Усі розваги у Тернополі на вихідні

Усі розваги у Тернополі на вихідні

Великодній ярмарок у Тернополі, відкритий 5km забіг Ternopil runday,  концерт Infinito Бенд, змагання «Найміцніше яйце Великодня», Водний Батл «Дівчина з відром», а також  фільми, вистави і виставки чекають тернополян цими вихідними, 27 квітня -29 травня.

РОЗВАГИ

Субота, 27 квітня

Великодній ярмарок у Тернополі

Відео дня

Великодний ярмарк у файному місті Тернополі триватиме на Театральному майдані до 12 травня.

На території ярмарку з 12.00 год. працюватиме виставка-продаж виробів від талановитих українських ремісників, гастрономічний сектор із презентацією страв національної кухні, а на Театральному майдані дорослих та дітей чекатиме розважальна програма.

Ось тільки частина всього що можна буде побачити, зробити, скуштувати у Файному місті: унікальне оформлення та креативні фотозони, яйце розміром з Гулівера та відкрита виставка писанок; чисельні майстер-класи і веселі конкурси; традиційні смаколики та гастрономічні новинки; спортивні забави для усієї родини; бої крашанок на звання «Найміцніше яйце Великодня» та водний батл «Дівчина з відром»; запальна укротека та народні гуляння. А також декілька крутих подій: Мистецький фестиваль «Ї», «Тернопільська Брама» та «Фестиваль духовної пісні».

Відкритий 5km забіг Ternopil runday! / Free 5km run

Ternopil runday – це пробігтися 5 км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації у Тернополі. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо runday – це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї! (більше про волонтерство: https://runday.org/volunteering/).

Старт 27 квітня о 8.30 на набережній перед Центральним причалом.

Неділя, 28 квітня

Змагання «Найміцніше яйце Великодня»

Змагання «Найміцніше яйце Великодня» відбудеться 28 квітня о 15.00 на Театральному майдані Тернополя.

Концерт Infinito Бенд

У Великодню неділю у Bunkermuz о 21.00 гратимуть найкращі рок, поп і кінокомпозиції в живому виконанні Infinito Бенд (м. Київ). Бронювання столиків: +380 98 295 1466.

Понеділок, 29 квітня

Водний Батл «Дівчина з відром»

Водний Батл «Дівчина з відром» відбудеться 29 квітня о 15.00 біля Тристороннього годинника.

Реєстрація команд за посиланням: https://forms.gle/B7ojZXqsHQFTAikn6.  29 квітня о 14.30 реєстрація учасників на місці змагань. Воду братиз собою.

Більше інформації на сайті moemisto.ua.

КІНО

«СІНЕМА СІТІ»

Квитки – 70-110грн.

Тел. 47-77-37

«Месники: Завершення»

Кінокомікс, фентезі, 27 квітня-2 травня, поч. – 10.00, 11.00, 12.10, 13.30, 14.40, 15.45, 17.00, 18.20, 19.20, 20.30, 22.00, 23.55

«Велотачки 2»

Пригоди, сімейний, анімація, 27 квітня-2 травня, поч. – 10.20, 14.50

«Прокляття Ла Йорони»

Трилер, жахи, 27 квітня-2 травня, поч. – 21.05

«На висоті»

Драма, фантастика, 27 квітня-2 травня, поч. – 16.40

«Після»

Драма, трилер, романтика, 27 квітня-2 травня, поч. – 18.50

«Містер Лінк: Загублена ланка еволюції»

Комедія, пригоди, сімейний, фентезі, анімація, 27 квітня-2 травня, поч. – 10.20

«Хеллбой»

Бойовик, пригоди, фантастика, 27 квітня-2 травня, поч. – 12.20

«Кладовище домашніх тварин»

Жахи, 27 квітня-2 травня, поч. – 23.05

«Шазам»

Бойовик, кінокомікс, фантастика, 27 квітня-2 травня, поч. – 23.00

ТЕАТР

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА

Квитки – 30-80 грн.

Тел. 52-40-66, 25-05-04

«Вуйцьо з крилами»

Комедія-притча, О. Гаврош, поч. 19.00 – 2 травня

ВИСТАВКИ

«28-ма великодня виставка писанок і листівок»

Виставка, художній музей

«Бог дав радість нам з небес, Христос Воскрес!..»

Виставку фондових матеріалів, краєзнавчий музей

«Рисунок, малярство»

Персональна виставка робіт Андрія Гульовського, картинна галерея ТОО НСХУ

ДИСКОТЕКИ

Allure club

пр. Злуки, 45, початок – 22.00

пт – Паті на хаті

сб – dj Duo Annel & Loya V

нд –  Ретро Disco

Бомба, нічний клуб

вул. Братів Гжицьких, початок – 22.00

пт – International Party

сб – Show Time

нд – Ночі флірту

Бункермуз

бул. Шевченка, 1, початок – 21.00

пт – вечірка

сб – вечірка

Diamond CLUB

вул. А. Живова, 7

тел. 063-382-30-11

Початок запальних вечірок о 22.00

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Топ-10 місць Тернопільщини з неймовірними краєвидами, куди можна поїхати на вихідні чи просто зробити фото 21:00 Хто з тернополян отримав стипендії від Президента України 20:00 Наводить гармату, мріє про дім: історія навідника артбригади 19:00 Працюючий Зарубинський спиртзавод виставили на продаж. Стартова ціна 162 мільйони Від читача 16:03 Тернопільський обласний центр зайнятості долучився до обговорення безпечного та інклюзивного робочого середовища 18:40 На Торговиці дерево впало на припарковані автомобілі photo_camera 18:00 Грози та шквали прогнозують на Тернопільщині: штормове попередження 17:03 У Тернополі можуть облаштувати новий підземний перехід: що відомо? 16:30 15 тисяч за «порозуміння»: на Тернопільщині чоловік запропонував хабар, щоб уникнути штрафу 15:50 У парку Сопільче встановлюють нові гойдалки photo_camera 15:15 Як покарали водія який без документів на несправному мотоциклі збив жінку з дитиною на руках 14:40 На Тернопільщині податківці викрили АЗС без ліцензії: штраф – 365 тисяч гривень 14:03 Біля Копичинців сталась смертельна аварія 13:20 Тариф на газ в Україні з першого травня: скільки коштуватиме кубометр 12:45 Загинув за два дні до 30-річчя, так і не зустрівши свого сина: вшануйте пам'ять Героя Олександра Катинського 12:35 СТО Тернополя: ТОП автосервісів, які обирають досвідчені водії (партнерський проєкт) 12:20 Тернопільський національний педагогічний університет відзначив 85-річчя з дня заснування photo_camera 11:40 Коли буде вирок? Понад три години тривав виступ захисника Михайла Головка у судових дебатах 11:10 П'ять років у в'язниці отримав водій таксі за домагання до неповнолітньої пасажирки 10:55 У тернополянки вкрали 14 тисяч гривень, коли вона намагалась продати фотоапарат
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up