Новини компаній

Презентація відбулася 11 березня. Засновником є відома тернополянка, рекордсменка України з найтривалішого  масажу (безперервний...

Кредитування населення в рамках державної програми енергоефективності відновиться в ПриватБанку протягом найближчих двох...

Ринок нерухомості – явище для необізнаної людини досить складне. Коли ти вперше обираєш власне житло, тобі важко зорієнтуватися...

Одним из наиболее популярных остается Майкредит, где можно за 20 минут получить до 10000 на карту. В отличие от банков, онлайн-кредит...

Многие считают, что главное в интерьере - это красивая мебель, стены, пол или же потолок.

Свята - це справжнє випробування для організму, і дуже часто після них з'являються зайві кілограми. Існує безліч способів повернутися в форму. Фітнес центри, танцювальні студії, салони краси ... Що ж вибрати? На це питання відповість наш огляд тренажерних залів та фінтнес центрів Тернополя, де можна тримати себе в формі і виглядати на всі 100%.

ПриватБанк продовжую розширювати можливості кредитування, так з  березня поточного року запрацювала нова програма банку - “Кредит під заставу нерухомості”. Послуга дозволяє отримати до 1 млн грн  готівкою під заставу нерухомого майна.

За підсумками січня 2018 року найбільший показник прибутку зафіксовано у ПриватБанку - 1,105 мільярда гривень. Про це повідомляється на сайті Національного банку України. За даними регулятора, в цілому прибуток банківської системи за січень склав 1,344 мільярда гривень.

 Аренда экскаватора

Дети познают окружающий мир через игры. Это одинаково верно как для совсем малышей, так и для повзрослевших ребятишек. Однако, в нежном возрасте значение игр гораздо выше.

Мужской стиль должен быть на высоте!

У місті з'явиться новий мікрорайон з парком, торговими центрами та дитячим садочком. Новий житловий район з пішохідним фонтаном, сучасними торговими центрами, дитячими та спортивними майданчиками незабаром з’явиться у Тернополі.

Проводите время в удовольствие!

В п’ятницю, 2 березня в приміщенні готельно-розважального комплексу «Garden Hall» відбулась грандіозна, культурна подія міста - «PRIME  TIME  Ternopil». Це елітна вечірка для активних сучасних та освічених людей, які люблять розвиватися, спілкуватися, відкривати нові імена і отримувати нові знання та досвід.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up