Кримінал

Кримінал

Житель одного із сіл Шумського району купляв трактор через інтернет, а потрапив в пастку шахраїв, врезультаті - ні техніки, ні грошей.

Небайдужий громадянин та патрульна поліція врятували жінку, яка хотіла піти з життя через сварку з чоловіком.

Тернопільські патрульні "по гарячих слідах" затримали ймовірну 34-річну грабіжницю

Правоохоронці звертаються до краян та просять допомогти розшукати 17-річного тернополянина, який вийшов з дому та назад не повернувся.

Коли донька убивала матір, удома були двоє маленьких діток. На тілі загиблої експерти нарахували близько 40 колото-ріжучих ран. У кімнатах і на стінах – усе було у крові… Ользі в момент, коли позбавила життя найріднішу людину, було 27. На утриманні троє малолітніх діток. Її матері Галині Вікторівні, назавжди залишиться 58.

«Вони бачили, що він безпорадний і просто добивали», - вдова Віталія Ващенка обурена, що у суді виключили складову «вчинення злочину з особливою жорстокістю», хоча про це свідчать експертизи і покази свідків. Після кожного засідання, а їх вже було під сотню, Наталка дуже довго оговтується. Щораз по той бік ґрат бачити наглі лиця тих, хто перекреслив повністю твоє життя і відібрав рідну людину – з таким не завжди виходить швидко впоратись.

Допомогти розшукати злодія, який обікрав незачинену квартиру, правоохоронцям допомогла камера спостереження та пильні сусіди

У поліцію із заявою звернулася чортківчанка. Зі слів заявниці, в її дитини невідома особа викрала самокат вартістю 1200 гривень.  

3 липня 2020 року колегія суддів Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області в складі: Кунцьо С.В. (головуючий), Дзюбановського Ю.І., Черніцької І.М. проголосила обвинувальний вирок у справі про вбивство громадського активіста Віталія Ващенка.

Верховний Суд залишив без змін вирок Тернопільського апеляційного суду щодо водія, який вчинив смертельну аварію у стані алкогольного сп'яніння.

keyboard_arrow_up