Події

Події

Тернополянка Тетяна Штаблава розповіла за що любить свою роботу, як їй вдається вгодити вибагливим клієнткам та які тренди манікюру на весняний сезон.

У зв’язку із введеним карантином в країні та місті кожен тернополянин має можливість подати показники, отримати інформацію про стан розрахунків чи замовити онлайн-послугу на сайті міської ради, підприємств, організацій або за телефоном.

10 березня у Тернополі на засіданні обласної Ради Церков священникам рекомендували проводити богослужіння на свіжому повітрі, зменшити кількість богослужінь та їхню тривалість.

У 1848 через сильні морози, що скували річку Ніагара, на понад 30 годин "зупинився" Ніагарський водоспад, також цього дня створили новий лікувальний напій, нині відомий під назвою "Кока-кола"; у Португалії відкрили 16-кілометровий міст. Відкрий для тебе історію цього дня.

В останню неділю березня Україна знову перейде на літній час. Перевести годинники слід в ніч з 28 на 29 березня. О 3 годині ночі всі годинники будуть переведені на годину вперед.

Пригадаймо разом, що відбувалося у світі 28 березня. І не забудьте, що сьогодні стрілки Вашого годинника мають рухатися на 1 годину вперед.

Дитину із села Лідихів відправили на лікування в Тернопіль. Загалом на коронавірус захворіли уже 43 людини.

Що відповідати на перші запитання та як говорити «про це» - у матеріалі “20 хвилин” з циклу публікацій про статеве виховання.

Від початку епідемії коронавірусу в Україні підтверджено два випадки COVID-19 серед жителів Тернополя.

Першою на коронавірус у Тернопільській області захворіла медик з Монастириського району.

keyboard_arrow_up