Гроші

Гроші

Без субсидії цьогоріч можуть лишитися багато тернополян. Це пов’язано з новими змінами, які вступають у дію з травня. Чи...

Цикл публікацій про доходи тернопільських посадовців розпочала редакція “RIA плюс”. Аналізуємо нові е-декларації за 2017...

За перші три місяці 2018 року ще 543 приватних домогосподарств встановили сонячні панелі. Це у 2,7 разів більше у порівнянні...

Нові монети номіналом в 1 та 2 гривні ввели в обіг 27 квітня 2018 року, 5 та 10 гривень з'являться у 2019-2020 роках. Водночас...

По кілька земельних наділів, квартир та будинків фіксують посадовці мерії у своїх е-деклараціях. Часто подібне добро вони отримують в безоплатне користування.

Ті, хто працюють за кордоном чи мають новеньке авто, про субсидію можуть забути. При нарахуванні пільги порахують доходи усіх членів сім’ї, навіть якщо ті незареєстровані у помешканні. Особи, котрі отримали спадок, також допомоги не матимуть.

Чи повинна людина, яка офіційно і легально працевлаштована в Польщі, там сплачує податки ще й сплачувати податки в Україні, цікавляться читачі. Як уникнути подвійного оподаткування – що робити, аби не сплачувати його і за кордоном, і в Україні? Якими є розміри податку і в який термін його потрібно сплатити – пояснили в фіскальній службі.

При первом своем появлении на рынке умные часы закрепили за собой название «игрушки для гиков», а новоиспеченный функционал устройств нередко ставился под сомнение.

Національний банк України встановив офіційні курси валют на четвер, 17 травня. 

Національний банк України встановив офіційні курси валют на середу, 16 травня.

Не лише випускний у школі «влітає» батькам у кругленьку суму, а й у садочку також. А скільки ви плануєте витратити на вбрання та зачіски для ваших діток, подарунки вихователям тощо?

Якщо ви забули картку в банкоматі, а немає можливості оперативно повернутись, банкомат вилучить та заблокує картку. Перевипуск миттєвої банківської картки безкоштовний та займає до 10 хвилин. У разі нагальної необхідності кошти можна зняти і без картки за допомогою мобільного телефона чи функції “Зняти гроші без картки”.

КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» оприлюднив уточнений графік зупинок котелень, паливних підприємств на ремонтний період 2018 року.

Національний банк України встановив офіційні курси валют на вівторок, 15 травня. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up