Подорожі

Подорожі

У літній сезон люди мають змогу бронювати тури в різні держави, та є чимало нюансів. «20 хвилин» дізнались у представників місцевих турагенцій, як вони працюють в умовах війни, чи є клієнти і куди їдуть найчастіше.

На Тернопільщину знову прийшла спека. У таку погоду хочеться охолодитися та скупатися. Хтось захоче ще й порибалити у затінку. Чи є офіційно дозволені місця для купання в області, де вони? Які водойми найбільш облюбовані мешканцями? Читайте та дізнавайтесь ТОП місць для купання та відпочинку біля водойм.

Кореспондент «20 хвилин» розповідає про те, як діставався до залізничного вокзалу після початку комендантської години та повертався звідти також у нічний час.

Колектив Національного природного парку «Дністровський каньйон» провів благоустрій на еколого-освітній стежці «Устечко…Червоне», де знаходиться урочище «Пустельня».

На подорожі під час війни зважується далеко не кожен. Складною залишається і ситуація з паливом. Через його недостачу зросла вартість квитків та підняли ціни перевізники. Є можливість скористатись сервісом BlaBlaCar, що дозволяє водіям розділити свої дорожні витрати з попутниками. Та чи вигідно це? Ми порівняли ціни на поїздки потягом, автобусом та «блаблакаром» в центри сусідніх з Тернопільською областей, та визначили, яким транспортом мандрувати найдешевше.

Ми розкажемо про реалії невеличкого села Тарноруда Підволочиського району, однойменний «брат-близнюк» якого розташований на Хмельниччині, варто лише перейти міст через річку.

Їдете на чани в Карпати, а можна насолодитися ними тут. Місця для зимового відпочинку у гарячих купелях Тернопільщини зібрали журналісти «20 хвилин».

На Тернопільщині «мозаїчна» церква та цілюще джерело стали туристичним «магнітом».

Цьогоріч тернопільські турагенції вперше пропонують зустріти свято на на о.Сал Кабо-Верде (Санта Марія), що на екваторі. За таку поїздку на двох у тризірковому готелі доведеться викласти від 65 тис грн. Святкова поїздка на Мальдіви чи Занзібар може обійтись за ціною Єгипту. На що звертати увагу, підбираючи тур? Які гірськолижні курорти популярні цьогоріч і скільки потягне такий відпочинок на Новий рік? 

Осінь — період оксамитового сезону для відпочинку. Щоб перевести подих, навіть їхати далеко не доведеться. Адже і на Тернопільщині є де відпочити. Ми зібрали інформацію про відомі туристичні бази в межах області. Куди їхати і скільки це коштує? 

keyboard_arrow_up