Новини компаній

Лише у листопаді 39-річний Володимир Цабак очолив новостворену Галицьку митницю, яка об'єднала митні структури Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської області. Практично відразу ж його почали атакувати громадські активісти, підконтрольні львівському бізнесмену Ігорю Кривецькому, а уже 10 січня у його службовому кабінеті та вдома у нього і у членів його родини провели обшуки співробітники ДБР та прокуратури. Деякі місцеві медіа з посиланням на лідера ГО «АвтоЄвроСила» Олега Ярошевича розповсюдили інформацію, про вилучення у Цабака під час обшуків значних сум готівки і нібито доказів його незаконної діяльності.

LEGO вперше за багато років запустили рекламну кампанію Rebuild The World (Перебудуй світ) – кампанію, яка допомагає плекати творчі навички у дітей.

У 34-річної жительки міста Тернополя 11 років тому виявили глибокий тромбоз вен обох нижніх кінцівок. Гострий венозний тромбоз не є однією із тих хвороб, якими нас зазвичай лякають, але…

Про секс та інтимні стосунки зараз можна знайти багато інформації у різних джерелах. Але часто людина, яка має певні запитання чи навіть незначні порушення, соромиться звернутися до спеціаліста, соромиться признатися собі, що щось «не так», що хочеться інакшого, більш яскравого та чуттєвого інтиму з коханою людиною.

Вже стало доброю традицією для тернополян щорічно обирати кращі компанії та підприємства за рівнем сервісу та якість послуг яких задоволені, найкращих представників у різних галузях. Цього року Медичний центр «Клініка професора С. Хміля» в черговий раз брав участь у проекті «Народний бренд» і за результатами голосування у номінації Медичні послуги був визнаний найкращим.

За результатами голосування у «Народному Бренді-2019» салон шкіри та хутра «Феррізо» визнаний найкращим у номінації «Кращі магазини шкіряних та хутряних виробів» у Тернополі.

Нещодавно Центр здоров'я «Барвінок» відкрив свої двері для друзів та клієнтів в новому офісі за адресою Шашкевича 11, офіс 40.

У Києві НСК " Олімпійський" відбулася презентація книги " Національний Реєстр Рекордів України-2020", яка об'єднала рекордсменів України та Книги Рекордів Гіннеса.

Збираючись у подорож за кордон, у відпустку, на сімейний відпочинок, в автотріп або у робоче відрядження у справах, ми намагаємось заздалегідь все передбачити та розрахувати. Поліс медичного страхування для туристів чи простими словами «тревел» — це запорука спокою та фінансового захисту в будь-якому куточку світу.

Турбота про власне здоров’я та здоров’я близьких є невід’ємним атрибутом життя кожного з нас. Тому дуже важливо обрати саме той заклад і тих лікарів, в яких ти будеш впевнений на 100%.

keyboard_arrow_up