Подорожі

Власну асоціацію, бізнес-клуб, кіноклуб та численні культурні події організували учасники української громади у Шанхаї....

Понад 10 тисяч українців проживають у Франції за даними статистичної служби Eurostat. Щотижня "20 хвилин" розповідає...

Тернопільський мандрівник Олег Кошла нещодавно подорожував у Перу, де відвідав доколумбове місто інків Мачу-Пікчу      

Найцікавіший туристичний об’єкт Константинополя (давня назва Стамбулу – авт.) величний і великий Собор святої Софії, якому...

У Нідерландах у новорічну ніч просто шаленіють від феєрверків. Їх запускають з дворів, площ, парків, вулиць, мостів, дахів. Зранку на вулицях можна побачити великий безлад від такого святкування. Але до обіду все прибирають.

Мрієте відчути Іспанію та розслабитись на Майорці? 195 євро,4 перельоти, 8 переїздів, 14 неймовірних днів, гірські стежки та золоті пляжі Майорки, нестаріючий Гауді в Барселоні та арт-модерн у Валенсії, Середземне море та Атлантичний океан.

Книгарня «Є» запрошує на зустріч та розмову про подорожі в Перу та ще 43 країни світу з Олегом Кошлою в рамках проекту «Мандри». Захід відбудеться 12 грудня. Початок – о 18.00.

Зустріч із мандрівником Дмитром Щебетюком відбудеться 18 грудня о 18.00 у барі "Коза". 

Українці з китайцями мають одну схожу рису – працелюбність, каже тернополянин Микола Більчук. А ось критичного мислення та організованості нам, на думку тернополянина, можна було б в них і повчитись. 

Вечір розповідей про мандри тернополян “Пройди-Світ 2017” відбудеться 29 листопада у приміщенні «Пласту» на вул. Федьковича, 11. Початок о 18.30.

Жителі вул. Малишка переживають, що стара труба від недіючої котельні впаде на їхнє житло. Оскільки під час останнього пориву вітру труба сильно хиталася і скрипіла. Балансоутримувач котельні каже, що проблему знають, але наразі демонтувати трубу не можуть.

На проспекті Злуки, на зупинці громадського транспорту вже декілька років стоїть аварійне дерево, яке загрожує сотням тренполянам щоденно. У міськраді кажуть, що зрізання аварійного дерева заплановане на 31 жовтня.

Незвичайна дівчина 21-річна Наталка Доморослова змогла відчути, що таке місячна норма снігу в Україні, прожити без грошей в Норвегії та Швеції, проїхати 15 країн за 10 євро та застопити чимало різновидів машин – від мотоцикла до круїзного лайнера.

Зустріч та розмова з Зоряною Биндас про сходження на одну з найбільших гір Кавказу відбудеться 10 жовтня о 18.00 в рамках проекту «Мандри» у тернопільській книгарні «Є». Модератор – Юрій Матевощук.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up