Освіта

Освіта

Сумна звістка сколихнула весь педагогічний колектив ТЗОШ №27.   Відійшла у вічність Хоменко Галина Володимирівна

Через карантин та подовжені канікули у школах змістилась дата закінчення навчального року.   Коли пролунає свято останнього дзвоника у тернопільських школах.

 Учні шкіл та інших закладів загальної середньої освіти, які завершують навчання у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).

Сумна звістка сколихнула весь педагогічний колектив ТЗОШ №10.   Відійшла у вічність Вартабедян Людмила Володимирівна.

26 квітня у Тернопільській загальноосвітній школі №4 відкрили медіастудію «ІnsideMedia» в рамках Шкільного громадського бюджету

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання цього року пройде з 29 червня по 14 липня. Результати будуть розміщені на сторінках учасників до 23 липня.

Переможцями стали 12 найкращих вчителів країни, з них двоє — з Тернопільської області.

Про те, який дошкільний заклад має відвідувати малеча, батьки почитають думати практично від її народження.  У яких садках найбільші черги і чи приймуть усіх охочих у заклади з 1 вересня. Ми проаналізували ситуацію в місті. 

З 17-го по 23 квітня по всій Україні відбудеться “Найбільший урок у світі”.   У Тернополі та області такий захід відбудеться вже втретє.

У Тернополі з 19 квітня діти виходять на навчання.   Освітній процес для учнів 5-11 класів тернопільських шкіл буде організовано з використанням змішаної форми навчання

keyboard_arrow_up