Фото дня

У центрі Тернополя зводять і зводять нові будівлі. Вони приваблюють то скляними стінами, то екстравагантним дизайном і різко контрастують з фасадом «історичної спадщини», яку не ремонтують десятиліттями. Зробили цікаві фото, на яких різниця дуже помітна, а також дізналися, хто ж має стежити за естетичним виглядом будинків.  

Відремонтували бювет на бульварі Данила Галицького.

Волонтери продають печиво, воду, соки, солодощі, аби долучитися до збору коштів на життєво важливі ліки для дитини.

У цьому році на території скейт-парку на «Циганці» капітально відремонтували конструкції.

Фото опублікував у соцмережі тернополянин Віктор Мадрі.

Весілля — подія під час якої кожна дівчина хоче вигладати бездоганно. Сукні наречених — особливий вид мистецтва, які мають у найважливіший день бути незрівнянними.  М зібрали 10 фото тернопільських красунь-наречених та  покзуємо їх весільні образи. 

Щодня прогулюючись вуличками рідного міста ми не завжди помічаємо як воно змінюється.  А давайте, хоч на хвилинку зазирнемо у минуле та пригадаємо яким Тернопіль був колись, у далекі 70-80-ті роки,  а дехто, можливо, й вперше побачить його таким незвіданим.

До Дня незалежності України у кожному обласному центрі облаштовують флагштоки. У Тернополі він буде на головній алеї гідропарку «Топільче». Дивіться, як триває будівництво.

У Тернополі було чимало фонтанів, які прикрашали вулиці та сквери. Однак, до наших днів збереглись, на жаль, не всі. Деякі просто зруйнували, а деякі змінили до неупізнаваності. Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу», де ми відтворюємо старі фотографії міста. А ви пригадуєте, як раніше виглядали місцеві фонтани? Щоб побачити публікацію повністю - авторизуйтесь та оформіть підписку на преміум-матеріали. Цим ви допоможете нам робити більше цікавих публікацій про історію нашого міста. 

Тернопіль постійно змінюється та розбудовується. Ми зібрали сім старих фото Тернополя та відтворили їх з одного ракурсу. Дивіться, що з цього вийшло! Авторизуйтеся, щоб побачити публікацію повністю. Цим ви допоможете нам робити більше таких матеріалів!

keyboard_arrow_up