Інфографіка

Інфографіка

Внаслідок чергової варварської атаки ворога сьогодні пошкоджені кілька об'єктів енергетичної інфраструктури. Чи будуть аварійні відключення світла — читайте у матеріалі.

За статистикою українці найчастіше все ж таки обирають традиційні імена для своїх малюків, але є і ті, хто обирає ім'я «не як у всіх».

Обираючи район, у якому хотіли б проживати, варто звертати увагу на його інфраструктуру. Адже важливо знати, чи є всі необхідні умови для комфортного життя. Ми порівняли, які головні інфраструктурні об'єкти є в кожному житловому районі Тернополі та відобразили це на інтерактивній карті.

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

"20 хвилин" підготували для вас тест про найпопулярніші хибні та правдиві думки щодо куріння. Перевірте, чи знаєте ви правду!

Певне чули від бабусі та дідуся, як вони за народними прикметами можуть визначити – якою буде погода наступного дня. Адже колись не було синоптиків, метеорологічних центрів та супутників, які допомагають з космосу чітко прогнозувати погоду.

В Україні триває мобілізація, кількість українців, охочих захищати Батьківщину, зростає. Саме тому Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України сформувало правила, які можуть стати у пригоді вам і близькій людині, що йде воювати.

Як у воєнний час змінилася ціна на приватні будинки у Тернополі та передмісті? Ми створили інфографіку та порівняли ціни.

Чимало тернополян скаржаться, що коли виникає нагальна потреба усунути побутову аварію – витік газу, протікання труби, тощо, або ж необхідна допомога чи консультація від обслуговуючого підприємства чи державної структури, до них не додзвонитися.  То номер не дійсний, то просто не беруть трубки. Ми вирішили перевірити чи дійсно це так і були здивовані результатом. Чому? Читайте в нашому матеріалі.

У січні-вересні 2021 року померли майже півмільйона українців. З них понад 11 тисяч проживали на Тернопільщині. Попри пандемію, спричинену ковідом, є смерті, що забрали в рази більше життів.

keyboard_arrow_up