Фото дня

Початок осені тішить теплом, а отже - це чудовий привіт погуляти вулицями міста у вихідний або перекусити на терасах, які ще не встигли прибрати на зиму. Наші журналісти "підловили" тернополян, які насолоджуються кавою. шаурмою чи морозивом. Ми продовжуємо рубрику цікавих фоторепортажів з міст.

Посеред робочого тижня на центральних вулицях міста багатолюдно. Тернополяни насолоджуються чи не останніми теплими днями та поспішають кудись у справах. Як виглядають звичайні перехожі в Тернополі на фото зберегла наша журналістка.

Фотографії водної арени і нового теплоходу "Сигма", авторства тернополянина Антона Марчевського, опублікували в спільноті "Урбаністика Тернополя".

Під час свята Першого Дзвоника у Тернопільській школі №28 першокласниці разом із татусями потішили глядачів зворушливим танцем. Присутні не могли стримати сліз.

Цього року літо було особливо коротким, розповідають люди.  Ще й не встигли оглянутись, а сьогодні уже 29 серпня і остання субота літа.  Дозвольте собі поностальгувати. Для вас ми зробили підбірку світлин, що повернуть в атмосферу літа. 

28 серпня Тернопіль святкує День Народження.  До свята ми зібрали неймовірні фото міста із соцмережі. Шукайте свою світлину.

Волонтери з благодійного фонду «Карітас» оновили сходи на Єлісейські поля. В порівнянні з минулим варіантом зміни таки відбулися.

"Знаєш, коли тобі сумно.. то захід сонця тішить", - казав Маленький Принц Екзюпері. Добре, що тернополяни можуть радіти неймовірному заходу хоч щодня. Адже кожного разу він особливий.  Тернопільський став найкраще місце, щоб зберегти особливі моменти. Ми обрали 10 крутих фото заходу, які тернополяни опублікували в соцмережах. 

Лавандове поле, неподалік Збаража, що розквітло наприкінці червня, просто заполонило соцмережі.  Тернополяни не пожаліли часу задля краси і тепер тішать підписників неймовірними фото у лавандовому раю. 

Біля набережної Тернопільського ставу перехожі помітили Борщівник Сосновського - рослину, що є небезпечною для людини, особливо в період цвітіння.

keyboard_arrow_up