Антирекорд Тернопільщини – понад 30 водіїв сіли за кермо напідпитку у святкові дні

Антирекорд Тернопільщини – понад 30 водіїв сіли за кермо напідпитку у святкові дні
  • Дві доби Великодніх свят на території Тернопільської області не було конфліктних ситуацій між вірянами, грубих порушень публічної безпеки та правопорядку.
  • Зате Тернопільщина відзначилась рекордними показниками по кількості водіїв, які сіли за кермо у стані алкогольного сп’яніння.

У Великодні свята правоохоронці Тернопільської області, як відомо, несли службу у посиленому режимі. Сумувати їм точно не довелось.

Як повідомляють в Головному управлінні Нацполіції Тернопільської області, протягом двох святкових днів зареєстровано велику кількість повідомлень та звернень людей щодо домашнього насилля – майже 60 фактів, порушень правил дорожнього руху – 46, дорожньо-транспортних пригод з і без потерпілих – 29, 16 бійок.

Антирекорд для області встановили водії, які дозволили собі сісти за кермо п’яними. Подібних випадків виявлено аж понад 30. Всіх кермувальників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Відео дня

До слова, за першй випадок керування авто у нетверезому стані водія буде покарано штрафом на 17 тисяч гривень з позбавленням права керувати автівкою на рік.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» розповідали, що в Тернополі судитимуть водія, який на Великдень п’яний пошкодив 5 автівок. Також писали, що за березень на Тернопільщині виявили 239 водіїв у стані алкогольного сп’яніння. Останнім часом подібні випадки часто фіксують в обласному центрі. Переконайтесь самі, перейшовши за посиланнями нижче.

 

Читайте також:

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up