Новини компаній

Захворіли на коронавірус або маєте підозри на запалення легень? Комп’ютерна томографія допоможе вчасно виявити проблему та зберегти здоров’я. Що потрібно знати про цей метод діагностики та чому необхідно проводити обстеження при COVID-19 – про це у матеріалі.

Хоч раз ти задумувався про ІТ сферу? Байдуже, навчаєшся ти в школі, закінчив університет чи вже давно працюєш в будь-якому іншому напрямку. Не знаєш з чого почати? А, можливо, ти уже працюєш в ІТ, але хочеш змінити посаду чи завести нові знайомства? Тоді День кар’єри Prof IT Day 2021 для тебе.

Доросле населення в нашому місті будь-коли проходило спеціального навчання зі складання сімейного бюджету.

Букет квітів – це завжди безпрограшний подарунок. Як відомо, квіти - це надійний спосіб завоювати та зберегти почуття вашої обраниці. Недарма говориться, що шлях до серця дівчини вистелений квітами. Також квіткові композиції є постійними супутниками всіх урочистих подій. Замовлення квітів на сайті компанії Flowers.ua, яка вже 20 років займається доставкою квітів та подарунків по Україні та всьому світу, дуже просте. Все, що від вас вимагається – небагато часу та доступ в інтернет. Доставка квітів у Тернополі безкоштовна.

Наразі багато тернополян скаржаться на появу симптомів застуди. Після похолодання епідеміологічна ситуація завжди загострюється, люди зі слабким імунітетом опиняються у зоні ризику. Від знайомих можна почути, що вони хворіють

Автомобіль – Ваш друг і помічник, а не тільки засіб для пересування? Для ідеальної його роботи вважливу роль відіграє ідеальне функціонування всіх складових елементів. Рано чи пізно навіть найсучасніші і найнадійніші авто потребують ремонту і вчасного обслуговування. Адже всі деталі та запчастини мають певний робочий ресурс, а отже, можуть не тільки зношуватися, а ще й ламатися.

Ставши власником машини з серйозними пошкодженнями рано чи пізно доведеться ухвалити рішення, як правильно вчинити з нею і де вигідніше продати. 

Давно мрієте про новеньке авто чи бажаєте оновити старе? Шукаєте порад, які допоможуть обрати найкращий варіант? Тернопільська компанія «Файне авто» допоможе придбати  надійне укомплектоване авто із США, Канади, Європи чи будь-якої іншої точки планети. Професійно підберемо і швидко доставимо ідеальний для Вас автомобіль з гарантією 100%. З нами Ви не купите «кота в мішку».

Чорна п'ятниця – ідеальний момент, щоб підготуватись до Нового року. Ми пропонуємо зробити це обгрунтовано – зайнятися своїм здоров'ям!

Кожен з нас у своєму житті стикається з травмами: побутовими чи спортивними. Синяки, вивихи, переломи – це ті проблеми зі здоров’ям, які можуть вибити нас із звичного ритму життя надовго. Окрім того, навіть після одужання зазвичай травми нагадують про себе довгий час, а відсутність відповідного лікування, правильної тактики відновлення може стати причиною не зовсім приємних наслідків.

keyboard_arrow_up