Освіта

Освіта

Про те, що 25 листопада зареєстрували рекордну кількість хворих на коронавірус працівників освіти, у соцмережах повідомила начальниця обласного управління Ольга Хома. Чи буде це підставою закривати школи на карантин - читайте у матеріалі. 

У МОН розглядають можливість початку шкільної освіти з 5 років та при цьому не скасовувати 12-річну школу, про це заявив тимчасовий виконувач обов'язків міністра освіти та науки Сергій Шкарлет у своєму Телеграм-каналі.

Дівчина знає, як використати сонячне випромінювання для обігріву приміщень.

З понеділка, 16 листопада навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти рекомендується проводити за змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні та закладі освіти. 

Нові норми діють для закладів освіти на всій території України, оскільки останні зміни до правил карантину скасовують розподіл на окремі зони епідемічної небезпеки – «зелену», жовту», «помаранчеву» та «червону».

МОЗ пропонує дозволити роботу дитячих садочків та шкіл для 1-4 класів у "червоній" зоні карантину. Кабмін розгляне постанову. Про це заявив на брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.  

Рішення про дистанційну форму навчання приймають керівники навчальних закладів разом з педагогічними радами, - Ольга Хома.

Із 21 жовтня Тернопільські школярі відпочивали на осінніх канікулах. Навчання планували розпочати знову із 27 жовтня.  Проте в управлінні освіти повідомили, що деякі навчальні заклади в місці працюватимуть дистанційно. Хтось прийняв таке рішення через карантин, хтось - через те, що школу не встигли продезінфікувати після виборів. 

Осінні канікули у тернопільських школярів розпочалися 21 жовтня та триватимуть менше тижня, до 26 жовтня включно. Досі незрозуміло, яким буде навчання у школах міста з 27 числа. 

Фахівці Держпродспоживслужби проводять моніторнигові візити на підконтрольні об’єкти в «червоній» зоні. На території Тернопільської області в "червоній" зоні є чотири міста: Чортків, Кременець, Бережани та Тернопіль.

keyboard_arrow_up