Всі новини

Концерт австрійського гурту Mindblind відбудеться 28 березня о 21.00 в Koza Bar.

На Тернопільщині розпочалися профілактичні заходи щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою ″Мігрант".

Автомобіль таксі Chevrolet Aveo, яке їхало посередині дороги, інспектори зупинили, близько 13-ї години, на вулиці Корольова.

Цікаві концерти, дитячі читання, майстер-класи, першість міста з кікбоксингу а також фільми, вистави й вечірки  чекають тернополян цими вихідними 25-26 березня.

В 2017 році перехід на літній час відбудеться у ніч з 25-го на 26-те березня. Стрілки годинника потрібно буде перевести на годину вперед о 3:00 ранку.

Протягом кількох днів у Тернополі тривали змагання обласної Універсіади з футзалу серед команд вищих навчальних закладів.

На Тернопільщині хворих на туберкульоз дітей в 2,5 рази менше, ніж в Україні. Торік на туберкульоз захворіли три дитини і четверо підлітків, цього року - дві дитини і підліток. Всі діти, які лікувалися в обласному протитуберкульозному диспансері, уже здорові. Вони допущені до відвідування садочків, навчання в школах і вищих навчальних закладів. 

Перевірка законності розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм на території міста та області завершилася. В області на сьогодні встановлено близько 1114 малих архітектурних форм та тимчасових споруд.

У Тернополі,  поблизу Петрикова,  вандали розмалювали фарбою пам’ятник жертвам Голокосту. Представники общини уже написали заяву у поліцію. Тут кажуть, що за останні вісім років  вандали уже  четвертий раз знущаються над пам’яткою.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області домоглася збільшення окладу для шляховиків, які виконують найважчу роботу.