Скандальний директор училища і далі судиться за поновлення на роботі

Екс-директор "Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі" Андрій Каплун програв в Апеляційному суді Міністерству освіти  справу щодо свого «повторного» звільнення. Втім, боротиметься і надалі – подав касаційну скаргу.

Скандальний директор училища і далі судиться за поновлення на роботі

Так, Апеляційний суд рішенням від 20 липня 2017 скасував рішення суду І-ї інстанції від 12 квітня 2017 року та відмовив в позові Андрія Каплуна до Міносвіти і  самого училища про скасування наказу, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу відмовити.


Нагадаємо, директора вперше звільнили з роботи у лютому 2016 після появи в Інтернеті скандального відео, де він, як тоді йшлось у ЗМІ, змушував неповнолітніх учнів через куріння привселюдно на колінах просити вибачення. Правоохоронці навіть відкрили кримінальну справу і закрили згодом, бо діти  почали свідчити, що не мають  претензій до директора і самі ставали на коліна і т.д. Директор  почав оскаржувати своє звільнення у суді, суд І-ї інстанції програв, апеляційний – виграв.


Утім, контракт з Міністерством у нього був укладений до 1 вересня 2016.  Такі контракти, якщо Міносвіти звісно не вирішить розірвати його, продовжуються автоматично. Відповідно Міносвіти своїм наказом від 13 вересня 2016 року  звільнило його з посади директора училища у зв'язку із закінченням строку контракту за п. 2 ч. 1 статті 36 КЗпП України.


В жовтні 2016 року Каплун знову почав оскаржувати своє звільнення у суді І-ї інстанції – Тернопільському міськрайонному суді. І рішенням суду Тернопільської області від 12 квітня 2017 року його поновили на посаді.  Міносвіти  звернулось до Апеляційного суду та виграло цю справу. До речі, як ми писали у 2016 році – управління освіти надсилало листи у Міносвіти із нагадуванням, що в пана Каплуна закінчується контракт і, відповідно, не забути його розірвати.


Касаційна скарга на рішення Апеляційного суду, яким задовольнили позов Міносвіти, надійшла у Вищий спецiалiзований суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ 9 серпня 2017. Тож далі буде.

 

 
 

Коментарі (4)

Ви не авторизовані

 • Anonymous

  От гнида...
 • Соля

  Яка ницість... Він що вважає, що училище - його приватна власність і він там має правити довічно? Як не хочеться годівницю покидати...

  Наворинський Назар reply Соля

  А НА ЙОГО ГОРОДІ МИ ПАХАЛИ ТО НІЧОГО))?

  Саня reply Наворинський Назар

  а міліції хто сказав, що такого не було?
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up