Фото дня

Тернопіль постійно змінюється та розбудовується. Ми зібрали сім старих фото Тернополя та відтворили їх з одного ракурсу. Дивіться, що з цього вийшло! Авторизуйтеся, щоб побачити публікацію повністю. Цим ви допоможете нам робити більше таких матеріалів!

Неділя, 1 серпня — останній день одного з наймасштабніших музичних фестивалів країни "Файне Місто". Сюди з'їхалось чимало гостей з інших областей та навіть інших країн. 

До Дня Незалежності у гідропарку облаштовують найвищий в області стяготримач. Таке розпорядження дав президент Зеленський, щоб до державного свята в кожній області встановили флагштоки. Дивіться, що з цього вийшло!

Спорт став невід`ємною частиною життя тернополян. Хось вже і дня не уявляє без тренування. І вони дають результати.  Ми зібрали 10 фото з соцмережі Instagram, на яких тернополяни хваляться м`язами та тренуються у спортивних залах. А ви відвідуєте тренування? 

Після війни Тернопіль почали відбудовувати, адже було знищено фактично 90% міста. Крім житлових масивів, будували і місця культурного відпочинку – будинки культури, кінотеатри.  Ми продовжуємо рубрику «З одного ракурсу», де відтворюємо старі фотографії Тернополя та розповідаємо їх історію. На черзі – будинки культури, де відпочивали та які продовжують відвідувати місцеві.

Літо - час засмагати та відпочивати на пляжах. Тернополянам не обов'язково їхати на море, адже на міських пляжах також дуже красиво.  Ми зібрали 10 найяскравіших літніх фото, які тернополяни зробили на пляжах міста.  

2 липня в Тернополі Випускний-2021. Через святкування в місті перекрили центральні дороги, і великі корки утворилися на об'їзних шляхах.

Про аварію, що сталася на вулиці 15 Квітня вранці 30 червня, редакцію "20 хвилин" повідомили читачі.

Колектор збиратиме стічні води з шести мікрорайонів Тернополя.

Фінал конкурсу "Міс Тернопіль — 2021" зібрав море глядачів у Драмтеатрі 14 червня. Корони, квіти, оплески та чарівні посмішки учасниць... Атмосфера була незабутньою. Про усе дивіться на фото, а у коментарях пишіть, чи погоджуєтесь з вибором суддів щодо переможниці. 

keyboard_arrow_up