Освіта

Освіта

ЗНО з англійської та з права в магістратуру абітурієнти з Тернопільщини здавали 2 та 4 липня.  Дехто не прийшов, чотирьох...

Тернополянка зареєструвала електронну петицію у якій запропонувала обладнати дитячі садочки системою відеоспостереження. Що...

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич з робочим візитом відвідала навчальні заклади Тернопільщини та поспілкувалася...

У рамках робочого візиту міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідала декілька навчальних закладів Тернопільщини...

Із 1 липня подати заяву на зарахування дитини у дитячі садки можна онлайн (dnz.te.ua), або через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою вул. Князя Острозького, 6,  м. Тернопіль.

Подання заяв завершиться о 18-й годині 22 липня для тих, хто вступає на основі лише сертифікатів ЗНО та творчих конкурсів, складених 1-10 липня. Водночас до 18-ї години 16 липня треба буде подати заяви тим особам, що вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.

У Тернополі вже рік функціонує Інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Загалом за цей час працівниками центру проведено комплексну оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб 238 дітей.

Після закінчення навчального року директор школи №6 вирішив провести для своїх учнів “День з директором”. Такий міні-проект триватиме тиждень. У понеділок, 3 червня, день з директором провели двоє учнів. Вони допомагали з господарськими справами у школі. Дехто вже вирішив, що теж хоче бути директором.

Учні тернопільської ЗОШ №24 вирішили підтримати екологічну естафету від вінницьких випускників та не захотіли купувати на Останній дзвоник традиційні повітряні кульки. За гроші, які мали б "полетіти у повітря", діти придбали саджанець сакури і висадили його біля школи. 

З 1 липня реєстрація дітей у заклади дошкільнї освіти відбуватиметься у центрі надання адмінпослуг. Перед реєстрацією заяву пожна подати у режимі онлайн. Рішення про зміни у порядку зарахування дітей до ДНЗ прийняли на засіданні міськвиконкому 22 травня. 

Свято останнього дзвоника у Тернополі відбудеться в останніх числах травня. Остаточної дати немає, бо кожен навчальний заклад сам вирішує, коли він пролунає.  

Вісім мікрорайонів Тернополя, а також довколишні села залишились без води 13-14 травня. А як обходять без води у навчальних закладах дізналась журналістка “20 хвилин”.

Тернопільські садочки улітку традиційно закриватимуть на ремонт. У цей час дітей можна перевести у чергові дошкільні навчальні заклади. В одному з ДНЗ у іногородньої тернополянки попросили показати документ із роботи, який підтверджує, що на час ремонту в постійному садку батьки не будуть у відпустці.  

“Найбільший у світі урок” одночасно проведуть у 45 школах Тернопільської області 16 травня. Організатори залучать понад сотню волонтерів та чотири тисячі дітей, яким розкажуть про Цілі Сталого Розвитку та методи їх досягнення. Урок проходитиме у інтерактивній формі, дітям покажуть відео, а після їх перегляду даватимуть запитання.  

keyboard_arrow_up