Освіта

Освіта

Щодня з 6 квітня о 10:00 на YouTube-каналі МОН відбуватиметься трансляція уроків для учнів 5-11 класів на карантині.

6 квітня в Україні починаються онлайн уроки для учнів 5-11 класів на карантині. Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Тернополянка пані Ірина працює вчителькою в одній з міських шкіл. Жінка стверджує, що її на час карантину відправляють у вимушену відпустку без збереження заробітної плати.  Чи має право на такі дії адміністрація закладу та куди звертатись, якщо вас теж відправляють у відпустку без вашого бажання, читайте у матеріалі. 

Онлайн-трансляцію курсів з підготовки до ЗНО під час карантину від 17 березня транслюють ТК "Рада" та Youtube-канал. Трансляцію проводять зранку і ввечері.

У березні абітурієнти мали складати пробне ЗНО, але через карантин дати проведення змінили.   На коли перенесли тестування, читайте у статті  

Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 24 березня 2020 року.

З 1 березня у школах Тернополя запроваджується обов’язкова електронна реєстрація дітей для зарахування до першого класу через систему, яка працює на основі технології Blockchain.  

Батьки, у яких дітки мають йти у садок чи перший клас, або відвідувати гуртки в закладах позашкільної освіти, тепер можуть користуватись онлайн-реєстрацією. Дітей прийматимуть за місцем проживання. Що робити, якщо тернопільської реєстрації у вас немає, читайте у матеріалі. 

Міністерство культури, молоді і спорту спільно з Міністерством освіти і науки хоче запровадити у дитячих садках 15-хвилинне читання дітям україномовної літератури перед сном.

У мережі шахраї вже "продають" відповіді на ЗНО-2020.   Як і в попередні роки, задовго до зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями, зокрема різні канали в Telegram, про це повідомляє Укрїнський центр оцінювання якості освіти. 

keyboard_arrow_up