Подорожі

Подорожі

На Тернопільщину знову прийшла спека. У таку погоду хочеться охолодитися та скупатися. Хтось захоче ще й порибалити у затінку. Чи є офіційно дозволені місця для купання в області, де вони? Які водойми найбільш облюбовані мешканцями? Читайте та дізнавайтесь ТОП місць для купання та відпочинку біля водойм.

У літній сезон люди мають змогу бронювати тури в різні держави, та є чимало нюансів. «20 хвилин» дізнались у представників місцевих турагенцій, як вони працюють в умовах війни, чи є клієнти і куди їдуть найчастіше.

Кореспондент «20 хвилин» розповідає про те, як діставався до залізничного вокзалу після початку комендантської години та повертався звідти також у нічний час.

Колектив Національного природного парку «Дністровський каньйон» провів благоустрій на еколого-освітній стежці «Устечко…Червоне», де знаходиться урочище «Пустельня».

На подорожі під час війни зважується далеко не кожен. Складною залишається і ситуація з паливом. Через його недостачу зросла вартість квитків та підняли ціни перевізники. Є можливість скористатись сервісом BlaBlaCar, що дозволяє водіям розділити свої дорожні витрати з попутниками. Та чи вигідно це? Ми порівняли ціни на поїздки потягом, автобусом та «блаблакаром» в центри сусідніх з Тернопільською областей, та визначили, яким транспортом мандрувати найдешевше.

Ми розкажемо про реалії невеличкого села Тарноруда Підволочиського району, однойменний «брат-близнюк» якого розташований на Хмельниччині, варто лише перейти міст через річку.

Їдете на чани в Карпати, а можна насолодитися ними тут. Місця для зимового відпочинку у гарячих купелях Тернопільщини зібрали журналісти «20 хвилин».

На Тернопільщині «мозаїчна» церква та цілюще джерело стали туристичним «магнітом».

Цьогоріч тернопільські турагенції вперше пропонують зустріти свято на на о.Сал Кабо-Верде (Санта Марія), що на екваторі. За таку поїздку на двох у тризірковому готелі доведеться викласти від 65 тис грн. Святкова поїздка на Мальдіви чи Занзібар може обійтись за ціною Єгипту. На що звертати увагу, підбираючи тур? Які гірськолижні курорти популярні цьогоріч і скільки потягне такий відпочинок на Новий рік? 

Осінь — період оксамитового сезону для відпочинку. Щоб перевести подих, навіть їхати далеко не доведеться. Адже і на Тернопільщині є де відпочити. Ми зібрали інформацію про відомі туристичні бази в межах області. Куди їхати і скільки це коштує? 

keyboard_arrow_up