Ремонт доріг у Тернополі триває: де і що вже зробили

Ремонт доріг у Тернополі триває: де і що вже зробили

Поки дозволяє погода, у багатьох мікрорайонах Тернополя продовжується поточний ремонт доріг.

Впродовж тижня у Тернополі проводили локальні ремонтні роботи на прибудинкових територіях, міжквартальних проїздах та відновлювали дорожнє покриття.

Як повідомляє міська рада, на п’яти вулицях міста триває підготовка ремонтних карт для проведення поточного ремонту за адресами: вул. Бойківська, вул. Михайла Рудницького, вул. Квітки Цісик, вул. Весела, вул. Паркова.

Продовжуються роботи з відновлення пішохідної зони на вул. Львівській. Підрядна організація влаштовує бордюри та вкладає фігурні елементи мощення.

Відео дня

Триває благоустрій зеленої зони з облаштуванням пішохідної доріжки на вул. Олександра Довженка, що поблизу будинків №9, 10, 12, 14, 20. Наразі тут також вкладатимуть фігурні елементи мощення.

З метою ліквідації підтоплень тривають роботи на ділянці вул. Соломії Крушельницької — парк Тараса Шевченка. На цій ділянці проводять влаштування піщано-щебеневої основи днища колектора й бетонування стін.

Роботи з відновлення покриття проводяться у дворах на вул. Київська, 11-Б, вул. Сергія Корольова, 10, вул. Олександра Смакули, 1, пров. Цегельний 1-Д, вул. Михайла Вербицького, 12 та міжквартальному проїзді на просп. Злуки, 31 — вул. Мирона Тарнавського, 1.

Зазанчимо, що під час воєнного стану в Україні заборонили проводити капітальні ремонти чи будівництва за рахунок місцевих, обласних чи державних бюджетів. Тому у місті лише ремонтують дорожнє покриття.

Нагадаємо, що з 18 жовтня по 18 листопада частково перекриють дорогу на вул. Соломії Крушельницької.

 Читайте також:

З 18 жовтня вулицю Соломії Крушельницької перекриють частково, а Білецьку — повністю (Схема об'їзду)

Як курсуватиме громадський транспорт через часткове перекриття вул. Соломії Крушельницької

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up