Інфографіка

Інфографіка

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. "20 хвилин" пропонує вам перевірити, наскільки ви дотримуєтесь ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права - перевірте, чи достатні ваші знання.

Осінь - неспокійна пора для дорожнього руху. "20 хвилин" вирішили зробити тест для пішоходів, щоб кожен зміг перевірити, чи знає правила дорожнього руху.

Головне управління статистики у Тернопільській області щиро вітає тернополян та гостей міста з Днем його народження!

Тарифи на гарячу воду в Тернополі знову перерахували. Тепер у липні жителі міста у платівках побачать ціни нижчі на 30 відсотків. А скільки платять за гарячу воду в інших обласних центрах та чому вдалося знизити ціну тарифу жителям Файного міста?

Журналісти «20 хвилин» проаналізували вакансії, які пропонують в інтернеті роботодавці та з'ясували, де пропонують найвищу зарплатню.

Чи зможете ви розпізнати, де слова топового українського політика, а де – мотиваційні цитати із соцмереж?

Сон – невід’ємна частина життя людини! Під час сну ми бачимо різних людей, події, переживаємо емоції. Хтось переконаний, що все це просто робота нашого мозку, інші впевнені: сни бувають віщі! Пропонуємо вам перевірити свої знання у віщих снах.

Чи не кожне село має свої дивовижі. Та ми на основі відгуків наших читачів у соцмережах та порад Вікіпедії склали свій перелік колоритних сіл Тернопільщини, які варто побачити цього сезону подорожей. 

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

День весілля – особлива подія в житті кожного. Щороку подружжя відзначає дату пам’яті про свій святковий день у колі близьких та друзів. Кожна наступна річниця весілля має свою назву і традиції. Вибір подарунку – відповідальне завдання, адже так кортить приємно вразити свою половинку. Дивіться інфографіку, щоб знати, коли і що дарувати.

keyboard_arrow_up