На Злуки - великий затор через аварію

Відтак ряд тролейбусів, а відтак і легкових автомобілів, зупинилися на проспекті. Проїхати автомобілями чи маршутками о 8.30 год вже було майже неможливо. Відтак пасажири обурювалися, що через затор спізнюються на роботу.
- Пробка тут вже більше години, зі всіх сторін, - каже тернополянка пані Олена. - І зі сторони вул.Тарнавського, і від пр.Злук.
Як повідомив начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області Василь Барановський у даній аварії лише матеріальні збитки.
- Тролейбус перестроївся в іншу смугу і не пропустив Ford, в результаті чого зачепив його, - каже Василь Барановський.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Стельмащук Сергійфорд винуваний.
-
Микола Унгурянабо форд йшов на обгін зправа. а що ПДР лише для лохів та слабаківmark reply Микола Унгуряннемає такого поняття - обгін справа. обгін - маневр з виїздом на смугу зустрічного руху. є випередження по правій полосі, що в даному випадку форд мав право зробити, так як тролейбус рухався лівою полосою. так що ЛОХ і СЛАБАК, читай ПДР. школота