Гроші

Гроші

Чим більший та породистий пес, тим більше грошей та часу на нього піде. Детальніше — в нашому матеріалі.

А ви часто купуєте товари із жовтими цінниками «Акція», «Уцінено», або -10, -20 чи навіть -50%? Ви вірите, що в магазинах добросовісно продають за меншу ціну щось справді якісне? Журналісти «20 хвилин» перевірили для вас, чи можна насправді вживати такі продукти і що про це каже закон.

Курс долара знову виріс.   Євро подорожчало на копійку

В Україні до Дня Незалежності запровадять нову премію "Національна легенда". Її вручатимуть за значний вклад у розвиток України.

Долар впав на 7 копійок Євро подешевшав на 3 копійки

Національний банк України (НБУ) на 30 липня 2021 року встановив курс євро на рівні 31,92 гривень за євро. Це на 22 копійки вище в порівнянні з попереднім банківським днем.

Професія адвоката — одна із найбільш оплачуваних професій як в світі, так і в Україні. Скільки ж заробляють тернопільські адвокати? Аналізуємо гонорари адвокатів у різних справах. Хто і як повертає витрати на адвоката? Кому належить право на безкоштовну допомогу професійного адвоката, пояснюємо. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

У липні породіллі зможуть офіційно вибирати між натуральною допомогою «Пакунок малюка» та її грошовою компенсацією. Чи вже є у тернопільських лікарнях Пакунки? Куди звертатися за грошовою компенсацією і скільки вона становить: алгоритм дій. Авторизуйтесь, або підпишіться, і завдяки Вашій підтримці ми зможемо готувати більше цікавих матеріалів.  

Курс долара був нижчим тільки 2 липня 2020 року.   Євро подешевшало на 8 копійок

НБУ опустив курс долара до мінімуму за останній рік.

keyboard_arrow_up