Події

Події

Не в кожній сім’ї наважуються на другу, а то і третю дитину. У той же час є і чимало багатодітних родин. Як це виховувати п’ятьох чи навіть дев’ятьох дітей? З якими труднощами доводиться зіштовхуватися? Про це "20 хвилин" розповіли дві мами-героїні з Тернопільщини.

Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення надає понад 30 соціальних послуг для жителів громади.

Коронавірус мутує. У світі вже з’явились кілька різних штамів інфекції. Так, новий «британський» офіційно підтвердили в Івано-Франківську.  Медики кажуть, що ця мутація робить вірус більш заразним. Він легше інфікує людей. Ймовірно, саме тому зростає кількість хворих і в нас, припускають лікарі. Які небезпеки у новому штамі, читайте в матеріалі. 

Олександр Салій, який є родом з Тернополя, – єдиний суддя-іноземець в історії англійського професійного футболу. 

У 2021 році святкувати Міжнародний жіночий день намір 68% українців.

Залишається зовсім мало часу, щоб зареєструватися для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року – реєстрація завершується 5 березня. 

276 хворих на коронавірус за дві доби виявили у Тернополі. Медики, кажуть, що вік пацієнтів молодшає, а кисневої підтримки потребують все більше й більше людей.  Ми проаналізували динаміку захворюваності та чи вистачає місць усім хворим. 

Хлопець зранку 4 березня вийшов із навчального закладу у невідомому напрямку та місцезнаходження його досі не відомо.  

На центральному майдані міста вже демонтують зимову ковзанку. Вона традиційно тішить тернополян до початку весни.

В Україні почалась третя хвиля пандемії COVID-19, яка може призвести до чергового локдауну.

keyboard_arrow_up