Новини компаній

Медицинская страховка для граждан Украины является способом компенсации непредвиденных расходов на диагностику, лечение и...

В спортивном питании присутствует множество добавок, оказывающих различное влияние на человеческий организм. Одними из наиболее...

Перенести фотографическое изображение на натуральный холст могут лишь профессионалы. Они используют биочернила и гарантируют...

Віднедавна ПриватБанк ввів градацію суми сервісного збору, що стягується при купівлі залізничного квитка. Тепер сума комісії...

Шафи-купе - революція на ринку виробництва сучасних меблів, а компанія «Командор» - одна з небагатьох, яка на практиці доводить, що є беззаперечним лідером у цій царині вже майже чверть століття. Як результат, сьогодні має представництва у 142 країнах світу, у тому числі в Україні.  

В строительстве и ремонте главное – это качественные материалы и хорошее качество работы! Компания «Torgplit», имеющая большой опыт в сфере продаж строительных материалов, предлагает лучшие условия для качественного ремонта и строительства.

Особенность гидроаккумулятора Аквасистем в том, что он изготовлен из прочных материалов, мембрана итальянского производства, может выдержать большую нагрузку, до десяти тысяч динамических циклов.

Личная гигиена и ежедневный уход за собой – неотъемлемые атрибуты жизни воспитанного человека. Именно поэтому так важно подбирать качественную косметику, в частности, дезодоранты.

ПриватБанк і компанія з автоматизації кафе, ресторанів і магазинів POSTER запустили нову послугу, що дозволяє клієнтам робити безконтактні платежі в ресторанах без використання банківських POS-терміналів. Тепер для миттєвої оплати потрібен лише чек закладу з QR-кодом і мобільний додаток Privat24. У перші ж дні запуску послуги в закладах, що працюють на касах POSTER, за QR-кодом здійснюється 10–15% оплат, а протягом найближчого року частка QR-платежів може досягти 40–50%.

Студія «OLGA SHAVARSKA» успішно працює три роки, і вже встигла втілити в життя мрію про ідеальний дім кількох десятків клієнтів. Її засновниця, яка працює дизайнером інтер’єру 11 років, розповіла як мрія однієї людини переросла в професійну команду. На святкування третьої річниці студії «OLGA SHAVARSKA» прийшли клієнти, партнери та друзі.

Светодиодные осветительные лампы приобретают серьезную популярность среди потребителей. Каждый день увеличивается число зданий и помещений, сменивших традиционные системы освещения на светодиодные лампы.

Наличие комфортной обуви в гардеробе человека уже давно считается правилом хорошего тона. В принципе, это не удивительно, ведь каждая модель обуви в некоторой степени выражает характер, показывает стиль своего владельца.

Відразу для трьох груп БізнесШколи ПриватБанку пройшли останні заняття. Студенти Галицького коледжу віком 16-17 років, власники Карток ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом останніх двох місяців плідно працювали, навчались фінансової грамотності та знайомились з продуктами та комплексами банку.

Танцювали, веселилися, змагалися у веселих конкурсах, малювали, креативили, а ще вигравали призи в атракціонах діти і дорослі на сімейному Святі Морозива 18 червня. Тернопіль в 12-й раз зустрів Свято Морозива від найбільшого виробника морозива в Україні – компанії «Рудь».