Новини компаній

Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала сучасне медичне обладнання в рамках акції "Звичайне диво" від ПриватБанку....

Вже не вперше за результатами голосування у «Народному Бренді-2018» салон шкіри та хутра «Феррізо» визнаний найкращим у своїй...

Хочете зустріти Новий рік 2019 у Тернополі незабутньо – тоді  Вам слід забронювати столик у закладах NA NEBI або YOUNG. Чому...

Цього року у конкурсі «Народний бренд» вперше взяла участь мережа магазинів «Смаколик», яка і стала переможцем у номінації...

За результатами голосування у «Народному Бренді -2018» клінінгова компанія «Клінінг Аква» визнана найкращою у своїй сфері та нагороджена  дипломом та статуеткою богині перемоги «Ніки». І це вже не перша нагорода, адже минулі  роки компанія уже була переможцем «Народного Бренду». За результатами національного бізнес-рейтингу «Клінінг АКВА» отримала нагороди та відзнаки «ВИБІР УКРАЇНИ», «ЛІДЕР ГАЛУЗІ» та «ЛІДЕР РОКУ». А це є свідченням перспективності, розвитку, самовдосконалення та якості роботи компанії.

  Державний ПриватБанк домінує на ринку роздрібних безготівкових операцій та на кінець жовтня забезпечив надходження 42% чистого комісійного доходу всього банківського сектора. Про це повідомив НБУ в грудневому Звіті про фінансову стабільність. За даними регулятора, з початку року ПриватБанк також суттєво підвищив ефективність процентних операцій, насамперед завдяки роботі з фізичними особами.

Зовсім нещодавно закінчилося щорічне голосування «Народний бренд 2018». І цього року за вибором тернополян магазин спортивних товарів «Ровер плюс» вже втретє було обрано найкращим у своїй номінації.

Не секрет, що приділяти увагу власному здоров’ю варто ще замолоду. Правильне харчування, активний спосіб життя, позитивні емоції — ці та інші складові повноцінного життя здатні запобігти розвитку багатьох хвороб та суттєво покращити наше самопочуття. Але, якщо ви відчуваєте перші прояви хвороби, погіршення стану, не варто відкладати вирішення цього питання та слід негайно розпочати лікування. Вчасно виявлене та правильно діагностоване захворювання дозволить уникнути ускладнень та поверне вам відмінне самопочуття, бадьорість та енергію.

Власне житло – це те, про що мріє кожен з нас. Та все ж таки коли справа доходить до вибору будівельної компанії ми всі постаємо перед дуже складним вибором – адже як з-поміж багатьох забудовників Тернополя обрати саме ту фірму, яка запропонує домівку твоєї мрії? І не просто домівку мрії, а зробить все якісно, відповідально, допоможе обрати найкращий варіант, такий, щоб і внуки могли своїх дітей тут виховувати?

Стоматологія VIAS працює на тернопільському ринку порівняно із динозаврами тернопільської стоматології відносно недовго – всього-на-всього три роки. Та попри це цього року цю стоматологію було визнано кращою стоматологією Тернополя у щорічному інтернет-голосуванні «Народний бренд».

30 листопада завершилося голосування Народний бренд 2018, яке щороку визначає кращі компанії Тернополя.

Діти – це наше майбутнє і водночас- наше продовження. Тому так хочемо дати їм все можливе, щоб вони могли постійно розвиватися, набиратися чогось нового і цікавого. Зазвичай таке завдання лягає на молодих батьків, зокрема, на маму. Та все ж таки рано чи пізно матусі доведеться виходити з декретної відпустки на роботу і віддавати дитину в ясла чи садок.

ТОПовий Український експерт, Олександр Канцлер, проведе свій фірмовий майстер клас — Як продавати через facebook на рівні ПРОФІ.

Компанія «МРІЯ Агрохолдинг» підсумувала результати виробничого сезону та відсвяткувала День працівника сільського господарства.  Урочисту подію відвідали працівники із шести областей України, де Компанія обробляє землі. А це – Тернопільська, Чернівецька, Хмельницька, Івано-Франківська, Львівська та Рівненська області.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up