Новини компаній

З 17 липня 2019 року до 31 серпня 2019 року в ПриватБанку проходитиме акція для власників Картки Юніора Masterсard. Призовий...

При продажі нерухомості продавець хоче продати свій товар якомога вдаліше із найкращими умовами. Відтак дуже часто продаж...

Кожне друге агропідприємство або фермерське господарство України користується послугами ПриватБанку. За підсумками 2018 року...

Цими вихідними магазини Київстар приготували для тернополян багато приємних сюрпризів та цікавих активностей.

З 1 липня ТзОВ "Терко Авто Центр" працюватиме за адресою м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 116-Б.

Новий сучасний оздоровчий центр «Академія здоров’я» вже близько року, як відкрив свої двері для тернополян. 

П’ятнадцятий рік поспіль по усій території України компанія  «Рудь» організовує найпозитивніший день для українських сімей –  Свято Морозива. Це неймовірне соціальне дійство, завдяки якому родини об’єднуються, проводять час разом, відпочивають, розважаються та насолоджують прохолодним морозивом у спекотний день.

Тільки в єдиному екземплярі та тільки в «Оксфорд Медікал Тернопіль». Кожна жінка мріє бути володаркою гладкої, доглянутої шкіри без будь-яких ознак зайвого волосся, і для боротьби з цією проблемою будь-які засоби хороші.

Цьогоріч компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує тебе на день драйву й веселощів - Свято Морозива. 

Наша місія – бути корисними. Ми служимо людям, відновлюючи гармонію простору. І це найдостойніше покликання. 

Щодня ми хочемо виглядати бездоганно та йти на роботу чи навчання у випрасуваному одязі. Це дуже позитивно впливає на самовідчуття та впевненість у собі.

Генеральним директором об’єднаного бізнесу CFG/«МРІЯ» призначений Георг фон Нолкен, який раніше обіймав посаду операційного директора компанії.

Яблунева плодожерка – найбільш відомий та поширений шкідник садів, які плодоносять. Уражені плодожеркою плоди не тільки втрачають свій товарний вигляд, але і обсипаються, ще не дозрівши. Також шкідник розносить на собі віруси і бактерії, сприяючи розвитку різних захворювань садових культур.

Молоко «Відбірне» відкриває завісу перед споживачем, де ж починається шлях молока, яка його історія та від яких факторів залежить його якість. На упакуванні розміщений QR код, зісканувавши який можна потрапити на одне з фермерських господарств, з якого походить молоко «Відбірне».

keyboard_arrow_up