Події

Події

Суд виніс рішення позбавити жінку батьківських прав на всіх сімох діток, старші з яких навчаються в інтернаті, а четверо молодших – в «Малятку». Чи є шанс у Світлани повернути малих, коли носить під серцем восьмого? Про що мріють малюки Світлани і як живуть у сиротинцях при живих батьках? Після серії матеріалів в «20 хвилин» журналістку і редакцію закидали обурливими коментарями родичі поки що ще 25-річної мами. Чи захотів бодай один з них забрати собі когось з малюків?

Три соціальні послуги, а саме: отримання субсидій, призначення пенсій та послуги для внутрішньо переміщених осіб, стануть доступні у додатку "Дія" вже наприкінці листопада поточного року.

Пенсіонера з Тернополя три роки тягають по інстаціях, штрафують, бо він розчистив хащі біля будинку. Його жінка, теж пенсіонерка, підтримує і супроводжує чоловіка у всіх інстанціях. На очах у жінки в суді виступають сльози. Редакція “20 хвилин” не могла залишитися осторонь цинізму, проявленого по відношенню до тернопільського пенсіонера місцевими чиновниками, і звернулася із проханням до адвоката, аби той захистив пенсіонера в суді.  Що відбулося у суді 19 жовтня, дізнавалися журналісти “20 хвилин”.

Траса Н-18 на Тернопільщині є дуже завантаженою. Це основна туристична артерія у напрямку Карпат, тому головне завдання мостовиків – зробити прогонову будову, котра б витримувала сучасний потік транспорту.

У вівторок, 19 жовтня на Будного-Чернівецькій переключатимуть мережу

З 18 жовтня в Тернопільську міськраду і підпорядковані їй виконавчі органи можна пройти тільки за наявності COVID-сертифікату або негативного тесту на COVID-19. Але як їх перевірятимуть і чи можна пройти без сертифікату, перевіряв журналіст «20 хвилин». Дивіться відео. Та читайте, що з цього приводу думає юрист.

19 жовтня 1947 — почалося масове вивезення українців у Сибір. Лише за три дні, з 19 по 21 жовтня до Сибіру вивезли 150 тисяч українців.

Нагадаємо, довкола Тернопільської районної лікарні тривають судові баталії. Медики районної лікарні та пацієнти закладу фактично стали заручниками конфлікту районної та міської рад, які не можуть вирішити, кому належатиме приміщення. То що вирішив суд? Про це – у матеріалі!

У рейтингу найкомфортніших міст України 2021 Файне місто здобуло перемогу та посіло 1 місце. У порівнянні з попереднім роком, цьогоріч Тернопіль значно покращив свої показники та піднявся на чотири позиції, отримавши найвищий бал - 84,7.

У редакцію «20 хвилин» звернулася тернополянка Лідія та розповіла, що вже кілька років змушена чути та спостерігати, як молодь вечорами та вночі розпиває алкоголь на території школи №18. А неодноразово, каже, бачить п’яним і самого сторожа цього навчального заклад  Ми звернулися за коментарями до сторожа та директора школи? Чому розвели такий бардак?

keyboard_arrow_up