Кримінал

Кримінал

Як нам стало відомо, силовики – столичні. Коли зачитували постанову про обшук, звучало підприємство «Універсал-авіа», яке очолює Іван Мурин. Що про нього відомо?

 25 листопада близько 17:15 на вулиці Живова до 20-річної жительки Лановеччини підбіг чоловік, вихопив з рук мобільний телефон та втік. Як потім з'ясувалось, зловмисника дівчина добре знала.

Біля Шостого магазину купа правоохоронців, є працівники спецпідрозділів у масках. Перехожі розповідають, що відбулося затримання.

Двоє 17-річних та 16-річний тернополянин не побоялися зупинити зловмисника, який тікав з награбованим, й разом з продавцем утримували його до приїзду поліції.

Нападником виявився 16-річний житель райцентру Заліщики.  Хлопець вже не вперше потрапляє в поле зору поліцейських – в суді розглядається справа, де він фігурує підозрюваним у крадіжці з будинку.

Шахраї можуть запропонувати компенсувати будь-що – оплату товарів іноземного виробництва, невикористані медичні послуги тощо. І вимагають сплатити комісію.

В заростях на Лановеччині тіло пролежало близько трьох тижнів.  Якщо хтось розшукує людину, за описом схожу на знайденого чоловіка, телефонуйте до правоохоронців.  

Двоє 17-річних та 16-річний тернополянин не побоялися зупинити зловмисника й разом з продавцем утримували його до приїзду слідчо-оперативної групи.  

Троє мешканців Тернопільщини потрепіли від інтернет шахраїв. Вони переказали гроші за товар, але його так і не отримали.  

Чоловік повернувся з Польщі, де тривалий час переховувався за вчинення крадіжки, та знову пішов на кримінал.

keyboard_arrow_up