Події

Події

Як повідомляють у прес-службі Тернопільської міської ради, подачу електроенергії припинять у зв’язку із ремонтними роботами...

Дозвіл на режим роботи до 00.00 хочуть отримати заклади Pasta Fresca та Brooklyn. А заклад Black Best хоче працювати до...

Перших призовників відправили 23 квітня у Тернопільському обласному військовому комісаріаті до лав Збройних сил. Близько...

Мешканці обурюються відсутністю питної води у бюветі. Депутат нарікає, що воду набирають столітровими бочками і використовують...

Трагічний випадок трапився 14 лютого цього року у селі Красівка Тернопільського району. Двоє чоловіків віком 29 та 34 роки, які обрізали дерева на висоті 10 метрів, впали з люльки підйомника. Наступного дня один із них помер у лікарні. Що стало причиною трагічного випадку, розповіли в Управлінні Держпраці в Тернопільській області.  

Як повідомили в управлінні ЖКГ, графік включення фонтанів поки є до кінця квітня - з 26 по 30. Працюватиме вісім фонтанів з 11.00 до 21.00. Включатимуть і музику у фонтанах. 

"Сонячні дерева", які встановлені у Тернополі для безкоштовної зарядки телефону, планшета, ноутбука та інших ґаджетів постійно потерпають від вандалів. Журналістка “20 хвилин” дізналась, як рятують "сонячні дерева" від вандалів і чи працюють ці пункти зарядки зараз.  

За півгодини пожежу загасили. Вдалось врятувати генератор і два приміщення моргу. Чому виникла пожежа і суму матеріальних збитків встановлюють.

Ні пожежі, ні інших надзвичайних ситуацій в школі, на щастя, не сталось. Як з’ясувалось, в 11 школі, як і в інших навчальних закладах міста, проходить День цивільного захисту.

Міжнародний день солідарності молоді (повністю — Міжнародний день солідарності молоді в боротьбі проти колоніалізму, за мирне існування) — міжнародне свято. Відзначається щорічно 24 квітня.    

Два факти продажу алкогольних напоїв у заборонений час виявили працівники управління муніципальної інспекції. Алкоголь продавали у цілодобових магазинах на вулицях Просвіти та Лесі Українки. На порушників склали адмінпротоколи. 

Поки поблизу парку Нацвідродження будується шаленними темпами так звана “Вулична академія”,  тернополяни намагаються довести незаконність її будівництва у судах. Наразі вони очікують проведення судової експертизи з питань землеустрою  

Тернопільські учні, науковці та влада впродовж 5 місяців, у рамках року Екології у Тернополі, реалізовували екологічні проекти, які покращують життя. Школярі на власному прикладі популяризували правильне сортування сміття, здавали макулатуру, користувались еко-пакетами та робили багато інших речей, які роблять довкілля чистішим. І у вівторок, 23 квітня, у Тернополі розповіли про проекти, які реалізували за 5 місяців.

Ціни на комунальні гойдалки зросли на 5 грн. Тепер дитячий квиток коштуватиме 15 грн, дорослий – 25-30. Атракціони у міських парках "Топільче" запрацюють 3 травня, а в парку "Національного відродження" 5 травня.

keyboard_arrow_up