Освіта

Освіта

Тернопільські священнослужителі закликали депутатів не скасовувати уроків християнської етики в школах Тернопільщини.  На прохання очільників церков, предмет «Християнська етика» у школах Тернопільщини мають викладати з 1 по 11 класи, а в старших класах ще й новий предмет – «Основи сім’ї».

З вівторка, 30 червня 2020 року, в МОН розпочнуть роботу консультативні телефонні лінії та приймальня громадян щодо вступної кампанії 2020. Вони працюватимуть до 15 вересня включно.

На засіданні 51-ої сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення змінити найменування восьми закладів освіти Тернопільської міської ради та затвердити статути цих закладів.

До ЗНО-2020 залишається кілька днів. Як воно буде проходити та яких правил варто дотримуватись, а також розклад основної та додаткової сесії - читайте у статті

Пробне ЗНО можна буде пройти двома способами: онлайн чи у паперовому зошиті. На 15 червня заплановано пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На 17 червня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

З 10 червня дитячий садок №12 у Тернополі тимчасово призупиняє діяльність у зв’язку із реєстрацією лабораторно підтвердженого випадку захворювання на COVID-19 у працівника цього закладу.

Садки у Тернополі починають працювати з 1 червня. Зараз їх готують до відкриття: закупляють засоби захисту та термометри. Бо дітям щодня мають міряти температуру.  У міськраді переконують: термометри будуть в кожному садку.  Проте батьки вихованців одного з навчальних закладів кажуть, що їх попросили принести свій безконтактний термометр для групи. Тож куди поділись куплені за бюджетні кошти та скільки на них витратили?

Уроки Всеукраїнської школи онлайн для учнів 5-11 класів транслюватимуть до 12 червня. Школярі молодших класів йдуть на канікули.  

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня - 10 серпня, додаткова реєстрація уже триває.

Працівників садочків, які мають приступити до роботи, тестують на коронавірус. Тих, хто не пройде тестів, до роботи не допустять, запевняють в управлінні освіти. Думки батьків щодо безпечності розділились: одні не вірять в серйозність проблеми через COVID, інші бояться віддавати малечу до садочка, бо, кажуть, обстеження малюків для довідки відбувається формально.

keyboard_arrow_up