На вулицях Дорошенка і Манастирського кілька днів не буде гарячої води
У зв'язку з поривом трубопроводів теплоносія до теплового пункту на вулиці Дорошенка,15а, призупинено подачу гарячої води споживачам, які обслуговує вказаний тепловий пункт.
Без гарячої води залишились жителі будинків:
- Ж/б Дорошенка, 5 ( гуртожиток) , 6, 8, 12, 14, 16
- Монастирського, 40, 42, 44, 46
Про це повідомляє Тернопільміськтеплокомуненерго.
Завершити ремонтні роботи планують до 16.00 години 2 вересня.
Про всі зміни комунальники повідомлять додатково.
Читайте також:
Чи працюють колонки–качалки для води у Тернополі. Ми перевірили (ВІДЕО)
Де у Тернополі можна безкоштовно набрати води. Дивіться інтерактивну карту!
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Ольга МоскаленкоМи ще з 90х забули що то в крані гаряча вода.