"Шанхай" із Шептицького до 6 травня перенесуть на критий ринок

"Шанхай" із Шептицького до 6 травня перенесуть на критий ринок
Продуктові точки із проїжджої частини та тротуару на вулиці Шептицького потрібно перенести в критий ринок. Про це на засіданні виконкому 22 квітня заявив начальник Тернопільського міськвідділу УМВСУ в Тернопільській області Петро Гукалюк. Посадовці кажуть, що зроблять це уже до 6 травня.

 - Оскільки проводилася реконструкція ринку, то дозвіл на торгівлю на Шептицького ми продовжили, - каже пан Гукалюк. - Але роботи із будівництва нового приміщення вже завершилися, там залишилося лише впорядкувати територію навколо. Тож дію дозволу торгівлі на дорозі пора припинити.

Окрім того, від початку року вже четверо травмованих внаслідок ДТП саме в районі ринку. Минулого року таких випадків було шість, розповів пан Гукалюк.

 - Останній випадок із дитиною, яку збили біля ринку тиждень тому, дуже показовий, - продовжує розповідати пан Гукалюк. - Щоб не створювати нових прецедентів, питання із торговими рядами на Шептицького треба вирішиити якнайшвидше.

Відео дня

Якщо приміщення ринку і справді вже дозволяє розмістити там торгівельні ряди, то вже за два тижні їх планують туди пенести, тобто до 6 травня. Таке розпорядження дав міський голова Сергій Надал на виконкомі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анонім
    чия то власність той новий ринок чи людей насильно заганяють як худобу
  • Рома Михайлишин
    там дійсно бардак. але - спочатку перенесуть і з часом на старому місці тоже почнуть торгувати..тобто буде "як завжди".
  • Олена Степанова
    Чудово, мер не тільки землю дерибанить, а щей використовуючи свої владні повноваження будує бізнес "ВІП-МАРКЕТУ".

keyboard_arrow_up