Робота у Тернополі

У Тернополі не можна заробити, скажете ви? Робіт немає, а зарплати просто мізерні.  Тернопільські перевізники розвінчують цей міф і шукають працівників на маршрути.  Журналісти «20 хвилин» зібрали актуальні вакансії від комунальних і приватних перевізників міста.  Які зарплати, що входить у соцпакет і чи є кар'єрний ріст? Щоб прочитати публікацію повністю, варто авторизуватися. Якщо сподобається, оформіть підписку на преміум-матеріали. Цим ви допоможете нам робити більше цікавих матеріалів і бути незалежними!  

Молодь проходила так зване «стажування» на посадах кухарів, піцайол, офіціантів та прибиральниці.  

12 травня — Всесвітній день медичних сестер. Вони завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках, особливо у теперішній час пандемії.

Перелік актуальних вакансій у міських комунальних лікувальних закладах.

Висока заробітна плата є одним з головних пріоритетів під час пошуку роботи. Втім, щоб отримувати багато, потрібно і багато вміти. А яка професія найприбутковіша в Тернополі, дізнавався журналіст «20 хвилин».

Третій рік поспіль Тернопільська міська рада проводить набір студентів на Програму «Муніципальне замовлення», яка передбачає оплату міською радою за навчання та гарантоване працевлаштування у комунальних підприємствах, установах, організаціях або виконавчих органах міської ради. Які спеціальності потрібні?

У січні-вересні 2020 року за сприянням у працевлаштуванні в обласну службу зайнятості звернулись 610 освітян, яким було надано статус безробітного. 

Які професії мають найбільший попит та за яку роботу готові заплатити найбільше, дізнавався  журналіст «20 хвилин».

На Тернопільщині найбільшу потребу роботодавці мають у вчителях, продавцях, водіях, кухарах, поліцейських (інспекторах) патрульної поліції, підсобниках, водіях тролейбуса, медсестрах, офіціантах, лікарях.

За новими правилами роботодавець отримає право перевірити робоче місце співробітника, який працює з дому. А також буде зобов'язаний забезпечити співробітнику можливість поєднувати дистанційну роботу з роботою у звичайному режимі на робочому місці в офісі.  

keyboard_arrow_up