Події

Події

Відзнакою «За оборону України» можуть бути нагороджені громадяни України, іноземці та особи без громадянства.

Бажання захищати Україну від рук російських окупантів - сильніше за страх! Так вважав житель Тернопільщини Сергій Ганжусь. Тож, не ховався і пішов виконувати свій обов’язок. А сьогодні він – Герой України, який загинув від ворожої кулі. І тепер захищатиме свою Батьківщину з неба. Прощання з відважним воїном відбудеться завтра о 14:00 в Кременецькому Преображенському соборі.

На підтримку багатодітної сім'ї загиблого Героя з Тернопільщини Назара Мялікгулиєва в  обласному краєзнавчому музеї відкрили артвиставку «Від війни до мистецтва» Експонатами стали предмети війни, перетворені митцями в артоб'єкти, футболки з символічним принтом та збірки віршів Назара Мялікгулиєва.  

На рідну землю на вічний спочинок повернувся житель Тернопільщини Андрій Пачковський. З патріотичними квітами та стоячи навколішках – так у рідному селі Байківці сьогодні зустрічали воїна. Плакало небо, плакали рідні, усі, хто знав цю світлу і добру людину. У громаді оголосили триденну жалобу. 14 серпня о 14:00 жителі Байковецької громади прощатимуться зі своїм героєм.

На Тернопільщині завершився другий етап «Залозецької археологічної експедиції». Для вивчення волонтери та керівництво місцевого музею обрали ділянку, що на в’їзді в селище Залізці. А ось об’єктом дослідження стала споруда XVII століття. За півтора тижня учасникам експедиції вдалось розкрили площу поблизу тієї споруди майже на 100 кв.м. та знайти цінні артефакти. Все через те, що любов до археології виявилась сильнішою за пекельне сонце та проливні дощі.  

Ранок суботи у Тернополі традиційно розпочинається з фермерських ярмарків. Попри негоду бажаючих продати власну продукцію виявилось чимало. Деякі приїхали навіть з Карпат та найвіддаленіших населених пунктів Тернопільщини. Кріп, бринза, картопля, хрін – лише частина різноманітної продукції, представленої на полицях. Журналісти «20 хвилин» відвідали дві з трьох локацій і дізналися, чи відрізняються ціни і де вигідніше купувати.

Днями адміністрація МакДональдс заявила, що планує відновити роботу закладів швидкого харчування в Києві та західних областях.

Жителі та гості міста зможуть придбати тут фермерську продукцію за нижчими, ніж в магазинах, цінами.

Тернополянка стала попалась на гачок афериста, якому вдалося видурити в неї сорок тисяч гривень.

«Людина помирає, коли про неї всі забувають…», — слова з останнього відео на сторінці хлопця в соцмережах. Ти, Назаре, тепер назавжди у Книзі пам’яті Героїв, які поклали своє життя за нас із вами та Україну. Востаннє, коли спілкувався зі своєю класною керівничкою з коледжу, поділився: «У мене є дівчина, вона на мене чекає. Закінчиться війна, обов’язково одружусь». В вчителька молилась, аби в її Назарка все склалось, як напланував…    

keyboard_arrow_up