Читаю, бо це мені подобається

Читаю, бо це мені подобається

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

Читаю, бо це мені подобається, фото №1 на сайті 20minut.ua

ОКСАНА КУЗІВ «АДАМЦЬО»

Віра Герус, домогосподарка:

  • До цієї книги увійшли три бувальщини – «Там, де гори підпирають небо», «Скривджена любов» і «Адамцьо. Вінець Божого творива». У першій описана нелегка доля Ганни, у другій – любовна драма Марисі, в третій – гріх Адама. Це три життєві історії, трьох реально існуючих людей, пропущені через серце і зрілий розум письменниці. Події відбуваються на Західній Україні в період з 30-х років ХХ століття і аж до сьогодення. Мене найбільше вразила розповідь про Адамця, який за радянських часів зробив великий гріх — вирізав очі статуї Ісуса Христа. Відплатою стало народження двох сліпеньких двійняток – його правнучат.

Читаю, бо це мені подобається, фото №2 на сайті 20minut.ua

СЕРГІЙ ЖАДАН «ІНТЕРНАТ»

Олег Варницький, механік:

  • Це важка розмова про  війну на сході України. В романі описано три дні під час важких боїв за Дебальцеве, коли біля дому 35-ти літнього вчителя української мови однієї з місцевих шкіл Паші, розриваються снаряди. Йому потрібно пробратися в місто і забрати з інтернату свого неповнолітнього племінника. Як не старався Паша уникати головного запитання «За кого ти?», саме малий племінник Саша та все пережите за ці три дні допомагають йому визначитись – хто для нього свої і на чиєму він боці. Один із випадково знайомих під час переходу лінії фронту теж запитує Пашу: «… а як ви тепер будете викладати свою мову?».

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up