8 грудня на Тернопільщині графіки погодинних вимкнень не діють! Вводять аварійні відключення

8 грудня на Тернопільщині графіки погодинних вимкнень не діють! Вводять аварійні відключення

Графіки погодинного вимкнення електроенергії не діють.

За розпорядженням диспетчера «Укренерго» сьогодні, 8 грудня, на Тернопільщині вводять в дію Графіки аварійних вимкнень.

Про це повідомляє «Тернопільобленерго».

Введеня Гафіків аварійних вимкнень спричинило зниження лімітів споживання електроенергії до рівня, який не дає змоги застосовувати стабілізаційні вимкнення. Тому графіки погодинних вимкнень сьогодні, 8 грудня, не діють. Це означає, що поки що енергетики не можуть повідомити споживачам точну годину вимкнення та період, на який вимикають електропостачання.

Відео дня

Енергетики зауважують, що питання обмеження електропостачання певним споживачам узгоджують між собою начальники РЕМів та голови ОТГ, саме вони вирішують пріоритетність розподілу доведеної для кожного РЕМу потужності.

У ВАТ «Тернопільобленерго» черговий раз наголошують, що всі вимкнення електроенергії пов’язанні із критичною ситуацією в енергосистемі України внаслідок ракетних обстрілів. І наразі важливо стабілізувати систему, не допустити хаотичних технологічних порушень.

Тому споживачам варто з розумінням віднестись до даної ситуації та бути готовими до тривалих перерв в електропостачанні.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (91)
 • Віталій Іванчук

  Що ви казки нам тут розказуєте, який графік цілий день світла немає такий графік.
 • Валя Лещишин

  Працівники РЕМУ взагалі для кого ви складали графік, якщо ви його не виконуєте, ви що думаєте що в селах не люди, ми все розуміємо Війна, і нічого проти не маємо проти відключень, але вибачте будь ласка  щоб одні люди сиділи по 10-12 годин без світла, а в інших взагалі не виключалось. Це просто абсурд.
 • Читач89

  Шановні Журналісти, зробіть уже професійне  розслідування, куди і кому та електроенергія з усієї  Тернопільщини "випаровується".
 • Мар'яна Криштахович

  А самі працівники РЕМу ті графіки бачили? Одним світять, а другі по 10 - 12 годин без світла. Що хочуть то роблять, як старі люди кажуть кому війна, кому мать родна.

  Люба Заблоцька reply Мар'яна Криштахович

  Мар'яна Криштахович твоя правда.
  Ми ось були від 9ранку до 6 без світла.
  В 6 включили 8 виключили.
  9включили наступне коли 🤷

keyboard_arrow_up