Подорожі

photo_camera

За два тижні подорожі автостопом тернополянка Оксана Кузьменко побувала в Сербії, Хорватії, Італії, Румунії, Словенії,...

photo_camera

Близько 4000 українок проживають у Лівані – країні на Близькому Сході. За площею Ліван трішки менший за Тернопільську...

Магнолії, сакури, тюльпанове дерево та багато інших рослин скоро зацвітуть у Кременецькому ботанічному саду. Саме весняне...

У Дружній ресторації «Мамонт» тернополян вчили подорожувати самостійно, часто, а головне -дешево.

Сім країн за 100 доларів – такою була нещодавня мандрівка Європою тернополянки Оксани Кузьменко. За два тижні дівчина відвідала Сербію, Хорватію, Італію, Румунію, Словенію, Австрію, Угорщину. Враженнями про подорож Оксана поділилася під час зустрічі у книгарні "Є" 29 березня. 

Приблизно 10 тисяч українців проживають у Королівстві Данія. Така велика цифра зумовлена тим, що багато українців перебувають в Данії тимчасово, працюючи на фермах протягом 2-3 років, згідно з програмою стажування у сільському господарстві. Про життя української громади цієї скандинавської країни розмовляємо із Олесею Свистун.

Новий туристичний проект "Вихідні в Тернополі" представили на першому Тернопільському туристичному форумі TTF 2018. 

Виклик на вулицю Шпитальну 26 березня, близько 1-ї ночі, отримали копи від працівників травмпункту. П'яний чоловік влаштував дебош у медичному закладі, хуліганив та лаявся.

Від 30 тисяч до півмільйона українців проживають у Польщі за різними даними. Серед них — як корінні жителі українських етнографічних територій у складі Польської держави, так і емігранти й заробітчани теперішнього часу.

У сферах цифрових технологій і туризму часто працюють українці у Малайзії. У цій країні легко адаптуватися, тут переплелися різні традиції і люди дуже доброзичливі. І все ж більшість українців не планують там залишатися.

Їдете на лижі у Карпати, вольєрне господарство у Яремчі вам по дорозі. Тут ви можете прогулятись та помилуватись казковими краєвидами. А тварини, які живуть просто під відкритим небом - справжній сюрприз, особливо для дітей

Від 150 до 300 тисяч українців-емігрантів та їхніх нащадків навіть у п’ятому поколінні проживають в Аргентині. Ця країна у Південній Америці у 4,5 раза більша за Україну, а її населення - трохи більше 40 мільйонів осіб.

Приблизно сотня українців проживає в Уганді. Майже всі вони осіли у столиці, місті Кампала. Приблизно половина угандійських українців — діти від змішаних шлюбів, що мають українське громадянство.

Приблизно 2000 українців проживають у В’єтнамі, з них 140 перебувають на консульському обліку, повідомили нам у Посольстві України в цій державі. Офіційна назва країни — Соціалістична Республіка В’єтнам. Більшіть із українців проживають у курортних містах, як-от Муйне, Нячанг, Дананг, а також у Ханої та Хошиміні. У В'єтнамі є можливість відкладати від 500 до 1200 доларів на місяць і витрачати певну суму на життєві потреби та маленькі приємності, розповідає українка, котра живе і працює в цій країні.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up