Освіта

Освіта

У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ у Чорткові та районі, сьогодні, 21 січня призупинили навчальний процес.

Соломія Федорейко, колишня учениця Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича, виборола перше місце в Україні у всеукраїнській олімпіаді з англійської мови. За перемогу чортківчанка отримуватиме стипендію Президента, повідомили на сторінці гімназії у Фейсбук.

Спеціально розроблені навчальні програми, робота психолога з учнями, логопеда та поява у класі асистента вчителя - така вона інклюзивна освіта у Тернополі.  Чи мають діти, які навчаються в інклюзивних класах, можливість розвивати свої здібності, дізналась журналістка “20 хвилин”  

У той день, окрім студентки з Нігерії, іспит не склало ще 5 студентів. Третє перескладання екзамену відбулося у присутності комісії відповідно до «Положення про організацію освітнього процесу в Тернопільському національному медичному університеті». Жодного тиску, упередженого ставлення до студентів не чинилося, кажуть в навчальному закладі.

Програма розвитку освіти на 2020-2022 роки, яку затвердили на черговій сесії міськради, розпочала діяти від початку року у Тернопільській міській територіальній громаді. Метою якої є створення умов для інноваційного розвитку освітньої галузі.

До 23 лютого в Міністерстві охорони здоров'я триває прийом документів бажаючих очолити Тернопільський національний медичний університет.

У 2020 році пробне ЗНО відбуватиметься в кінці березня. Реєстрація для участі в тесті розпочалася 3 січня і триватиме до 24 січня. Для чого складати пробне ЗНО, скільки це коштує та про дати іспитів, дізнавалась журналістка “20 хвилин”.   

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Дев'ять педагогів закладів освіти Тернополя у межах всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» змагалися за почесне звання переможця І (міського) туру Конкурсу.

Публічні консультації на тему «Якісна і доступна дошкільна освіта» провели у Тернополі представники Міністерства освіти і науки України.  Говорили про зміни у Законі "Про дошкільну середню освіту", розширення мережі закладів, критерії якості працівників та запровадження альтернативних закладів. 

keyboard_arrow_up