Інфографіка

"20 хвилин" зібрала інформацію про бюджети Тернополя за каденції чинного міського голови Сергія Надала.

Тернопільська область зайняла четверте місце в Україні за кількістю створених нових підприємств – 9. Відповідне...

Найвищі заробітні плати у 2016 році були у Донецькі області, а найнижчі у Тернопільській. Дивіться інфорграфіку, які професії...

"20 хвилин" зібрали 12 фактів про африканську чуму свиней у Тернопільській області.

У 2015-2016 роках роки ситуація з фінансування дорожнього господарства покращувалася. Так, починаючи з 2015 року спостерігався значний ріст видатків на дорожнє господарство. Якщо порівнювати 2015 з 2014 роком, то обсяг виділених коштів зріс на 183,8%, а в 2016 році порівняно з 2015 – на 173,7%.

Децентралізоване  водопостачання є одним із важливих питань у забезпеченні міста питною водою. З ним пов’язана небезпека виникнення багатьох епідемічних інфекційних  захворювань.

1600 грн лише на УЗД витрачають майбутні мами за період вагітності у Тернополі. А ще є великий перелік платних “безкоштовних” аналізів та оглядів.  Медики ж запевняють, що усі аналізи, які потрібні вагітним, можна зробити у медзакладах міста безкоштовно.

Майже три сотні квартир обікрали у Тернополі у 2016 році. Розкривати такі злочини важко, якщо злодія не вдалося зловити за руку. Тому й викрадене людям рідко повертається. Ускладни квартирнику життя. Не ховай гроші у тих місцях, куди він полізе шукати їх в першу чергу.

"20 хвилин" підготувала ТОП місць, де найбільше тернополяни полюбляють відпочивати.

В Україні активно обговорюють тему скасування вихідних на 8 березня і травневі свята.

Національний банк України установив офіційні курси валют на понеділок, 6 лютого.  

Комунальні послуги невпинно дорожчають. У цих умовах тернополяни не можуть оплачувати "комуналку" за високими тарифами самостiйно, тому змушенi звертатися за субсидiєю. Спростування міфів та пліток, які люди часто поширюють про цю державну допомогу.

Аналітики визначили топові обіцянки президента на рік, що минає, та розподілили їх на три категорії: виконані, у процесі та невиконані.  

Про те, скільки у Тернополі є магазинів, супермаркетів, ринків та підприємств у сфері послуг розповів начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів під час виконкому 9 листопада.