Освіта

Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського отримав статус національного.

Багато національно-патріотичних та спортивних заходів, літню іншомовну школу за участю волонтерів із молодіжної організації...

Загальноміське свято «Випускник 2017» відбудеться на центральному стадіоні Тернополя у суботу, 24 червня о 17.00.

Тернопільські дітлахи, які навчаються за проектом «Інтелект України», демонструють приголомшливі результати....

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, що остаточно скасувала обов’язкове працевлаштування студентів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 31 травня 2017 року.    

Втратили свій шанс вступати у ВНЗ через порушення під час здачі ЗНО  на Тернопільщині поки що двоє учнів. Для них вступ у виш закінчився видаленням з аудиторії ще на першому ж тестуванні з української мови і літератури через мобільні телефони.

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» знаходиться на «Дружбі», на вул. Юності, 3. До речі, це найвища точка Тернополя. Навчальний заклад – Тернопільську загальноосвітню школу № 12 заснували у 1964 р. У різні роки його очолювали: Петро Карабаш, Варлам Рудик,  Юрій Буган, Володимир Жук, Степан Саранчук. Із 1992 р. директором є Марія Гуцал.

Купувати чи ні учням е-квитки – справа добровільна, запевняють у мерії. Та без них у транспорті за півціни не повезуть. Батьки обурені, що за такий квиток треба платити, і не раз, якщо він загубиться чи пошкодиться. Юристи кажуть, що це не зовсім законно - рішенням виконкому не передбачено стягнення плати за виготовлення такого персонального електронного квитка

26 травня у тернопільських школах провели свято останнього дзвоника. В багатьох закладах він пройшов у традиційному радянському стилі. Ми розпитали, що поміняли б в шкільних урочистостях жителі міста.  

Професори і медичні світила з усього світу з'їхалися до нашого міста, щоб привітати Тернопільський державний медичний університет ім. І. Горбачевського із ювілеєм - 60-річчям. На урочистостях у «Березолі» 26 травня колектив закладу також вітали керівники міста та області.

День фізико-математичного факультету відзначали в педагогічному університеті 23 травня. Найстаріше студентське свято Тернополя було у стилі моди Древнього Риму.     

23 травня в усій країні почалось підсумкове тестування школярів. Тест з української мови та літератури здали сотні тернопільських старшокласників. 

Випускники шкіл у вівторок, 23 травня, здаватимуть перше ЗНО з української мови та літератури, яке є обовʼязковим.  Здаватимуть його традиційно у школах, тому деякі з них в цей день не працюватимуть

Патріотичні клумби у вигляді прапора та герба України, гніздо з лелеками на даху перед входом, радіорубка, дві спальні для першокласників, музеї – історії школи та спортивної слави, народознавча світлиця – це те, чим цікаве приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11. «Родзинками» є  такі шкільні заходи як тиждень Незалежності України, День навпаки, День Соборності, під час якого всі учні беруться за руки, створюючи живий ланцюг єднання тощо.