Фото дня

Побачити усе чи поспіхом не помітити нічого? Чи вистачило б вам 15 хвилин, аби роздивитись нове місто? Ми покажемо те, що може побачити у Тернополі турист, який лише знайомиться з Файним. 

Сьогодні, 25 листопада, на Театральному майдані у Тернополі комунальники почали встановлювати новорічну ялинку.

Осінній холод не лякає тернопільських мамусь. Вони не лише залюбки гуляють в парках міста, а й публікують фото з прогулянок в соцмережах. Що одягають мамусі та як виглядають їх стильні крихітки, читайте у матеріалі. 

Тернопільщина багата на неймовірної краси місця. На фото важко побачити всю красу, але стрічка Instagram просто переповнена осінніми світлинами. Ми зібрали 10 фото із соцмереж, які зробили жителі райцентрів. 

"Часто людину починають цінувати тоді, коли її більше нема": писав класик Ремарк.  Для когось Микулинецьке кладовище стало назавжди останнім домом. Про найдорожчі та незвичні пам'ятники з найбільшого у Тернополі цвинтаря - у фоторепортажі. 

Як просуваються роботи у парку Шевченка, де проводять реконструкцію дощового колектора, опублікувала в соцмережі спільнота Урбаністика Тернополя. 

Різнобарвне листя та сонячна погода. Таким був жовтень в Тернополі. Ми зібрали найкращі фото місяця, які тернополяни опублікували в соцмережі Іnstagram.

Судно було на ремонті впродовж трьох місяців.

Домашні улюбленці заполонили не лише серця тернополян, а їх сторінки в соцмережах. Ми підібрали 10 яскравих світлин із Instagram, де містяни хваляться своїми собаками і котиками.

Сімейним прогулянкам жодна погода - не завада. Малюків возять у візках та колясках.  Який транспорт обирають для малюків, дивіться у підбірці фото, які наша журналістка зробила в центрі Тернополя.

keyboard_arrow_up