Освіта

Освіта

play_circle_filled

Новий заклад, який утворився шляхом злиття школи мистецтв та 21-ї школи очолила колишня директорка мистецької школи Марія...

photo_camera

Скелети, стріли, бронзові вироби і кераміка - лише невелика частина знахідок, що вдалось виявити під час археологічної експедиції,...

Свідоцтво про закінчення підготовчого відділення для іноземців та осіб без громадянства Центру довузівської підготовки...

Завдяки зусиллям батьків групи продовженого дня у Тернополі будуть безкоштовними. Відповідну заяву вчора, 19 вересня зробив...

Останнє підготовче засідання у справі про скасування наказу міського управління освіти №261 про встановлення плати за відвідування дитсадків дітьми без тернопільської реєстрації відбулось 18 вересня у Тернопільському окружному адміністративному суді. Розглядала справу суддя Дерех. За підсумками підготовчого засідання призначено основний розгляд справи на 14.00 17 жовтня.

Журналісти "RIA плюс" відвідали їдальні тернопільських шкіл, перевірили, які страви готують, скільки вони коштують та з’ясували, чи подобається школярам снідати та обідати в шкільних їдальнях  

До міської електронної черги включатимуть лише тих незареєстрованих у Тернополі дошкільнят, за яких батьки  погоджуються оплачувати освітні послуги. Ці малюки автоматично потраплять в кінець черги, пріоритетом для садків є тернопільські дітлахи.

Мами учнів 20-ї школи у четвер, 13 вересня, прийшли на прийом до заступника міського голови Леоніда Бицюри, щоб з'ясувати, чому вони мають платити за групи продовженого дня (ГПД).  Після розмови дійшли висновку, що писатимуть колективне звернення у різні Міністерства. 

Відвідувати курси англійської, польської, німецької мови можна у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Зараз відбувається запис у нові групи.

Друга зміна - це необхідність, бо у місті зросла загальна кількість учнів, розповідають в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради. Мами тернопільських школярів нарікають, що навчання у другу зміну - це важко для дітей, та незручно для батьків.

Колегія суддів Апеляційного суду в області вважає, що міськрайсуд порушив право позивача на доступ до правосуддя. Тому ухвалу суду першої інстанції скасувала, а справу направила у цей же суд для продовження розгляду.

Перший дзвоник у Теребовлянській Спеціалізованій школі-ліцею відбудеться завтра, 3 вересня, але нові класні кімнати вже готові прийняти учнів. Окрім нових класів для першокласників, які вимагає реалізація концепції Нової Української школи, тут створили  унікальний простір для комунікації і творчого вивчення англійської в кабінетах англійської мови.

Традиційно "RIA плюс" спільно з партнерами дарують корисні подарунки школярам з нагоди Дня знань. Маленькі школярики на святі Першого Дзвоника з захопленням розглядають алфавіти.

Впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти передбачає облаштування першачкам нових класних кімнат із сучасним оснащенням. Під час святкування Свята Першого Дзвоника журналістка “20 хвилин” дізнавалась чи вдалося реалізувати обіцяний проект до нового навчального року.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up