Інфографіка

Інфографіка

У січні-вересні 2021 року померли майже півмільйона українців. З них понад 11 тисяч проживали на Тернопільщині. Попри пандемію, спричинену ковідом, є смерті, що забрали в рази більше життів.

Депутати Тернопільської міської ради вже провели 11 сесій від моменту скликання у 2020 році. «20 хвилин» вирішили підбити підсумки їх роботи за рік, тож проаналізували, хто з них найчастіше прогулював сесії, а також хто частіше за інших голосував «проти» чи утримувався.

З 1 січня в Україні зросла вартість низки комунальних послуг. У кожному регіоні та місті вартість змінилася по-різному. Скільки тепер платитимуть тернополяни та жителі сусідніх обласних центрів? Розповідаємо.

26 жовтня в Тернополі стартувало голосування за проєкти «Громадського бюджету 2022». Вибирати можна із 53 варіантів: є 26 малих та 27 великих проєкти. Їх бюджет становить від 494 тисяч до 2 мільйонів гривень. Що хочуть зробити за ці гроші? Розповідаємо нижче.

За даними сайтів з пошуку роботи, середній розмір заробітної плати у Тернополі становить 10-12 тисяч гривень, однак є вакансії, де пропонують 15, 20 та понад 30 тисяч гривень.  Ми проаналізували дані сайтів з пошуку роботи, а також обласного центру зайнятості та склали рейтинг найбільш оплачуваних професій у Тернополі та області.

Середня ціна на приватні будинки в Тернополі у різних районах міста суттєво відрізняється, але на порядок вища за пропозиції в передмісті та селах неподалік обласного центру. Яка ж середня ціна на приватні будинки в Тернополі, передмісті та селах неподалік? Читайте в нашому матеріалі.

"20 хвилин" підготували тест, щоб тернополяни могли перевірити свої знання. Пройдіть його і перевірте себе - чи пам'ятаєте, чого вас вчили у школі.

В Україні, як і прогнозували медики, знову спостерігають зростання захворюваності на коронавірус. Щодня виявляють все більше нових хворих, а в країні запроваджують обмеження. Ми проаналізували, як змінювалась захворюваність та смертність у Тернополі та області від початку року. Коли ставались найбільші піки інфікування та смертності? Що впливало на ковід? Дивіться на графіках!

Станом на 12 вересня, проїзд у громадському транспорті Тернополя становить шість гривень у тролейбусах і сім гривень у автобусах та маршрутках. Якщо порівнювати з іншими обласними центрами, це далеко не найвища ціна, хоча є і такі міста, де за проїзд платять чотири гривні. Але ми вже чули про наміри перевізників підвищити вартість проїзду до 10 та 12 гривень. Що про це думаєте? Пишіть у коментарях. 

На Тернопільщині є лише чотири готелі, що мають зіркову категорію.  Два з них – тризіркові в обласному центрі. Готелю, розташованому в Почаєві, присвоїли аж чотири зірки, а готелю у Кременці – дві. Що ж пропонують в кожному з них? Які там умови? Розповідаємо.

keyboard_arrow_up