Новини компаній

Здоров’я – найцінніший скарб людини. І коли він у вас є, то ви маєте все в житті. Про ваше добре самопочуття завжди піклується «Подорожник».

При ремонті особливу увагу необхідно приділити ванній. Саме ванна кімната – друга після спальні, є нашим особистим простором, тож продуманий комфортний інтер'єр дуже важливий для повноцінного відпочинку та розслаблення вдома. Недарма у багатьох плануваннях вхід у власний санвузол розташований саме з хазяйської спальні. Тому особливу увагу необхідно приділити вибору дверей, які вирязять ваш особистий стиль та індивідуальність.

Пирхота, біль, відчуття сухості та інші неприємні симптоми в гортані можуть сигналізувати не лише про застуду, а й про більш серйозні захворювання. 

День Святого Валентина — особливий привід подякувати своїм коханим та зробити їм сюрприз. Але що ж обрати в якості подарунка? Найуніверсальнішим і в той самий час досить особистим подарунком завжди вважались ювелірні вироби. Ніхто не пропонує кращий асортимент прикрас, ніж Пандора!

Чи задавались Ви коли-небудь питанням про свій рівень англійської мови і як його визначити?

Які заохочення та бонуси можна отримати сьогодні в українських казино?

Сучасна операційна зала не може обійтися без якісного обладнання. Адже саме новітні технології допомагають медикам як для правильної постановки діагнозу, проведення діагностики, так і забезпечення ефективності проведених маніпуляцій та лікування пацієнтів. Працюємо понад 15 років

Тривала пандемія, повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну та інші потрясіння позначилися на динаміці криптовалютного ринку. Це зумовлено тим, що ціни на криптовалюту зростають в умовах стабільності #новини компаній

В Україні є два варіанти оформлення трудових відносин з робітниками. Один з них — договір ЦПХ (договір цивільно-правового характеру, цивільно-правовий договір або договір підряду). Він дає відносні пільги під час оподаткування та не потребує великої кількості звітів. Але законодавством чітко встановлені форма та підстави оформлення договору.

keyboard_arrow_up