Новини компаній

У сучасному світі серед підприємців все поширенішою стає соціальна відповідальність коли вони думають не лише про те, як...

Вже 5 рік поспіль, напередодні Дня матері, Лінія магазинів EVA нагороджує жінок з усієї України премією «Мама року».  У...

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення нагородило «Ух–радіо».

Великдень – найсвітліше християнське свято, яке поруч із новиною про Воскресіння Христа несе воскресіння і любові у наші...

Тоді вам до нас! Салон-магазин "ARIMAX" - це не тільки прийнятні ціни та висока якість всієї продукції, але ще і постійні приємні сюрпризи для наших покупців!  

 Нехай блага вістка Воскресіння Христового принесе мир та спокій, добро та радість у кожну оселю! Нехай Великодні дзвони принесуть здоров’я, щастя, мудрість та силу  усьому нашому народові!

Велика Пасха — свято всіх християн. У такий святковий день хочеться побажати добра, здоров'я, миру, процвітання всім. 

Диван як предмет інтер’єру вже давно і впевнено ввійшов у наш побут. Вони є доречними будь-де: для дружньої компанії – у вітальні, для сім’ї – у спальні, для діток – у дитячій кімнаті тощо.Диван як предмет інтер’єру вже давно і впевнено ввійшов у наш побут. Вони є доречними будь-де: для дружньої компанії – у вітальні, для сім’ї – у спальні, для діток – у дитячій кімнаті тощо.

19 квітня Лінія магазинів EVA оголосила результати п’ятої ювілейної Національної премії «Мама року-2019», обравши 13 мам-переможниць зі семи міст України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Краматорськ, Харків, Березне, Гола Пристань).    

Ніхто не застрахований від помилок. Навіть творець Linux, всесвітньо відомий програміст Лінус Торвальдc робив помилки у своєму програмному коді. І тут на допомогу приходить тестувальник - людина, яка перша бачить готовий програмний продукт і має зробити так, щоб “на виході” він був ідеальним.

Агрохолдинг «МРІЯ» виклав у загальний доступ свій повний звіт про обсяг сплачених податків та інвестицій, спрямованих Компанією на соціальні проекти в 2018 році. Інформація містить детальні дані в розрізі областей і районів, де працює «МРІЯ».

У квітні 2019 року технічний парк об'єднаної компанії CFG/«МРІЯ» поповнився ще на 18 одиниць: 14-ма новими тракторами CLAAS AXION 850 і 4-ма тракторами CLAAS XERION 5000 загальною вартістю 3,7 млн дол. Постачальником сільськогосподарських машин для CFG/«МРІЇ» виступило ТОВ «Компанія ЛАН».

Статистика свідчить, що злоякісні новоутворення шкіри, на сьогоднішній день, займають перший щабель в структурі онкологічних захворювань. Підступність меланоми полягає в тому, що не завжди людина може помітити зміни пігментних новоутворень, або просто не звертає на це увагу. Смертність від даного захворювання є дуже високою, і пов’язана саме з несвоєчасною діагностикою. Тільки уявіть собі, раком четвертої стадії вважається утвір, який має 4-5 мм! Так! Не сантиметри, а міліметри! 

Траверси — вантажопідйомні конструкції, які дозволяють піднімати важкі та негабаритні вантажі. Купити вантажопідйомні траверси в Україні можна на заводі «Кранкомплект».

keyboard_arrow_up