14 березня у Тернополі та навколишніх селах вимикатимуть світло через планові ремонти

14 березня у Тернополі та навколишніх селах вимикатимуть світло через планові ремонти
  • 14 березня у деяких містах та селах Тернопільської області вимикатимуть світло.
  • Причина – проведення планових ремонтних та профілактичних робіт.

В Обленерго повідомили, де саме 14 березня вимикатимуть електрику і в який період.

З 8.00 до 14.00 через ремонт обладнання вимкнуть електроенергію жителям Тернополя, які живуть за такими адресами:

  • вул. Омеляна Польового 2Б;
  • вул. Євгена Коновальця 5;
  • пр-т Степана Бандери, 53.

У деяких споживачів Тернопільського сільського РЕМ світла не буде з 8.00 до 17.00:

  • с. Хатки: вул. Шевченка;
  • смт. Великі Бірки: вул. Грушевського, вул. Садова, вул. Стуса, вул. Дорошенка, вул. Коновальця, вул. Котляревського, вул. Л.Українки, вул. Наливайка, вул. Сагайдачного, вул. Українська;
  • смт. Велика Березовиця: вул. Зелена, вул. Ланова, вул. Набережна, вул. Національного Відродження, вул. Петриківська, вул. Хмельницького, вул. Чернівецька, вул. Шевченка, вул. Шкільна, вул. Білецького, вул. Глибока Бічна, вул. Заводська, вул. Козацька, вул. Крупи, вул. Ланова бічна, вул. Липова, вул. Лугова, вул. Медова, вул. Микулинецька, вул. Петриківська Бічна, вул. Подільська, пров. Микулинецький, вул. Родини Геретів, вул. Стрільців, вул. Франка;
  • с. Петриків: вул. Степана Бандери, вул. Тернопільська Бічна, вул. Тернопільська, вул. Шептицького, вул. Героїв Майдану, вул. Долина, вул. Кн.Вишнівецького, вул. Крушельницька, вул. Миру, вул. Молодіжна, вул. Подільська, вул. Січових Стрілців, вул. Соборна, вул. Шашкевича, вул. Шевченка;
  • с. Острів: вул. 1Травня, вул. Б.Хмельницького, вул. Кордуби, вул. Крушельницької, вул. Л.Українки, вул. Надрічна, вул. Стуса, вул. Франка, вул. Хмельницького, вул. Ярмуша.

У зв’язку з необхідністю знеструмлення електроліній з метою проведення ремонтів працівники Обленерго 14 березня звертаються до мешканців Тернопільщини:

«Шановні споживачі! З метою забезпечення надійного і якісного надання послуг з електропостачання ВАТ «Тернопільобленерго» здійснює капітальний та поточний ремонт електрообладнання, проводить чистку трас ліній електропередачі. Виконання вищеописаних робіт неможливе без тимчасового знеструмлення електрообладнання та мереж».

Нагадаємо, що у Тернопільській області вже четвертий тиждень не застосовують графіки погодинних вимкнень електричної енергії. Генерації в енергосистемі України достатньо, тому і ліміти наш регіон не отримує. Графіка з ймовірними відключеннями світла на поточний тиждень, з 13 по 19 березня 20223 року, Обленерго не оприлюднювало.

 

Читайте також:

На Тернопільщині обміняли півмільйона ламп. Хто і як ще може це зробити?

Генерації вистачає, але є аварійні ситуації. Укренерго повідомляє про стан в енергосистемі

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Oleg Reshnuk
    А, можна було написати цю новину 15 березня?  🤦🏻‍♂️

    Зазвичай про таке повідомляється завчасно, щоб люди були готові і зробили свої справи наперед, а не в той самий день...

keyboard_arrow_up