Читаю сам і раджу іншим: поради книголюбів

"RIA плюс" продовжує рубрику: щотижня ми цікавимось у тернополян, що захопливого вони прочитали останнім часом?  Найцікавіші відгуки ми будемо публікувати на сайті.

Читайте якісну літературу!  

Читаю сам і раджу іншим: поради книголюбів

Сашко Олеськів, тестувальник
Курт Воннеґут “Ґалапаґос”

Так, як писав Воннеґут, досі не пише ніхто. Його сюжети не сплутаєш з іншими майстрами антиутопій. Він не лякає, а навпаки — жартує та насміхається над всесвітніми катастрофами та трагедіями. Він поселяє людей на кораблі, де навряд чи є можливість вижити серед нового варіанту трійці Апокаліпсису: війни, голоду та ...фінансової кризи.
Знаю, що за цю манеру Воннеґута не дуже люблять, але мені імпонує його мислення: коли сюжет раптово переривається новою розповіддю, і ти вже читаєш про зовсім інших героїв.
Цей американський автор так чітко уявляв картину нашого світу і до чого ми врешті дійдемо, що здається, наче він якийсь пророк. Не хотілося б в усе, звісно вірити, але все йде до якоїсь катастрофи.

Галина Кравчук, менеджер з гарантії
Чарлз Дахігг “Сила звички”

Чарлз Дахігг у своїй книзі описує механізм звички, як вона зароджується і чому ніколи не зникає назавжди. Теорія підкріплена реальними історіями, цифрами і фактами, що надають їй ще більшої ваги. Це історії про формування нових звичок у людей з втратою короткочасної пам’яті, про вплив основних звичок на стиль життя в цілому, про збільшення прибутку компанії за допомогою впровадженням однієї звичайної звички для всіх працівників, про маркетингові дослідження споживчих звичок покупців, про стихійне формування звичок в різних організаціях, а також роздуми над тим чи несемо ми відповідальність за свої згубні звички та в якій мірі.
Загалом, це доступна і цікава книга про те, що змінитися може кожен, головне – вірити в себе.

Коментарі
21:00 Тернопільські чорнобильці поділилися наболілим 20:00 Тернополянка стала призеркою чемпіонату України з шашок-64 19:32 Стало відомо, хто керуватиме ТНЕУ 19:00 Чому важливо бути щепленим від небезпечних інфекцій 18:41 Тернополянин «рішав» меддовідки на права і щоб відкосити від армії 18:14 Обізнана людина завжди зможе себе захистити – у вишах пишуть правовий диктант 18:00 На Тернопільщині стартує найбільша теренова гра України «Гурби – Антонівці» 17:25 Скільки платитимуть сімейним лікарям за немовлят, дітей, дорослих і літніх – рішення уряду 16:49 Отримали усне попередження, бо не погодили вигляд та місце контейнерів для сміття з владою 15:48 Тернополянин за медичні довідки вимагав та отримав 3750 грн хабара 15:20 Чоловік по місту розгулював з гранатами Ф1 14:40 На повороті поблизу "День і ніч" не розминулись "швидка" і автобус. Дорогу перекрили 14:30 Вниз чи догори – куди бігти у випадку пожежі

Практично усі травневі вихідні тернополяни та гості міста зможуть порозважатись на фестивалях. Будуть традиційні гастрономічні...

До кінця травня оброблять територію від кліщів, потім візьмуть аналізи води та піску, згодом рятувальна служба проведе...

"20 хвилин" вирішили запитати у тернополян, яку із сусідніх країн вважають найбільш дружньою до нашої держави.

Соціальний проект "Класний керівник" -  це можливість для вчителів розповісти про себе та свою діяльність,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up