На Тернопільщині відбулась проща до Зарваниці з нагоди Дня усиновлених

На Тернопільщині відбулась проща до Зарваниці з нагоди Дня усиновлених

Сім’ї, які взяли під опіку дітей, залишених батьківського піклування, зібралися в Марійському духовному центрі «Зарваниця», аби разом молитися за мир в Україні та за дітей, котрі постраждали внаслідок жорстокої війни.

30 вересня, у день празника Св. Віри, Надії , Любові й матері їхньої Софії та з нагоди Дня усиновлених, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося четверте  паломництво сімей, які взяли під свою опіку дітей, які не мають батьків.

Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Цьогоріч до учасників з Тернопільщини долучилися родини з різних куточків України: батьки і діти дитячих будинків сімейного типу з Донеччини, міст Києва та Миколаєва, опікуни та їх підопічні з Херсонської, Запорізької, Миколаївської областей. Загалом у Зарваниці зібралося більше 200 паломників.

Відео дня

У малій базиліці Зарваницької Матері Божої для відвідувачів провели Святу Літургію, яку очолив сотрудник Марійського духовного центру о. Микола Медюх.

В часі проповіді, роздумуючи над Словом Божим , о. Микола наголосив на важливому християнському принципі, якого Ісус Христос усім своїм життям нас навчає, що робить правиця, хай  про це не знає лівиця. 

«Коли ми робимо добрі справи,вчиняємо діла милосердя, і дотримуємося цього принципу,  нагорода наша велика на Небесах. Адже кожен наш добрий вчинок – це перлинка у Небесну скарбницю. Сьогодні проща людей, які роблять добре діло не лише у визначений час, у визначену годину, а чинять його постійно і зробили це метою свого життя», - каже отець.

На завершення у каплиці над джерелом відбулося освячення води. Паломники молилися на Хресній дорозі й відвідали Український Єрусалим та інші святині Марійського духовного центру.

Зазначимо, що з 2018 року цю особливу подію організовує служба у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації. Чотири роки поспіль відпустовий центр відвідують діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, їхні опікуни,  піклувальники, прийомні батьки та батьки- вихователі, діти, які виховуються у Центрі соціально-психологічної реабілітації та їх вихователі, представники благодійного фонду «Майбутнє сиріт», працівники служби у справах дітей Тернопільщини.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Stephanie Sollo

    Що треба мати для того щобы адоприровать  дiтей и скажить будь ласка Ваш адрес .
  • Stephanie Sollo

    Можно адоптировать 5 диточок : 2 хлопчика и 3 дiвчинки

keyboard_arrow_up