Тернополян кличуть на воєнну драму «Шлях поколінь». Частина грошей піде на дрони для ЗСУ

Тернополян кличуть на воєнну драму «Шлях поколінь». Частина грошей піде на дрони для ЗСУ

Автор фільму був на війні добровольцем.

З 12 жовтня у кінотеатрах виходить у прокат воєнна драма режисера Михайла Ухмана «Шлях поколінь». Про це розповіли у Тернопільській міській раді.

— В основі сюжету молодий програміст Назар, який не бажає воювати, бачить уві сні українського воїна з минулого. Між ними відбувається непроста розмова, яка ставить героя перед важливим вибором і змінює його майбутнє. Події стрічки відбуваються у 2014 році, — йдеться у повідомленні.

Автор фільму Михайло Ухман знає про війну безпосередньо. Він був добровольцем, воював у Мар’їнці та Пісках на Донеччині.  Фільм «Шлях поколінь» знімався у 2020 році в Донецькій області всього за 20 км від тимчасово окупованого Донецька на окремих бойових позиціях наших захисників. Частина зйомок проводилася у Києві та на Волині.

Відео дня

Ролі у фільмі виконали: Володимир Ніколаєнко, Лариса Руснак, Назар Борушок, Олексій Паламаренко, Світлана Матвіїшин та інші. Крім професійних акторів, у стрічці знялись  військові, які на момент фільмування брали участь у  бойових діях.

Частину коштів від придбаних квитків буде спрямовано на купівлю дронів для української армії.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Heonila Lushachac

    потійно шуеають дурнвших від себе порзмножувадися  війна цде не за нпрод а за коропціонерів нехай і забезпечують армію хватить того що гине наша мододь за ніщо

keyboard_arrow_up