Дали два роки обмеження волі за побиття сусідки

Дали два роки обмеження волі за побиття сусідки

Оголосили вирок чоловіку, який під час конфлікту побив сусідку. У суді обвинувачений провину не визнав і пояснив, що це його побила сусідка, яка і розпочала сварку.

Два роки обмеження волі присудив Тернопільський міськрайонний суд чоловіку, який посварився із сусідкою і завдав їй тілесних ушкоджень

Подія сталася 8 травня 2022 року. У матеріалах справи вказали, що обвинувачений у дворі ламав дерев'яну лавку в спільній альтанці, до нього підійшла потерпіла і зробила зауваження, в результаті чого виник конфлікт.

«Вона перебувала на балконі та зробила йому зауваження, однак він не відреагував на нього... Після цього потерпіла вийшла у двір, схопила його за сорочку, проте ОСОБА_3 повалив її на землю та почав наносити тілесні ушкодження. За її словами, обвинувачений спочатку схопив її за шию, кинув на землю, після чого стрибнув зверху та почав бити», — повідомила потерпіла.

Відео дня

Жінка отримала травми, зокрема, синці, забиття м’яких тканин, а також перелом дистальної (нігтьової) фаланги, зазначено у рішенні суду.

Обвинувачений у свою чергу вину не визнав і повідомив, що конфлікт почала саме потерпіла.

«Вона схопила його однією рукою, намагалася відтягнути, а іншою наносила йому удари. У відповідь він узяв її за рукав і поклав на землю. Потерпіла впала на живіт, а він утримував її за руку, щоб вона заспокоїлася та припинила агресивні дії. Також зазначив, що не завдавав потерпілій тілесних ушкоджень, оскільки його руки були зайняті. За його словами, саме потерпіла наносила йому удари, а він лише оборонявся», — повідомив обвинувачений.

Попри це суд дійшов висновку, що вина чоловіка доведена та ухвалив: визнати його винним та призначити покарання — два роки обмеження волі.

Рішення суду ще не набрало законної сили, його можна оскаржити в апеляції.

Довідка
Стаття 61 Кримінального кодексу — обмеження волі
Покарання у виді обмеження волі полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up