Освіта

Чому українські вчителі розділилися на два табори. Українці масово виїжджають вчитися за кордон.

Серед 138-ми переможців освітнього проекту «На урок» - четверо педагогів з Тернопільщини Кращими виявились розробки...

Студенти з різних континентів прочитали вірш Шевченка «Тече вода з-під явора» У мережі з’явився зворушливий проморолик...

У суботу, 3 березня, всі тернопільські школярі будуть навчатися, оскільки триває відпрацювання за 9 березня, яке буде вихідним.

Тернопільські садочки і школи працюватимуть. Навчання – в штатному режимі, запевнили в міському управлінні освіти і науки. В області закриють школи. Садки і вузи працюватимуть.

Старе нове питання про встановлення додаткової плати для іногородніх дітей у садках досі стоїть посеред горла батькам, які давно живуть та працюють у Тернополі, відповідно, сплачують тут податки. Адже, за їх словами, у дошкільних закладах знову заговорили про збір коштів.

У багатьох питаннях сьогодні модно спиратись на досвід розвинених країн. Не виняток – і шкільна форма. Утім, за кордоном також двоякі погляди на це питання і, відповідно, різні традиції.

Влада заявляє, що про переїзд Тернопільської школи мистецтв до Струсова не йдеться. Але приміщення в Тернополі ще не знайдене. Щоб не було ніяких маніпуляцій, прес-конференцію 21 лютого транслювали на ютубі.

Реформа галузі освіти цьогоріч почнеться і в Тернополі. Основні моменти: ті, хто підуть у перший клас, вчитимуться вже 12 років. Усі спеціалізовані школи "скасують", а учнів набиратимуть у заклади за принципом територіального обслуговування.

Гра – це не просто спосіб проведення часу для дитини, але й життєва потреба. Причому, гри у своєму житті потребує і людина вже у дорослому віці. Адже в ній вона міркує, перемагає, самостверджується, каже психолог.

Погратись вдома для більшості дітей означає – погратись за комп’ютером, на телефоні чи планшеті. Утім, такого змісту «погратись вдома» набуло тільки  в останні роки. Загалом же проводити вільний час цікаво, якщо не виходити з дому, можна і по-іншому, - слід гратися у реальні, не віртуальні  ігри.  Питання чим зайняти дитину - особливо актуальне для батьків, адже карантин - вимушені канікули тривають попередньо  до 17 лютого.  

Орієнтовно діти відпочиватимуть на вимушених канікулах тиждень. Гуртки, секції та «недільні школи» для майбутніх першачків теж не працюватимуть. Садочки працюватимуть в звичайному режимі.

Новий рік – за новими чи старими правилами? Що зміниться в прийому дітей у тернопільські школи та садки, ми поговорили під час прямого ефіру на сайті «20 хвилин».

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на посаду ректора Тернопільського національного економічного університету.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up