Гроші

Гроші

Курс долара знизився на 1 копійку.   НБУ підвищив офіційний курс євро на 10 копійок

Державна служба статистики оприлюднила дані про середні споживчі ціни на товари та послуги в Україні у квітні 2021 року.

Бути студентом означає не тільки отримувати освіту. Саме в студентські роки ми вчимося економити та заробляти та раціонально витрачати. Скільки ж коштує бути студентом у Тернополі? Ми порахували орієнтовні витрати.

Протягом найближчого тижня очікується зниження курсу долара до гривні.

У порядку призначення житлової субсидії є зміни.   Всім домогосподарствам без винятку, необхідно подати нову Заяву та нову розширену Декларацію про доходи осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Батьки зобов’язані утримувати дітей до повноліття, дбати про їх матеріальне благополуччя задля нормального фізичного, духовного та морального розвитку. Як показує практика, трапляються непоодинокі випадки, коли після розлучення один із батьків злісно ухиляється від обов’язків, покладених на нього самою природою. Як збільшити аліменти та стягнути додаткові витрати на дитину, аналізували журналісти «20 хвилин».

Скільки за місяць отримуєте ви та ваші рідні? А хочете знати, у скільки разів більша заробітна плата у керівника одного з місцевих судів? У два, три, десять, п'ятнадцять чи навіть більше?  Ми проаналізували декларації та показуємо, що за плечима у служителів Феміди. 

НБУ знизив курс долара до 8-місячного мінімуму.

Через епідеміологічну ситуацію на фіналі Кубка України з футболу тернопільський стадіон буде заповнений глядачами лише на 20 відсотків. Отже, не більше 3 000 осіб зможуть бути присутні на матчі.  Тернополяни скаржаться, що не могли придбати квитки, оскільки частину забрали клуби для вболівальників, частину – міськрада Тернополя, та і на сайтах з продажу є оголошення від перекупщиків. Кому ж насправді дісталися квитки? Пробуємо розібратися. 

Парі-матч український букмекер був розроблений в 1994 році і вважається одним з кращих варіантів для ставок на спорт на українському ринку.

keyboard_arrow_up