Концерти

Концерти

У 2022-му «White Christmas» буде ще й чудовим подарунком до Дня Святого Миколая.

В актовій залі Тернопільського національного педагогічного університету 6 грудня відбувся концерт Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю ЗСУ. Дійство приурочили Міжнародному дню волонтерів та Дню Збройних сил України. Скільки коштів зібрали для наших військових?

Музика — це мова, яка зрозуміла у кожному куточку планети. Це – чудодійний засіб залучення людини до добра, духовності, гармонії та краси. 

Колектив, який вже більше ста років дарує слухачам свою творчість! Тембри народних інструментів та композиції, які наповнюють і гріють душу, адже це рідне, українське!

Коли разом збираються близькі за духом і настроєм люди, то завжди звучить романс!

Відомий гурт Probass Hardi нині, 15 листопада, матиме благодійний концерт у Тернополі. Хлопці крім інших пісень виконають свій популярний хіт – «Доброго вечора, ми з України!», що став неофіційним військовим привітанням. Зібрані на концерті кошти передадуть ЗСУ. Де пройде виступ, кого запрошують та з якою метою гурт збирає гроші – читайте в анонсі.

Музика — це мова, яка зрозуміла у кожному куточку планети. Це – чудодійний засіб залучення людини до добра, духовності, гармонії та краси. Музика володіє великою силою впливу на наші душі й почуття, завжди актуальна, вона житиме, стільки, скільки існуватиме Світ.

Лісапетний батальйон — дійсно народний колектив, адже учасники його з народу, чудово знають фольклор, мають неперевершене почуття гумору. На їхніх концертах кожен зможе вдосталь насміятися, відпочити душею від рутини і проблем, наповнитись позитивом.

14 жовтня у Драмтеатрі в Тернополі відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ Іво Бобула.

Цей концерт не для розваг. Цей виступ для допомоги і перемоги! Зібрані гроші організатори передадуть на потреби Медичного корпусу Львівщини, що сприяє забезпеченню окремого полку спеціального призначення А30B.

keyboard_arrow_up