Жителька Збаразької громади вирощувала коноплю

Правоохоронці виявили в одному із сіл Тернопільщини незаконний посів коноплі. 44 кущі нарковмісних рослин вирощувала місцева жителька.
Про це розповіли у поліції Тернопільської області.
— У ході відпрацювання населених пунктів співробітники відділення поліції №4 міста Збаража отримали інформацію про те, що 53-річна жителька одного з сіл місцевої громади вирощує заборонені рослини, — йдеться у повідомленні. — Під час санкціонованого обшуку на земельній ділянці, яку орендує жінка, правоохоронці виявили 44 кущі рослини, схожої на коноплю.
Дії 53-річної жительки Збаразької громади поліцейські кваліфікують як кримінальний проступок.
У поліції нагадують, що за вирощування від 100 до 500 рослин маку або від 10 до 50 конопель передбачена кримінальна відповідальність за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (покарання – штраф, або арешт до 6 місяців, або обмеження волі до трьох років). За посів понад 500 рослин маку або понад 50 конопель — встановлена кримінальна відповідальність за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України.
Порушників чекає покарання у вигляді від трьох до семи років позбавлення волі.
Нагадаємо, 19 кущів коноплі та подрібнену речовину рослинного походження зеленого кольору знайшли борщівські поліцейські у мешканця Скала-Подільської громади. Тепер йому доведеться відповідати перед законом.
прибутку».
Читайте також:
Вибухівка та наркотики: у мешканця Чортківщини знайшли цілий арсенал заборонених предметів
Оперативники Тернопільщини викрили цілу групу, яка займалася розповсюдженням наркотиків
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.