Освіта

Освіта

Коли приходить пора, батьки малюків стикаються із важким вибором: який садочок кращий – державний чи приватний? У Тернополі та околицях все більше приватних дитсадків. Що вони пропонують та за які гроші? З чого складається дитяче меню і хто контролює організоване харчування дітей? Ми зібрали відгуки тернополянок про приватні садки, дізнаємось про плюси та мінуси із першоджерел. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

У підпорядкуванні Міносвіти перебуває понад 130 вищих навчальних закладів, зокрема, класичні університети, академії, інститути, консерваторії. Журналісти «20 хвилин» склали рейтинг вишів сусідніх областей. Куди піти здобувати омріяну професію і як не загубитися у потоці інформації? Допомагаємо майбутнім абітурієнтам.  Дивіться наш рейтинг університетів Заходу із цінами. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

Вже у новому навчальному році вчителі Тернопільщини зможуть отримати ноутбуки для комфортної роботи. Скільки вчителів зможуть отримати їх та за які кошти придбають – читайте у матеріалі.

У підпорядкуванні Міносвіти перебуває понад 130 вищих навчальних закладів, зокрема, класичні університети, академії, інститути, консерваторії. Журналісти «20 хвилин» вирішили скласти рейтинг вишів Тернополя. Куди піти здобувати омріяну професію і як не загубитися у потоці інформації? Ми вирішили допомогти майбутнім абітурієнтам.  Дивіться наш рейтинг університетів Тернополя із цінами. Авторизуйтесь, або підпишіться, і завдяки Вашій підтримці ми зможемо готувати більше цікавих матеріалів.

У Тернопільській області 1592 педагоги отримують ноутбук у рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

На ютуб каналі Сергія Стерненка – знаного українського громадського активіста, з’явилося відео, одним із героїв якого став викладач фізики у ліцеї, що в Кременці, на Тернопільщині. На уроці, який проводив викладач, студенти записали його проросійські настрої у розмові: «війська (російські – прим.ред.) територію не перейшли», - лише одна із численних фраз у такому дусі. Якими словами розкидався викладач? Що кажуть у СБУ? Та як прокоментували інцидент у Кременецькому академічному ліцеї? Чи звільнять викладача?  Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!

Учнів тернопільських шкіл, які здали зовнішнє незалежне оцінювання на максимальну кількість балів, під час церемонії випускного, нагородили грошовими преміями від міської ради. Мама одного з випускників звернулася у редакцію "20 хвилин" зі скаргою, що сину не дали сертифікату. А він заслужив! Бо здав ЗНО з одного предмету на 200 балів, а з іншого — на 199.  То що преміюють якось вибірково? Обурюється мама хлопця і просить з'ясувати, чому так. Якщо вам відомі інші факти, коли діти не отримати нагороди за високі досягнення у навчання, напишіть про це у коментарях. 

Максимальну кількість балів на ЗНО здобули з таких предметів: математика, хімія, біологія, історія України та англійська мова.

Чи встигнуть усі охочі потрапити в садок та як справа із чергами? Ми склали ТОП найпопулярніших ДНЗ у Тернополі.  Залишайте відгуки про свій садок у коментарях. 

Свято "Випускний" відбудеться 2 липня. Таке рішення прийнято на засіданні міського оперативного штабу.

keyboard_arrow_up