Новини компаній

Двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ) ‒ це без сумніву найважливіша деталь у конструкції будь-якого автомобіля. Саме двигун створює рушійну силу, завдяки якій кожен транспортний засіб отримує змогу пересуватися.

З метою вразити примхливого споживача світові бренди невпинно вигадують все більш дивакуваті речі. В решті, колись так з’явився і перший смартфон, в якому функція телефону вже давно не на першому місці. І ось одна із новинок – висувна фронтальна камера, що повністю схована в корпус смартфона і сконструйована окремим модулем.

В аптеках ми бачимо величезну кількість ліків. Деякі нові, зі складними назвами, інші - знайомі нам вже багато років. Ліки стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вони полегшують симптоми і лікують різні захворювання, підвищують якість життя і забезпечують довголіття.

У “Оксфорд Медікал” Тернопіль діагностика проводиться на апараті комп'ютерної томографії SOMATOM go.Up, який вирізняється своєю безпекою та інформативністю. Завдяки йому можна отримати якісні зображення.

            Кожен в України в праві отримати достойну освіту, яка буде ключем до світлого, забезпеченого майбутнього та омріяної роботи. Часто незахищені верстви населення залишаються незреалізованими в своєму житті, оскільки зустрічаються сам на сам з життєвими труднощами. Або АТОвець який нещодавно повернувся зі сходу і не може знайти достойної роботи та повноцінно забезпечити власну родину.  

 Володіння англійською мовою відкриває перед нами багато доріг. Завдяки такому навику можливо отримати омріяну роботу, подорожувати або навчатися за кордоном, будувати кар’єру, вільно спілкуватися з іноземним замовником. Постає питання, як покращити скіли з іноземної, особливо коли обмаль часу та не бажаєш бути “прив’язаним” до аудиторних занять?  

Новий. Сучасний. Технологічний. Кінотеатр MIROMAX у ТРЦ «Подоляни» у місті Тернопіль!

Щороку тисячі магістрів у вищих навчальних закладах по всій Україні завершують своє навчання та відправляються у вільне плавання з пошуку роботи. Великий відсоток з них починає працювати ще під час навчання, як правило, не за спеціальністю. Після випуску перед кожним таким молодим спеціалістом постає вибір - продовжувати працювати на знайомому місці (не за спеціалізацією, зате уже маючи досвід і, можливо, певний кар’єрний ріст) чи відправлятися на пошуки роботи по отриманій спеціалізації.

Чи чули Ви коли-небудь щось про мексиканську культуру та національну кухню? Якщо ні або ж Ви лише плануєте, щоб мексиканська їжа стала окрасою Вашого столу, тоді Вам варто завітати до ресторану NONAME, в якому Вам точно сподобається мексиканська кухня Тернопіль!

Потрібно терміново надіслати файл великого обсягу, а 100 Мбіт/с інтернету виявилося недостатньо? Всі члени сім’ї проводять активне соціальне життя, а сигналу wi fi не вистачає? 

keyboard_arrow_up