Фото дня

Єдиний в Україні пам’ятник Шевченку-художнику у Чорткові одягнули у вишитий шарф з нагоди святкування Дня вишиванки.

Студенти та перехожі активно фотографуються біля вишиваної фотозони, яку встановили на подвір'ї Тернопільського кооперативного...

Тернополяни з плакатами 13 травня пройшли від "Старого парку" до Театрального майдану, де облаштували сімейне містечко. 

Слона вже декілька днів можна побачити у парку Шевченка. Там розташувався Будапештський цирк, який діятиме в Тернополі до...

У розмальованих білих халатах у свій останній день навчання прийшли студенти стоматологічного факультету Тернопільського державного медуніверситету ім. І. Горбачевського.

«День здорових ясен» проводять сьогодні, 11 травня студенти 4 курсу стоматологічного факультету Тернопільського державного медуніверситету ім. І. Горбачевського.

Чорнобривці, петунії та канни на вул. Сагайдачного почали висаджувати 7 травня.  Квіти уже висадили біля Катедри та на алеї вздовж вулиці. 

Польський суп під назвою "журек" стане кульмінацією фестивалю "Тенопільська Брама". Його мають наварити аж 1500 літрів.

Більше сотні тернополян та гостей міста зібралось послухати місцевий гурт "Ті, що падають в гору". Шанувальники підспівують та танцюють разом з виконавцями.

Освідчення Петра його коханій Олі допомагали готувати десятки танцюристів. Вони дарували дівчині троянди впродовж усього шляху від причалу до острівка закоханих.

В місті зацвіли каштани Бріоті, висаджені у Тернополі на вулиці Руській.

Фото затопленого будівельного майданчика після зливи 1 травня поширили у соцмережах. Зі світлини видно, що вода до половини затопила вантажівку з краном. Фото викликало обговорення користувачів. 

Близько десяти дітей намалювали свої малюнки на стіні біля Центру науки Тернополя на Фестивалі вуличного мистецтва у суботу, 28 квітня

У студентів-медиків є цікава традиція прощання зі студентством - розфарбовування білого халата 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up