Новини компаній

В Тернополі запрацював сучасний сервіс доставки продуктів zamov.org Проект запустила кур'єрська служба “Додому” спільно з компанією “METRO” на базі центру оптової торгівлі “Бери Вези”.

Розуміючи свою соціальну відповідальність перед суспільством на даний момент, наш коллектив вирішив надавати безкоштовні послуги для медичних установ, лікарів, амбулаторій, всіх робітників медичної сфери.

Іспанська тортілья з картоплі і яєць – проста і поживна страва. Пропонуємо вам традиційний рецепт, який ви зможете приготувати в домашніх умовах.

У часи пандемії коронавірусу зі всіх каналів комунікації ми весь час чуємо про те, що потрібно зберігати спокій та мити руки. Нам постійно наголошують на важливості постійної дезінфекції наших рук та поверхонь і предметів, з якими ми стикаємося. Але, на жаль, до деяких аспектів нашої безпеки ми виявилися абсолютно не готовими – і це може підтвердити будь-хто, хто намагався придбати елементарні засоби захисту: медичні маски та антисептики.

«Контінентал Фармерз Груп» відзвітувала про сплачені податки та реалізовані соціальні проекти за попередній рік. Протягом 2019 року Компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 670,17 млн грн податкових відрахувань.

У період карантину виникла нагальна потреба безпечно потрапити на роботу. У Тернополі, як і всій країні, заборонили перевезення пасажирів у громадському транспорті. Так, вже з 23 березня буде припинено перевезення громадським транспортом взагалі. Але під час карантину дозволено користуватися власним авто та послугами таксі.

Розробка мобільних застосунків однозначно в тренді. Поглянемо на статистику. У світі смартфонами користуються понад 70%  всього населення. Вражає? А що в Україні? - За даними ресурсу Newzoo, 23.5% населення України користуються смартфонами. Фактично, кожен четвертий має при собі смартфон. Крім того, на сьогоднішній день в Україні понад 14 млн. людей виходять в Інтернет саме з мобільного ґаджету. І кожного року це число зростає. Тому, розробка мобільних додатків зараз дуже затребувана у всьому світі. У IT-Academy Vinnytsia студенти вивчають лише сучасні напрямки. Тому спеціалізація Mobile Development у нас звісно ж є.

Зміна кольору волосся — ефективний і дієвий спосіб оновити образ, однак травмівний для здоров'я локонів. Прядки стають сухими та ламкими, втрачають блиск. До того ж колір швидко вимивається, через що волосся тьмяніє. Як зберегти красу зачіски та багатство  відтінку — читайте у матеріалі. 

Красиві та якісні меблі вже давно стали невід’ємним атрибутом кожного дому. Адже м’які меблі в домі – це місце значного комфорту, де людина може повністю розслабитися та насолодитися спокоєм. Тому що якість і комфорт – це саме те, що ми найбільше вимагаємо при виборі меблів.

В 2019 році мережа закладів харчування Автопорт зросла на ще один заклад, додалася Колиба Автопорт (15 квітня 6г), а також розширилася та поміняла концепцію Піцерії Автопорт – додався новий зал з живою музикою, який називається Disco Pizza. Давайте знайомитися з цими закладами ближче.

keyboard_arrow_up