Новини компаній

Хочеш програмувати і замислюєшся про те, в яку сферу направити свої зусилля.? Важливо, щоб вибір був актуальним та затребуваним. У Вінницькій ІТ-Академії вивчають найбільш сучасні напрямки програмування, викладають ментори-практики, а всі випускники гарантовано працевлаштовуються. То яким же програмістом стати? Мобільна розробка приваблює своєю популярністю і затребуваністю. Щодня мільйони власників смартфонів використовують застосунки для роботи, розваг або навчання. Хочеш програмувати і замислюєшся про те, в яку сферу направити свої зусилля.? Важливо, щоб вибір був актуальним та затребуваним. У Вінницькій ІТ-Академії вивчають найбільш сучасні напрямки програмування, викладають ментори-практики, а всі випускники гарантовано працевлаштовуються. То яким же програмістом стати? Мобільна розробка приваблює своєю популярністю і затребуваністю. Щодня мільйони власників смартфонів використовують застосунки для роботи, розваг або навчання. 

Всеукраїнський фестиваль ремесел "Дунстан-2020" відбудеться 19-20 вересня в селі Стадниця під Вінницею. Саме тут розташований Центр ремесел "Дунстан", у якому відтворено легенди і розваги середньовічної Англії в поєднанні зі старовинними українськими традиціями.

Зростання пенсій, доплати людям з інвалідністю, оздоровлення дітей із сімей, що опинилися в скрутних умовах — в перший робочий тиждень нової сесії народні депутати потурбувалися про допомогу тим, хто її найбільше потребує

Тепер більше немає необхідності їздити по квіткових магазинах, витрачаючи свій час та сили: на сайті flowers.ua можна швидко та зручно вибрати та оплатити букет, просто сидячи вдома або на робочому місці.

Другий фестиваль ремесел "ДУНСТАН" відбудеться 19-20 вересня 2020 року безкоштовно в онлайн на Ютуб-каналі Центру ремесел «Дунстан» . За умов карантину захід також триватиме на території Центру ремесел "Дунстан", селі Стадниця біля Вінниці для обмеженої кількості гостей.  Таким чином до насиченої програми фестивалю зможуть долучитися бажаючі діти та дорослі зі всієї України.

Чудово, коли ти розумієш, що хочеш у майбутньому. Як бачимо, у період карантину ринок ІТ змінився і ще більш динамічно розвивається. Чудово, коли ти розумієш, що хочеш у майбутньому. Як бачимо, у період карантину ринок ІТ змінився і ще більш динамічно розвивається.

Дедлайни дедлайнами, а обід за розкладом! Харчування має бути повноцінним і регулярним, пропускати прийом їжі не варто, навіть якщо у Вас запари на роботі. Для запеклих кар’єристів і лінивих поціновувачів смачної їжі є комплексні обіди у м. Тернопіль. Так-так, можна забути про контейнери з їжею, не витрачати час на пошуки закладу, що швидко нагодує в обідню перерву, або давитися снеками.

Жителі великих міст давно звикли до швидкісного мобільного інтернету 4G, який дозволяє не обмежувати себе у «цифрових потребах». Проте у віддалених районах, маленьких селах і на автомагістралях донедавна безперебійний мобільний інтернет був швидше винятком  із правил, аніж нормою.

Осінь – пора нового навчального року, пора, коли всі повертаються з відпусток і літніх канікул до своїх кімнат в гуртожитку та орендованих квартир. Не хочеш повторювати це більше? Або ж просто хочеться змінити свою квартиру на комфортну та простору новобудову? Житлові комплекси від будівельної компанії «КОМФОРТ ЖИТЛОБУД» – це саме те рішення, що виправить будь-яку проблему пошуку житла.

Сьогодення вимагає від нас змін, крім того якісних. Карантин для освітніх організацій, навчальних закладів, гуртків, секцій, репетиторів тощо – не причина припиняти навчальний та робочий процес. Як побороти виклики і не просто пережити цей непростий період часу, а збільшити прибутки! Усі радять перейти на формат онлайн навчання та онлайн роботи. І ми повинні бути готові до усього. Та чи є сьогодні такі сервіси, щоб перемістити вашу організацію онлайн. Що для цього потрібно та чи існує  універсальний спосіб? Рішення є! Скористайтесь онлайн платформою INTITA.

keyboard_arrow_up