Про це йдеться у вироку від 20 вересня, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень 26 вересня. Нагадаємо, за працевлаштування фельдшеркою в тернопільському медзакладі чиновники вимагали тисячу доларів хабаря
Як випливає із матеріалів справи, на початку травня до заступника директора звернулась жінка, яка хотіла працевлаштуватись медсестрою на “швидку”. Він провів її до головного лікаря, керівника швидкої для співбесіди. А після проведення співбесіди, надумав отримати неправомірну вигоду від жінки за вплив на керівника швидкої задля позитивного рішення щодо працевлаштування. Відтак запросив жінку у свій кабінет, де і повідомив про потребу передати йому тисячу доларів.
Гроші фігурант справи отримав вранці 4 червня у власному авто «Nissan Murano», припаркованому на Рєпіна,11. Вказаними діями, як йдеться у матеріалах, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2ст. 369-2 КК України, тобто одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.
У суді обвинувачений свою вину визнав повністю, щиро розкаявся, повністю погодився зі всіма зібраними в процесі досудового розслідування доказами, що її підтверджують, та відмовився від їх дослідження під час судового розгляду. Врешті, суд прийшов до переконання про доведеність винуватості Володимира Дубчака.
Відтак визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст. 369-2 КК і дав штраф у розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 25500 грн.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 20 від 14 травня 2025
Читати номер