Інфографіка

"20 хвилин" з'ясувала ціни на оренду однокімнатних квартир у восьми мікрорайонах Тернополя

Європарламент проголосував за безвіз для України. Проте реально він запрацює, скоріш за все, влітку. Дивіться у інфографіці,...

Поклейка шпалер, як правило, завершує ремонт квартири і дає можливість повністю змінити її атмосферу і ваш настрій. Якщо...

"20 хвилин" вибрали п'ять найдешевших та найдорожчих однокімнатних квартир у різних районах міста.

Щоб ремонт не перетворився на нескінченний процес, який забирає час і ресурси до його проведення потрібно грамотно підготуватися. Для цього потрібно знати, з чого почати ремонт. Адже ремонтні роботи, як і будь-які інші, вимагають детального плану.

У 2015-2016 роках роки ситуація з фінансування дорожнього господарства покращувалася. Так, починаючи з 2015 року спостерігався значний ріст видатків на дорожнє господарство. Якщо порівнювати 2015 з 2014 роком, то обсяг виділених коштів зріс на 183,8%, а в 2016 році порівняно з 2015 – на 173,7%.

Демонтаж тернопільського літака на «Східному» масиві: як розвивались події з 90-х до 2017-го.

Тернопільська область зайняла четверте місце в Україні за кількістю створених нових підприємств – 9. Відповідне дослідження провели фахівці Центру громадського моніторингу та контролю. Всього з 2015 року в Україні з’явилося 107 нових промислових підприємств.

"20 хвилин" зібрала інформацію про бюджети Тернополя за каденції чинного міського голови Сергія Надала.

Децентралізоване  водопостачання є одним із важливих питань у забезпеченні міста питною водою. З ним пов’язана небезпека виникнення багатьох епідемічних інфекційних  захворювань.

Найвищі заробітні плати у 2016 році були у Донецькі області, а найнижчі у Тернопільській. Дивіться інфорграфіку, які професії найбільш оплачувані в Україні.

"20 хвилин" зібрали 12 фактів про африканську чуму свиней у Тернопільській області.

1600 грн лише на УЗД витрачають майбутні мами за період вагітності у Тернополі. А ще є великий перелік платних “безкоштовних” аналізів та оглядів.  Медики ж запевняють, що усі аналізи, які потрібні вагітним, можна зробити у медзакладах міста безкоштовно.

Майже три сотні квартир обікрали у Тернополі у 2016 році. Розкривати такі злочини важко, якщо злодія не вдалося зловити за руку. Тому й викрадене людям рідко повертається. Ускладни квартирнику життя. Не ховай гроші у тих місцях, куди він полізе шукати їх в першу чергу.