Події

Події

Від 23 квітня 2014 року Тернопільський міськрайсуд очолював Роман Грицак, життя якого у 48 років забрав перенесений COVID. Через два місяці після смерті голови у суді обирають нового керівника. Кандидатів двоє. Обидва – тернополяни та мають за плечима солідний стаж роботи.  Що нам вдалося дізнатися?

16 травня в готельно-розважальному комплексі «Алігатор» трирічна дівчинка, перебуваючи в басейні, ледь не захлинулася водою. Хто насправді став рятівником дитини? Чому в кожного своя версія? Чи безпечно відпочивати у закладі? Відповіді на ці запитання в тексті. 

Про дим із вікна квартири на останніх поверхах будинку №28 на бул. Данила Галицького повідомили читачі 17 травня близько 16.30. На місці працюють пожежники. У ДСНС повідомили про виявлену мертву жінку. Матеріал доповнюється. 

На вихідних, 15-16 травня, уже почали щеплювати від коронавірусу охочих, які стали в чергу через додаток «Дія». Ми дізналися, як швидше зробити щеплення.

Навчальний рік у школах вже закінчується, однак через карантин у учнів, батьків та навіть вчителів ще є чимало питань про проведення святкових заходів та ЗНО. Що наразі відомо та як відбуватимуться урочистості – читайте у матеріалі!

Усі бажаючі можуть взяти участь у заходах за попереднім записом.  

Поставте питання будь-кому з колишніх міських голів Тернополя – і ми запитаємо у них це. Проголосуйте в опитуванні, хто, на вашу думку, був найкращим міським головою Тернополя за часів незалежності.

19-20 травня відбудеться промивання водопровідних мереж.   Вісім мікрорайонів міста та довколишні села будуть без води

Працівники поліції розшукують неповнолітню тернополянку, яка зникла безвісти.

Перша туристична поїздка в Париж, перехід на літній час в Британії, біржа в Нью-Йорку, російські табори примусових робіт та початок антиалкогольної кампанії в СРСР.    Гомосексуальність виключили з переліку психічних хвороб.

keyboard_arrow_up