Фото дня

У Тернополі на Театральному майдані уже завершили монтаж каркасу і гілок головної новорічної ялинки міста, а також на ній уже частково облаштували святкову ілюмінацію.

Відкриття "Файного зимового містечка" на Театральному майдані відбулося увечері 6 грудня. Дійство проходило під новорічну музику від духовного оркестру. "Містечко" працюватиме протягом усіх новорічно-різдвяних свят

“Допоможи дітям у дитбудинку - отримай кульку”: таку благодійну акцію влаштували студенти  Тернопільського національного технічного університету в Центрі Тернополя, 3 грудня.   

Каркас "новорчіної красуні 2020" встановили на Театральному майдані в Тернополі 2 грудня.

ГО "Бункер С" ще з 2014 року допомогає бійцям а фронті. Волонтери збирають людей різної статі та віку і ліплять вареники для наших захисників.

Коміки з "VIP Тернопіль" випустили продовження історії "Синьої смужки" - кліп "Весіллє", який показує те, що можна побачити лише під час урочистостей на Західній Україні.   

Сьогодні, 20 листопада, у центрі Тернополя розпочали монтувати дерев’яні кіоски, для облаштування зимового містечка.  

20 листопада відзначають Міжнародний день дітей.  З цієї нагоди діти різного віку із шкіл міста проводять день у міській раді. На засіданні міськвиконкому міський голова розказав учням про роботу ради та виконкому. 

Про те, що у на вулиці Замковій трапилась аварія у редакцію “20 хвилин” повідомила читачка Ірина 6 листопада, близько 16:30.   

У Тернополі продовжується реконструкція Привокзальної площі. Окрім влаштування щебеневої основи проїзду та облаштування пішохідних ділянок фігурними елементами мощення, підрядники також приступили там до влаштування колектора дощової каналізації та траншеї теплотраси.

keyboard_arrow_up