Інфографіка

Інфографіка

Уряд запровадив карантин вихідного дня уже з цих вихідних - 14,15 листопада.

"20 хвилин" підготували для вас тест про найпопулярніші хибні та правдиві думки щодо куріння. Перевірте, чи знаєте ви правду!

Як виглядали люди, які змінюють світ, в дитинстві? Пройди тест і перевір, впізнаєш їх ти?

Багато виборців ще не вирішили, яку політсилу обрати: голосувати за молодих кандидатів, «стару школу» чи лише за ту партію, де кандидати мають вищу освіту, а можливо, вона не є вирішальним фактором? Ми проаналізували здобуту освіту кандидатами, а також їх вік. 

Тернопільщина потроху звикає до життя в умовах карантину. Хоч кількість хворих і зростає кожного дня, та люди потроху адаптуються до нового способу життя. Як змінилася заробітна плата за цей період, чи збільшився рівень безробіття, скільки жителів області офіційно працевлаштовані - відповіді у тексті. 

Рік тому Тернопіль став одним з найчистіших міст України за станом повітря. Тоді окрім Файного міста, у список найчистіших потрапили Чернівці, Ізмаїл, Світловодськ та Горішні Плавні. Чи насправді в Тернополі чисте повітря, з'ясовували «20 хвилин»

Невдовзі розпочнеться опалювальний сезон. Чи означає це, що в тернополян будуть гарячі батареї, але пусті гаманці?

Станом на 5 жовтня в Україні зафіксували понад 230 тисяч випадків захворювань на COVID-19, з них – 14 417 на Тернопільщині. Є хвороби, від яких помирають значно більше людей щорічно, десятками і навіть сотнями тисяч. Журналісти проаналізували, що стало причиною смертності у перші шість місяців 2020 року.

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. "20 хвилин" пропонує вам перевірити, наскільки ви дотримуєтесь ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права - перевірте, чи достатні ваші знання.

Осінь - неспокійна пора для дорожнього руху. "20 хвилин" вирішили зробити тест для пішоходів, щоб кожен зміг перевірити, чи знає правила дорожнього руху.

keyboard_arrow_up