Інфографіка

Інфографіка

photo_camera

Вважаєте себе фанатом Олега Винника? Тоді саме час пройти тест від "20 хвилин" і перевірити свої знання.

photo_camera

24 серпня українці святкуватимуть найголовніше свято – День незалежності. "20" хвилин пропонують перевірити, наскільки...

Напевне усім відомо, що раніше Тернопільський став офіційно іменувався «Комсомольським озером», готель «Галичина» – «Москвою»,...

"20 хвилин" підготували для вас тест про найпопулярніші хибні та правдиві думки щодо куріння. Перевірте, чи знаєте ви...

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

Певне чули від бабусі та дідуся, як вони за народними прикметами можуть визначити – якою буде погода наступного дня. Адже колись не було синоптиків, метеорологічних центрів та супутників, які допомагають з космосу чітко прогнозувати погоду.

Уже розпочався купальний сезон. Плавання надзвичайно корисне для нашого організму. Але навіть людина, яка гарно плаває та почувається впевнено у воді повинна пам"ятати про основні правила безпечної поведінки. Дивіться інфографіку.

Як виглядали люди, які змінюють світ, в дитинстві? Пройди тест і перевір, впізнаєш їх ти?

Пройди тест та дізнайся, чи змошеш з першого разу дати правильну відповідь на хитрі та логічні загадки.

День вишиванки в Україні у 2018 році припадає на 17 травня. У це свято українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми містами. Редакція "20 хвилин" вирішила запитати, що для вас значить вишиванка?

8 травня Україна відзначає День пам’яті і примирення, а 9 – 73-ю річницю завершення боїв Другої світової війни на території Європи. 20minut.ua пропонує перевірити, як добре ви знаєте історію.  

Ви добре знаєте Тернопільщину та легко можете впізнати головні визначні місця його населених пунктів? Тоді пройдіть тест від "20 хвилин" та перевірте себе.

Нові монети номіналом в 1 та 2 гривні ввели в обіг 27 квітня 2018 року, 5 та 10 гривень з'являться у 2019-2020 роках. Водночас монети 1, 2, 5 та 25 копійок вийдуть з обігу. Як ви ставитеся до таких нововведень?

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. Якщо також маєте машину, "20 хвилин" пропонує перевірити, наскільки ви їздите дотримуючись ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права - перевірте чи достатні ваші знання.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up