Для тернополян покажуть «Різдвяну кантату». Як доєднатись до перегляду

Для тернополян покажуть «Різдвяну кантату». Як доєднатись до перегляду

Благодійний тур «Різдвяної кантати» триватиме до 7 січня. 

14 грудня у Тернополі покажуть музично-театралізовану виставу «Різдвяна кантата». Її проводить Благодійна організація «Благодійний фонд «Мрія» у співпраці з Громадською організацією «Всеукраїнське молодіжне спілкування» за участю волонтерів та студентів України. Про це розповіли у пресслужбі міської ради

Вистава відбудеться у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка. Розпочнеться захід о 18:00.

Відео дня

«Різдвяна кантата» — музично-театралізована вистава, яка відображає справжній зміст народження Ісуса Христа. Такий благодійний тур, попри складні умови в країні, проводять третій рік поспіль. Вистава сприяє переосмисленню сімейних цінностей, зміцненню родинних стосунків,  а також зниженню психологічної та емоційної напруги у людей, що переживають негативні наслідки тривалого стресу від російської агресії.

— Оскільки тур є благодійним, тому вхід на концерт вільний відповідно переглянути виставу можуть сім'ї із числа внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, багатодітні родини та люди, які опинилися у скрутному життєвому становищі, а також діти-сироти та діти військових, — йдеться у повідомленні. 

Усіх, хто бажає долучитися до перегляду вистави необхідно зареєструватися за вказаним QR-кодом, який можна знайти на афіші. 

На заході буде проводитися благодійний збір коштів, які передадуть 3-й окремій штурмовій бригаді ЗСУ.

Триватиме всеукраїнський благодійний тур містами України до 7 січня 2024 року.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up