Гроші

Гроші

Вартість трьохразового харчування на одну людину в лікарні вартує 70 гривень.

Вуличних кіосків або МАФів у Тернополі безліч. А ви задумувались, як і де взяти документи, розкрутити бізнес і «набити» клієнтуру в кіоску? Є простіший вихід — купити готовий МАФ. У Тернополі продають різноманітні кіоски. Відібрали пропозиції на всяк смак!  

Як зменшити шалену плату за обігрів під'їздів?  Одні надіються на акти робочих груп і перерахунок, інші переконані: тільки лічильник покаже, скільки ж насправді будинок використав тепла. А як насправді? Скільки коштують ці лічильники і хто має їх оплачувати, з'ясовували журналісти «20 хвилин».  

Серед запропонованого — гуртожиток, ЗНО та книги. Остаточний список складуть протягом 10 днів.

Кабінет міністрів розширив сфери діяльності, у яких можна отримати послуги в рамках програми «єПідтримка».  

НБУ підняв курс долара до річного максимуму.

Впродовж останнього тижня тернополяни стали задумуватись, як перейти на автономне опалення будинку або квартири цілком. Чи реально це зараз і що для цього потрібно? Про механізм переходу читайте у тексті.  

12 січня Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України, якою запровадив граничний рівень торговельної надбавки не вище 10% на деякі продукти харчування. Які продукти потрапили в урядовий список, читайте нижче.

Починаючи від 1 січня, уряд ввів обов’язкове застосування РРО або ПРРО для ФОПів.  Не всі підприємці задоволенні таким рішенням, а дехто вже починає обходити законодавство. Ми запитали у тернопільських бізнесменів, що вони думають про введення РРО та перевірили чи уникають в закладах Файного міста нововведення та як.

keyboard_arrow_up