Інфографіка

На українські дороги виходять працівники дорожньої поліції. Щоб зрозуміти чим вони відрізняються від колишніш працівників...

Земельна реформа, яка передбачає запуск ринку сільськогосподарських земель, переноситься на пізніший термін.

Інфаркт міокарда - дуже серйозне захворювання. Це загибель однієї з ділянок серцевого м'яза, що сталася через порушення кровообыгу...

Спека - додатковий фактор ризику розвитку інсульту. І не тільки для тих, хто страждає на гіпертонію. Дивіться інфографіку.

Тернополяни, які мають біометричний паспорт можуть їздити до Європи без віз. Дізнайтесь, які документи потрібно під час подорожі на авто.

21 рік тому, о 9 год. 18 хв. 28 червня 1996 року на 107-му засіданні V сесії Верховної Ради України 2-го скликання була ухвалена Конституція України. Цікаві факти Конституції України.

Влітку багато тернополян пересіли на велосипеди. Через це і почастішали крадіжки двоколісних. Декілька важливих порад допоможуть вам вберегти свій велосипед від злодіїв.

Уже розпочався купальний сезон. Плавання надзвичайно корисне для нашого організму. Але навіть людина, яка гарно плаває та почувається впевнено у воді повинна пам"ятати про основні правила безпечної поведінки. Дивіться інфографіку.

Попереду літо і час гарячих відпусток. Із впровадженням безвізового режиму тернополяни можуть все більше пізнавати світ та подорожувати за кордоном. Цього року з'явились нові правила перевезення ручної поклажі в літаку. Радимо уважно прочитати.

Відкриття спадщини відбувається внаслідок смерті особи, або оголошення її померлою.

Впродовж останніх років в Україні, як і загалом у всьому світі, спостерігається стрімке зростання попиту на електромобілі, які мають ряд переваг перед бензиновими чи дизельними моторами.

За законодавством на службу призиваються юнаки віком від 20 до 27 років. Дивіться деталі у інфографіці від "20 хвилин".

У травні тернополян та гостей міста чекають багато розваг. У Тернополі проведуть 8 фестивалів та свят. "20 хвилин" зробили інфографіку, щоб ви нічого не пропустили.

"20 хвилин" з'ясувала, в яких садочках міста найбільші черги. Дивіться інфографіку.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook