Інфографіка

Інфографіка

photo_camera

28 жовтня - День автомобіліста. За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. "20 хвилин" пропонує вам перевірити,...

Певне чули від бабусі та дідуся, як вони за народними прикметами можуть визначити – якою буде погода наступного дня. Адже...

Автори часто приховують свої справжні імена за псевдонімами. Колись навіть жінки ховались під вигаданими чоловічими...

Гривня кожного дня падає. Але за час її існування була не одна криза і гривня пережила вже чимало випробовувань! Чи...

Вересень - неспокійна пора для дорожнього руху. "20 хвилин" вирішили зробити тест для пішоходів, щоб кожен зміг перевірити, чи знає правила дорожнього руху.

Чи не кожне село має свої дивовижі. Та ми на основі відгуків наших читачів у соцмережах та порад Вікіпедії склали свій перелік колоритних сіл Тернопільщини, які варто побачити цього сезону подорожей. 

Вважаєте себе фанатом Олега Винника? Тоді саме час пройти тест від "20 хвилин" і перевірити свої знання.

24 серпня українці святкуватимуть найголовніше свято – День незалежності. "20" хвилин пропонують перевірити, наскільки добре ви знаєте історію України.

Напевне усім відомо, що раніше Тернопільський став офіційно іменувався «Комсомольським озером», готель «Галичина» – «Москвою», а парк Національного відродження – імені Ленінського комсомолу. "20 хвилин" вирішили зробити тест, щоб ви перевірили себе, чи пам'ятаєте колишні назви тернопільських вулиць.

"20 хвилин" підготували для вас тест про найпопулярніші хибні та правдиві думки щодо куріння. Перевірте, чи знаєте ви правду!

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

Певне чули від бабусі та дідуся, як вони за народними прикметами можуть визначити – якою буде погода наступного дня. Адже колись не було синоптиків, метеорологічних центрів та супутників, які допомагають з космосу чітко прогнозувати погоду.

Уже розпочався купальний сезон. Плавання надзвичайно корисне для нашого організму. Але навіть людина, яка гарно плаває та почувається впевнено у воді повинна пам"ятати про основні правила безпечної поведінки. Дивіться інфографіку.

Як виглядали люди, які змінюють світ, в дитинстві? Пройди тест і перевір, впізнаєш їх ти?

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up