Гроші

Гроші

Долар подешевшав менш ніж на копійку. Єдина європейська валюта подешевшала на 7 копійок.

У зв'язку з закінченням зимового сезону більшість магазинів Тернополя встановлюють знижки на колекції одягу та взуття. Речі можна купити на 30, 50 або навіть 70 відсотків дешевше. «20 хвилин» поцікавилися, чи купують тернополяни товари за знижкою та де вигідніше це зробити.

Долар подешевшав менш ніж на копійку

У Тернополі перерахували плату за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за січень 2020 року. Вартість послуги зменшилася на 17%.  

Батьки дітей-жителів громади, які відвідують дитячі садочки у Тернополі, оплачуватимуть за їх харчування лише 70% вартості. Решту суми - 30% сплачуватиме Тернопільська міська рада.   Таке рішення прийняли на засіданні виконкому міської ради в четвер, 13 лютого.   Скільки тепер платитимуть батьки - читайте у матеріалі.  

З 25 лютого Національний банк України вводить в обіг нові 200-гривневі банкноти, які будуть використовуватися одночасно з купюрами старого зразка.

Багато тернополян купують різні речі в інтернеті, бо так значно дешевше, або асортимент більший, ніж у місцевих магазинах.  Ми порівняли три популярних поштових перевізники, які надають свої послуги у Тернополі – «Укрпошта» , «Нова пошта» та «Ін Тайм».

У небі над Тернополем 15 лютого можна було помітити повітряну кулю Скільки коштує політ чи безпечно це, кому літати не можна, а також де зробити це найвигідніше, дізнавалась журналістка "20 хвилин". Наступний політ у Файному запланований на 16 лютого за умови нормальної погоди. Ви ще можете встигнути. Як це зробити - читайте у матеріалі.

Багато людей займаються колекціонуванням. Хтось збирає монети різних країн, хтось – марки, а хтось навіть скляні пляшки. Цього разу ми підготували підбірку дорогих та незвичних скляних пляшок, які продають тернополяни в інтернеті. Цінники на деякі екземпляри можуть доходити до $1000.

keyboard_arrow_up