Новини компаній

Ті, хто продає товари в інтернеті, знають, як важливо скласти грамотне оголошення, щоб воно «зачепило» потенційного покупця.

Навчальні заклади Тернопільщини отримали сучасні розвиваючі конструктори LEGO. Набори «Шість цеглинок» для кожного учня сьогодні, 26 листопада, передав перший заступник голови голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Дем’янчук.

У Тернополі відкрили дві М’ясні лавки «Забіяка&Забіяка». Крамниці розпочали роботу 24 листопада за адресами проспект Злуки, 45б та вулиця Живова,1.

Користувач який вперше заходить на сторінку будь-якого веб-сайту звертає особливу увагу на дизайн. Якщо дизайн сайту занадто скучний та незрозумілий у користуванні, то більша частина користувачів одразу залишить ресурс так і не дійшовши до суті.  В даному випадку можна зазначити, що зустрічають по інтерфейсу. Тому для любого інтернет ресурсу є важливий веб-дизайн, який направлений на розробку естетичної якості сайту, яким користуватись зрозуміло та легко.

Щоб задовольнити потреби сучасного ринку і очікування студентів - освіта повинна вчити людей стійкості та адаптивності.

Розбираємося у ситуації на прикладі Хоростківського спиртового заводу (Тернопільської області)  

Осінь 2020 року - один з найскладніших періодів нашого міста, країни та і світу в цілому. Пандемія COVID-19 змушує нас змінювати звичний режим життя у всіх його аспектах. Зазвичай саме у цей час батьки діток 5-6 років починали задумуватись про підготовку до першого класу, відкривали свої двері недільні школи. Зараз же багато хто замислюється: а як діяти? Чи потрібно це моїй дитині зараз? Чи буде школа у вересні такою ж, як завжди? Чи буде дистанційна освіта, і як це відобразиться на навчанні та взагалі сприйнятті школи дитиною…?

Ви керівник навчального закладу, курсів, школи, університету, гуртка, дитячого садочка, або ви тренер, коуч, учитель/викладач чи репетитор? Сьогодні перед усіма гостро постала проблема організації онлайн навчання. Ця ситуація виявилася стресовою для всіх учасників освітнього процесу. Робота більшості провайдерів освітніх послуг не автоматизована взагалі, або використовує розрізнені, фінансово не виправдані сервіси, інтеграція яких вимагає значних додаткових ресурсів або взагалі не можлива. За розумного підходу проблеми можуть перетворитися на можливості і додаткові прибутки.

Красиве та неординарне оздоблення має дуже важливе значення у будь-чому. Із вдало підібраною рамою кожен виріб, фото чи вишивка можуть набути не тільки нового вигляду, але й набрати нових відтінків та значень.

Бажаєте розвивати творчість ваших дітей? Школа Хакерів Вінницької ІТ-Академії пропонує розвивати ці здібності в ІТ-сфері. Адже це сучасно і  дуууууже захопливо!

keyboard_arrow_up