Психолог Наталія Гаєвська  представила у Тернополі свою першу книжку «Нова Я. Шлях до себе»

Психолог Наталія Гаєвська  представила у Тернополі свою першу книжку «Нова Я. Шлях до себе»

Презентація першої книжки професійного психолога та психотерапевта з досвідом індивідуальної та групової роботи більше 12 років, кандидата психологічних наук Наталії Гаєвської «Нова Я. Шлях до себе» відбулася 19 червня у тернопільській книгарні «Є». 

Модерував подію директор видавництва «Мандрівець» Богдан Фенюк. Він детально розповів історію видання цієї книжки. До речі, з дня звернення авторки до видавця  – 13 лютого 2019 року і до появи друкованої версії рукопису «Нова Я. Шлях до себе» минуло всього лиш три місяці. Свою «першу ластівку» пані Наталя вже представила у Києві на «Книжковому Арсеналі».

  • За основу своєї книжки я вирішила взяти ідею і доопрацьовану програму марафону, який ми організували онлайн  разом із вчителькою моєї старшої доньки із суботньої школи Іриною Микитюк восени 2015 року, – каже авторка. – Він розпочався рівно за 40 днів до Нового 2016 року. Це був перший великий успішний проект після мого переїзду з України в Канаду, після народження другої дитини і професійного застою через цілком об’єктивні причини. Для мене це був величезний поштовх для того, щоб повернутися назад до своєї професії, в те русло, котре для мене в Україні було дуже таким моїм, справжнім.

Після завершення марафону психолог опрацювала і структурувала результати, котрі стали основою книги «Нова Я. Шлях до себе».

Відео дня

У книжці є три тематичні блоки: «Генеральне прибирання», «Пошуки власного ресурсу», «Відродження». В кожному з них містяться завдання на кожний день і покрокова інструкція до оновлення свого життя. Також авторка ділиться цікавими історіями. Психологічні методики допомагають читачеві глибше пізнавати свої можливості, вчитись виражати власні емоції, ставити цілі, досягати бажаного. Загалом книга підштовхне подивитись на звичні речі по-новому. Вона буде цікавою не лише для жінок, а й для чоловіків, адже поради – універсальні.

  • Для мене ця книжка як третя дитина, – каже Наталія Гаєвська. – Пригадую той момент, коли закінчувала рукопис і кілька разів вносила правки, аж доки не вирішила, що вже як є, так і добре. Тоді зрозуміла, що книжка народилася. Для мене дуже важливо, щоб те, що я роблю, було корисним для людей, і коли отримую відгуки на цю книгу, то розумію, що варто було її писати.

Авторка переконана в тому, що чим краще людина знає сама себе, тим більшого вона досягне у житті, тим буде щасливішою. В книжці нема чітких директив, читач має сам зробити висновки і знайти шлях до себе самостійно.

  • Я написала про те, як самому себе виростити, виховати, – каже пані Наталія. – «Нова Я» – це вміння дослідити себе, чітко знати про свої сильні та слабкі сторони, як з цим далі жити і адаптувати свої знання до тої реальності, в якій людина живе.

У Тернополі видання можна придбати у книгарні «Є» чи замовити онлайн –http://mandrivets.com/product/nova-ya-shlyah-do-sebe-39-dennyj-marafon-iz-vidnovlennya-psyhichnyh-ta-fizychnyh-syl/, https://www.yakaboo.ua/nova-ja-shljah-do-sebe-39-dennij-marafon-iz-vidnovlennja-psihichnih-ta-fizichnih-sil.html.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Валера Матів
    в трубочку ту книжку і собі в ....)))) Психологи срані)))) Себе лікуйте!
  • тарас
    цікава тьотя
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:15 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 9 липня) 14:00 Судитимуть тернополянина та його спільників за незаконний видобуток корисних копалин 13:07 На Збаражчині чоловік убив дружину, а після цього вчинив самогубство — поліція 12:45 За зґвалтування неповнолітньої засудили жителя Борщівщини Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 12:23 Червоний рівень небезпеки: на Тернопільщині очікуються надзвичайні дощі, грози та град 12:04 У Білецькій громаді впав ворожий дрон. Місцевих просять не наближатися, аби той не здетонував 11:20 Шахрай пообіцяв стосунки, натомість видурив у тернополянки понад пів мільйона гривень 10:51 Помер український композитор Ігор Поклад 10:25 На Тернопільщині врятували собаку із глибокого колодязя 09:30 Підтоплений будинок і заблокована швидка: ніч на Тернопільщині була неспокійною 09:10 Росія вночі запустила по Україні 728 дронів й 13 ракет 09:02 На Тернопільщині через негоду знеструмлені понад 32 тисячі споживачів 09:00 Перестало битись серце захисника з Лановеччини Василя Костюка 08:00 Укрзалізниця запускає безбар’єрний вагон для пасажирів на кріслі колісному photo_camera 05:03 У Тернополі гучно. В небі над містом та областю — шахеди та ракети (ОНОВЛЕНЕ) photo_camera 22:01 Небезпечна краса: отруйні рослини, які можуть бути навіть біля вашого будинку photo_camera 21:00 Подарували шанс на життя: у Львові врятували 30-річну маму з Бучача завдяки донорській печінці photo_camera 20:00 Журналісти «20 хвилин» отримали доступ до Генплану. Але довелось викликати поліцію 19:30 Горять дачі на Тарнавського: що відомо? photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up