Події

Події

З липня 2017 року у Тернополі започаткували "Книгу рекордів Тернополя". На сьогоднішній день, лютий 2020, їх налічується уже 47. Пропонуємо переглянути весь список

28 лютого, настоятель храму УГКЦ с. Мар’янівка (Тернопільський район) о. Іван Зозуля, спільно зі старшим братом Петром Костиком та майстрами, які здійснювали підготовчі роботи перекриття храму, віднайшли старовинні ікони, вік яких становить 126 років.

До 8 березня лишилось трохи більше тижня. Дехто вже почав готуватися до Міжнародного жіночого дня. Чоловіки почали шукати подарунки своїм жінкам, а жінки – натякати, що вони хотіли б отримати.

У неділю, 1 березня, відбудеться відкриття пам’ятної дошки колишньому працівнику Тернопільської міської ради Андрію Питаку, який загинув при виконанні службових обов’язків в зоні проведення бойових дій в Луганській області. 

Багато музики, майстер-класи, флешмоби, спортивні розваги для дітей та море смаколиків: упродовж двох днів на Театральному майдані буде велелюдно.

Вибухотехніки знищили гранату часів Другої світової війни, знайдену під час ремонту.

На цілодобове чергування заступив багатофункціональний вертоліт-трансформер Мі-8МТВ-1 для транспортування ймовірних інфекційних хворих на коронавірус.  

В Україні офіційно не підтверджено випадок захворювання на коронавірус. Однак область готується до можливої появи хворих. Чи забезпечені лікарні усім необхідним, та на скільки вистачить «запасів» у випадку епідемії – читайте у матеріалі.

Приміщення для тимчасової ізоляції осіб із симптомами респіраторних захворювань організували в п'яти містах України: Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква. 

Про те, що на мікрорайоні "Дружба" стався прорив водогону, редакцію повідомили читачі. Зранку 28 лютого ріки гарячої води текли узбіччями дороги на Об'їзній. Мікрорайони "Дружба", "Східний" та "Бам" залишились без водопостачання, кажуть тернополяни. 

keyboard_arrow_up