Прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника у Петрикові понад 3,6 мільйона
У селі Петриків забудовник багатоквартирного будинку нібито не перерахував до бюджету громади понад 3,6 мільйона гривень пайової участі. Через це прокуратура звернулася до суду з вимогою стягнути кошти.
Від забудовника багатоповерхівки у селі Петриків сплатити до місцевого бюджету понад 3,6 мільйона гривень пайового внеску. Про це повідомляють на сайті Тернопільської обласної прокуратури.
«З’ясували, що упродовж 2018–2021 років замовник збудував та ввів в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок із вбудованими приміщеннями громадського призначення та творчими майстернями. Загальна площа будівлі становить 8 868,6 кв. м, площа квартир — 6 265,1 кв. м, а площа нежитлових приміщень — 2 603,56 кв. м. Проте замовник так і не сплатив органу місцевого самоврядування кошти пайової участі на суму 3 млн 671 тис. грн», — зазначили у прокуратурі.
З метою забезпечення надходжень до бюджету громади прокурори звернулися з позовом до суду. Наразі у справі відкрили провадження.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Галина ДушенкоПіпеццццц -
Наталья ФедишинА де були всі,як це будувалось?!!!!!! То ж не псяча буда!;;; -
Наталья ФедишинТруси хібащо..