Гроші

Гроші

Прийом проектів на "Громадський бюджет 2020" у Тернополі розпочався 1 вересня і триватиме до 30 вересня. На на реалізацію...

play_circle_filled

Саме 23 роки тому – 2 вересня 1996 року – гривня замінила українські карбованці і стала національною валютою України. Відео...

Ціни на комуналку зростуть, але на скільки – це вже залежатиме від укладеного договору з обраним управителем.  Від чого...

До кінця серпня 2019 року потрібно подати показники лічильників та розрахуватись за надані послуги, згідно з тарифами, які...

Останнім часом на території різних областей працівники поліції виявляють все більше фальшивих грошей, найчастіше - це купюри номіналом саме 500 гривень. Їх реалізовують у дрібних торгових точках та автозаправках. 

Долар дорожчає після оновлення багаторічних мінімумів, повідомляє РБК-Україна.

Скористатися можливістю купівлі газу за літньою ціною 6,61 грн за куб метр можна до 25 вересня.

Проєкт держбюджету на 2020 рік побудований на діючому макропрогнозі з валютним курсом 28,2 грн за долар і передбачає доходи в сумі 1,079 трлн грн, витрати - 1,170 трлн грн.  

Потенціал зниження долара поки не вичерпаний, повідомляє РБК-Україна.

Перш ніж замовити послугу онлайн, прочитайте правила на сайті чи в умовах користування додатком, які стосуються компенсації у разі порушення правил надання або неякісного надання послуг. Якщо послуга, яку вам надали, не відповідає попереднім характеристикам, описаним на сайті чи консультантом - відбулось порушення ваших прав споживача.

У багатьох тернополян вдома є непотрібні речі, які можуть коштувати великих коштів. Дехто ж продає незрозумілі та дивні речі по високим цінам. Цього разу ми зробили підбірку товарів зі значно завищеними цінами, які продають тернополяни. Дехто жартома продає і вигадані речі.

Багато тернополян скаржаться на високі ціни на ринку. Минулого року в цей період ціни на овочі та фрукти були нижчими, хоча долар був дорожчий.  Журналіст «20 хвилин» перевірив, чи знижуються ціни на овочі та фрукти та дізнався, що чекати тернополянам восени.

Національний банк України на п'ятницю, 13 вересня, встановив офіційний курс на рівні 24,83 гривень за долар, що на 13 копійок нижче в порівнянні з попереднім банківським днем.

Згідно із даними Національного банку України у четвер, 12 вересня, гривня, порівняно з показниками у вересня, трохи ослабла в своїх позиціях, її показник – 24,96 за долар.      

keyboard_arrow_up