Освіта

Освіта

Майстер-клас "Мистецтво бути батьками" відбудеться у Тернополі 17 листопада у шоу-румі Znana.ua на вул. Шептицького, 1. Початок...

Новими партами наразі забезпечили 66% першокласників. Решту замовлення ще надходить у заклади. Одні батьки задоволені меблями,...

У підручнику для 11-го класу в одному з творів відкрито піднімається тема нетрадиційної орієнтації. Автор скандального твору...

Батьки учнів та директори тернопільських шкіл розповіли, чи доцільні камери спостереження у навчальних закладах і як вони...

За останні роки більше, ніж третина учнів тернопільських шкіл, можуть бути жертвами або агресорами булінгу.

Про інцидент у редакцію “20 хвилин” повідомила мама одного з учнів. Жінка розповіла, що у класі, де навчається її дитина “завели зошит для доносів”. Також про випадок написали у соцмережі Facebook.

У Тернополі школярі тепер вчитимуться ще й по суботах. Завдяки тому матимуть аж цілий місяць зимових канікул. Така собі «замануха», враховуючи те, що в батьків тепер виникла серйозна проблема, де подіти тих дітей.

На початку жовтня всі тернопільські першокласники мали б сісти за новенькі парти, які обіцяли в рамках реформи української школи. З державного бюджет на комплект меблів для дитини виділили 1347 грн. Проте більшість тернопільських школярів новенькі трансформери досі не бачили.

Поки у школі-колегіумі Патріарха Йосифа Сліпого тривають уроки, на шкільному стадіоні невідомий дресирує собак. Про це повідомила директорка школи Марія Гуцал.

Перше слухання по суті у справі про скасування наказу міського управління освіти №261 про встановлення плати за відвідування дитсадків дітьми без тернопільської реєстрації повинно було відбутись 17 жовтня. Розглядає справу суддя Дерех. Управління освіти і науки Тернопільської міської ради, яке є відповідачем у суді на засідання не з'являється. Причин не вказують.  

Льодовиковий період у тернопільських навчальних закладах досі триває. Попри те, що на вулиці погожа погода, у приміщенні зимно, температура повітря подекуди не перевищує 13 градусів. Про те, як «виживають» діти у таких умовах, поговоримо під час прямого ефіру у п'ятницю, 12 жовтня, о 15.10.

Кількість тернопільських школярів, які після 9-ого класу поступають у коледжі та професійно-технічні навчальні заклади у 2018-ому році зменшилася. Через недобір учнів ці заклади можуть втратити фінансування.  На такі професії, як столяр, будівельник, паркетник, монтажник системи утеплення будівель не подали жодної заяви. Не набрали і слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів. А це ті професії, які зараз потрібні на ринку праці. 

На початку жовтня всі тернопільські першокласники мали б сісти за новенькі парти, які обіцяли в рамках реформи української школи. Обіцяли – та не виконали!

 Розвивати інтерес у діток до читання треба у 3-4 роки. Якщо ж у такому віці не почати займатись, то інтересу буде мало. Виправити ситуацію далі буде складніше. Каральні методи чи методи «підкупу» діятимуть тільки певний час, каже психолог, психотерапевт Світлана Кухарук.   

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up