Фото дня

У понеділок, 27 січня, на Театральному майдані Тернополя розпочався демонтаж головної новорічної ялинки міста та святкових ілюмінацій.  

Спогади про святкування Дня зими в Тернополі в 60-70 роках минулого століття опублікував на своїй сторінці у соцмережі тернополянин Віктор Мадрі.

Традиційно до Різдва у церкві святого апостола Петра в Тернополі, що на Володимира Великого, облаштували шопку.

Нову ілюмінацію облаштували на вулиці Руській біля дамби. А також прикрасили вогнями фонтани та Центр Тернополя.

Шопку традиційно облаштували на Театральному майдані біля сходів Драмтеатру. Фото біля різдвяної шопки роблять багато перехожих, часто мами фотографують діток.   

Святкова фотозону "2020" уже традиційно встановили біля пам'ятника Соломії Крушельницької. Запрацювала вона на Миколая. 

Життя ввечері у п’ятницю на Театральному майдані вирує. 20 грудня журналістка "20 хвилин" зафільмувала чим живе святковий Центр.

Фото як працівники КП "Тернопільміськсвітло" тестують освітлення головної ялинки міста, опублікував на своїй сторінці у facebook тернополянин Віктор Мадрі.

На оновленій вулиці Чорновола робітники встановлюють новорічну елюмінацію. Щоб підвішати гірлянди пиїхало два підйомних крани. 

У Тернополі на Театральному майдані уже завершили монтаж каркасу і гілок головної новорічної ялинки міста, а також на ній уже частково облаштували святкову ілюмінацію.

keyboard_arrow_up