Освіта

Освіта

Навчальний рік-2022 завершиться у школах області в різний період – від 27 травня до 12 червня. Все залежить від вивченої програми навчання і від того, на який період йшли школи на канікули та перебували на карантині через коронавірус. На скільки часу вчителі зможуть влітку піти у відпустки – вирішать вже найближчим часом. Національний мультипредметний тест відбуватиметься в липні і триватиме 10 днів. Атестати школярі отримають раніше.  

Міністерство освіти України затвердило календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.  

У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді проводять безкоштовні заняття з вивчення польської, німецької та англійської мов. Для участі необхідно мати/виготовити квиток користувача бібліотеки на 2022 рік.

10 слухачів Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України — серед переможців «GENIUS Olympiad Ukraine».

На тлі війни з росією серед українських мовознавців зріс інтерес до ономастики – розділу, що вивчає власні назви: прізвища та псевдоніми людей, топоніми, клички тварин тощо. Викладачі однієї з кафедр ТНПУ імені В. Гнатюка прагнуть поширити цю науку серед молоді й проведуть відкриту лекцію для всіх охочих. Як долучитись і що цікавого буде на занятті – читайте у матеріалі.  

Переможцями у категорії «Наука», націленої на забезпечення розуміння й розв’язання екологічних проблем, використовуючи наукові знання, «золото» здобули двоє учнів з Тернополя

У національному конкурсі школярі з Тернопільщини отримали 4 золоті нагороди, 2 срібні, 3 бронзи та 1 почесну нагороду.

113 внутрішньо переміщених осіб у Тернополі опановують українську мову в розмовних клубах проєкту «Єдині» ініціативи «Навчай українською»

Чергові дитячі садки працюватимуть на кожному масиві, зокрема на масиві БАМ, Центр, Східний, Канада, Новий світ та Дружба у достатній кількості.

keyboard_arrow_up