На Бандери аварія за участю двох авто (оновлено)

На Бандери аварія за участю двох авто (оновлено)

ДТП  трапилася близько 22.00. Про неї повідомив читач Дмитро.

Як повідомив чоловік, потерпілих у ДТП немає.

На Бандери аварія за участю двох авто (оновлено), фото №1 на сайті 20minut.ua

В управлінні патрульної поліції Тернопільської області підтвердили, що потерпілих немає. Зіткнулися КІА та  Dacia Solenza. Патрульні склали схему ДТП та протокол. В одного з водіїв вилучено посвідчення.

На Бандери аварія за участю двох авто (оновлено), фото №2 на сайті 20minut.ua

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Сергей Ференц
    От писаки якщо читач Дмитро то яка тоді жінка понабирають писак по оголошенню
    Кобра reply Сергей Ференц
    Це в пед універі факультет жцрналістики
  • Паша Пелех
    Точно біля обнови? Що біля обнови роблять фури?

keyboard_arrow_up