Освіта

Початок нового навчального року – не за горами. А на тернопільських школярів чекає немало змін.

Пригадайте дитині про її друзів, адже саме у школі буде змога знову із ними зустрітися. Впродовж останнього тижня серпня...

Долучитися до безкоштовного вивчення англійської мови онлайн на платформі Lingva.Skills зможуть із першого вересня усі тернопільські...

У 2017-2018 навчальному році у школах Тернополя строки канікул будуть визначні після проведення педагогічних рад наприкінці...

У вересні розпочнуться ремонтні роботи у новому приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи з футболу та інших ігрових видів спорту на вул. Живова. Ці приміщення, площею 144,8 кв.м., отримав спортивний заклад у новобудові.

Музей історії школи, сучасні кабінети хімії та біології, обладнані згідно найновіших стандартів, вивчення предмета «Тернополезнавство» у 5 класі, спецкурси медичного спрямування у 6-9 класах, навчання на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І Горбачевського у ліцейних класах – складові позитивного іміджу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей № 15».

Понад 20 років у Тернопільській загальноосвітній школі № 19 всі дев’ятикласники свято Покрови Пресвятої Богородиці проводять у лісі біля села Антонівці у штабі УПА «Волинь-Південь», щоб вшанувати героїв національно-визвольних змагань. Також щороку у вересні всі одинадцятикласники їдуть у Карпати, щоб підкорити Говерлу.

Унікальний перший в Україні музей  Революції Гідності та свободи, найбільший книжковий фонд із- поміж шкільних бібліотек Тернополя, що нараховує 18736 одиниць, постійний моніторинг якості освіти, котрий проводить особисто сам директор, а також соціальний педагог і психолог упродовж шести років, повний перехід на енергоощадні лампи, День тапочка, який провели з ініціативи учнівського самоврядування, є «родзинками» Тернопільської загальноосвітньої школи № 18.

Карта України, намальована на асфальті перед центральним входом, ліжка-трансормери у спальні для першокласників, вивчення німецької мови з першого класу, фестиваль дитячої інсценізованої пісні, конкурс читання поезії Володимира Вихруща  та проект «Батьківська педагогіка» – особливості Тернопільської спеціалізованої школи № 17 ім. Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов.

Якщо час, відведений для відпочинку, підмінювати навчальною діяльністю, то під час навчальної діяльності у психіки виникне потреба у активному відпочинку. Надмірне використання ресурсів психіки може спровокувати розвиток у дитини психоемоційного виснаження.

Тернопільські виші починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі у середу, 12 липня. 

Галерея слави «Землякам-героям присвячується», потужна туристсько-спортивна база, цікаві виховні проекти, благодійні акції, а також спільні табори разом із школами-партнерами вирізняє Тернопільську загальноосвітню школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького з-поміж інших навчальних закладів міста. А ще тут діти отримують хороші знання, свідченням цього є постійне зростання кількості учнів та чимало золотих медалістів. Так, цього року семеро випускників гідно підтвердили свої знання на ЗНО, а на наступний навчальний рік в школі №16 буде чотири перших класи.

В десятці кращих вузів західного регіону Тернопільський технічний та економічний університети. А Тернопільський медичний і педагогічний університети - в ТОП-10 кращих вузів України за своїм профілем

Тернопільський школяр вирішив сам керувати своїм життям і не чекати ще рік до закінчення школи. 15-річний хлопець екстерном здав всі іспити та ЗНО і вже задумується над майбутньою професією.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook