Новини компаній

Догляд за ротовою порожниною є однією з тих речей, які батьки прививають дітям ще з дитинства, наголошуючи на вагомості здорових...

ПриватБанк запустив програму іпотечного кредитування для підприємців і бізнесу, що дозволить оптимізувати витрати на оренду...

Останні півроку лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко стабільно серед лідерів президентських рейтингів. Більше...

Дізнатись умови та способи перерахування пенсійних виплат, отримати інформацію щодо необхідних документів та розрахувати...

«У гості до Миколая» і зимова казка Карпат!

Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) завершили угоду купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що мають право оренди земельного банку. Угода була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ). Сума та умови угоди не розголошуються.

У Тернополі є досить багато магазинів підлогових покриттів і всі вони вважаються професіоналами у сфері товарів для ремонту. Зокрема, на перехресті вулиць Тарнавського і Київської розташований салон- магазин Laminat EXPERT, який у листопаді святкує свій перший день народження. В зв’язку з цією подією салон-магазин дарує своїм улюбленим клієнтам багато сюрпризів, зокрема знижки до -40%.

Вже відомо, що з 1-го листопада українці будуть платити за газ майже на чверть більше. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів. Головні аргументи урядовців – вимоги МВФ. Мовляв, не підвищимо ціну – не отримаємо кредитів, і взагалі без цього зростання вартості газу Україну очікує неминучий фінансовий крах.

Наш заклад почав працювати 19 січня 1975 року. Розміщений лікарняний комплекс в окремих корпусах, які сполучені переходами. На 390 стаціонарних ліжках з року в рік відновлюють стан свого здоров'я 15-16 тисяч пацієнтів – мешканців Тернопілля та навіть інших областей України.

12 та 13 листопада у Тернополі відбудеться E-commerce Fusion Meetup – найбільша спеціалізована подія міста з електронної комерції.

Мобільні девайси є невід'ємною частиною життя людини, адже більше 5 мільярдів населення планети користуються смартфонами, які змінюють наші традиції спілкування, розваг та ведення бізнесу.

Ефективна адресна соціальна підтримка не можлива без контролю щодо справедливості її надання, наголосив генеральний директор Директорату сім'ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко на прес-брифінгу, що відбувся у Києві з нагоди початку опалювального сезону.

Побачити світ – мрія багатьох людей. Кожен обирає те, що йому до душі: хтось – автобусні тури Європою, хтось – екзотичний відпочинок в Таїланді чи Індонезії, дехто прагне поніжитися під теплим сонечком в Єгипті чи Туреччині. Та який би цей відпочинок не був, усі ми хочемо, щоб він був справжнім відпочинком, щоб ми не турбувалися про замовлення квитків, бронювання готелю, замовлення екскурсій. Саме ці всі турботи бере на себе туристична агенція «Inter-тур», що знаходиться в Тернополі за адресою: вул. Брюкнера, 2.

Агрохолдинг «МРІЯ» завершив збирати врожай картоплі із загальної площі 634 га. Середня врожайність культури по Компанії склала 377 ц/га, що є більшою від планових показників. У цьому сезоні «МРІЯ» вирощувала продовольчі та крохмальні сорти Романо, Вінета, Опал, Каррера, Сіфра, Євростарч, Сюзанна.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up