Концерти

Концерти

У програмі — улюблені українські пісні та колядки.

На вас чекають виступи Михайла Глядика (Prestige music band), Ігоря Яснюка (Світозари) та Надії Гураль.

Не пропустіть унікальну можливість почути легендарних артистів наживо та заспівати улюблені хіти на концерті разом!

SKYLERR наголосила, що «в цих піар-перегонах брати участь їй не цікаво».

4 лютого о 15:15 розпочнеться повтор фінального концерту Національного відбору на Євробачення, після чого у прямому ефірі будуть закриті лінії для голосування й оголошені результати.

19 вертепів — і 364 учасники отримають призи. Трійка кращих матиме грошову нагороду. Вперше свою програму покажуть ляльковий і авторський вертепи. Якщо пролунає сигнал тривоги, конкурс призупинять, всі перейдуть в укриття, яке розташоване у торговому центрі. Парад продовжать після відбою.

У програмі — улюблені українські пісні та колядки.

Пісні, написані мовою душі, де кожен рядок чітко передає всю сутність людських почуттів. Саме так можна охарактеризувати творчість нової української зірки – Golubenko.

Цьогоріч музика українських композиторів, народні пісні у виконанні оркестру звучатимуть у церкві Матері Божої Неустанної Помочі в Тернополі, що на бульварі Данила Галицького,1Б. Виступ розпочнеться 24 серпня 2023 року о 12 годині.

Благодійний тур розпочнеться концертом у нашому місті. Основною ціллю Всеукраїнського туру MONATIK «ART Оборона» є спільна ініціатива артиста з Фондом «Твоя опора» – збір коштів на допомогу дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій України. Протягом кожного з концертів будуть додатково проводитися благодійні аукціони та різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для українців.

keyboard_arrow_up