Новини компаній

ARS.UA – завітайте просто зараз у новеньку інтернет-домівку АРСу. Реєструйтесь і знайомтесь зі зручним інтерфейсом та оновленим особистим кабінетом. А оформити замовлення тепер легко як із мобільного телефону, так і з персонального комп’ютера.

Ритм життя сучасних людей настільки стрімкий, що часу не вистачає навіть на найнеобхідніші речі, такі як повноцінний сон та раціональне харчування. Якщо у вас немає можливості дати своєму організму добре відпочити, то варто стежити хоча б за тим, щоб він отримував якісне харчування, яке забезпечувало б силами та бадьорістю протягом усього робочого дня.  Тому доставка їжі у Тернополі – це дуже популярна послуга. Пропонуємо перелік закладів, де можна замовляти смаколики швидко та вигідно. А головне - тут смачно!   

Виграй подорож на двох у Європу від туристичного партнера компанії “Рід Тур” або спеціальний подарунок від партнера акції спортивної мережі “INTERSPORT” та ще багато подарунків!

Переповнений ринок смартфонів змушує користувачів щомісяця знайомитися з новими моделями, а часто розібратися між їх відмінностями пересічній людині важко.

Повідомляється, що тестова зборка супутника «Січ-2-1» на КБ «Південне» пройшла успішно. Однак хто буде користуватися плодами праці українського розробника?

У нашому стоматологічному центрі "DS KIDS" ми накопичили багатий досвід по лікуванню дітей будь-якого віку з застосуванням медикаментзного сну.

Лише у листопаді 39-річний Володимир Цабак очолив новостворену Галицьку митницю, яка об'єднала митні структури Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської області. Практично відразу ж його почали атакувати громадські активісти, підконтрольні львівському бізнесмену Ігорю Кривецькому, а уже 10 січня у його службовому кабінеті та вдома у нього і у членів його родини провели обшуки співробітники ДБР та прокуратури. Деякі місцеві медіа з посиланням на лідера ГО «АвтоЄвроСила» Олега Ярошевича розповсюдили інформацію, про вилучення у Цабака під час обшуків значних сум готівки і нібито доказів його незаконної діяльності.

LEGO вперше за багато років запустили рекламну кампанію Rebuild The World (Перебудуй світ) – кампанію, яка допомагає плекати творчі навички у дітей.

У 34-річної жительки міста Тернополя 11 років тому виявили глибокий тромбоз вен обох нижніх кінцівок. Гострий венозний тромбоз не є однією із тих хвороб, якими нас зазвичай лякають, але…

Про секс та інтимні стосунки зараз можна знайти багато інформації у різних джерелах. Але часто людина, яка має певні запитання чи навіть незначні порушення, соромиться звернутися до спеціаліста, соромиться признатися собі, що щось «не так», що хочеться інакшого, більш яскравого та чуттєвого інтиму з коханою людиною.

keyboard_arrow_up