Фото дня

На Тернопільщині декомунізація почалась одразу після здобуття Україною незалежності. Вулиці, названі іменами радянських правителів та відомих комуністів повернули свої історичні назви. Почала зникати і радянська символіка. Однак і до цього часу відголоски радянського минулого ще лишаються. Дивіться, де саме можна побачити зірки, радянські зірки та мозаїки «зі щасливим комуністичним майбутнім».

У третій день Великодніх свят на вулицях міста і в торгових центрах багатолюдно. Не всі вже пам`ятають про карантин, тож дистанції на свята "відмінили"? Щоправда, у приміщення заходять обов`язково у масках. Розглядайте фото зі святкового міста та діліться власними у коментарях.

За кілька днів до Великодня стрічка соцмереж переповнилась фото на святкову тематику. Тернополяни також печуть пасочки та фарбують писанки.  Ми зібрали 10 неймовірних фото пасок, з яких можна використати ідеї і для свого кошика. 

У квітні Файне місто святкує річницю з дня першої письмової згадки. З цієї нагоди ми зібрали яскраві фото, які тернополяни опублікували в соцмережах. А Вам пропонуємо вгадати, де їх зробили. Пройдіть тест.

Старі мангали були напівзруйнованими.

Нарешті природа оживає після зими. А різнобарвні квіти починають тішити око кожному. Фотографіями дивовижного цвіту магнолії в соцмережах поділився відомий на Тернопільщині священник-блогер о. Олексій Філюк. 

На світлинах — відомі історичні постаті, життя яких пов'язано з містечками Тернопільщини. Їх київський дослідник та кінопродюсер Олександр Дебич віднайшов в Українському музеї-архіві в місті Клівленді (штат Огайо, США). Фото передали у Теребовлянський музей-майстерню, Бучацький музей та Бережанський музей Богдана Лепкого. І світлини отримала редакція "20 хвилин".

Його витягли з вогню рятувальники під час гасіння пожежі сухої трави поблизу с.Кудинівці Зборівського району.

Весна нарешті тішить теплом та сонечком. Тому тернополяни прогулюються містом та насолоджуються теплом. Фоторепортаж із центру міста дивіться нижче. А як ви проводите суботу? Пишіть у коментарях.

На будівельному майданчику працювали рятувальники.

keyboard_arrow_up