Українські заклади освіти безоплатно отримають необхідну техніку для підключення Wi-Fi в укриттях

Українські заклади освіти безоплатно отримають необхідну техніку для підключення Wi-Fi в укриттях

Планують забезпечити укриття всіх шкіл, ліцеїв і гімназій швидкісним інтернетом до початку навчального року.

Українські дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети безоплатно отримають роутери та необхідну техніку для підключення до швидкісного інтернету в укриттях від телеком-компаній.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Представники закладів освіти зможуть подати заявку на Wi-Fi в укриттях через онлайн-форму.

«Укриття в закладах освіти – основна вимога для очного навчання в умовах війни. Щоб знизити рівень стресу під час повітряної тривоги, ми повинні забезпечити належні умови в укриттях. Наявність інтернету є однією з них. Наразі спостерігаємо активну синергію в роботі над підготовкою до навчального року. Вдячний партнерам за ініціативу та підтримку сфери освіти», – зазначив генеральний директор цифрової трансформації Міносвіти Дмитро Завгородній.

Один із пріоритетів Мінцифри – безперебійний інтернет і зв’язок по всій Україні для роботи, спілкування та навчання.

«Ми продовжуємо забезпечувати Україну якісним інтернетом. Тепер робимо це не тільки на землі, а й під землею. Це новий виклик для телеком-фронту та освітнього процесу. Діти є дуже вразливими у воєнний час, а наша місія – допомогти їм відчувати себе комфортно та допомогти продовжувати робити звичні речі», – повідомив Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації.

Перші 2500 роутерів і 1000 модемів вже є, вони поїдуть до закладів освіти. Планують забезпечити укриття всіх шкіл, ліцеїв і гімназій швидкісним інтернетом до початку навчального року, для цього будуть залучені технічні компанії та українські інтернет-провайдери.

Всіх охочих провайдерів і представників соціально відповідальних компаній ми закликаємо долучитися, для цього необхідно заповнити форму.

 Читайте також:

Безпечне навчання: яким вимогам мають відповідати укриття в закладах освіти

З ліжками, проте без каналізації та вентиляції. Ми перевірили, які укриття у дитсадках Тернополя

29 липня розпочався прийом електронних заяв на вступ до вишів. Що потрібно знати?

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Alina Alina

    Нас чекає люта зима, маємо ризик, що кцп бомбитимуть ТЕЦи аби створити гуманітарну кризу у містах. Тернопіль готовий до цих викликів. ?

keyboard_arrow_up