Подорожі

Подорожі

Дедалі більше країн відкривають свої кордони для заробітчан, це підтверджують в Асоціації роботодавців. Що варто знати людям, котрі бажають поїхати за кордон на заробітки під час карантину, цікавилися «20 хвилин».

Карантин вплинув на плани щодо проведення літнього відпочинку. Море поки що залишається під питанням. Тож це чудовий привід відкрити для себе сімейні чи дружні поїздки на ближчі відстані.  Одна з найпопулярніших туристичних родзинок Тернопільщини - Дністровський каньйон. Як за день побачити усі принади цього місця, не витратити "усі гроші" та активно відпочити, читайте у матеріалі. 

Тернопіль - це затишне місто з неймовірними краєвидами та мальовничими місцями.  Ми підготували добірку з 10 місць, які варто відвідати у Тернополі

Доки погода ще дозволяє - вирушайте у мандри. Карпатські водоспади настільки красиві, що на них варто дивитися наживо, а не на фотографіях. Одразу три водоспади можна відвідати за один день, якщо добре спланувати час та маршрут. 

Відпочивати можна не лише на морі. Якщо ви втомились від буденності та відчуваєте потребу в зміні обстановки, психологи радять відпочити хоча б кілька днів. Поїздка у мальовниче місце рідного краю - чудова нагода бюджетного та активного відпочинку. 

Музеї просто неба дають нам можливість побачити, які в наших предків були хати, церкви, звичаї, обряди, млини, кузні та школи.

Як зазначили в ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»  вода на пляжах не відповідає санітарно-мікробіологічним показникам.

Для тих, хто повертається з України Литва скасувала самоізоляцію.

Наразі для українських туристів вже відкрито 25 напрямків для подорожей (включно з країнами, куди потрібна віза та країнами, які встановили карантинні обмеження).  

Кабінет Міністрів ухвалив рішення, яке дозволить після повернення з Єгипту та Албанії не проходити двотижневу обсервацію або самоізоляцію чи робити тест на коронавірус.

keyboard_arrow_up