Аферисти продовжують привласнювати кошти жителів Тернопільщини

Аферисти продовжують привласнювати кошти жителів Тернопільщини

Зловмисники продовжують діяти за відпрацьованими раніше схемами. Вони телефонують до людей, представляються працівниками банків і входять до них в довіру під різними приводами.

 

Збільшення кредитного ліміту, перепис клієнтів банку, захист рахунків від аферистів – за такими фактами правоохоронці розпочали досудові розслідування. Про це розповіли у поліції Тернопільської області.

Ошукані мешканці області знову виконували всі вказівки аферистів, а невдовзі отримували сповіщення про зняття коштів. Загальна сума завданих збитків сягнула майже 29 тисяч гривень.

До цієї суми варто додати ще 16 тисяч гривень. Саме такої суми не дорахувалась мешканка Бучача Чортківського району. За словами жінки, ввечері 14-го лютого до неї зателефонував псевдо-працівник служби безпеки однієї з фінансових установ. Розповів, що помітив підозрілу активність з її електронним гаманцем. Запропонував посили безпеку її коштів. Після цього гроші зникли з картки.

Відео дня

Всі постраждалі від фінансових махінацій телефонували банківським установам і до поліції вже після того, як їх ошукали. Зараз правоохоронці встановлюють шляхи переміщення коштів.

Відомості про події поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Щоб не стати жертвами аферистів дослухайтесь до порад поліцейських:

  • Не повідомляйте ПІН-код картки та в жодному разі не зберігайте їх у гаманці чи разом з карткою;
  • Не повідомляйте ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку.
  • Працівники фінансових установ ніколи не перевіряють ваші персональні дані.
  • Не потрібно розголошувати коди, які приходять вам на ваш мобільний номер, та набирати на телефоні невідомі вам комбінації цифр.

Раніше ми писали про те, як три жительки Тернопільщини втратили кошти під час оформлення заяви на допомогу та розмов із так званими банківськими працівниками,  під час яких з їхніх рахунків було знято близько 76 тисяч гривень.

 

Читайте також:

Три жителі Тернопільщини втратили свої кошти, коли оформили «заявку» на грошову допомогу

Жителі Тернопільщини за лічені хвилини не дорахувались 76 тисяч гривень

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up