"RIA плюс" створює нову рубрику: щотижня ми цікавимось у тернополян, що захопливого вони прочитали останнім часом? Найцікавіші відгуки ми будемо публікувати на сайті.
Читайте якісну літературу!
Олена Кирилюк, студентка
Ніна Джордж “Маленька паризька книгарня” - Всім іноді хочеться, аби нам дали чудодійних ліків, які би допомогли миттєво. Але ліки ті мають бути не від болю в голові чи серці, точніше, і від такого болю теж, однак заспокоїти вони мають душевні рани. Саме про такого “знахаря” ця книга. А ще про його пригоди, коли він вирішує нарешті побороти внутрішній демонів — спогади про зраджене кохання.
Книгу мені порадила подруга. Сказала, що окрім цікавого сюжету я знайду на сторінках ще й не менш оригінальні рецепти французьких страв — і не обманула.
Крім того тут є безліч цікавих фраз, які змушують замислитись. Їх можна виписувати, однак дизайнери все зробили за вас — вони навіть виділені іншим шрифтом.
Зазвичай про почуття в книгах йде оповідь від імені жінок, однак “Маленька паризька книгарня” покаже, як відчувають і переживають втрати та падіння чоловіки. Дарма, що написала це жінка.
Андрій Степанов, дизайнер
Тадеуш Доленга-Мостович “Знахар” - З дитинства пам’ятав цей фільм — екранізація до сих пір знаходить своїх шанувальників, тому пройти повз книгу, за якою зняли стрічку, просто не міг. Професор Вільчур, який волею долі перетворюється в знахаря в забутому богом селі... Такі дивні життєві повороти трапляються часто. Сьогодні ти на коні, а завтра доводиться починати все з нуля.
Книгу почав читати із осторогою, однак вона дійсно зачіпає за живе. Неважливо, що написана ще до Другої світової. Кожен із нас щодня бореться за своє місце під сонцем, шукає друзів, торує життєвий шлях. Головне — залишатися при цьому людиною. Неважливо, чи ти відомий в певній сфері, чи взутий в онучі йдеш сільською дорогою.
Читати всім, ця книга актуальна і зараз.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 12 від 19 березня 2025
Читати номер