Події

Події

Правки до рішення про безкоштовні карти тернополянина для цьогорічних першокласників прийняли на виконкомі міської ради...

Виклик про те, що чоловік може мати при собі зброю, раніше перебував на обліку в психоневрологічній лікарні надійшов спецлінії...

Житель Тернопільської області пан Юрій звернувся до редакції “20 хвилин” із повідомленням про те, що йому, ветерану військової...

Нещасний випадок трапився 13 серпня у Тернополі. Загинув 45-річний житель Бережанського району.

Підготовче засідання у справі про скасування наказу №261 управління і науки Тернопільської міської ради відбулось 15 серпня у Тернопільському окружному. Розглядає справу суддя Дерех. Анну Хасан у залі суду підтримували тернопільські мами із дітьми на руках.

Перших два нових бювети зроблять на бульварі Данила Галицького та на вулиці Пантелеймона Куліша. У титульному списку є ще чотири вулиці, де мають бути бювети. 

Про відсутність деяких дерев на Набережній тернопільського Ставу в редакцію “20 хвилин” повідомила тернополянка Оксана.

Тернопільська поліція розшукує 50-річного села Скоморохи, Романюка Василя Орестовича.

Петицію про Білецький міст в єдиній системі місцевих петицій 2 травня 2018-ого року зареєстрував Володимир Лісовий. Чоловік пропонував заборонити в'їзд на міст, оскільки він в аварійному стані. Вирішення проблеми пропонували на виконкомі міської ради 15 серпня. 

Традиція цього свята сягає Трипільської експедиції 1940—1950-х років, яку очолювала видатний археолог Тетяна Сергіївна Пассек (день народження — 15 серпня).  

Тернопільська поліція розшуку 56-річну Головко Ольгу Петрівну.

Коли бабуся просить його потерпіти і переконує, що ще трошечки, малюк плаче, що хоче до Тернополя. До тата… Дитина терпить сильний біль і щораз плаче. А медики запевняють: операція пройшла успішно, пересаджена шкіра прижилась. Хоча, припускають, оперативне втручання - не останнє.

Бучацька поліція розшукує 46-річного жителя села Возилів, Джерджа Володимира Івановича.

Мешканці  будинку на вул. Тарнавського, 3 щороку борються з щурами. Гризуни біля будинку повиривали багато нір. Люди переживають за безпеку дітей.  У підприємстві кажуть, що дератизацію за цією адресою проводять регулярно, але вивести щурів не так просто. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up