У Тернополі шукали завидних наречених

- Не секрет, що всі дівчата збираються заміж, тож приміряти весільну сукню і відчути себе у ролі нареченої просто чудово! – каже тернополянка Ірина Двійна.
У Тернополі шукали завидних наречених

Дівчина разом із десятьма конкурсантками взяла участь у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу краси "Завидні наречені", який проходив у Тернополі 27 червня. Ірина каже, що вражень, які отримала у образі нареченої, словами не передати.

Інші учасниці теж зізнаються, що у весільних сукнях почуваються чудово. Адже біла сукня і фата – мрія кожної дівчини.

- Мені дуже подобається брати участь у різних конкурсах, - додає ще одна учасниця Марта Кушнір. - Тож цікаво було спробути свої сили і на "Завидних наречених".

З кожною  нареченою працював фотограф. Фотосесія та відеозйомка проходили у ресторані Garden City, де дуже багато зелені та цікавий інтер’єр.

- День сьогодні дуже насичений, - каже представник Всеукраїнських конкурсів краси на Західній Україні Анна Угорчак.  – Все розпочалось ще в 7.00. З дівчатами працювали перукарі, стилісти, візажисти.

Трьох найпривабливіших наречених Тернополя обиратимуть під час sms-голосування, додає Анна Угорчак. Їхні фото виставлять на сайті, який організатори повідомлять згодом. Ці дівчата візьмуть участь у фіналі конкурсу “Завидні наречені International”, який відбудеться восени цього року у Харкові.

 

Читайте також: У Тернополі буде конкурс "Завидні наречені"

Коментарі (3)

Ви не авторизовані

  • Anonymous

    http://buchkovskiy.com.ua (:smile:)
  • Anonymous

    http://vintage.te.ua/
  • Anonymous

    vintage.te.ua@gmail.com
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook