Подорожі

Подорожі

Питання щодо доступності авіаквитків та прямих рейсів у бажані місця без пересадок хвилює багатьох. Крім того, під час пандемії ціни наземного транспорту – «бусників» зросли втричі(!) у зв’язку із важкістю перетину кордону, чергами, ретельними перевірками. Як зекономити, скориставшись новими відкритими напрямками лоукостів із аеропорту, найближчого до Тернополя? Дізнавались журналісти «20 хвилин».

Монастириська – місто з перспективним майбутнім і не менш захопливим минулим. За свою багатовікову історію місто було і важливою торговельною артерією, і стратегічно важливим блок-постом. А від чого ж пішла назва – Монастириська? Які цікавинки ховає в собі історія міста? Про це і не тільки читайте в нашому матеріалі.

Сплави річкою, пейнтбол, подорож на повітряній кулі – ці і не тільки види активного відпочинку ви можете спробувати на Тернопільщині.

Ми зробили підбірку з неймовірних місць для відпочинку на вихідних, куди можна поїхати на власному авто, потягом і автобусом.   У підбірці тюльпанове поле в Мамаївцях,  історичний Львів та прекрасний Кам'янець-Подільський. Зібрали усе найцікавіше в межах 200 кілометрів.

Дедалі частішають випадки неприємних ситуацій на кордоні, коли несподіванкою для людей стають обмеження виїзду за межі України. Тобто в‘їхали вільно, а виїхати – зась! Перед поїздкою можна перевірити, чи маєте таку заборону, чим знизити подібні ризики. Як це зробити, які країни зараз «найлегальніші» і актуальні для роботи за кордоном, дізнавались журналісти «20 хвилин».

Ми продовжуємо проєкт «Район, як є», у якому розповідаємо про життя великих та малих містечок на Тернопільщині. Цього разу наш журналіст побував у Монастириськах – мальовничому місті на Півдні Тернопільщини. Саме тут, нагадаємо, розпочався спалах ковіду на Тернопільщині. Чи легко туди дістатися? Чи комфортно там жити та яка в Монастириськах інфраструктура? Про це та не тільки розповідаємо в нашому матеріалі.

Також рятувальники встановили попереджувальні знаки у травматично-небезпечних місцях.

Як не втратити гроші, заплачені за тур, що покриває страховка від невиїзду і кому її вигідно придбати. До яких країн можна літати без тесту ПЛР, а де вимагають і перед вильотом, і після прильоту – читайте.

П'ять видів змій і один вид безногої ящірки, подібної на змію, поширені у Тернопільській області. Зазвичай змії не кусають без причини. Їх до цього потрібно змусити: поставити у безвихідь, спонукати до захисту свого життя, каже герпетолог.

Уряд Польщі з вівторка, 30 березня запроваджує обов’язковий карантин для тих, хто прибуває з країн шенгенської зони. Його можна буде уникнути тільки за наявності негативного тесту на коронавірус.

keyboard_arrow_up