На Бандери аварія за участю двох авто (оновлено)
ДТП трапилася близько 22.00. Про неї повідомив читач Дмитро.
Як повідомив чоловік, потерпілих у ДТП немає.

В управлінні патрульної поліції Тернопільської області підтвердили, що потерпілих немає. Зіткнулися КІА та Dacia Solenza. Патрульні склали схему ДТП та протокол. В одного з водіїв вилучено посвідчення.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Сергей ФеренцОт писаки якщо читач Дмитро то яка тоді жінка понабирають писак по оголошенню
Кобра reply Сергей ФеренцЦе в пед універі факультет жцрналістики -
Паша ПелехТочно біля обнови? Що біля обнови роблять фури?