Подорожі

Подорожі

Рада оборони Тернопільської області надала згоду на проведення сплавів річкою Дністер. Коли почнуться екскурсії і які маршрути діятимуть?

У заповіднику «Медобори» зацвіла рідкісна квітка горицвіт, яка занесена до Червоної книги.

Природний заповідник «Медобори» розташований у межах Гусятинського та Підволочиського районів Тернопільської області. На його території зберігаються унікальні природні комплекси, генофонд неймовірного рослинного і тваринного світу. Працівники заповідника поділились цікавими фото жителів природоохоронної зони.

Туристично-інформаційний центр Тернополя у квітні запрошує всіх бажаючих на пішохідні екскурсії  містом.

На Тернопільщину знову прийшла спека. У таку погоду хочеться охолодитися та скупатися. Хтось захоче ще й порибалити у затінку. Чи є офіційно дозволені місця для купання в області, де вони? Які водойми найбільш облюбовані мешканцями? Читайте та дізнавайтесь ТОП місць для купання та відпочинку біля водойм.

У літній сезон люди мають змогу бронювати тури в різні держави, та є чимало нюансів. «20 хвилин» дізнались у представників місцевих турагенцій, як вони працюють в умовах війни, чи є клієнти і куди їдуть найчастіше.

Кореспондент «20 хвилин» розповідає про те, як діставався до залізничного вокзалу після початку комендантської години та повертався звідти також у нічний час.

Колектив Національного природного парку «Дністровський каньйон» провів благоустрій на еколого-освітній стежці «Устечко…Червоне», де знаходиться урочище «Пустельня».

На подорожі під час війни зважується далеко не кожен. Складною залишається і ситуація з паливом. Через його недостачу зросла вартість квитків та підняли ціни перевізники. Є можливість скористатись сервісом BlaBlaCar, що дозволяє водіям розділити свої дорожні витрати з попутниками. Та чи вигідно це? Ми порівняли ціни на поїздки потягом, автобусом та «блаблакаром» в центри сусідніх з Тернопільською областей, та визначили, яким транспортом мандрувати найдешевше.

Ми розкажемо про реалії невеличкого села Тарноруда Підволочиського району, однойменний «брат-близнюк» якого розташований на Хмельниччині, варто лише перейти міст через річку.

keyboard_arrow_up