"Не потрібно при кожному поході в лікарню дякувати лікарям з власних кишень". У Тернополі обговорювали шляхи подолання корупції

"Не потрібно при кожному поході в лікарню дякувати лікарям з власних кишень". У Тернополі обговорювали шляхи подолання корупції
 • Перший ярмарок антикорупційних ініціатив працював у Тернополі у вівторок, 20 листопада.  
 • Зацікавлені тернополяни та громадські організації разом шукали шляхи вирішення корупційних питань.

Учасниками заходу були люди, яких цікавить проблема корупції в Україні. Організатори запросили активістів, які детально висвітлювали тут чи іншу проблему. Ігор Василів розповідав про питання доріг, Юлія Мамчак - про торф'яні котелені, Олег Синовець - про тарифи у громадському транспорті.

- Ми хочемо привернути увагу людей, - каже керівник проекту громадської антикорупційної ініціативи “Каток” Ольга Мазаєва. - Таким чином хочемо зробити майданчик, щоб ті, кому не байдуже питання корупції в місті, могли зібратися і разом обговорити питання і можливо знайти шляхи їх вирішення.

Обговорювали найважливіші питання для жителів міста. Зокрема, стрибки тарифу та затвердження рішень щодо підняття вартості проїзду в громадському транспорті, результати моніторингу ремонту доріг області, незаконні забудови в місті, котельні на торфі.

- Хочемо донести до людей те, що корупція у Тернополі - жахливе явище, - каже активістка Юлія Мамчак. - Вона впливає абсолютно на всі сфери життя: починаючи від ціни проїзду до рівня приватизації підприємств. На жаль, заробляння грошей важливіше, ніж стратегічні плани для майбутнього Тернополя. Поки є корупція, нічого не зміниться. Найголовніше донести людям, що не потрібно, наприклад,  при кожному поході в лікарню дякувати лікарям з власних кишень.

Кожен учасник ярмарку отримав зелені і червоні наліпки. Їх потрібно було прикріпити на стенди, розміщені по залі.

- Якщо людина погоджується з цим твердженням - ставить зелену наліпку, - пояснює пані Мазаєва. - Якщо ні - червону. Таким чином отримаємо певний статистичний зріз стосовно тих чи інших питань, які пов’язані з корупцією.

Під час ярмарку представили ролики на антикорупційну тематику. Стрічки зняв студентський актив юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету. Також учасники змогли оглянути роботи учасників конкурсу малюнків на антикорупційну тематику.

 

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, TelegramInstagramViber та YouTube. 

Коментарі (30)
 • Василь

  Які ж вони бідовані. Я особисто жодного разу не чув і не бачив, щоб лікарі страйкували чи вимагали у влади підвищення зарплат. Що це означає??? Більшість з них - ідіоти, які починали свої карєри за бабки та знайомства, а зараз відкрито говорять, скільки ти їм маєш подякувати. Я за те, щоб медицина нормально фінансувалась, щоб хороші фахівці мали достойні зарплати, щоб люди в кінці кінців не боялись ходити до лікарів і знали, за що платять
 • світлана

  Зарплата лікарів в лікарнях злидені.  Я розумію,що в нас  зарплати,пенсії теж злиденні. Але наше життя залежить від здоровя і настрою лікаря. Ніде в світі немає таких низьких зарплат лікарі  ,а  терапевту , я не несу ,,подяки,, Їхній заробіток залежить від кількості хворих. Обовязково потрібно підняти лікарям ,медсестрам  в лікарнях хорошу зарплату і закупити  медичне сучасне обладнання.  Багато професіоналів виїзжають з-закордон на роботу   .Щоб це не було так,як на території державних лікарень  знаходяться приватні узд,томографія,ренген . Я була в клінніці Стахова ,так як в державній лікарні не має сучасного обладнання  ,там оперують новим методом шейвер ,а державні лікарні не мають.   А от в поліклінніках  більшість лікарів  не професіонали ,які не можуть встановити правльний діагноз і навіть їм це не цікаво,повна байдужість. Ніби сплять на роботі.

