Події

Події

«День без автомобілів» почав проводитися в країнах Європи 22-го вересня, а потім поширився і по всьому світу.

З 21 вересня у будинки, що обслуговуються котельнею на вул. Живова, гаряча вода подаватиметься цілодобово

У Тернополі з понеділка, 21 вересня, встановили «помаранчеву» зону карантину. Як тепер працюватиме громадський транспорт – дізнавався журналіст «20 хвилин».

Два тижні тернопільські школярі відвідували навчальні заклади, дотримуючись умов "червоної" зони. Класи поділили на підгрупи, і заняття для них проводили через день. З 21 вересня Тернопіль - у "помаранчевій" карантинній зоні. Як вплине це на навчання, дізнавались журналісти "20 хвилин".

72% опитаних вважають, що навчання в школах цього року потрібно проводитися за традиційною системою (з відвідуванням навчальних закладів). 

З 21 вересня Тернопіль опинився у «помаранчевій» зоні. В місті дозволили посадку пасажирів. Відновили продаж квитків до Львова, Києва, Вінниці, Ужгорода, але деякі приміські потяги будуть робити тільки висадку пасажирів. А які напрямки поки залишаються недоступними для тернополян, цікавилися «20 хвилин».

Лед-монітор, що встановлений на Театральному мадані, має неестетичний вигляд та закриває пам'ятку архітектури місцевого значення - вважає автор петиції.

Від початку року в Тернополі з’явилося 18 нових локацій для активного відпочинку дітей та дорослих.  9  - це ініціативи, спрямовані на покращення благоустрою пришкільних ділянок.

21 вересня відзначається велике церковне свято – Різдво Пресвятої Богородиці. Які традиції і прикмети існують, що можна і не можна робити в свято.

У неділю, 20 вересня, в столиці Білорусі та інших містах країни заплановані антиурядові Марші справедливості. У центр Мінська влада стягнула велику кількість техніки, силовики перекрили дороги.  

keyboard_arrow_up