Фото дня

23 вересня виповнюється 150 років з дня народження видатної оперної співачки Соломії Крушельницької. Вона народилася у Білявинцях, що на Тернопільщині, та завдяки неперевершеному вокалу прославилася на весь світ. Жителі Парижа, Кракова, Варшави, Одеси та навіть Нью-Йорка аплодували їй стоячи.

З нагоди Дня прапора у місті відкрилась виставка банерів «Герої російсько-української війни». Вона діє біля пам’ятника Степану Бандері, на площі перед обласною державною адміністрацією. На банерах зображені тернополяни, які загинули на передовій за період 2014-2022 років, захищаючи Батьківщину від окупантів.

У Тернополі було чимало фонтанів, які прикрашали вулиці та сквери. Однак, до наших днів збереглись, на жаль, не всі. Деякі просто зруйнували, а деякі змінили до неупізнаваності. Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу», де ми відтворюємо старі фотографії міста. А ви пригадуєте, як раніше виглядали місцеві фонтани? Щоб побачити публікацію повністю - авторизуйтесь та оформіть підписку на преміум-матеріали. Цим ви допоможете нам робити більше цікавих публікацій про історію нашого міста. 

Тернопіль постійно змінюється та розбудовується. Ми зібрали сім старих фото Тернополя та відтворили їх з одного ракурсу. Дивіться, що з цього вийшло!

Зворушливе фото поширив у соцмережі тернопільський письменник Олександр Вільчинський.

Бочка, до якої колись вишиковувались черги охочих придбати прохолодний напій, досі стоїть на вулиці Євгена Коновальця, 18. Чому спогад про радянське минуле досі ніхто не забрав?

У гідропарку «Топільче» висадили алею дерев, присвячену містам-героям.

На бульварі Тараса Шевченка яскраво квітне рожева магнолія Суланджа та декоративні яблуні Недзвецького.

Розпочались сезонні роботи з облаштування клумб у центрі Тернополя. 5 травня квіти висадили на бульварі Тараса Шевченка.

Жвава вулична торгівля квітами від ранку ведеться поблизу однієї з культових споруд Тернополя – Кафедрального собору Різдва Христового.

keyboard_arrow_up