Гроші

Гроші

У порівнянні з показниками у вівторок, 19 листопада, гривня трохи ослабла в своїх позиціях, її показник – 24,20 за долар. Такий курс встановив Національний банк України. 

Національний банк України визначився з офіційними курсами валют на вівторок, 19 листопада.

Деякі тернополяни займаються розведенням тварин. Породисті домашні тварини можуть коштувати великих грошей. Попит на них також не малий. Цього разу ми зробили підбірку найдорожчих тварин, які продають тернополяни в інтернеті. У фільтрах пошуку ми обрали наш регіон. 

У дворі за адресою вул. Протасевича, 4 триває капітальний ремонт тротуару. 

На сайті Президента України зареєстрували петицію, у якій просять ввести в обіг купюру номіналом 5000.

Тернополяни скаржаться, що ціни на овочі та фрукти на ринку значно зросли. Черговий "скачок" цін очікують в грудні, перед настанням Нового року. Журналіст «20 хвилин» проаналізував динаміку цін на овочі та фрукти за чотири останніх місяці. 

Національний банк України на 18 листопада встановив офіційний курс гривні щодо іноземних валют.

 «Навчальні» відпустки надаються працівникам з метою навчання на визначений період у робочий час з виплатою відповідної грошової допомоги.

Фінансування охорони здоров’я у наступному році – 113 млрд грн. Це на 13% більше за цьогорічний бюджет. 14 листопада  Верховна Рада ухвалила Державний бюджет на 2020 рік. У МОЗ розповіли про пріоритетні напрями охорони здоров’я у 2020 році.

У листопаді 2019-го Головне управління Дежгеокадастру у Тернопільській області провело чотири земельних аукціони на ділянки, які розташовані у Збаразькому, Гусятинському, Кременецькому та Борщівському районах. Під час аукціону продали права оренди на 4 земельні ділянки державної власності.

keyboard_arrow_up