Нові правила чекають тернопільських водіїв: в Україні вводять штраф за брудні номерні знаки

Нові правила чекають тернопільських водіїв: в Україні вводять штраф за брудні номерні знаки

У законопроєкті йдеться про те, щоб запровадити адміністративну відповідальність для водіїв з нечитабельними номерними знаками або незаконно встановленими номерами силовиків.

Важлива інформація для тернопільських водіїв — в Україні хочуть запровадити штрафи за забруднені автомобільні номери.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 7365 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення порядку встановлення та використання номерних знаків транспортних засобів

Законопроєктом пропонується внести зміни до діючої редакції ч. 6 ст. 121 КУпАП, щоб зробити її окремою нормою — ст. 121-3 КУпАП, яка доповнюватиме 10 главу КУпАП.

Відео дня

Нова стаття буде встановлювати підстави притягнення водіїв транспортних засобів до адміністративної відповідальності у випадку вчинення ними відповідних порушень: керування транспортним засобом без номерного знаку, з номерним знаком, що не належить цьому засобу, з номерним знаком, що не відповідає встановленим вимогам, закритим, перевернутим, брудним, неосвітленим тощо.

Частина друга ст. 121-3 КУпАП встановлюватиме адміністративну відповідальність за незаконне використання спеціальних номерних знаків Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції тощо.

«Законом передбачена відповідальність за експлуатацію забруднених номерних знаків, якщо така забрудненість не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів», — інформують на сайті Верховної Ради України.

Зазначимо, що раніше штраф за їзду на незареєстрованій автівці, без номерного знаку або з ним, що не відповідає вимогам стандартів (забруднений, перевернутий, закритий іншими предметами), становив 170 гривень. Тепер за таке порушення доведеться заплатити 850 гривень.

Нагадаємо, що з 1 жовтня за межами населених пунктів водії повинні вмикати денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар.

 Читайте також:

У Тернополі за неправильне паркування масово штрафують водіїв: у порушників евакуюють авто

На Тернопільщині ускладнені погодні умови: є застереження для водіїв

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
 • Pavlo Logvis

  Теж відразу звернув увагу що рос. номера на фото. Може там "какая разніца" сидить
 • Николай Александрович

  Можна б було фотку номерів і наших приліпить,а не кацапських,редактор якийсь ванька встанька?чи довбойоб???
 • Ορατιο Νελσον

  рос номер на фото🤮
 • Vitalii Pysmennyi

  Чому використали фото з номерами росії?

keyboard_arrow_up