Події

Події

8 липня буде припинено водопостачання на деяких вулицях Тернополя.

З діда-прадіда українці святкували старовинне свято Івана Купала, огорнуте міфами та легендами. 

Сходи на вході в парк Національного відродження мають відремонтувати до кінця літа. Робітники вже на завершальній стадії. Як виглядають сходи зараз – дивіться відео.

У Польщі, у місті Погожице поблизу Хшанува підпалили хостел. У підпалі підозрюють двох поляків.

У місті знову почались дощі. Синоптики прогнозують похолодання до кінця тижня та періодичні зливи з грозою. Це додало незручностей тернополянам, адже на багатьох вулицях після дощів важко обходити калюжі. Як люди минають калюжі після зливи – дивіться у нашому матеріалі.

З 1 липня Пенсійний фонд України впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії. Відтепер не потрібно додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.

7 липня відзначають різдво Івана Хрестителя. Усі Івани святкують іменини. Також у цей день відзначають День Незалежності Соломонових Островів, День макаронів (США), День працівника природно-заповідної справи, Міжнародний день кооперативів.  

Ремонт частини дороги на вул. Руській розпочали 1 липня. Новий асфальт покладуть від школи №6 до Тернопільского ставу. Напередодні значну частину асфальту замінили на протилежній частині вулиці біля технічного університету.   

У липні в Тернополі планують провести ряд заходів.

Рятувально-водолазна служба в Тернопільській області з першого липня припинила свою роботу. Тридцять працівників з семи станцій в різних районах Тернопілля залишилися без роботи. Чому ліквідували службу та кому тепер рятувати людей на воді, дізнавалися «20 хвилин».

keyboard_arrow_up