Інфографіка

Школи Тернополя та області, які найкраще здали ЗНО у 2017 році.

Тернопільські тарифи на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій, крім Києва, перевищують тарифи усіх міст...

У Тернополі працює декілька десятків найрізноманітніших гуртків, причому чимало з них - безкоштовні! Не знаєте в який віддати...

Шістьом тернополянам, серед яких трьом посмертно, присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя». 

Загалом у тернопільському транспорті діятиме п'ять проїзних карток, і кожна має свої переваги та недоліки.

Експеримент з фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг загального користування показав минулого року хороші результати. Завдяки надходженням вдалося відремонтувати значну частину доріг загального користування. Тому він був поширений на всю територію України. Дія експерименту обмежується 1 січня 2018 року.

Як відрізнити якісний мед від підробного дивіться у інфографіці від "20 хвилин".

Тернопіль - одне з найактивніших міст, де зафіксували масштабні гастрономічні рекорди. Дивіться цікаву інфографіку.

Понад 19 тисяч договорів оренди – саме стільки записів є у базі Фонду державного майна України (ФДМУ) станом на 1 квітня 2017 року.

Щоб придбати мінімальний комплект одягу та канцелярки для цьогорічних першачків батькам доведеться в середньому витратити 2855 для хлопчика та 2790 для дівчинки. 

Чи не кожне село має свої дивовижі. Та ми на основі відгуків наших читачів у соцмережах та порад Вікіпедії склали свій перелік колоритних сіл Тернопільщини, які варто побачити цього сезону подорожей. 

"20 хвилин" з'ясувала ціни на оренду однокімнатних квартир у восьми мікрорайонах Тернополя

Із розбитого термометра витікає рідка ртуть, що має властивість випаровуватися при кімнатній температурі. Дивіться інфографіку, що робити із ртуттю!

За законодавством на службу призиваються юнаки віком від 20 до 27 років. Дивіться деталі у інфографіці від "20 хвилин".

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up