Інфографіка

Інфографіка

Середня ціна на приватні будинки в Тернополі у різних районах міста суттєво відрізняється, але на порядок вища за пропозиції в передмісті та селах неподалік обласного центру. Яка ж середня ціна на приватні будинки в Тернополі, передмісті та селах неподалік? Читайте в нашому матеріалі.

"20 хвилин" підготували тест, щоб тернополяни могли перевірити свої знання. Пройдіть його і перевірте себе - чи пам'ятаєте, чого вас вчили у школі.

В Україні, як і прогнозували медики, знову спостерігають зростання захворюваності на коронавірус. Щодня виявляють все більше нових хворих, а в країні запроваджують обмеження. Ми проаналізували, як змінювалась захворюваність та смертність у Тернополі та області від початку року. Коли ставались найбільші піки інфікування та смертності? Що впливало на ковід? Дивіться на графіках!

Станом на 12 вересня, проїзд у громадському транспорті Тернополя становить шість гривень у тролейбусах і сім гривень у автобусах та маршрутках. Якщо порівнювати з іншими обласними центрами, це далеко не найвища ціна, хоча є і такі міста, де за проїзд платять чотири гривні. Але ми вже чули про наміри перевізників підвищити вартість проїзду до 10 та 12 гривень. Що про це думаєте? Пишіть у коментарях. 

На Тернопільщині є лише чотири готелі, що мають зіркову категорію.  Два з них – тризіркові в обласному центрі. Готелю, розташованому в Почаєві, присвоїли аж чотири зірки, а готелю у Кременці – дві. Що ж пропонують в кожному з них? Які там умови? Розповідаємо.

Тенденція дитячої смертності на території Тернопільської області, аналізуючи статистику Нацполіції, з року на рік – різна, здатна до коливань: то знижується, то росте.  Якою є тенденція дитячої смертності на території Тернопільської області за останніх три роки? І яка найпоширеніша причина, від якої помирають діти? Скільки за рік безвісти зникло дітей і скільки вдалось відшукати? Про причини втечі з дому, бунтарства, агресії, наслідком яких можуть стати нещасні випадки, і про шляхи вирішення таких проблем розповідає юридичний і сімейний психолог.  Про захворювання, які найчастіше стають причиною смертей серед дітей і зміцнення імунітету восени, розповідає директор міської дитячої лікарні.  

Тернопіль активно розбудовують, місто змінює свої обриси. І якщо ці зміни можна ледь вловити за рік чи два, то за десять та більше років різниця стає помітною. А як райони Тернополя виглядали 37 років тому і як за цей час вони змінилися? Дивіться нижче.

Обираючи район, у якому хотіли б проживати, варто звертати увагу на його інфраструктуру. Адже важливо знати, чи є всі необхідні умови для комфортного життя. Ми порівняли, які головні інфраструктурні об'єкти є в кожному житловому районі Тернополі та відобразили це на інтерактивній карті.

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

День весілля – особлива подія в житті кожного. Щороку подружжя відзначає дату пам’яті про свій святковий день у колі близьких та друзів. Кожна наступна річниця весілля має свою назву і традиції. Вибір подарунку – відповідальне завдання, адже так кортить приємно вразити свою половинку. Дивіться інфографіку, щоб знати, коли і що дарувати.

keyboard_arrow_up