Кримінал

Кримінал

А.Я. затримали на отриманні хабаря 1,5 тисячі доларів у вересні 2023 року. Днями суд проголосив йому вирок. Як дізнались «20 хвилин», чоловік в останній день зими звільнився з лікарні, а от його дружині оголосили підозру. В обох випадках фігурують фіктивні документи для  військовозобов’язаних. 

На інцидент через добу відреагували в обласному ТЦК та принесли співчуття родині померлого.  Що встановила судово-медична експертиза, читайте.  

Жителю Кременця загрожує позбавлення волі за самовільне зайняття землі та незаконне будівництво. Чоловік збудував житловий будинок на земельній ділянці, що належить до історико-культурного призначення.

У Тернополі 57-річній водійці оголосили підозру за фактом ДТП, де постраждали пішоходи.

Спецпрокуратура перевірить дії службовців ТЦК, на території якого втратив свідомість, а згодом у лікарні Бучача помер 49-річний чоловік.

Жителя Тернопільського району та Дніпра звинувачують у незаконному збуті наркотичних речовин.

Дві жительки Тернополя хотіли продати дитячі речі і потрапили у пастку шахраїв. Обидві жінки скористалися послугами сервісу оголошень. Поліцейські застерігають громадян від шахрайської схеми під час продажу товару на платформах онлайн-оголошень.

Слідчі Тернопільщини оголосили підозру двом членам військово-лікарської комісії, які підробили медичний висновок військовозобов’язаному

Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років.

Олег помер у реанімації, його односельцю Артуру порізали лице, шию і руки. Михайло, якого звинуватили у вбивстві, майже три роки перебував у СІЗО.  І вже фактично відсидів майже третину призначеного терміну. 

keyboard_arrow_up