На вулицях Дорошенка і Манастирського кілька днів не буде гарячої води

На вулицях Дорошенка і Манастирського кілька днів не буде гарячої води

У зв'язку з поривом трубопроводів теплоносія до теплового пункту на вулиці Дорошенка,15а, призупинено подачу гарячої води споживачам, які обслуговує вказаний тепловий пункт.

Без гарячої води залишились жителі будинків:

  • Ж/б Дорошенка, 5 ( гуртожиток) , 6, 8, 12, 14, 16
  • Монастирського, 40, 42, 44, 46

Про це повідомляє Тернопільміськтеплокомуненерго.

Завершити ремонтні роботи планують до 16.00 години 2 вересня.

Про всі зміни комунальники повідомлять додатково. 

 Читайте також:

Чи працюють колонки–качалки для води у Тернополі. Ми перевірили (ВІДЕО)

Де у Тернополі можна безкоштовно набрати води. Дивіться інтерактивну карту!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ольга Москаленко
    Ми ще з 90х забули що то в крані гаряча вода.

keyboard_arrow_up