Гроші

Гроші

Така ситуація може трапитися з вами, вашим татом, мамою чи іншими родичами. Ви можете працювати кілька десятків років і залишитись з мізером, бо навіть не знатимете, що роки вашої кропіткої праці просто «вкрадуть». Як це відбувається, читайте у статті.  Як не «прогоріти» з пенсією. Ділимось порадами, які допоможуть вам.  

 Долар подешевшав, євро подорожчало: курс валют на 18 жовтня

У місті працює чимало закладів громадського харчування, де можна замовити їжу додому. Ми порівняли вартість популярних видів піци та сетів суші у місцевих закладах громадського харчування. Де дешевше та де вигідніша доставка? Про це у нашому матеріалі! Авторизуйтесь та оформіть підписку на преміум матеріали «20 хвилин», щоб прочитати публікацію до кінця. Цим ви допоможете нам створювати більше цікавих та користих матеріалів для вас!

Що найдорожче обходиться лікарням міста у часи пандемії? Захисні маски, респіратори і дезінфектори – далеко не повний список того, про що ви можете здогадуватись. Журналісти «20 хвилин» з'ясували, що саме купують міські медустанови на майданчиках державних закупівель з позначкою «COVID-19». Що «влетіло» у найбільшу копієчку, а що навряд чи призначене для боротьби з виникненням та поширенням коронавірусної хвороби. Дивіться інфографіку. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

Щоб захистити бюджетні установи, розроблено механізм укладання середньострокових контрактів із НАК «Нафтогаз України. 

Як відомо, потяг – один з найдоступніших та найдешевших видів транспорту. Подорожувати ним можна практично у всі обласні центри України. А скільки ж це вартуватиме? Нагадаємо, з 21 жовтня почнуть діяти нові правила поїздок потягом. Розповідаємо, що зміниться.

Середня ціна на приватні будинки в Тернополі у різних районах міста суттєво відрізняється, але на порядок вища за пропозиції в передмісті та селах неподалік обласного центру. Яка ж середня ціна на приватні будинки в Тернополі, передмісті та селах неподалік? Читайте в нашому матеріалі.

Електронна петиція "Встановити урни для сміття по мікрорайону Новий Світ" нещодавно з'явилася на сайті місцевих петицій.

keyboard_arrow_up