Кримінал

Кримінал

На користування невідомою онлайн-платформою перевезень жінку підштовхнули комфортабельні умови та приваблива ціна.

Кілька років поспіль навколо приміщення залізничної лікарні точилися бурхливі суперечки. І лише після майже 2 років судових слухань Тернопільська міськрада скасувала свої рішення, на незаконності яких наполягала прокуратура.

За шахрайські дії його розшукували оперативники Київщини, Одещини, Харківщини, Чернівеччини, Черкащини та інших регіонів.

Посадовця засудили заочно та оголосили в міжнародний розшук, адже на час слідства він виїхав за кордон.

Оперативники встановили осіб, причетних до магазинної крадіжки у Тернополі.

СБУ знайшла в об’єктах УПЦ (МП) на Тернопільщині та Прикарпатті пропагандистські матеріали, що заперечують існування України. Ми звертались до єпархії за коментарем ще три дні тому, коли "20 хвилин" стало відомо про обшуки. Однак, коментаря ми так і не отримали — ані від церкви, ані від правоохоронців. Ми знову звернулись за коментарями. Щойно нам їх нададуть - опублікуємо.  

На території Тернопільщини злочинне угруповання почало зловживати своїми можливостями ще на початку травня. Вони, маючи доступ до електронної системи «Шлях», вносили в неї ухилянтів, які намагалися залишити Україну під час мобілізації. У помешканнях «бізнесменів» оперативники провели понад 20 обшуків, вилучили понад 4 мільйони гривень, 9 бусів, легковий автомобіль, побутову техніку та записники.

35 тисяч гривень викрали аферисти з банківського рахунку тернополянки. Вона потерпіла від псевдопрацівника деякої фінансової установи, як чоловік представився по телефону. Правоохоронці наразі проводять розшукові заходи. Як трапилась така оказія і як не опинитись «на гачку» в підступних шахраїв – розповідаємо.

Злодій цупив майно з будинку знайомого, поки той був на лікуванні.

Під час сварки 56-річний житель Скалатської громади вкоротив віку своїй 81-річній матері та після цього покінчив життя самогубством. Поліцейські встановлюють обставини обох смертей.

keyboard_arrow_up