Подорожі

Подорожі

Їдете на чани в Карпати, а можна насолодитися ними тут. Місця для зимового відпочинку у гарячих купелях Тернопільщини зібрали журналісти «20 хвилин».

На Тернопільщині «мозаїчна» церква та цілюще джерело стали туристичним «магнітом».

Цьогоріч тернопільські турагенції вперше пропонують зустріти свято на на о.Сал Кабо-Верде (Санта Марія), що на екваторі. За таку поїздку на двох у тризірковому готелі доведеться викласти від 65 тис грн. Святкова поїздка на Мальдіви чи Занзібар може обійтись за ціною Єгипту. На що звертати увагу, підбираючи тур? Які гірськолижні курорти популярні цьогоріч і скільки потягне такий відпочинок на Новий рік? 

Осінь — період оксамитового сезону для відпочинку. Щоб перевести подих, навіть їхати далеко не доведеться. Адже і на Тернопільщині є де відпочити. Ми зібрали інформацію про відомі туристичні бази в межах області. Куди їхати і скільки це коштує? 

Тернопіль - це затишне місто з неймовірними краєвидами та мальовничими місцями.  Ми підготували добірку з 10 місць, які варто відвідати у Тернополі

Доки погода ще дозволяє - вирушайте у мандри. Карпатські водоспади настільки красиві, що на них варто дивитися наживо, а не на фотографіях. Одразу три водоспади можна відвідати за один день, якщо добре спланувати час та маршрут. 

Сільський зелений туризм набув широко розвитку в Україні. Кажуть, що це прекрасна альтернатива дорогому відпочинку. Чи так це? За скільки насправді можна відпочити у садибах в селі? Які райони області найбагатші на сільський зелений туризм? Розповідаємо про три найпопулярніші садиби області, де можна відпочити від міської метушні і повністю з’єднатися з природою і її дарами, особливо щедрими восени.  Завдяки Вашим підпискам ми можемо готувати більше цікавих матеріалів. Дякуємо за підтримку незалежної журналістики!  

Заліщики та околиці у 1930-х були популярним туристичним осередком і центром виноградарства. На відпочинок сюди привозив швидкісний потяг зі Львова, а вже на місці мандрівників катали Дністром, возили печерами і вигрівали на двох пляжах

Трендом літа вже два роки поспіль залишаються фото на лавандових полях. Але куди їхати, коли сезон цвітіння лаванди завершився?  Ми зібрали для вас п'ять неймовірних квіткових місць недалеко від Тернополя, де можна зробити особливі фотосесії та просто помилуватись красою. 

keyboard_arrow_up