  Наталія reply світлана

  Наше життя і здоров'я залежить від БОГА!!!!
 • Діонісій

  простий шлях подолати корупцію - посадити головного корупціонера, а потім його шісток, решта будуть боятись.

  David Starr reply Діонісій

  Не будуть. Під час Другої світової за мародерство був розстріл і мало кого це зупиняло.

  Діонісій reply David Starr

  тоді треба, як в Китаї, розстріл, але все одно красти будуть і хабарі брати, але таких гадів стане трохи менше.

  David Starr reply Діонісій

  Поцікався, скільки у тому ж Китаї саджають і розстрілюють за корупцію(он тільки недавно стратили молоду дівчину-мільйонера) і це теж мало кого зупиняє. Без грошей корупцію не подолаєш, із ними можна її сильно зменшити.
 • David Starr

  Коли лікар матиме нормальну зарплату - тоді й претензії до нього будуть обгрунтовані. Всі ж хочуть хорошого лікаря, але ніхто не задумується чого це йому вартує.

  Люда reply David Starr

  Не підходить зарплата, то ніхто вас не заставляє там працювати. Займайтесь чимось іншим. Бажаючих на ваше місце вистачає.

  ната reply Люда

  це Ви розкажіть нашій владі,яка підвищує зарплати суддям і чиновникам,щоб вони не брали хабарів,при високій зарплаті!!!Міркую.. .що на ці місця теж знайдуться бажаючі,якщо зарплата не влашовує))))

  світлана reply Люда

  Так вони в надії,що щось зміниться в кращу сторону. А те,що на їхні місця ,,Повно,. ,так,але знову ж таки заробляти від пацієнтів. А має бути від держави. Це не овочі продавати,чи підмітати. Потрібно мати дуже хороші знання ,дар божий ілюбити людей. Але лікар має бути ситим і одягнутим. А з такою зарплатою від держави можна анемію заробити. Все йде на ком послуги.

  David Starr reply Люда

  Помиляєшся, із таким підходом скоро самі себе лікуватимемо. За якісну роботу завжди доплачував лікарям і не бачу в тому нічого поганого.

  Наталія reply David Starr

  Але коли в людини немає такої можливості доплачувати ...так що буде не якісне лікування ..Ні це не правильно медицина має бути без доплачування .Але я  згідна з цим що такі зарплати (((Це потрібно з влади тристи а не з людей які можливо відають останні гроші !!!!!!

  галина reply Наталія

  краще ходити до платних i не заморочуватись. Нiкому тодi не буде кривдно.

  Наталія reply галина

  Погано читаєтеш на українські ...Зніми  російську трапку для початку .....

  David Starr reply Наталія

  Хороший електрик у Тернополі, має 15-25 тисяч і за "дякую" не працюватиме, то чому це має робити лікар, у якого і знань і відповідальності набагато більше? У влади "вимагати" - це десь там далеко на перспективу, а операцію часто потрібно робити вже.

  Наталія reply David Starr

  Хердик так це він хороші гроші має .Він не за дякую працює а за тисячі .А влади не потрібно перед операцією вимагати а говорити щоб піднімали зарплату а не подобається є європа  буде краще на самій зарплаті і навчать доплачувати (((.Наприклад в моєї мами пенсія в Україні 1800 гривен .Поясніть ви мені такий розумний хабарнику з чого людина може додавати їм якщо вони мають таку пенсію і є люди які мають мінімальну зп ???????

  David Starr reply Наталія

  Ну це ж не проблема лікарів, що у вашої мами така мала пенсія? А у мого тата пенсія 9700 і що? Це також небагато, тому усе відносно, просто він подумав про свою пенсію заздалегіть, а ваша мама - ні.

  Наталія reply David Starr

  Так це також не моєї мами і людей які людей з мініум проблеми що в лікарів така зарплата !!!Вони самі вибрати таку професію  !!!! Що це за доплачування (((((Ось і через таких як ви корупція в Україні .

  David Starr reply Наталія

  Нити можна про все, що завгодно - ситуації це не змінить.

