Гроші

Гроші

Кошти надаються у рамках грантової програми від Уряду України. Витратити їм можна на реалізацію власної справи чи її розвиток.

З 1 грудня в Україні планово збільшився розмір деяких соціальних допомог.

Ми дізналися, які недорогі та корисні речі допоможуть зігрітися. Що продають та за скільки – про це у матеріалі.

«Чорна п’ятниця» – омана чи реальна можливість гарно зекономити родинний бюджет на покупках? Журналісти «20 хвилин» поспілкувалися з пересічними містянами і дізналися їх думку щодо масового розпродажу у магазинах.

Цьогорічна п’ятниця справді чорна для деяких магазинів та торгових центрів Тернополя, а все через аварійні відключення електроенергії. Натомість українців не подолати і вони виходять з будь-яких ситуацій. Чи реально сьогодні закупитися зі знижками і які товари акційні – дивіться у нашому матеріалі.

Вартість пального знову зростає. Ми дізналися, як змінилися ціни за місяць. Де дешевше заправляти авто? Про це у матеріалі!

Тернопіль продовжує бути надійним тилом та підтримує українських захисників, забезпечуючи їх формою, взуттям, обладнанням та іншим необхідним спорядження.

Ледь встиг у Тернополі випасти перший сніг, як на ринку активно почали з’являтися засоби для катання на снігу, лижі та сніжколіпи.  Журналісти  «20 хвилин» завітали на ринок та дізналися, в яку вартість цьогоріч обійдуться батькам дитячі забавки.   

До нового року ще понад місяць, а тернопільські магазини вже переповнені святковими декораціями та ялинками. Де дешевше купити новорічні прикраси і які за якість – читайте у матеріалі. 

Ми порівняли вартість оренди квартир у різних мікрорайонах Тернополя. У якому мікрорайоні найдешевше та найдорожче житло? Де найбільше пропозицій та скільки різних типів квартир? Про це читайте у матеріалі та дивіться інфографіки!

keyboard_arrow_up