Події

Події

Збором і доставкою готівки, включаючи валюту і низку інших всіляких цінностей в операційні каси банку, займаються співробітники служби інкасації. Це небезпечна робота, яка вимагає від людини максимальної концентрації, уміння володіти ситуацією в критичні моменти і гарної фізичної підготовки.

Тернопільщина стає все привабливішою для кінематографістів, а в останні роки зйомки українських стрічок на території Тернопілля вже не рідкість. Ми підготували для вас підбірку фільмів, що вже вийшли, або вийдуть цьогоріч на широкий екран, що знімали саме на території нашої області та розповімо вам більше про цікаві моменти зі зйомок цих стрічок.

Понад 200 літрів вина з різних ягід в домашніх умовах виготовив тернополянин Артем Калина. Чоловік так захопився процесом виноробства, що навіть жартує, що переживає за вино більше, ніж за власних дітей. Секретами смаку та початку власної справи чоловік ділиться з читачами "20 хвилин"

Обстеження підтвердило, що самшит у Тернополі «окупувала» гусінь вогнівки. Вогнівка самшитова — вид метеликів родини вогнівок-трав’янок, небезпечний шкідник для різних видів самшиту, батьківщиною якого є країни Азії. Повторні роботи у Тернополі заплановані на серпень та вересень, а уже весною буде здійснено комплекс заходів  з підживлення самшиту мінеральними добривами.  

Головні зміни серпня з’ясували та підсумували журналісти «20 хвилин». Які нові правила перетину державного кордону для громадян та іноземців?  Доплати школярам по 2 тисячі гривень для підготовки до навчального року: хто отримає? Скільки тернополяни відпочиватимуть у серпні? Та що з тарифами на газ та електроенергію? Авторизуйтесь, або підпишіться, і завдяки Вашій підтримці ми зможемо готувати більше цікавих матеріалів.

На "Файному" стає все спекотніше: висока температура та планка, яку підняли гурти, що вже виступили на фестивалі, все більше заряджають гостей. А тим часом наші юні газетярі роздають свіжий випуск Файної газети. І спека їм не страшна.

Від 30 липня Центр вакцинації населення запрацював у ТРЦ «Подоляни», де щеплюють проти COVID-19.

Нові випадки ковіду зафіксовані в Тернопільському та Чортківському районах.

Джоан Роулінг - авторка серії романів про Гаррі Поттера, які перекладені понад 60 мовами, зокрема і українською. 

keyboard_arrow_up