Освіта

Освіта

За відвідування дітьми дитячих секцій тернопільські батьки можуть отримати компенсацію від держави. “Живі” гроші давати не...

У садочку №14 зареєстрували спалах кишкової інфекції. Наразі постраждали п'ятеро дітей, троє із них — у лікарні, двоє...

Українські школярі відтепер отримуватимуть після 4-го класу – свідоцтво про здобуття початкової освіти; після 9-го – свідоцтво...

У Тернополі, 1 березня, створили Всеукраїнський освітянський клуб «Шості школи і Ко». У наше місто з’їхались представники...

З 1 березня зросте ціна за харчування дітей у садках. Що входить у щоденне меню дошкільнят, як визначають порції, чи є їжа корисною та безпечною, поговоримо під час прямого ефіру на сайті "20 хвилин" у четвер, 28 лютого.

5️ лютого розпочалася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), яка триватиме до 2️5  березня.

Про виділення коштів для придбання спортивного інвентарю в навчальні заклади Тернополя йшлося на виконкомі 20 лютого. Йдеться про інвентар для новітніх варіативних модулів-видів спорту, які входять до програми JuniorZ. Загальна сума 141 тис грн. 

19 лютого заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра разом із начальником управління освіти і науки Ольгою Похиляк представили колективу спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов  нового керівника.

Батькам, чиї діти не зареєстровані у м. Тернополі, плата за відвідування міських закладів дошкільної освіти буде й надалі нараховуватися у розмірі 1215 грн. Судове рішення, який виніс апеляційний адміністративний суд м. Львова, нічого не змінює, стверджують у міській раді.

У Тернополі створять Всеукраїнський освітянський клуб «Шості школи і Ко». 1 березня у наше місто з’їдуться представники шкіл під номером шість з різних куточків України, щоб поділитись ідеями розвитку освіти.

Інформаційні плакати про права батьків та учнів учасниця ГО "Батьки SOS" передала в управління освіти. Найближчим часом директори шкіл мають розмістити їх на інформаційних дошках у своїх навчальних закладах.

5 лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Виконавчий комітет прийняв рішення про оголошення конкурсу на право оренди об’єкту комунальної власності, а саме нежитлової будівлі (колишнього дитячого садочку №1) на вул. Максима Кривоноса, 7а під  розміщення приватного дошкільного навчального закладу.  Конкурс на право оренди майна комунальної власності оголосять шляхом проведення аукціону в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі».

Школи тернопільської області отримали у 2018 році 109 488 навчальних підручників (для 1 класів 100 %), 123 727 (для 5 класів 100 %), 142 200 (для 10 класів 96,14 %). Про це повідомляє обласне управління освіти і науки. 

keyboard_arrow_up