Тимчасовий міст через річку Гнізна: комунальники показали відео робіт

Тимчасовий міст через річку Гнізна: комунальники показали відео робіт

Він призначений для пішоходів та легкового транспорту.

Триває будівництво тимчасового об’їзд моста на трасі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. Про це розповіли у Службі відновлення та розвитку інфраструктури Тернопільської області.

— Підрядна організація Служби відновлення облаштовує переправу через річку Гнізна у місті Теребовля. Вона розташована поруч із реконструйованим мостом на трасі М-19, — йдеться у повідомленні. — Тимчасовий об’їзд призначений для легкового транспорту і пішоходів, він функціонуватиме на увесь період реконструкції.

Натомість вантажівки продовжать рухатися в об’їзд трасою Н-18 через селище Дружба, місто Бучач, а далі до міста Чортків дорогою Т-20-01.

Відео дня

— Підрядна організація вже влаштовує водопропускні труби на ріці Гнізна. Завершити роботи і відкрити рух через об’їзд плануємо до 25 грудня, тобто в межах першого місяця реконструкції, — кажуть у Службі.

Після відкриття об’їзду стартує демонтаж аварійного мосту на трасі М-19. Роботи виконуються за рахунок Європейського інвестиційного банку. Реконструкція передбачатиме фактичне будівництво споруди з «нуля».

Довідка
Міст через річку Гнізна був збудований майже 90 років тому і перебуває у аварійному стані. На ньому виявили численні недоліки, які загрожують безпеці руху та можуть призвести до обвалу. Зокрема утворилися поперечні тріщини прогонової будови з розкриттям та поздовжня тріщина залізобетонної плити проїзної частини прогонової будови. Саме тому Служба відновлення ініціювала невідкладну реконструкцію мосту у 2023 році.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Nin Ja

    Вже одні робили мости перед тим, як москаль напав.. Тенденція продовжується, дежа вю

keyboard_arrow_up