  Наталія reply David Starr

  І тоді все зміниться в кращу сторону вони будуть вимагати в влади а не з людей

  Наталія reply David Starr

  Якщо ви ,ниєте, це ваше особисте.Починати потрібно з себе і з таких як ви які доплачують лікарям медсестрам електрикам і так далі.....

  David Starr reply Наталія

  Дивись, якби я був лікарем - організував би маштабний страйк за підвищення ЗП і похер, що там за той час хтось помре, всеодно постійно хтось вмирає, воно тобі тре? Я завжди працюю на результат, може тому мені й платять стільки, що можу дозволити доплачувати кому хочу.

  Наталія reply David Starr

  О о о а ми уже з вами перейшли на ТИ ?Клятва для вас нічого не означає .....В майбутньому трозраховуйте свої фінанси не Бог у вас закінчаться гроші неподякуєте лікарю і так помрете:)В мене таке враження складається що ви хочете похвастати зарплатою .....я вас розчарую я отримую більше ))))

  David Starr reply Наталія

  Клятва ніколи нічого не означає.

  Наталія reply David Starr

  Для таких як ви ......так нічого (!!!!!

  Люда reply David Starr

  Я вас сильно розчарую. Із-за повної відсутності конкуренції, там де все вирішують родинні зв'язки, знайомства, гроші, розумній людині пробитись неможливо. Так що скільки б ви не платили, вас лікують, мягко кажучи, не найкращі спеціалісти. Ви чули, щоб якогось лікаря звільнили за неякісну роботу?

  David Starr reply Люда

  Я в курсі усіх тих "підводних течій" і вони є всюди, та й у більшості ситуацій "найкращий спеціаліст" не потрібен.

  Piter Savka reply Люда

  Бажаючих профі - немає, а ви я думаю не захочете щоб вас лікували студенти ??  І шо це ви хочете, щоб у нас лікарі були жебраками ??

  галина reply Piter Savka

  ви правi, але трiшки вже стало якесь збочення. бо вимагають тепер всi. навiть прибиральницi. До прибирання все-таки знань не треба.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:04 Так болить – за ними плаче пів Кременця. Що відомо про водія та пасажирку буса, життя яких обірвалось через ДТП stars 15:00 Чи доступна тернополянам зміна прописки в «Дії» і що для цього потрібно? Ми дізналися stars 14:01 Тернопільські пластуни організовують збір подарунків для Захисників України. Як долучитися? 13:05 Приставляв ножа до шиї дівчини і душив: у Тернополі обвинувачений у розбої хотів скасування вироку Від читача 14:09 За листопад виявлено 37 порушень, зі збитками майже 150 тис. грн, - Тернопільський рибоохоронний патруль 12:02 Готують солодощі, щоб врятувати життя Юліанці: у Теребовлі відбудеться благодійна ярмарка photo_camera 11:35 У Тернопільський суд намагалися пронести речовину, схожу на наркотики 10:55 Через аварію на Тернопільщині за участю мікроавтобуса померли двоє людей 10:30 114 населених пунктів на Тернопільщині 9 грудня залишаться без світла 09:58 За добу на Тернопільщині ковід забрав життя п'ятьох людей. Скільки захворіло 09:02 Після тритижневого зростання долар почав падіння: курс валют станом на 9 грудня 08:02 Сьогодні, 9 грудня: Міжнародний день боротьби з корупцією 21:03 Тернопіль в деталях: дивіться, як виглядають фасади будинків при десятикратному зближенні photo_camera stars 20:02 «Я не хочу вірити, що він міг таке зробити!» Що дізналися про підозрюваного у вбивстві на Лозовецькій stars 20:00 Як тернополянам вирахувати свою "дозу" сексу 19:24 Пасажирський мікроавтобус потрапив в ДТП: 9 осіб травмувались 19:01 Коли немає за що купити їсти: показуємо, як готують благодійні обіди для нужденних. Репортаж із кухні play_circle_filled photo_camera stars 18:00 Запрошують долучитись до акції "Миколай про тебе не забуде!” 17:00 Куди скаржитись, якщо дороги не прибрані від снігу 16:25 У квартирі холоднеча, весь день закутані: коли тернополянам включать газ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up