День смайла та пірата: які дати відзначають 19 вересня

День смайла та пірата: які дати відзначають 19 вересня
  • 19 вересня — день народження смайла
  • Віряни вшановують пам'ять мучеників Трохима, Саватія і Доримедонта
  • 573 день війни в Україні

Яке свято 19 вересня

Християни вшановують 19 вересня день пам’яті мучеників Трохима, Саватія і Доримедонта. Вони постраждали через свою відданість Христовій вірі. Усі троє загинули у муках через правителя, який не визнавав христиняство, а був язичником.

Що не можна робити цього дня

  • <

    Відео дня
    /li>

Народні прикмети і традиції

 

Пам’ятні дати 19 вересня

Іменини19 вересня

29 вересня іменини відзначають Архип, Давид, Кирик, Кирило, Макар, Михайло.

Цього дня народилися:

Який завтра день в Україні і світі

19 вересня в Україні і світі святкують День народження смайла. Історія піктограми, яка складається з букв, цифр та розділових знаків, розпочалася ще 1963 року в США. Тоді відомий художник Гарві Белл намалював усміхнене обличчя, яке згодом стало символом страхової компанії. А ось справжній смайл в Мережі був створений 1982 року Скоттом Фалманом, який запропонував своїм колегам використовувати в листуванні конкретну послідовність знаків, щоб показувати свої емоції.

Крім того, саме 29 вересня є Міжнародним днем пірата. Створили це свято в США у штаті Орегон. 1995 року Марк Саммерс і його найкращий друг Джон Баур грали у рідному місті Олмані ракетбол і випадково використали піратський сленг. Це їм здалося досить цікаво, тому вони вирішили створити жартівливе свято.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up