Освіта

Освіта

Петицію "Замінити профіль 4-ї школи з російської на школу інформаційних технологій" зареєстрував 17 вересня тернополянин...

Знання іноземних мов відкриває для нас все більші можливості в навчанні, подорожах, новій роботі та багато іншого.  Альтернативою...

У вересні заняття англійською мовою у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді модеруватиме волонтер зі США Шакіта Біллі.

Чиновники лише дали пропозицію закладам перейти на триместрову форму навчання. Вказівок чи примусу не було. Гуртки,...

Чи не єдиними суттєвим мінусом навчання триместрами батьки назвали такий: ніде подіти молодших школярів під час частих канікул, а відпочиватимуть діти 7 тижнів. Деякі батьки також переконані, що не форму навчання треба міняти, а програму з навантаженнями. А ще краще – запровадити навчання парами, як у вузах.

Кожна людина, незалежно від віку, статі чи кольору шкіри, має права. Аби ознайомити з ними наймолодших громадян, працівники юстиції Тернопільщини протягом тижня, з 2 по 6 вересня, проводили у школах тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!». Отримати нові знання мали нагоду діти, які проживають як в обласному центрі, так і в різних районах області.

Питання забезпечення повноцінного харчування у школі - одне з тих, яке постає чи не одразу з початком нового навчального року. Що їсть ваше чадо? Чи безпечна ця їжа і чи по кишені вам? Візьміть участь в опитуванні на сайті "20 хвилин".

День читання книг відзначають 6 вересня. Із нагоди цього свята журналістка “20 хвилин” запитала у бібліотеках та книжкових магазинах міста, що читають тернополяни.   

Рішення про впровадження у школах міста факультативу "Основи сім'ї" затвердили на засіданні міськвиконкому 5 вересня.  Раніше петицію із відповідним проханням зареєстрували тернополяни. Вона набрала необхідну кількість голосів для розгляду. 

Грати на скрипці, моделювати іграшки, плавати у каное та створювати квітники можуть навчитись тернопільські діти, і все це - безкоштовно.  Більшість гуртків розпочинають навчання з 15 вересня, але є і такі які проводять набір весь рік.   

Батьки вихованців дитячого садочка №22, що у Тернополі, скаржаться, що їхні діти посеред дня вибігли із приміщення на територію закладу.  Ймовірно, вихователька не зачинила двері у групу.  Завідувачка садочка спочатку казала, що такого не могло бути взагалі, потім, - що на вулиці діти були під наглядом виховательки. 

У с.Чернихів Тернопільської громади 2 вересня відкрили новий дитячий садок. Це перший в селі заклад дошкільної освіти.

Новий навчальний рік буде з певними нововведеннями та обов’язковостями. 

keyboard_arrow_up