Гроші

Гроші

За останні два місяці у Тернополі встановили 50 нових лавок для відпочинку. Ми дізнались, де вони розташовані та хто і скільки грошей за них заплатив. А ще, оскільки наші читачі скаржились на їх стан, ми перевірили, чи не мають вони дефектів.

У Тернополі впродовж літнього періоду проїзд у міському комунальному громадському транспорті для учнів та студентів освітніх закладів Тернополя буде безкоштовним.

Жителі Тернопільщини, які мають у власності земельні ділянки (паї), чи є постійними землекористувачами, повинні сплачувати податок.  Як розраховувати суму податку на земельні ділянки, коли треба сплатити і за яких умов можна отримати пільгу – ми дізнавалися.

Ціни у магазинах продовжують змінюватися. Журналісти «20 хвилин» побували у чотирьох мережах супермаркетів та порівняли вартість продуктів. Де дешевше та як змінилися ціни? Дивіться інфографіку!

На засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради 31 травня прийняли рішення про використання коштів бюджету розвитку.

30 травня на засіданні Уряду схвалено рішення про підвищення тарифу на електронергію для населення до 2,64 гривень за кВт.  

На прилавках магазинів та на ринку вже чимало не сезонних фруктів та ягід. «Кусаються» ціни на українські молоді овочі. Ми дізналися актуальні ціни. Що та за скільки можна купити?

Підставою для того, аби надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг було припинено, можуть стати кілька причин.

1 червня НБУ вводить в обіг монету номіналом 5 гривень «Народжений в Україні». На ній — картини художника з Тернопільщини Олега Шупляка, адже саме він переміг у тематичному конкурсі НБУ.

З 1 червня до 15 жовтня 2023 року для власників пільгової «Соціальної карти тернополянина» буде безкоштовним проїзд на маршруті №33 та на сезонному спеціальному маршруті «вул Львівська - Другі дачі», які курсують до садівничих товариств, згідно з діючими, узгодженими розкладами.

keyboard_arrow_up