Освіта

Освіта

У Тернопільській областях одними з найзатребуваніших є професії штукатура та перукаря.

Підбірку безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови підготувала неурядова організація Тернопільський регіональний офіс ULEAD.

Навчання в "червоній зоні" викликало море дискусій. Батьки наполягають: діти мають навчатися та відвідувати садки. Міська рада вирішила не закривати заклади. Натомість правоохоронці наголошують – мусять реагувати на порушення карантину. Станом на ранок 8 вересня, керівники всіх міських шкіл і садочків мали протоколи за порушення карантинних норм. Штрафуватимуть щодня, доки заклади не закриють. 

За результатами опитування на сайті «20 хвилин», дві третини читачів проголосували за навчання у закладі. Проте ще третина віддала голоси за варіанти, які передбачають або дистанційне навчання, або страх перед COVID. Що думають з цього приводу директори тернопільських шкіл, яка єдина не вийшла сьогодні на навчання і чи штрафуватиме порушників поліція – читайте у матеріалі.

Для того, щоб покращити свою англійську, не обов’язково ходити на курси чи відвідувати репетиторів.  Журналістка “20 хвилин” підготувала підбірку ресурсів для безкоштовного вивчення мови онлайн.  

Міська комісія оголосила про те, що школи з понеділка працюватимуть, обласна – що Тернопіль, як і кілька районів області – в червоній зоні. Батьківські групи і чати вибухають від коментарів – думки розділились мало не навпіл. Як, на вашу думку, варто дітям йти до школи – проголосуйте в опитуванні наприкінці статті.  

Навчальний рік у Тернополі, як і загалом в Україні, почався у новому форматі. Поділ класів на групи, навчання через день, різний розклад початку уроків та перерв… Не встигли за два дні звикнути до такого режиму роботи, як уже є зміни.

На все свій час: і для навчання, і для відпочинку.  Купуйте шкільну атрибутику разом із дитиною. Дайте змогу дитині обирати те, що їй подобається. Пригадайте цікаві та кумедні події шкільного життя з минулого року.  

Рішення щодо змішаної форми навчання приймається на рівні адміністрації школи.

Бережани, Чортків та Бережанський район - у червоній зоні. Тому у навчальних закладах цих міст і району навчання буде проходити дистанційно: ТОДА.

keyboard_arrow_up