Освіта

Освіта

Тернопільський графолог і фізіономіст Дмитро Штокалюк у своїй новій книжці розкрив за почерком приховані психологічні особливості...

Знання іноземних мов відкриває для нас все більші можливості в навчанні, подорожах, новій роботі та багато іншого.  Альтернативою...

Петицію про зміну профілю тернопільської школи №4 з російської на школу інформаційних технологій зареєстрували у Єдиній системі місцевих...

Понад 700 старшокласників із Тернополя, Тернопільської та сусідніх областей, а також студентиТНЕУ, представники десяти...

Жоден студент не виявив бажання навчатись на спеціальностях "Оператор поштового зв'язку" та "кравець-закрійник". Таку статистику озвучили на засіданні міськвиконкому 9 вересня. 

«Форум нових можливостей» відбудеться 9 жовтня о 12.00 у PODOLYANY HALL. Його організовує Юридичний факультет ТНЕУ для старшокласників та осіб, які мають багато ідей, але не знають де їх втілити, які прагнуть відкрити для себе цілий світ, а світові заявити про себе. Дана подія зацікавить також тих, хто у майбутньому хоче стати відмінним фахівцем, досягнути вершин у галузі права, міжнародного права, психології чи історії.

Щороку День вчителя відзначають у першу неділю жовтня. Одинадцятикласники Тернопільської ЗОШ №5 напередодні свята оригінально привітали педагогів. Для них при вході у школу зробили "Алею богів" та створили справжній "Олімп"

У Тернополі для голів ОСББ щомісяця проводитимуться навчання за різними напрямками.

У першу неділю жовтня відзначатимуть День вчителя. Цього року він припадає на неділю, 6 жовтня.  Більшість школярів, за традицією, у п’ятницю вітатиме квітами чи цукерками своїх педагогів. Що про подарунки до Дня вчителя думають тернопільські мамусі та в управлінні освіти, дізнавалась журналістка “20 хвилин”.  

До Дня вчителя, 6 жовтня редакція газети «RIA плюс» та сайту «20 хвилин» влаштовує конкурс. Є лише кілька днів, аби здобути перемогу в ньому! Розкажи смішу історію зі школи та отримай два квитки на будь-який фільм у місцевий кінотеатр.

Батьки школярів чи навіть малечі дошкільного віку задумуються над тим, на який гурток віддати своє чадо. Хтось платить за розвиток дітей чималі гроші, хтось обирає безкоштовну альтернативу. Ми зібрали список закладів, де маленькі тернополяни можуть відвідувати гуртки та секції безкоштовно.

Про цикл занять англійською "Дні Канади" у Тернополі Тарас Малюжинський повідомив на своїй сторінці у соцмережі facebook.

У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді  розпочинається тримісячний експрес-курс “Польська для початківців”.

Упродовж 9 місяців 20 матусь діток із особливими потребами двічі на місяць зустрічатимуться на двогодинних заняттях благодійного тренінгу-марафону «Гармонія хюґе». Жінок вчитимуть бути щасливими і допомагатимуть самореалізуватися.

keyboard_arrow_up