Гроші

Гроші

За добу курс гривні до долара  впав на 35 копійок, а курс євро -  на 46 копійок.

“До виборів навіть не дочекалися, уже почали обдирати людей”, - жаліються тернополяни на подорожчання іноземної валюти....

Титульний список капремонту житлового фонду на 2019-й затвердили на виконкомі міської ради 13 березня. На це потрібно...

Плата за послугу централізованого опалення у лютому для тернополян становить 40,3833 гривень за метр квадратний.

На п'ятницю, 22 березня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Обидві валюти додали у ціні.

Про затвердження фінплану КП "Тернопільелектротранс" на 2019-й рік йшлося на виконкомі міської ради 20 березня.  Керівництво КП каже, згідно із підрахунками, в цьому році у них буде 10 млн грн збитків. Якщо додати амортизацію і підвищення зарплати, то це ще плюс 10, 5 млн.  Зросли і видатки на електроенергію. Крім того підприємство потребує мінімум 30 водіїв. 

Протягом доби курс гривні до долара та євро не змінився. 

З березня тернополяни отримують субсидії у готівковій формі. Для цього їм потрібно звернутися в одне із відділень "Ощадбанку". Як отримати свої гроші, дізнавалась журналістка "20 хвилин". Тепер вартість комунальних послуг потрібно оплачувати самостійно в повному обсязі. Якщо є місячний борг в розмірі 340 грн, нарахування виплат припиняють.

Долар здорожчав на 3 копійки, а євро здорожчав на 5 копійок. 

Долар здорожчав на 12 копійок, а євро здорожчав на 25 копійок. 

У 2014 році десять середніх навчальних закладів у Тернополі були оснащені аналітично-реєстраційною системою «Smarsy». На це з міського бюджету виділили 400 тис. грн, розповідає заступник начальника міського управління освіти з фінансових питань Олена Пельвецька.

Виконавчий комітет затвердив титульний список капітального ремонту міжквартальних проїздів на 2019 рік.

Долар здорожчав на 30 копійок, а євро здорожчав на 37 копійок.

Тенденції трудової міграції аналізує завідувач відділу міграційних досліджень Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи Олексій Позняк.

keyboard_arrow_up