Інфографіка

Інфографіка

Одні батьки називають свою дитину рідкісним ім'ям, другі – віддають перевагу традиційним та популярним. За 70 років лише шість чоловічих та шість жіночих імен знаходилося в "топі" у Тернополі.

Міста-побратими, або міста-партнери – це міста, переважно різних країн, між якими встановлено постійні дружні зв'язки. Впродовж понад 80 років Тернопіль нарощував співпрацю з  24 містами-побратимами з різних куточків світу. Чим схожі, а чим відмінні? Ми порівняли рівень заробітної плати, вартість проїзду у транспорті та інші показники. Вийшло цікаве співвідношення!

Пожежа в квартирах і будинках - поширена причина загибелі тисяч і тисяч людей. Стара електропроводка, паління і включені електроприлади - найголовніші союзники вогню. Якщо пожежа сталася, слід діяти без зволікання.

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. "20 хвилин" пропонує вам перевірити, наскільки ви дотримуєтесь ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права - перевірте, чи достатні ваші знання.

Уряд запровадив карантин вихідного дня уже з цих вихідних - 14,15 листопада.

"20 хвилин" підготували для вас тест про найпопулярніші хибні та правдиві думки щодо куріння. Перевірте, чи знаєте ви правду!

Як виглядали люди, які змінюють світ, в дитинстві? Пройди тест і перевір, впізнаєш їх ти?

Багато виборців ще не вирішили, яку політсилу обрати: голосувати за молодих кандидатів, «стару школу» чи лише за ту партію, де кандидати мають вищу освіту, а можливо, вона не є вирішальним фактором? Ми проаналізували здобуту освіту кандидатами, а також їх вік. 

Тернопільщина потроху звикає до життя в умовах карантину. Хоч кількість хворих і зростає кожного дня, та люди потроху адаптуються до нового способу життя. Як змінилася заробітна плата за цей період, чи збільшився рівень безробіття, скільки жителів області офіційно працевлаштовані - відповіді у тексті. 

Рік тому Тернопіль став одним з найчистіших міст України за станом повітря. Тоді окрім Файного міста, у список найчистіших потрапили Чернівці, Ізмаїл, Світловодськ та Горішні Плавні. Чи насправді в Тернополі чисте повітря, з'ясовували «20 хвилин»

keyboard_arrow_up