У тернополянки вкрали гроші прямо з дитячого візочка

У тернополянки вкрали гроші прямо з дитячого візочка
  • 22-річна тернополянка гуляла з дитиною і залишила гаманець у візочку
  • Згодом виявила, що він зник і заявила в поліцію.

Про це розповіли у пресслужбі поліції Тернопільщини.

— До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулася 22-річна жителька обласного центру із заявою про крадіжку, — йдеться у повідомленні. — Зі слів потерпілої, вона гуляла на вулиці з дитиною і поклала гаманець до дитячого візочка. Хто і коли викрав його — не помітила.

Правоохоронцям вдалось знайти причетного до крадіжки чоловіка. Ним виявився раніше неодноразово судимий 38-річний житель обласного центру.

Відео дня

У викраденому гаманці були кошти, банківська картка та особисті документи заявниці. Підозрюваний витратив 800 гривень, придбавши в одному з торгових закладів алкогольні напої.

— Він уже декілька разів відбував покарання за майнові злочини. Наразі щодо нього триває досудове розслідування, розпочате за фактом вчинення грабежу й слідчі клопотатимуть про запобіжний захід — взяття під варту, — наголосили у поліції.

Тепер підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, поліцейським вдалось затримати чоловіка який обікрав в Озерянах три торгові заклади і приватне помешканння. Причетним до події виявися раніше судимий за майнові злочини 21-річний місцевий мешканець.

 

Читайте також:

Житель Кременеччини обікрав школу у рідному селі

Пограбував 10-річну дівчинку у медзакладі Тернополя: поліцейські затримали зловмисника

Дорослий кавалер обчистив квартиру батьків коханої-школярки: зникли чималі суми у валюті і гривнях

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Оля Білинська
    Шляпа

keyboard_arrow_up