Кримінал

Кримінал

Щойно «20 хвилин» отримала інформацію від поліції, що підлітка знайшли. Жертвою злочину чи правопорушення хлопець не став, запевнили у поліції. 

У жительки села Малий Ходачків Великобірківської громади невідома жінка видурила 44 000 тисячі гривень. Зловмисниця назвалася соцпрацівницею.

Батьки не хочуть чути і розуміти, що навіть мала проблема – для дитини може здаватись катастрофою, хоча її можна легко вирішити разом. Якщо можливість проявляти свої емоції в повному обсязі відсутня - одним з рішень може стати відхід від самої ситуації. Буквально - втеча з дому...

Хлопець напередодні ввечері вийшов з дому, і досі про його місцеперебування нічого не відомо. Якщо ви володієте будь-якою інформацією, телефонуйте 27-11-70 або на лінію «102».

«Вона собі живе звичним життям, ніби нічого і не сталось. На мою думку, життя цієї дитини її не хвилює, і сама дитина їй не потрібна», — кажуть у громаді, де проживає багатодітна мама. Малого Дмитрика вже подали на усиновлення. А як Заліщицький райсуд покарав матір, якій п’ята в родині дитина виявилась зайвою? І чи зізналась вона у тому, що викинула власне дитя?

13 січня правоохоронці затримали директора одного з комунальних лісогосподарств райради під час отримання неправомірної вигоди за безперешкодний відпуск лісопродукції та вивіз її з території лісогосподарства.

Що робити, аби ваша сторінка не потрапила до рук шахраїв? Зверніть увагу: шахраї, як правило, одночасно роблять розсилку на всіх підписників зламаної сторінки.

Групу гучно затримували силовики посеред білого дня біля Шостого магазину. Свідками спецоперації стало чимало тернополян. Зловмисники ретельно стежили за потенційними жертвами. Знали, де живуть, місяцями вивчали їхні маршрути на роботу і додому, яким транспортом їздять, куди ходять. А ще — обирали місця, де не попадатимуть в поле зору камер відеоспостереження. Адвокат обвинувачених повідомив, що вже подали апеляційну скаргу на вирок міськрайонного суду. Чому, читайте.

У Тернополі правоохоронці викрили чоловіка, який здійснював продаж безакцизних цигарок.

У ніч з 13 на 14 січня було здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів, зокрема МЗС, МОН та інші. 

keyboard_arrow_up