Освіта

Серед «родзинок» Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 – мала академія мистецтв, що...

Як давно ви дивилися на зоряне небо через телескоп? Або спостерігали за шматком намагніченого матеріалу, що левітує над поверхнею...

Калинова алея, насаджена першокласниками та випускниками, спортивний комплекс під відкритим небом, літній іншомовний табір,...

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка має майже 120-річну історію, розташована в центрі міста на вул. Коперника,...

В Тернополі планують відкрити школу робототехніки. Дітей будуть готувати до управління технікою майбутнього. 

Вимагати повну вартість за харчування у дитсадках Тернополя іногородніх дітей міськрада могла б, якщо б таке рішення прийняли на державному рівні. Так вважає заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.   

Про стан реформування галузі освіти в області говорили на засіданні колегії обладміністрації 26 квітня. 

Проект  «TNPU. English speaking club» розпочав свою роботу в понеділок, 3 квітня. Дебютом став вступний семінар із промовистою назвою „З чого почати?”  

«Родинне вогнище», гутірки, СКІНДи, «стимул-карточки» для учнів та вчителів, оригінальні щоденники-заліковки, іспити «Кейси», «Бізнес-обіди», конкурс «Хака» – це лише неповний перелік особливостей Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука».

Зірки Євросоюзу на вікнах, «Буквар для депутатів», електронна поетична збірка "Я починаю розуміти світ..."  смарт-клас і кабінет образотворчого мистецтва з мольбертами, бібліотечний блог, вчительський драмгурток – усе це неповний перелік особливостей Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 знаходиться в центрі міста на вул. М. Грушевського, 2. Вона заснована у 1945 році. Сама будівля, в якій розташована школа, є пам'яткою архітектури початку ХХ століття і має давню та славну історію. У 1908-1939 роках тут діяла ІІ Державна польська гімназія ім. Ю.Словацького, під час Першої світової війни розміщувався військовий шпиталь, а в 1918 році працював Державний Секретаріат ЗУНР. Під час Другої світової війни приміщення було майже повністю зруйноване. У 50-80 роках ХХ століття тут перебували різні державні установи: управління у справах культури і релігії, Тернопільський облвиконком, палац піонерів. А з 1 вересня 1986 р. працює Тернопільська школа № 4.

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов знаходиться в центрі міста на вулиці М. Грушевського, 3. Чотирьохповерхове приміщення є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Підлітковий вік – це один з найбільш кризових періодів життя людини. В першу чергу він складний для самої дитини, яка переживає величезні зміни в своєму житті: як фізіологічні, так і психологічні. Часто дівчата бувають незадоволені своїм зовнішнім виглядом, не можуть звикнути до себе нової. Також відчувають зміни своїх емоцій і почуттів, вони стають більш диференційовані. Підлітки починають відчувати потяг до протилежної статі, ставлять перед собою багато питань і не можуть знайти відповіді на них.  

Чи будуть додаткові вихідні на пасхальні дні і «травневі» – поки невідомо. Заклади освіти на свята працюватимуть у режимі комунальних підприємств.