Інфографіка

Інфографіка

Тернопільщина займає 22 місце в Україні за кількістю майна, яке досі належить Українській Православній Церкві (московського патріархату). Це всього 80 споруд і 49 земельних ділянок. Ми дізнались, у яких громадах їх найбільше. Яка територія через півтора року війни досі у володінні УПЦ (МП)? Чи краща ситуація у сусідніх регіонах?

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. "20 хвилин" пропонує вам перевірити, наскільки ви дотримуєтесь ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права — перевірте, чи достатні ваші знання.

П'ять видів змій і один вид безногої ящірки, подібної на змію, поширені у Тернопільській області. Зазвичай змії не кусають без причини. Їх до цього потрібно змусити: поставити у безвихідь, спонукати до захисту свого життя, каже герпетолог.

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна — республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

Внаслідок чергової варварської атаки ворога сьогодні пошкоджені кілька об'єктів енергетичної інфраструктури. Чи будуть аварійні відключення світла — читайте у матеріалі.

За статистикою українці найчастіше все ж таки обирають традиційні імена для своїх малюків, але є і ті, хто обирає ім'я «не як у всіх».

Обираючи район, у якому хотіли б проживати, варто звертати увагу на його інфраструктуру. Адже важливо знати, чи є всі необхідні умови для комфортного життя. Ми порівняли, які головні інфраструктурні об'єкти є в кожному житловому районі Тернополі та відобразили це на інтерактивній карті.

"20 хвилин" підготували для вас тест про найпопулярніші хибні та правдиві думки щодо куріння. Перевірте, чи знаєте ви правду!

Певне чули від бабусі та дідуся, як вони за народними прикметами можуть визначити – якою буде погода наступного дня. Адже колись не було синоптиків, метеорологічних центрів та супутників, які допомагають з космосу чітко прогнозувати погоду.

В Україні триває мобілізація, кількість українців, охочих захищати Батьківщину, зростає. Саме тому Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України сформувало правила, які можуть стати у пригоді вам і близькій людині, що йде воювати.

keyboard_arrow_up