Новини компаній

Міцне фізичне здоров’я та тонус м’язів є запорукою хорошого стану багатьох органів і систем нашого організму. Адже при защемленні нервів нас дуже часто може боліти голова, при неправильні поставі страждають органи черевної порожнини, під час неправильної ходьби травмуються суглоби тощо. Тому дуже важливо дбати про свій опорно-руховий апарат, як і про інші органи й системи.

Після завершення шкільного року діти йдуть на відпочинок. Але багато для кого літо означає, що прийшли три місяці без шкільних друзів, нових емоцій та знань. Щоб уникнути цієї ситуації, батьки не рідко вирішують віддати дитину до табору. Це допомагає соціалізуватися, не сидіти вдома та весело проводити час.

Тернопільський індустріальний парк вже створює нові робочі місця.

Побажання на Великодні свята тернополянам та гостям міста. Христос воскрес – квітує Україна, Наш край в веснянім маєві чудес, Звучить медово мова солов'їна. Христос воскрес! Воістину воскрес  

Про нього говорять нечасто, але статистика показує, що більш ніж 70% населення нашої планети хоча б раз у житті стикалися з його симптомами.

Життя сучасні батьків – це постійне вирішення завдань різного рівня складності. Дорослим необхідно піклуватися про стан здоров'я дитини, розвивати її інтелектуально та фізично, забезпечувати всім необхідним, організувати правильне харчування й стежити за дотриманням режиму дня. Тому творча складова гармонійного розвитку часто відходить на другий план, але ж вона є обов'язковим елементом цілісного виховання.

Щоб отримати омріяну роботу ми звикли до того, що обов'язково потрібно виконати низку стандартних та на перший погляд всім звичних кроків.

Пам'ятаєте перший торішній карантин? Здавалося, що ми всі пішли на довгочасні канікули: десятки переглянутих фільмів і серіалів, перечитані книги та впевненість у тому, що скоро все завершиться. Та, на жаль, послаблення були недовгими. Пандемія з усіма її обмеженнями не вщухає, і ми  не знаємо, скільки ще це буде тривати.

У точному формулюванні, гейм-девелопмент — це процес створення, розробки та релізу гри. Раніше геймдев орієнтувався лише на одну з можливих платформ: ПК, консоль або мобільні формати. Сьогодні ж в тренді мультиплатформенні розробки. 

У «Контінентал Фармерз Груп» набирає темпів кампанія з посадки картоплі. Компанія розпочала садити чипсові сорти на полях виробничого блоку «Вирів Картопля», що на Львівщині та столові сорти на блоці «Васильківці» на Тернопільщині. У структурі посадки є також насіннєва картопля. Станом на сьогодні посаджено 213 із 1,9 тис. га.

keyboard_arrow_up