогу фізично та морально важко, коли ми працюємо як злагоджений механізм. І поки армія захищає нас, ми робимо нашу армію міцнішою.

Автомобіль у сучасних реаліях – це не просто примха, а й необхідна складова життя. Давно мрієте про власну машину чи хочете замінити стару на новеньку? Ви можете придбати автомобіль із США без посередників. Таким чином Ви зможете справді отримати автомобіль своєї мрії, який має чесну історію, багату комплектацію, а головне – реальний, перевірений пробіг!

Геморой – дуже делікатна проблема, про яку більшість людей вважають за краще помовчувати. Особливо чоловіки. Тому не поспішають звертатися до фахівця та намагаються вилікувати захворювання самостійно. У хід йдуть самі різноманітні методи, від народних перевірених, до найнеймовірніших. Результату вони зазвичай не дають, в кращому випадку, тимчасове полегшення. Самолікування тільки погіршує ситуацію, хвороба нікуди не зникає, прогресує і може нагадати про себе будь-якої миті. Часто у незручний час.

Українці! Де б ви не були, в будь-якій точці світу - ми хочемо, щоб ви почувались впевненіше і БЕЗПЕЧНІШЕ!

FOZZY - це великий онлайн-гіпермаркет що пропонує своїм покупцям широкий вибір товарів із величезного асортименту.

Великдень — одне з найбільш очікуваних свят для всіх християн. Одним з обов’язкових атрибутів Великодня є щедрий і багатий стіл, на якому почесне місце завжди надається головному символу цього свята — смачній, запашній та надзвичайно красивій випічці — пасочці.

keyboard_arrow_up