Інфографіка

Інфографіка

Пожежа в квартирах і будинках - поширена причина загибелі тисяч і тисяч людей. Стара електропроводка, паління і включені електроприлади - найголовніші союзники вогню. Якщо пожежа сталася, слід діяти без зволікання.

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

"20 хвилин" підготували для вас тест про найпопулярніші хибні та правдиві думки щодо куріння. Перевірте, чи знаєте ви правду!

Певне чули від бабусі та дідуся, як вони за народними прикметами можуть визначити – якою буде погода наступного дня. Адже колись не було синоптиків, метеорологічних центрів та супутників, які допомагають з космосу чітко прогнозувати погоду.

В Україні триває мобілізація, кількість українців, охочих захищати Батьківщину, зростає. Саме тому Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України сформувало правила, які можуть стати у пригоді вам і близькій людині, що йде воювати.

Як у воєнний час змінилася ціна на приватні будинки у Тернополі та передмісті? Ми створили інфографіку та порівняли ціни.

Чимало тернополян скаржаться, що коли виникає нагальна потреба усунути побутову аварію – витік газу, протікання труби, тощо, або ж необхідна допомога чи консультація від обслуговуючого підприємства чи державної структури, до них не додзвонитися.  То номер не дійсний, то просто не беруть трубки. Ми вирішили перевірити чи дійсно це так і були здивовані результатом. Чому? Читайте в нашому матеріалі.

У січні-вересні 2021 року померли майже півмільйона українців. З них понад 11 тисяч проживали на Тернопільщині. Попри пандемію, спричинену ковідом, є смерті, що забрали в рази більше життів.

Депутати Тернопільської міської ради вже провели 11 сесій від моменту скликання у 2020 році. «20 хвилин» вирішили підбити підсумки їх роботи за рік, тож проаналізували, хто з них найчастіше прогулював сесії, а також хто частіше за інших голосував «проти» чи утримувався.

З 1 січня в Україні зросла вартість низки комунальних послуг. У кожному регіоні та місті вартість змінилася по-різному. Скільки тепер платитимуть тернополяни та жителі сусідніх обласних центрів? Розповідаємо.

keyboard_arrow_up