Освіта

Освіта

При надзвичайних погодних умовах, а також надзвичайних ситуаціях засновник (засновники) закладу освіти можуть самостійно схвалювати рішення про тимчасове призупинення навчання учнів.  

Після покращення погодних умов усі навчальні заклади перейдуть на звичайну форму навчання.

Жодних довідок за пропуск у цей день в навчальний заклад пред’являти не буде потрібно.

Через складні погодні умови деякі громади на Тернопільщині переходять на дистанційне навчання.

Харчування дітей у школі – питання, яке цікавить чи не кожного тата і маму. Скільки учнів-пільговиків є у Тернополі, хто постачає їм обіди і з чиєї кишені компенсують витрати? Які документи потрібні батькам, аби дітей харчували безкоштовно? "20 хвилин" проаналізували всі ключові моменти.  Проголосуйте в опитуванні, як харчуються ваші малюки. 

Рішення про введення курсу "Основи сім`ї" для старшокласників тернопільських шкіл прийняли на засіданні сесії міськради.  Нагадаємо, раніше його вже викладали, але скасували, бо батьки були проти. Через окремі скандальні публікації у книзі.  Що ж такого є у цьому підручнику, щоб він зібрав довкола себе стільки суперечливих думок? Читайте, буде цікаво. 

В Україні завтра, 1 лютого, стартує реєстрація на основну сесію ЗНО-2021 (Зовнішнього незалежного оцінювання).

Українські школярі отримуватимуть грошові премії за відмінні результати на зовнішньому незалежному оцінюванні. 

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня.

З 687 загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільщини, три залишилися на дистанційному навчанні. Чому і хто «керує» формою навчання в інших школах? Проголосуйте в опитуванні, яка форма навчання найбільш прийнятна для вас і ваших дітей.

keyboard_arrow_up