Новини компаній

8 жовтня в місті Дубляни Компанія «Контінентал Фармерз Груп» організовує День поля «Як заробити додаткові $100 з гектара: час рахувати». Подія стане платформою для спілкування, обміну досвідом та чудовою можливістю укріпити партнерські відносини для сільськогосподарських виробників, фермерів та аграріїв.

Уже сьогодні, 20 вересня, у Тернополі відбудеться грандіозне відкриття магазину нового одягу та аксесуарів "SUPERЦІНА". Одна із найбільших у західній Україні мережа магазинів підготувала для містян безліч сюрпризів, акцій та знижок на честь початку своєї роботи.

Носова кровотеча може бути проявом, як локального ураження носа, так і симптомом захворювання всього організму. Якщо кровотечі з носа турбують вас занадто часто, настійно рекомендуємо пройти обстеження, адже вони можуть бути ознакою серйозних захворювань - від лейкемії до туберкульозу.

Якщо в число ваших хобі входить читання, то витрати на купівлю книг, мабуть, складають відчутну частину бюджету. Але, є кілька перевірених способів, які допомагають заощадити гроші без шкоди улюбленому заняттю. Звичайно, завжди можна обмінюватися книжками, для цього в окремих бібліотеках Тернополя навіть створені спеціальні відділи “буккросингу”, або дешевше купувати електронні версії. Однак якщо ви справжній цінитель всіх новинок та особливого запаху нової книги, вам варто пошукати інші варіанти економії.

До майстра чи вдома: де тернополянкам робити манікюр Після карантинного локдауну все багато жінок відмовилося від регулярних походів до майстра на манікюр. Якщо раніше причиною був високий ризик заразитися коронавірусом, то тепер головними аргументами є економія грошей і можливість зробити паузу для відпочинку нігтів. Інші ж вважають, що будь-яку роботу повинен виконувати професіонал, який знає всі нюанси та має потрібне обладнання. Ми спробували розібратися в перевагах кожного з варіантів.

«Контінентал Фармерз Груп» почала копати картоплю. Насіннєві, продовольчі та чипсові сорти збирають на Львівщині й Тернопільщині. «Контінентал» – найбільший виробник картоплі в Україні, цього сезону Компанія вирощувала цю культуру на площі 1,8 тис. га. Станом на зараз викопано 19% від запланованої площі, залікова врожайність насіннєвих сортів становить 31 т/га, продовольчих – 44 т/га, чипсових – 35 т/га відповідно. У «Контінентал» зазначають, що показники врожайності значно перевищують планові.

У світі - коронавірусна епідемія. Ліків від коронавірусу поки немає. Основними засобами захисту від нього зараз є - дотримання санітарних норм і сильний імунітет. Як підвищити імунітет дорослій людині, літнім людям?

Бути успішним ресторатором – означає встигати все проаналізувати, поліпшувати сервіс, налаштувати бездоганну роботу бухгалтерії, кас, кухні, залу. Зробити це можна навіть до відкриття закладу. Незамінним помічником слугує система автоматизації.Щоб обрати якісну, потрібно знати нащо звернути увагу.

28-річний Василь Літвін, який працює на одному з луцьких заводів, став мільйонером завдяки виграшу у лотерею.  Як стало відомо, 11 серпня він виграв 1 000 000 гривень у миттєву лотерею-стирачку, яку купив на касі маркету «Сім23», що знаходиться у Луцьку на вулиці Гордіюк, 39 а. За виграшний білет він заплатив 50 гривень.

Рентген-це діагностичний метод , який використовує невидимі промені електромагнітної енергії для створення зображень внутрішніх тканин, кісток та органів на плівці.

keyboard_arrow_up