Фото дня

Бочка, до якої колись вишиковувались черги охочих придбати прохолодний напій, досі стоїть на вулиці Євгена Коновальця, 18. Чому спогад про радянське минуле досі ніхто не забрав?

У гідропарку «Топільче» висадили алею дерев, присвячену містам-героям.

На бульварі Тараса Шевченка яскраво квітне рожева магнолія Суланджа та декоративні яблуні Недзвецького.

Розпочались сезонні роботи з облаштування клумб у центрі Тернополя. 5 травня квіти висадили на бульварі Тараса Шевченка.

Жвава вулична торгівля квітами від ранку ведеться поблизу однієї з культових споруд Тернополя – Кафедрального собору Різдва Христового.

Максимові з Харкова – 4 рочки. Хлопчик винайшов свій метод, як безпечно пересидіти повітряну тривогу у підвалі, коли надворі ідуть обстріли і чутно вибухи.

Вони щодня запитують у батьків, а коли закінчиться війна, коли не треба буде ховатися у підвалі, коли зможуть повернутися у садочки та школи. Дорослі стараються знайти відповіді на такі серйозні питання малюків.  А діти тим часом не сидять, склавши руки, вони також поповнили ряди волонтерів. Ділимося кількома фотографіями від наших читачів. Вони справді надихають. З такими силами ми точно переможемо!

Фото іграшки на вулиці надіслала в редакцію "20 хвилин" тернополянка пані Марія. Вона стурбована тим, що вона може бути небезпечною.

Шість днів війни перевернули життя кожного з українців. На щастя, на Тернопільщині за це час спокійно.  Але у нас свій фронт: військові, готові захищати нас щосекунди, цілодобова робота волонтерів, допомога людям, які залишились без даху над головою, щирі молитви... 

keyboard_arrow_up