Робота у Тернополі

Пропонуємо актуальний огляд вакансій в Тернополі. У цьому матеріалі наводяться конкретні вакансії, запропоновані місцевими компаніями. Для кожної вакансії надається коротка інформація про посаду, вимоги до кандидатів, а також контактні дані для отримання додаткової інформації або подачі заявки на вакансію. Даний огляд є корисним джерелом інформації для тих, хто шукає роботу в Тернополі.

Вчитель, продавець, охоронець та медик – чи реально людям з інвалідністю працевлаштуватися на Тернопільщині? Ми промоніторили різні сайти з вакансіями і дізналися, що наразі пропонують роботодавці та скільки готові платити.

Попри повномасштабне вторгнення та чималу кількість переселенців, на Тернопільщині все ж залишається потреба у кваліфікованих кадрах. Які професії наразі актуальні в області і скільки підприємці готові платити – ми дізнавалися.

По сім, одинадцять годин, а то і по кілька діб жителі Тернопільщини вимушені сидіти без світла. Причина – вимкнення електроенергії, через значні пошкодження енергетичної інфраструктури України під час ракетних обстрілів. Ми зібрали підбірку закладів, куди тернополяни можуть прийти та попрацювати на випадок відключення світла чи інтернету вдома.

Тернопільщина продовжує активно приймати внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій або ж регіонів, де тривають бойові дії.  Лише за останній тиждень евакуаційними потягами прибули кілька сотень переселенців з Донеччини та інших регіонів.  Та на які перспективи можуть розраховувати переселенці, перебуваючи на Тернопільщині, чи є можливість працевлаштуватися і розвивати свою справу – ми дізнавалися.   

Воєнні дії значно вплинули на ринок праці Тернопільщини, тож влаштуватись на роботу мрії не так вже і просто. А все через те, що в області на третину зменшилася кількість вакансій та збільшилось навантаження на одне вільне робоче місце.  За інформацією Тернопільського обласного центру зайнятості, з початку 2022 року послугами служби зайнятості скористались 20,6 тисяч осіб, з них 18,1 тисяч – отримали статус безробітного. А ось зарплати по Україні скоротили на 25-50%, повідомляє Національний банк України.

У центрі зайнятості розповіли на які професії є попит та кого шукають роботодавці

Станом на 1 квітня на Тернопільщині є 775 актуальних вакансій, з них в Тернополі —  264.

У Тернополі не можна заробити, скажете ви? Робіт немає, а зарплати просто мізерні.  Тернопільські перевізники розвінчують цей міф і шукають працівників на маршрути.  Журналісти «20 хвилин» зібрали актуальні вакансії від комунальних і приватних перевізників міста.  Які зарплати, що входить у соцпакет і чи є кар'єрний ріст? Щоб прочитати публікацію повністю, варто авторизуватися. Якщо сподобається, оформіть підписку на преміум-матеріали. Цим ви допоможете нам робити більше цікавих матеріалів і бути незалежними!  

Молодь проходила так зване «стажування» на посадах кухарів, піцайол, офіціантів та прибиральниці.  

keyboard_arrow_up