Освіта

Освіта

Не лише випускний у школі «влітає» батькам у кругленьку суму, а й у садочку також. А скільки ви плануєте витратити на вбрання...

Якщо ваш сайт не справив приємного враження  на людину за одну двадцяту секунди , швидше за все користувач “залишить цей...

Ідея проведення свята Першого і Останнього дзвоника не у вигляді традиційної лінійки звучить давно. Про це написав у "Фейсбуці"...

Нові кабінети фізики, хімії, біології, математики, комп’ютерні класи, інтернет, шкільний автобус — це те, чим мотивують до створення...

Для зарахування у садки та школи батьки мають надати документ, який підтверджує місце проживання дитини в Тернополі. Достатньо буде зробити хоча б копію паспорта. Копії будинкових книг до розгляду не беруть.

Результати еко-освітнього конкурсу «Компола» оголосили Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак і Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

На реалізацію проекту "Нової української школи" в області спрямують майже 50 млн грн. 

Преміювання кращих випускників шкіл Тернопільщини. Таку петицію написав Володимир Брославський.

Повідомлення про підвищення оплати за садок чекало сьогодні батьків у дошкільних закладах обласного центру. Для дітей з пропискою і без харчування коштуватиме на 10% дорожче.

Діти, за яких батьки відмовляються платити 1215 грн/міс., не зможуть відвідувати садочки. Так вирішили місцеві чиновники, вони погрожують відрахуванням. Юристи запевняють: це порушення закону, батьки готуються до війни з місцевою владою.

12 найкращих школярів Тернополя у конкурсі «Учень року-2018» змагалися за перемогу в номінаціях «Учень року – 2018», «Лідер року - 2018» та «Інтелект року - 2018». Учасники показували свої таланти, інтелект, креативність мислення та лідерські якості. Конкурс проводився за ініціативи міського учнівського парламенту «Наснага», і вже є традиційним для міста.

Претендент на посаду ректора ТНЕУ Володимир Мартинюк зізнається, що батьки наполягали на тому, аби він став медиком. Втім, він обрав для себе економіку. У вільний від роботи час релаксує від «спілкування» з природою, пильнує садочок та захоплються риболовлею.

Батл між учнями різних шкіл з англійської мови відбувся у школі № 28. Участь взяло більше сотні дітей. Змагання проводили в розважальній формі.

Завдяки меценатам Теребовлянський навчально-виховний комплекс отримав унікальну сенсорну кімнату, де можна гратися і відпочивати.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up