Гроші

Гроші

Відомі тернопільські мамусі виступили на захист дітей, які незареєстровані в місті і для яких міська рада встановила додаткову...

Уряд вніс зміни до деяких нормативно-правові акти Кабінету Міністрів щодо призначення та надання житлових субсидій.

Куди в нашому місті беруть на роботу студентів без досвіду і скільки платять. Журналістка "20 хвилин" дослідила пропозиції...

Кількість тернополян, яким нарахували субсидію, зменшилась у десять разів. Із 49 тисяч абонентів, які раніше отримували пільги...

Національний банк України встановив офіційні курси валют на вівторок, 17 липня.

Якщо у місті надовго відключають теплу воду, можна скористатися технологіями, які дадуть можливість тернополянам відчути себе жителями сучасного світу, а не Середньовіччя, запевняє місцевий експерт у сучасних системах опалення.  

На літній період субсидію призначили лише 4950 абонентам. Це пов’язано зі змінами в нарахуванні пільги. На зимовий період кількість отримувачів має збільшитися, принаймні, у два-три рази, прогнозують в управлінні соцзахисту. Перерахунок здійснюватимуть у жовтні.

Чиновники з Тернопільської обласної держадміністрації живуть скромніше, аніж їхні колеги із міськради. Принаймі про це свідчать задекларовані ними матеріальні та нематеріальні цінності в е-деклараціях

Курс долара на міжбанку в продажу підвищився на півкопійки - до 26,24 грн/дол, курс у купівлі також зріс на півкопійки - до 26,23 грн/дол.

До початку навчального року не так багато лишилося, і сезон ремонтів у навчальних закладах якраз у розпалі. Чи здаєте ви на шкільне майно і скільки? Про це напишіть у коментарях до тексту.

Національний банк України встановив офіційні курси валют на четвер, 12 липня.

Національний банк України встановив офіційні курси валют на середу, 11 липня.

Сертифікати на отримання квартир за державною програмою будівництва житла 10 червня вручили чотирьом родинам з Тернопільщини. Серед них - багатодітна сім'я зі Зборова,  сім’я учасника АТО та дві родини переселенців. На реалізацію програми у 2018 році виділили 1, 4 мільйони гривень.

Після завершення опалювального сезону почастішали звернення споживачі, яким були призначені субсидії, за роз’ясненнями щодо нарахованих платежів за послуги. Зокрема, задають запитання чому в них виникла заборгованість  за отримані  послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up