Освіта

Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день сфера інформаційних технологій - найперспективніша сфера на ринку праці. Ми...

Чи будуть додаткові вихідні на пасхальні дні і «травневі» – поки невідомо. Заклади освіти на свята...

Зміни в оплаті за харчування вихованців дошкільних навчальних закладів (далі — ДНЗ) та навчально-виховних комплексів...

У приватній українській католицькій школі в США суворіші вимоги до учня та його дисципліни, аніж у нас. Принципи навчання...

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов знаходиться в центрі міста на вулиці М. Грушевського, 3. Чотирьохповерхове приміщення є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Підлітковий вік – це один з найбільш кризових періодів життя людини. В першу чергу він складний для самої дитини, яка переживає величезні зміни в своєму житті: як фізіологічні, так і психологічні. Часто дівчата бувають незадоволені своїм зовнішнім виглядом, не можуть звикнути до себе нової. Також відчувають зміни своїх емоцій і почуттів, вони стають більш диференційовані. Підлітки починають відчувати потяг до протилежної статі, ставлять перед собою багато питань і не можуть знайти відповіді на них.  

Жителі сіл наповнюють бюджет міста, а отже, рішення виконкому про оплату харчування дітей у садках має дискримінаційний характер. На цьому наголошує приватний підприємець, координатор громадського проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)” Катерина Кондратюк.

Батьки, чиї діти не прописані в Тернополі, відтепер змушені платити повну вартість за харчування у садках. Це гостре питання зачепило навіть пільговиків. Люди обурені, адже вони працюють тут і щомісяця сплачують податки. 60% із них йде саме в бюджет міста.

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - правовий ліцей №2» розташований на вул. Новий Світ, 11 навпроти церкви Василія Великого. Тут навчаються учні 5-11 класів. Початкова школа діє у приміщенні колишнього дитсадка.

Читачі  Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, а також практичні психологи і соціальні педагоги навчальних закладів нашого міста разом із  письменницею Іриною Мацко, психологом Світланою Гліган та представником видавничого центру «Академія» Анною Бідун говорили про проблеми підліткового періоду, розкриті у серії книг для підлітків, а також про реальні загрози і як з цим боротися. Зустріч відбулася 3 березня і була присвячена Всесвітньому дню письменника.

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка має майже 120-річну історію, розташована в центрі міста на вул. Коперника, 14, у триповерховому приміщенні, котре є пам’яткою архітектури.

Упродовж двох днів – 2-3 березня на юридичному факультеті Тернопільського національного  економічного університету проходив інтелектуальний турнір між старшокласниками «Народжені перемагати» на кубок ректора. Учасниками заходу стали майже 300 школярів, які демонстрували свої знання в правовій, історико-філологічній та соціально-психологічній тематиці.

Інтелектуальний турнір між школярами „Народжені перемагати” відбувається 2-3 березня в Тернопільському національному економічному університеті. Кубок ректора ТНЕУ виборюють близько трьохсот учнів з Тернополя і Тернопільської області, Львівщини, Волині, Донбасу.

Прийти на «Відверту розмову про вічні теми батьків та дітей» запрошують 3 березня о 13.00 усіх охочих у Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку з нагоди Всесвітнього дня письменника.