Освіта

Освіта

Працівники ювенальної превенції завітали з первіркою у загальноосвітню школу №4 та перевірили, як навчальний заклад дотримується карантинних заходів, а також наявність у вчителів та інших працівників школи Covid-сертифікатів.

До Всесвітнього дня продовольства unicef публікувало результати дослідження харчової поведінки українських школярів і їхніх батьків.   Що купують учні у шкільних буфетах?

Найкраща вчителька фізкультури 2021 — Оксана Юрків з Тернопільщини!

Кращі сервіси з безкоштовними електронними книгами для справжніх книголюбів.

Тернопільській ОУНБ оприлюднили розклад клубів з вивчення іноземних мов на жовтень 2021-го року.

Президент України призначив професору ТНТУ Богдану Андрушківу довічну державну стипендію.

Чи знаєте ви права і обов’язки своєї дитини у школі? Що можна, а що ні. Чи вчите дитину поважати вчителя і чи завжди педагоги тактовні до учнів? Про разючі історії тернополян і думки батьків, які поділилися на два табори з цього приводу, читайте у тексті. Адвокат пояснює, що по закону дозволено дітям у школі, а що заборонено. Психолог розповідає, як батькам налагодити діалог з дитиною, виявити її обман та розвіяти дитячі страхи. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді знову працює «Вікно в Америку».

Серед лідерів – Почаївська громада. Там не працює жоден (!) заклад середньої і старшої ланки. В області є майже три десятка закладів, де немає жодного (!) вакцинованого педагога. Ми зібрали повний перелік. Шукайте свою громаду і свій заклад у списку.

Адже якщо в закладі розпочнеться спалах ковіду — заклад закриють.

keyboard_arrow_up