"RIA плюс" продовжує рубрику: щотижня ми цікавимось у тернополян, що захопливого вони прочитали останнім часом? Найцікавіші відгуки ми будемо публікувати на сайті.
Читайте якісну літературу!
Олена Драч, редактор:
Памела Дракерман “Французьке виховання. Історія однієї американської мами в Парижі”Як зробити так, щоб твоя дитина була щасливою? Як поводитись, аби вона завжди відчувала, що її люблять? Як не загнобити її своєю любов’ю і нереалізованими мріями?
Навіть якщо у вас ще немає дітей, цю репортажну книгу варто прочитати. Звісно, її не треба сприймати як останню прописну істину, але щось у цьому є. Адже справді виховання американське і виховання французьке — досить різні. В анотації сказано, що замість британського та американського сміливо можна підставляти “українське” виховання. Мабуть, погоджуся.
Ми не завжди розуміємо, що навіть немовля — це окрема людина, а не частина нас. І ось якраз із цього треба змінювати своє ставлення до власних дітей, тоді вони ростимуть щасливими з перших днів.
Світлана Леньо, економіст:
Джо Стадвелл “Чому Азії вдалося”Тільки лінивий вчитель географії у школі не розповів своїм учням, що Японія — країна вкрай бідна на ресурси, але “дивіться, як розвинулася!”, а “Китай процвітає внаслідок тіньових технологій”. Все це так, але трошки не так. Азія — це ще й аграрії. Так, сільське господарство, це те, внаслідок чого ця територія жила і процвітала століттями та тисячоліттями. Рисові поля вчать гарно рахувати й збирати врожаї по декілька разів на рік.
А держава, яка проводить земельні реформи і підтримує аграріїв, процвітає. Я вже бачу скепсис на ваших обличчях.
Я бачу його і на своєму, але все ж хочеться якісь такі зміни побачити й в нашій економіці.
Якось бачила, що цю книгу рекомендував у Фейсбуці Генпрокурор Юрій Луценко. Може, дослухаються до нього нардепи?
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 18 від 30 квітня 2025
Читати номер