Інфографіка

Уже розпочався купальний сезон. Плавання надзвичайно корисне для нашого організму. Але навіть людина, яка гарно плаває та...

Попереду літо і час гарячих відпусток. Із впровадженням безвізового режиму тернополяни можуть все більше пізнавати світ та...

Відкриття спадщини відбувається внаслідок смерті особи, або оголошення її померлою.

Впродовж останніх років в Україні, як і загалом у всьому світі, спостерігається стрімке зростання попиту на електромобілі,...

За законодавством на службу призиваються юнаки віком від 20 до 27 років. Дивіться деталі у інфографіці від "20 хвилин".

У травні тернополян та гостей міста чекають багато розваг. У Тернополі проведуть 8 фестивалів та свят. "20 хвилин" зробили інфографіку, щоб ви нічого не пропустили.

"20 хвилин" з'ясувала, в яких садочках міста найбільші черги. Дивіться інфографіку.

"20 хвилин" з'ясувала ціни на оренду однокімнатних квартир у восьми мікрорайонах Тернополя

Європарламент проголосував за безвіз для України. Проте реально він запрацює, скоріш за все, влітку. Дивіться у інфографіці, які документи потрібні для подорожей.

Поклейка шпалер, як правило, завершує ремонт квартири і дає можливість повністю змінити її атмосферу і ваш настрій. Якщо постаратись і акуратно виконувати всі етапи, то легко можна зробити це самому.

"20 хвилин" вибрали п'ять найдешевших та найдорожчих однокімнатних квартир у різних районах міста.

Щоб ремонт не перетворився на нескінченний процес, який забирає час і ресурси до його проведення потрібно грамотно підготуватися. Для цього потрібно знати, з чого почати ремонт. Адже ремонтні роботи, як і будь-які інші, вимагають детального плану.

У 2015-2016 роках роки ситуація з фінансування дорожнього господарства покращувалася. Так, починаючи з 2015 року спостерігався значний ріст видатків на дорожнє господарство. Якщо порівнювати 2015 з 2014 роком, то обсяг виділених коштів зріс на 183,8%, а в 2016 році порівняно з 2015 – на 173,7%.

Демонтаж тернопільського літака на «Східному» масиві: як розвивались події з 90-х до 2017-го.