Фото дня

Родзинка Тернополя – став у центі міста. Навколо — пляжі для відпочинку, парки та улюблені місця прогулянок тернополян. Але як змінилась набережна за десятиліття? Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу». Цього разу покажемо вам, як змінилась набережна Тернопільського ставу.

Перехожі на вулицях Тернополя 27 лютого ховаються у шарфи від вітру та оминають калюжі. В останню суботу зими ми зробили фоторепортаж із визначних місць Тернополя у чорно-білих тонах. Дивіться фото.

В історії нашого міста було чимало змін. Кожного року щось ремонтують, будують чи руйнують. Все це зберігають старі фотографії. Ми починаємо нову серію публікацій «Ретро в кольорі», де  розфарбовуватимемо найцікавіші фото старого міста. Дивіться, що з цього вийшло!

Минуло сім років з часів Євромайдану. 20 лютого відзначають День пам’яті Небесної Сотні. Тоді на вулиці вийшли люди по всій країні. Тернопіль – не став винятком. Як виглядало місто під час Революції Гідності? Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу».

Гідропарк «Топільче» - наймолодший парк міста. Йому немає і 40 років. Однак за цей час там багато що змінилося. Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу», де ми відтворюємо старі фотографії нашого міста. Дивіться, як змінився гідропарк.

Елементи огорожі прослужили багато десятків років до моменту, коли комусь «не сподобалися».  

Центральна частина міста постійно змінюється. Щось з'явилось, а щось було знищено, вкрадено чи перебудовано. Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу», де ми відтворюємо старі фотографії міста. Дивіться, як виглядало наше місто раніше і тепер.

Сильний вітер та негода 4 лютого не минула безслідно. Через вітер у Сквері волонтерів пам'яті Віктора Гурняка впало дерево прямісінько на лавки, де часто відпочивають місцеві та граються діти.

Парк Шевченка – одне з улюблених місць відпочинку тернополян та гостей міста. Кожного року він змінюється, з’являється щось нове, а щось – зникає назавжди. Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу», де ми відтворюємо старі фотографії міста. Дивіться, як виглядав парку ім. Шевченка у 60-х роках та як він змінився за цей час.

"Фабрика різдвяного вареника" працює в багатьох селах громади.

keyboard_arrow_up