Інфографіка

Інфографіка

Щодня СOVID-19 забирає сотні життів українців, та є хвороби, не менш страшніші. Ми проаналізували, від чого в Україні та на Тернопільщині найчастіше помирали в 2020-му та в січні цього року.

У березні на Тернопільщині почався новий спалах захворювання на коронавірус. І навіть у квітні статистика не тішить. Щодня фіксують сотні нових хворих та багато летальних випадків.  Медики кажуть, що вірус став підступнішим. Дивіться на графіках, як змінилася епідеміологічна ситуація в в області та Україні з початку року. Ми проаналізували. 

Придбати дачу в передмісті Тернополя чи Тернопільському районі можна від 5 000 доларів. А скільки вартують дачні будинки в кожному з населених пунктів, читайте в матеріалі «20 хвилин».

П'ять видів змій і один вид безногої ящірки, подібної на змію, поширені у Тернопільській області. Зазвичай змії не кусають без причини. Їх до цього потрібно змусити: поставити у безвихідь, спонукати до захисту свого життя, каже герпетолог.

Обираючи район, у якому хотіли б проживати, варто звертати увагу на його інфраструктуру. Адже важливо знати, чи є всі необхідні умови для комфортного життя. Ми порівняли, які головні інфраструктурні об'єкти є в кожному житловому районі Тернополі та відобразили це на інтерактивній карті.

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. "20 хвилин" пропонує вам перевірити, наскільки ви дотримуєтесь ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права - перевірте, чи достатні ваші знання.

Шкільні тролейбуси курсують містом ще з середини вересня. Та, як ми переконалися,  користуються ними не тільки школярі. Та й уроки в багатьох навчальних закладах розпочинаються раніше, аніж тролейбус прибуває на потрібну зупинку. Скільки ж вдалося заробити та втратити КП «Тернопільелектротранс» на перевезеннях школярів? Відповідаємо.

Уже понад рік в Україні триває карантин. Люди залишаються вдома, аби не наражати себе на небезпеку, менше влаштовують святкування та більше проводять часу зі своїми рідними. Чи стало це причиною зростання кількості розлучень, а можливо, навпаки – пандемія змусила людей більше цінувати свої сім'ї?

Вартість квартири залежить від багатьох факторів, а насамперед, від району, у якому вона розташована. Ми порівняли ціни на квартири в різних мікрорайонах Тернополя. Який із них найкомфортніший для життя? Читайте нижче. Також на графіці ви можете переглянути вартість житла як по районах, так і за кількістю кімнат.

На Тернопільщині середня пенсія тільки одного року перетнула позначку в 150 доларів. Ми порівняли, як змінювалася виплати за 24 роки, скільки це було іноземній валюті. Також показали зміну розміру прожиткового мінімуму.

keyboard_arrow_up