Події

Події

Частина потягів в Україні курсують зі затримкою через нічні ворожі обстріли.  Серед них є і ті, що їдуть через Тернопіль.

30 вересня, Всеукраїнський день бібліотек. Віряни вшановують пам'ять святителя Михаїла.  30 вересня 2023 року — субота. 584-й день війни в Україні.

У Тернополі 29 вересня погасили марку «Зброя Перемоги. Світ з Україною». Це продовження серії, яку Укрпошта започаткувала торік.

Урочисту присягу 30 вересня склали юнаки та юначки Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Урочистості відбулися в Збаразькому замку.

Під час двогодинного прямого ефіру полковник відзвітує за три місяці роботи поліції краю, відколи він на посаді. Та відповість на запитання журналістів, часом і не дуже зручні. Дивіться наживо на сайті та Фейсбук-сторінці «20 хвилин» і додавайте у коментарях свої запитання.

Художній фольклорний гурт «Ходаки» 1 жовтня організовує три благодійні концерти на Набережній Ставу.

2 жовтня не буде води в кількох будинках на вул. Грушевського.

Перестало битися серце Захисника з Шумщини Вадима Петрова.

На Микулинецькому кладовищі продовжують роботи з облаштування Пантеону Героїв, де поховані наші захисники. Наразі тривають роботи з ексгумації останків радянських військових та встановлення пам'янтики на могилах загиблих у російсько-українській війні.

 Небесне військо поповнив Герой з Бережан Ярослав Сеник.

keyboard_arrow_up