Освіта

Освіта

Соціальний проєкт для літніх людей «Університет третього віку» функціонує в Тернополі з 2019 року.

Керівник навчального закладу переконаний, що хлопці мають вміти все.

Жителі Тернопільської області зможуть навчатися впродовж життя

У студентів розпочався новий навчальний рік. Їм особливо складно, адже довго були на «дистанційці», а тепер змушені відвідувати університети. Навчання проходить у час війни, тому багато молоді стикнулись із різними психологічними ризиками й проблемами. Як їх побороти? Як юнакам та дівчатам звикнути до шаленого ритму життя? Чи лінь та апатія до пар в таких умовах – це нормально? З усім цим «20 хвилин» розібрались завдяки Ользі Логвись, практичному психологу відділу у справах молоді ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Участь у курсі повністю безкоштовна, лиш потрібно оформити читацький квиток бібліотеки.

Тернопільська міськрада розширила перелік дітей, які можуть розраховувати на безкоштовне харчування у садочках та школах.  Зміни у рішенні виконкому пов’язані з повномасштабним вторгненням, що розпочала росія 24 лютого. 

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека розпочала благодійний збір книг для Маріупольської бібліотеки імені Короленка.

У серпні вже стартував набір на науково-дослідницьке стажування Mitacs Globalink Research Internship у 2023 році.

Міністерство внутрішніх справ опублікувало інформацію про умови виїзду за кордон для чоловіків, які навчаються в іноземних освітніх закладах. Однак, Кабмін не приймав нових рішень щодо виїзду чоловіків-студентів.

keyboard_arrow_up