Тернополяни можуть отримати витяг про місце проживання через портал «Дія»: як це зробити

Тернополяни можуть отримати витяг про місце проживання через портал «Дія»: як це зробити

Кожна четверта державна послуга в Україні потребує документ із відомостями про реєстрацію місця проживання. 3 1 грудня 2021 року таким підтвердженням є витяг з реєстру територіальної громади.

Витяг про реєстрацію місця проживання громадяни можуть отримати двома способами: через портал Дія, або в управлінні державної реєстрації.

Про це повідомляють у Тернопільській міській раді.

Самостійно на порталі «ДіЯ» лише за 2 хвилини незалежно від свого місцезнаходження за запитом особи та безкоштовно. Електронний витяг формується у формі разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом) та зберігається у кабінеті громадянина на порталі «Дія».

Як це зробити?

  • Авторизуйтеся на порталі зручним для вас способом.
  • На головній сторінці порталу обираєте розділ «Довідки та витяги».
  • Обираєте послугу «Витяг про місце проживання».
  • Далі обираєте «Отримати витяг».
  • Витяг автоматично підтягнеться у розділ «Отримані документи».

Сформований витяг містить інформацію про особу, адресу та дату задекларованого/зареєстрованого місця її проживання (перебування), а також адресу й дату зняття з місця проживання або відомості про скасування декларування/реєстрації/зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання.

Також ви можете звернутись до управління державної реєстрації. Якщо з різних причин самостійно не виходить сформувати витяг про реєстрацію місця проживання у нашому місті, тернополяни можуть отримати відповідний документ у відділі реєстрації місця проживання управління державної реєстрації Тернопільської міської ради за адресою м.Тернопіль бульвар Тараса Шевченка, 3.

Зазначимо, що витяг про реєстрацію місця проживання — це документ, що містить персональні дані, відтак може бути виданий лише відповідній особі або представнику на підставі відповідних документів.

Коментарі

20:06 Меценат із-за кордону дає винагороду учням, які показують гарні результати у навчанні 19:03 Не полишив думки про захист України: Тернопільщина прощається з захисником Ростиславом Урдою photo_camera 18:04 У голові була думка «Що робити?»: як у медуніверситеті почали безкоштовно лікувати зуби захисникам і переселенцям photo_camera 17:04 Українським чоловікам-студентам таки заборонили виїзд за кордон Від читача 12:09 Компенсація за безкоштовне розміщення ВПО збільшиться у двічі 16:03 З’явились українські кавуни: скільки коштують овочі та фрукти у Тернополі photo_camera 15:03 Україна переможе! Ми розіб’ємо ворога і все буде добре, хлопці, вірте! Прощаються з Ярославом Калиняком 14:06 "Україна – вісь земна і небесна": у музеї на Тернопільщині відкрили виставку photo_camera 13:02 У Тернополі продовжили час продажу алкоголю. Чи підтримуєте таке рішення? 12:03 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська проща освітян: як все відбувалось (ФОТО) photo_camera 11:03 У тернопільському депо поповнення: доставили новий тролейбус Skoda (ФОТО ДНЯ) photo_camera 10:05 В обласні дитячій лікарні з'явився сучасний інкубатор для новонароджених photo_camera 09:06 За попередню добу COVID-19 забрав життя жінки, але кількість нових захворювань зменшилась вдвічі 08:02 Сьогодні, 25 вересня: Всесвітній день мрії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up