Ріки води течуть по проїжджій частині на вулиці Київській. Через це стоять тролейбуси, коліс авто не видно.
Як повідомили нашій кореспондентці, під час робіт прорвало трубу.
- Мали міняти трубу, -розповів один з працівників "Тернопільводоканалу". - І "задвіжку" відрізали. Вилетіли два болти. Але це вже перекрили. Зараз має бути все нормально.
Через "ріки" води, припинився рух тролейбусів. Люди змушені були виходити завчасно із транспортного засобу.
- Фотографуйте, пані, - коментує один з перехожих. - Це течуть наші податки. От як так не слідкувати? Вже напевно нині будемо без води.
Як повідомили у "Тернопільводоканалі" ніякої аварії не трапилося.
- Це здійснення заміни засувки на вулиці Київській, - зазначила фахівець зі зв'язків із громадськістю та пресою комунального підприємства Наталія Турчин. - Там давно проводяться роботи. Це технологічна процедура. Працівники просто випустили воду, яка накопичилася після дощів.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 6 від 5 лютого 2025
Читати номер
Yuriy Chorniy
Юрист
Тернополянин
анонім