Інфографіка

Інфографіка

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

День весілля – особлива подія в житті кожного. Щороку подружжя відзначає дату пам’яті про свій святковий день у колі близьких та друзів. Кожна наступна річниця весілля має свою назву і традиції. Вибір подарунку – відповідальне завдання, адже так кортить приємно вразити свою половинку. Дивіться інфографіку, щоб знати, коли і що дарувати.

"20 хвилин" підготували для вас тест про найпопулярніші хибні та правдиві думки щодо куріння. Перевірте, чи знаєте ви правду!

Пожежа в квартирах і будинках - поширена причина загибелі тисяч і тисяч людей. Стара електропроводка, паління і включені електроприлади - найголовніші союзники вогню. Якщо пожежа сталася, слід діяти без зволікання.

Щодня СOVID-19 забирає сотні життів українців, та є хвороби, не менш страшніші. Ми проаналізували, від чого в Україні та на Тернопільщині найчастіше помирали в 2020-му та в січні цього року.

У березні на Тернопільщині почався новий спалах захворювання на коронавірус. І навіть у квітні статистика не тішить. Щодня фіксують сотні нових хворих та багато летальних випадків.  Медики кажуть, що вірус став підступнішим. Дивіться на графіках, як змінилася епідеміологічна ситуація в в області та Україні з початку року. Ми проаналізували. 

Придбати дачу в передмісті Тернополя чи Тернопільському районі можна від 5 000 доларів. А скільки вартують дачні будинки в кожному з населених пунктів, читайте в матеріалі «20 хвилин».

П'ять видів змій і один вид безногої ящірки, подібної на змію, поширені у Тернопільській області. Зазвичай змії не кусають без причини. Їх до цього потрібно змусити: поставити у безвихідь, спонукати до захисту свого життя, каже герпетолог.

Обираючи район, у якому хотіли б проживати, варто звертати увагу на його інфраструктуру. Адже важливо знати, чи є всі необхідні умови для комфортного життя. Ми порівняли, які головні інфраструктурні об'єкти є в кожному житловому районі Тернополі та відобразили це на інтерактивній карті.

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. "20 хвилин" пропонує вам перевірити, наскільки ви дотримуєтесь ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права - перевірте, чи достатні ваші знання.

keyboard_arrow_up