Робота у Тернополі

Воєнні дії значно вплинули на ринок праці Тернопільщини, тож влаштуватись на роботу мрії не так вже і просто. А все через те, що в області на третину зменшилася кількість вакансій та збільшилось навантаження на одне вільне робоче місце.  За інформацією Тернопільського обласного центру зайнятості, з початку 2022 року послугами служби зайнятості скористались 20,6 тисяч осіб, з них 18,1 тисяч – отримали статус безробітного. А ось зарплати по Україні скоротили на 25-50%, повідомляє Національний банк України.

У центрі зайнятості розповіли на які професії є попит та кого шукають роботодавці

Станом на 1 квітня на Тернопільщині є 775 актуальних вакансій, з них в Тернополі —  264.

З початком війни, тисячі людей по всій країні втратили роботу. Деякі були змушені переїхати з міст, які бомблять російські окупанти. Інші — у відпустці на невизначений час. Яка ж ситуація з роботою на Тернопільщині?

У Тернополі не можна заробити, скажете ви? Робіт немає, а зарплати просто мізерні.  Тернопільські перевізники розвінчують цей міф і шукають працівників на маршрути.  Журналісти «20 хвилин» зібрали актуальні вакансії від комунальних і приватних перевізників міста.  Які зарплати, що входить у соцпакет і чи є кар'єрний ріст? Щоб прочитати публікацію повністю, варто авторизуватися. Якщо сподобається, оформіть підписку на преміум-матеріали. Цим ви допоможете нам робити більше цікавих матеріалів і бути незалежними!  

Молодь проходила так зване «стажування» на посадах кухарів, піцайол, офіціантів та прибиральниці.  

12 травня — Всесвітній день медичних сестер. Вони завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках, особливо у теперішній час пандемії.

Перелік актуальних вакансій у міських комунальних лікувальних закладах.

Висока заробітна плата є одним з головних пріоритетів під час пошуку роботи. Втім, щоб отримувати багато, потрібно і багато вміти. А яка професія найприбутковіша в Тернополі, дізнавався журналіст «20 хвилин».

Третій рік поспіль Тернопільська міська рада проводить набір студентів на Програму «Муніципальне замовлення», яка передбачає оплату міською радою за навчання та гарантоване працевлаштування у комунальних підприємствах, установах, організаціях або виконавчих органах міської ради. Які спеціальності потрібні?

keyboard_arrow_up