Освіта

Освіта

В українських школах запровадять уроки щастя. Це адаптація американського курсу, який буде відповідати українським реаліям.  

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2024 року.

Сотня учасників національного мультитесту з Тернопільщини отримали максимальні 200 балів з навчальних предметів. Серед них п'ятеро — отримали найвищі бали аж з трьох предметів.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ – авт.) – обов’язкове тестове випробування для вступників до магістратури й аспірантури в 2024 році. Сесія почалась 24 червня і триватиме до 15 липня. Додаткова –  для тих, хто не зміг зареєструватись на основну, відбудеться з 31 липня до 14 серпня. Журналісти «20 хвилин» перевірили, як відбувається тестування.

Відновлення України: у Тернополі буде семінар, спрямований на підготовку кваліфікованих кадрів для будівельної галузі.

Батьки обурюються, адже замість канікул, на які у родинах вже були власні плани, ще два тижні літа доведеться ходити на практику.  «20 хвилин» вивчили документ — жодних згадок про ремонти кабінетів чи території біля шкіл під час практики не йдеться. А що на це кажуть посадовці-освітяни міста й області?

На базі шести шкіл Тернополя впродовж червня організують дитячі табори. 

Чи буде цього року у Тернополі урочиста хода випускників, як відзначатимуть свято «Останнього дзвоника» і як проходитиме мультитест у школах Тернопільщини, дізнавалися журналісти «20 хвилин».

8 травня учасники національного мультипредметного тесту отримали запрошення на тестування. Учні вже можуть сформувати й роздрукувати їх, зайшовши в свій персональний кабінет.

З 1 вересня в навчальних закладах області вже працюватимуть 62 шкільних офіцерів, а до кінця року таких буде 150. Офіцери мають пройти конкурс і співбесіду, а також тестування у психолога.

keyboard_arrow_up