Подорожі

Подорожі

Осінь — період оксамитового сезону для відпочинку. Щоб перевести подих, навіть їхати далеко не доведеться. Адже і на Тернопільщині є де відпочити. Ми зібрали інформацію про відомі туристичні бази в межах області. Куди їхати і скільки це коштує? 

Тернопіль - це затишне місто з неймовірними краєвидами та мальовничими місцями.  Ми підготували добірку з 10 місць, які варто відвідати у Тернополі

Доки погода ще дозволяє - вирушайте у мандри. Карпатські водоспади настільки красиві, що на них варто дивитися наживо, а не на фотографіях. Одразу три водоспади можна відвідати за один день, якщо добре спланувати час та маршрут. 

Сільський зелений туризм набув широко розвитку в Україні. Кажуть, що це прекрасна альтернатива дорогому відпочинку. Чи так це? За скільки насправді можна відпочити у садибах в селі? Які райони області найбагатші на сільський зелений туризм? Розповідаємо про три найпопулярніші садиби області, де можна відпочити від міської метушні і повністю з’єднатися з природою і її дарами, особливо щедрими восени.  Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

Заліщики та околиці у 1930-х були популярним туристичним осередком і центром виноградарства. На відпочинок сюди привозив швидкісний потяг зі Львова, а вже на місці мандрівників катали Дністром, возили печерами і вигрівали на двох пляжах

Трендом літа вже два роки поспіль залишаються фото на лавандових полях. Але куди їхати, коли сезон цвітіння лаванди завершився?  Ми зібрали для вас п'ять неймовірних квіткових місць недалеко від Тернополя, де можна зробити особливі фотосесії та просто помилуватись красою. 

Межі ХІХ-ХХ століть сягають початки туризму в Українських Карпатах – такий висновок можна зробити на основі статей самих тодішніх мандрівників. Їх час від часу публікували у довоєнних газетах. Один із описів цих подорожей залишив уродженець Тернополя математик Володимир Левицький

У літній період чимало тернополян їдуть на відпочинок за кордон, адже минулого року через жорсткий карантин більшість країн не впускали туристів. Також багато готуються їхати на заробітки. Ми зібрали для вас корисну інформацію по правилам в’їзду на території інших країн. Де потрібно здавати ПЛР–тест чи проходити самоізоляцію та які вакцини визнають за кордоном, щоб подорожувати без обмежень? Про це у нашій публікації.

Навіть звичайне на перший погляд село області може здивувати міського жителя своєю мальовничістю та дати відчуття «ніби не вдома». У яких регіонах області таких найбільше?  Знайомтеся з підбіркою колоритних сіл Тернопілля на всяк смак від «20 хвилин» та обирайте куди податися. Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

keyboard_arrow_up