Події

Події

Пожежу спричинив нечищений від сажі димар.

Грудень - час Різдвяного посту. Головне у цей період - стримувати злість та бути добрими до своїх ближніх. Ми підготували думки священика та психолога про те як стримувати емоції та чи варто це робити взагалі.

Відтепер тернополяни мають можливість замовити довідку про щеплення на сайті Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні www.tmdkl.te.ua.

У 1922 році ВУЦВК затвердив Положення про судоустрій УСРР, за яким створили Найвищий Суд УСРР (тепер Верховний Суд України).

Панахида за головним лікарем перинатального центру "Мати і дитина" відбулась у неділю, 15 грудня. Серце Віктора Куценка раптово перестало битися у п’ятницю, 13 грудня. Щоб попрощатися з лікарем, зібралося чимало людей – близькі, друзі, колеги та пацієнти.

Панахида відбудеться 15 грудня о 19:00 у "Домі печалі", що на вул. Микулинецькій. Похорон - 16 грудня о 12:00. Про це повідомив син покійного Андрій Куценко.

В Україні цього дня - День працівників суду. Також цього дня відзначають Міжнародний день чаю.

Саме цього дня закінчили будувати саркофаг над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Помер головний лікар перинатального центру «Мати й дитина» Віктор Куценко у п'ятницю, 13 грудня, як вдалось дізнатись журналістам із власних джерел.

keyboard_arrow_up